Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls


Mājas Lapa / par pieaugušo veselības aprūpes centrs

Par pieaugušo veselības aprūpes centrs

About Adult Health Care Center

Laipni lūgti Pieaugušo veselības aprūpes centrā. Mēs esam tikai vieta tīmeklī, kas nodrošina raksti un recenzijas par pieaugušo slimību, slimības un nosacījumiem populārākajām valodām.

Par mūsu mājas lapā

Veselības un veselības aprūpes informācijas meklēšanai var būt jutīga, bet svarīgs uzdevums, tādēļ ir ļoti svarīgi izmantot tīmekļa vietnes, kas var sniegt patiesu informāciju, kas atbalstīja zinātni un pētniecību. Mēs sniegt vērtīgu un pastāvīgi atjauninot raksti iekļauti Nesenie jaunievedumi veselības aprūpi, zinātnes pētniecība un medicīnas tehnoloģijas. Mēs esam uzticams avots no medicīnas un veselības aprūpes vajadzībām, pieaugušo veselības aprūpes centrs atbilst labākajiem standartiem uzticamu veselības informāciju.

Mums ir International veselības tīkls, kas savieno vietnes ar vairāk nekā 2 miljoni apmeklētāju ikgadējās sesijas 20 dažādās valodās visā pasaulē.
Mūsu misija ir dalīties ar jums, veselības un aprūpes zinātni!
Pievienoties mūsu diskusijas un komentēt mūsu rakstus, nesaņemsit atjauninājumus no mūsu jaunumus un piekļūt papildu informāciju, brošūras un mūsu satura PDF kopijas!

Par mūsu komanda

Mūsu komanda ir iekļauta veselības un zinātnes rakstnieki, atbalstītāji, atsauksmes, kā arī medicīnas eksperti un žurnālisti no daudzās jomās. Tie strādā satura izstrādes pieaugušo veselības aprūpes centrā ar pareizu izpētes un kvalitātes pārbaudi, lai pārliecinātos, ka visi raksti ir jaunākā, ticami un saprotami zinātniski nodarbojas auditorija.

Mūsu top aptaujātie ietver:

Lucas Botin

Klīniski farmakologiem, MD CEO pieaugušo veselības aprūpes centrā
INES Obregon

Uzturs, mikrobioloģija, fizioloģija, M.SC
Jerry Kouvan

Psiholoģija, pH.d. Izpilddirektors, YourWebDoc.com
Jennifer Greenwood

Dermatoloģija, M.SC
Boris Logan

Neiroloģijas, M.SC
un daudz ko citu...

Vai vēlaties pievienoties mūsu pieaugušo veselības aprūpes centra komanda Mēs pastāvīgi meklējam veselības ekspertus, lai palīdzētu mums attīstīt mūsu saturu. Ja jūs esat talantīgi un ļoti kaislīgi par veselības aprūpi pieaugušajiem, gribam runāt ar jums par to, kā mēs varam strādāt kopā.

Par mūsu saturu

Pieaugušo veselības aprūpes centrs piedāvā rakstus par daudz veselības un veselības aprūpes tēmām, šiem pantiem un atsauksmes ir balstīti uz mūsu unikālā skata un izveidotas un pārskatīti veselības aprūpes eksperti un speciālisti. Mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu augstas kvalitātes, jaunāko atsauksmes.

Mēs publicēt mūsu mājas lapas satura ir jāpārskata mūsu veselības aizsardzības eksperti un žurnālisti medicīnaspersonāls. Mūsu raksti sniedz jaunākos atjauninājumus no drošiem avotiem, tai skaitā medicīnas žurnāliem, sludinājumi no Federālā veselības aģentūrām un analīzes par jaunākajām tendencēm veselības. Mūsu pieredzējušie ārštata darbinieki katru dienu sazināties ar augstākās medicīnas ekspertiem, nodrošinot padziļinātus pētījumus, atjauninājumus un trikiem, kas bagātinās mūsu veselības ziņas un saturu.

Mūsu saturs ir publicēts saskaņā ar pamatnostādnēm attiecībā uz medicīnas un veselības aizsardzības informācijas vietnēm internetā.

Disclaimer

Medicīnisks padoms

Lūdzu, ņemiet vērā, veselības un aprūpes pieaugušo veselības aprūpes centra mājas lapā atrodamo informāciju nav paredzēta, lai aizstātu padomu, ko ārsts vai ārsts. Ja jums ir vai ir aizdomas, veselības problēmas, jums vajadzētu meklēt profesionālu medicīnisku padomu pirms iedarbojas uz visu informāciju, jums lasīt mūsu mājas lapā.
Nekad, neņemt vērā profesionālu medicīnisku padomu vai kavēšanās, meklējot to tāpēc, ka kaut kas ir izlasīt jebkurā interneta mājas lapā!

Reklāma un banneri

Pieaugušo veselības aprūpes centrā var saņemt finansējumu no reklāmas un baneri. Mūsu baneri un citām reklāmām nav mērķētas uz konkrētu lietotāju un to var laist vietā saskaņā ar mūsu satura intereses. Visas reklāmas ir nošķirami no citu saturu ar atbilstīgu etiķeti.