Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Ārējie cēloņi Acne

Ārējie cēloņi Acne

Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

Ārējie cēloņi Acne Izraisa pinnes var būt tikpat daudzveidīgi kā šiem neglīts plankumu izmēri. Kādi tie ir? Viena no visbiežāk sastopamie iemesli, kāpēc pinnes, šķiet, ir kāda problēma ar hormoniem. Šo problēmu, savukārt, var izraisīt ar laikmeta problēmas (kas nozīmē pubertātes vecumā, kas bieži ir saistīta ar sprādziena hormoni un daudz pinnes plankumi visā visu ķermeni), kontracepcijas tabletes, vai dažu hormonālas slimības utt.

Ārējie cēloņi Acne

Bet šeit mēs gra-sāmies runāt par ārējiem cēloņiem pinnes, nozīmē, ka tiem, kas nav saistīti ar hormoniem vai tauku dziedzeru vai citu (parasti tāpēc, ka paši hormoni hiperaktivitāte šie dziedzeri kļūt arī hiperaktīvu un viņu satraukumu izraisa naftas paaudzes lielos daudzumos, kas provocē nosmakšanas rezultātā poras un pinnes) orgānu darbību.

Tātad, kādi ir ārējie cēloņi pinnes? Var teikt, ka dažas no tām nāk no ieradumus un uzvedību, personai, kas ir pinnes, un otri faktiski nav atkarīga no personas. Piemēram, kā viens no izplatītākajiem izraisa visu veidu acne var nosaukt šādas kaitīgus ieradumus kā picking un saspiežot aknes. Ja jums sekot šo paradumu, jūs gatavojaties slēgtā aplī - saspiežot aknes bieži noved pie jauna trase (vai vairākas acnes vai kaut kas vēl sliktāks kā iekaisumi un pat rētas).

Ādas kopšanai

Nabaga ādas kopšanai ir arī viens no ārējie cēloņi Acne - jo īpaši attiecībā uz cilvēkiem, kuri dara dažas fiziskās sagatavotības vai vienkārši dzīvot karstu valstīs. Tas ir tāpēc, ka sviedri ir viens no spēcīgākajiem izraisa pinnes izskatu.

Otrajā grupā ietilpst galvenokārt vides faktoru - augsta putēšana darba vietās, starojumu, kā arī nepareizi beauty aids, slikti mantojuma utt. Vairumā gadījumu šie faktori ir ļoti grūti vai pat neiespējami novērst.

Tomēr viens vienmēr var samazināt ārējo aknes cēloņiem un novērstu šo ādas problēmu. Profilakse ir vieglāk nekā medikamenti - šo vispārējo noteikumu, kas attiecas uz pinnes, kā arī. Protams, ja noņemat jebkuru faktoru, kas var izraisīt pinnes un tas ir atkarīgs no jums - jums dos izšķirošo soli priekšā jūsu cīņa.

Samazināt ārējās aknes cēloņiem 


comments powered by Disqus