Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Iekšējā āda aknes cēloņiem

Iekšējā āda aknes cēloņiem

Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

Iekšējā āda aknes cēloņiem Kā ikviena slimība, kas izraisa vai vienkārši liek par kaut ko, ko mēs iegūstam un kas attiecas uz mūsu ķermeņiem, pinnes var radīt vai nu ar iekšējiem vai ārējiem faktoriem. Mēs piedāvājam pieļaus uzsvaru uz iekšējo āda aknes cēloņiem.

Iekšējā āda aknes cēloņiem

Internal āda aknes cēloņiem var būt patiesi ļaunprātīgs un vidējais - jūs vienkārši nezināt, ja tie nāk no!

Ja ārējie cēloņi pinnes ir paredzami, zināmā mērā, iekšējās āda aknes cēloņiem tiešām parādās zaļā laukā - tas var likties, ka jāpakļaujas visiem higiēnas noteikumiem, jums ir duša regulāri un pēc sporta treniņu, apzināsieties jūs diezgan saturu kosmētikas līdzeklis, ko izmantot un nelietot pārāk daudz dažādos tērpos, bet jebkurā gadījumā pinnes plankumi parādās atkal un atkal.

Iekšējā āda aknes cēloņiem var rezumēt šādi:

  • Hormoni. Hormoni, kas saistīti ar pinnes sauc androgēnu. Tie ir sākotnēji vīriešu hormoni, bet visas sievietes ir zināmā mērā. Un it īpaši jūs, visticamāk, ir augsta līmeņa androgēnu, ja jums ir jūsu jaunības gados. Arī daži hormonālo preparātu var palielināt līmeni hormoniem organismā - proti kontracepcijas tabletes. Parasti ir atbildīgi par sebum ražošanu, kas var tikt nosauktas kā nākamais iemesls āda aknes androgēnu.
  • Sebum ražošanu. Hormoni var palielināt sebum dziedzeri, kas atrodas visā organismā un attīstās sebum (vai eļļas vai tauki) funkciju. Augsts sebum ražošana var būt pārāk daudz ādas šajā gadījumā naftas ne tikai eļļot ādas (i. e. veida padarot aizsargslāni uz ādas), bet arī piepilda ādas poras un tādā veidā parādās pimples, neglīts ārpus un netīri iekšā.
  • Baktērijas. Propionibacterium acnes ir baktērijas, kas dzīvo uz cilvēka ādas. Šā mikroba var attīstīties bioloģiski aktīvas vielas, kas izšķīst sebum. Šajā gadījumā āda kļūst neaizsargātas un ārējie ieguldītāji pinnes pakļauti. Tātad šeit mēs varam redzēt, ka āda aknes cēloņiem simbioze iekšējo un ārējo - "iekšējām" baktērija dod priekšnoteikumi ārējos apdraudējumus.
  • Ceturtais iemesls ir saistīts ar kādu neparastu izmaiņu folikulu, kas var būt saistīta arī ar hormoniem. Dažreiz folikulu aug pārāk daudz tāpēc, ka pinnes var veidoties no šīs ādas poras, kas ir kļuvusi pārāk daudz sienu.
Novērst pinnes ādas 


comments powered by Disqus