Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem

Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem

Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem Priekšlaicīgas ejakulācijas fenomens pieaugušajiem nav konkrētas definīcijas. To var nosūtīt uz priekšlaicīgu ejakulāciju , kas sākās pēc 40 vai disfunkciju, kas pastāvēja visā dzīvē.

Vai jūs rēķināties, cik bieži jūs vēlētos jums ir vairāk uzturas varu? Un jūs neesat vieni. Liela daļa par priekšmetu Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušiem vīriešiem ir fakts, ka tas ir kaut kas kopīgs. Valsts sociālās dzīves apsekojums (NSLS) saka, ka, faktiski, līdz 30% pieaugušo vīriešu cieš no priekšlaicīgas ejakulācijas. Laba ziņa ir tā, ka tā nav slimība; tas ir tikai seksuāls stāvoklis.

Lai gan Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušiem vīriešiem neietekmē vispārējo veselību, tas joprojām ir slikti ietekmē stāvokli personai, jo viņš nav spējīgs saņemt gandarījumu no viņa attiecībām. Tas ietekmē personas privāto dzīvi. Jūs varat pārtraukt satraucoša tagad, jo ir veids, kā palīdzēt jums.

Šis nosacījums ir daudz iemeslu, bet tas ir galvenokārt saistīts ar stresu un vecumu, kad organisms saņem visvairāk stresa no darba un no pienākumiem. Stressors, kas var ietekmēt jūsu ejaculations nav viegli ignorēt.

Kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju?

How to Treat Premature Ejaculation?
Kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju?
Kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju pieaugušajiem? Jūs varat mēģināt domāt par kaut ko citu, nevis seksu, kas var strādāt, bet vienīgā lieta, tas ir jūsu orgasma intensitātes samazināšanos. Varbūt jūs domāja par recepšu medikamentiem, bet tas ir gan dārgi un bieži ir blakusparādības, ja esat vecāks par 40.

Atklāti runājot, abi ir absolūti nevajadzīgi. Tā vietā, es varu sniegt jums dažus vienkāršus padomus, kas var palīdzēt jums izbaudīt seksu ilgāk.

Es arī domāju, ka ir daudz dezinformācija, kas tur par jautājumu par priekšlaicīgu ejakulāciju un labāko praksi nav vainot sevi par priekšlaicīgu ejakulāciju. Ja jums ir grūti apmierināt savu partneri un ejakulācija nenotiek, kad jūs sagaida, tā var būt pazīme, ka jūsu dziedzeru Audi ir pārāk daudz hormonu sauc testosterons tiek ražots ar to.

Anyway joprojām ir jautājums par to, kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju pieaugušajiem.

Cēloņi Priekšlaicīga ejakulācija

Kādi ir priekšlaicīgas ejakulācijas cēloņi? Tas ir diezgan normāli un veselīgi, lai persona ir Priekšlaicīga ejakulācija viņa vēlu teen gados, tomēr tas būtu jāiet prom pēc dažiem gadiem.

Daudzas problēmas var izraisīt priekšlaicīgu ejakulāciju. Dažas no šīm problēmām ietver:

 • Augsts vai zems asinsspiediens
 • Pārmērīga trauksme
 • Erektilā disfunkcija
 • Infekcijas
 • Zems testosterona līmenis
 • Augsts estrogēnu līmenis
 • Trūkums sex Drive
 • Pārmērīgas antibiotiku lietošana
 • Bipolāri traucējumi
 • Slimības, kas ietekmē erektīlās audu, piemēram, prostatas vēzi
 • Slikta urīna kontrole
 • Urolitiāze
Daudzi cēloņi Priekšlaicīga ejakulācija ir rezultāts pārāk daudz alkohola patēriņu, pārāk daudz stresa un sliktas veselības pārvaldību. Poor seksuālo veselību var izraisīt trūkums vingrinājumi, nepilns uzturs, narkomānija un trūkst atbilstošu atpūtu vai laika seksu.

Alkohols var izraisīt trauksmi, zemāku testosterona līmeni, un pat izraisīt seksuālo disfunkciju vīriešiem. Vīrieši, kuri dzer, kad viņi nedrīkst un kas neievēro savus partnerus var saņemt dažādus seksuāla rakstura traucējumi, kas var būt ļoti grūti ārstēt.
Stress ir vēl viens iemesls Priekšlaicīga ejakulācija. Stress pazemina līmeni testosterona organismā, noved pie zemāka spermatozoīdu skaita, palielināta trauksme un izraisa ātrāku ejaculations.

Kā izvairīties no priekšlaicīgas ejakulācijas cēloņiem?

Vai ir kāda attieksme vai iejaukšanās, kas dos cēloņus Priekšlaicīga ejakulācija mazāk ticams? Kur jūs varat atrast vairāk informācijas par ātru ejakulācija un citas seksuālas problēmas? Nu, es domāju, ka laba ziņa ir tā, ka, pretēji dažām dezinformācija, kas tur, jums nav nepieciešams izmēģināt ķirurģija, joga, vai doties uz ārstu, lai ārstētu priekšlaicīgu ejakulāciju.

You Can Treat Premature Ejaculation at Home!
Jūs varat ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju mājās!
Patiesībā, jūs varat ārstēt Priekšlaicīga ejakulācija pilnīgi mājās, un tas nav pat nepieciešama recepte, lai gan, protams, tas nesāpēs, lai iegūtu vienu, ja jūs gadīties, lai palaistu šo problēmu.
Ir daudz dabas ārstēšanas Priekšlaicīga ejakulācija, lai saglabātu lasījumā šo rakstu, ja jūs interesē. Visi šie līdzekļi var izmantot mājās, bet, ja jūs patiešām nopietni palielināt savu izturību, jūs varat redzēt savu ārstu vai terapeitu.

Ārstēšana Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem

Šeit ir daži no visbiežāk veidus, kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulācijumājās.

"Sākt un beigt"

Jums vajadzētu mēģināt apgūt kā jūs "Start un Finish", kas palīdzēs jums izvairīties no priekšlaicīgas ejakulācijas. Jums vajadzētu spēt saprast, kad esat gatavs nākt un mēģināt atlikt to. Vieglākais veids, kā praksē tas ir masturbēt, un, ja jums ir prasmīgs pietiekami, jūs varētu mēģināt to ar savu partneri.

Jums vajadzētu spēt atpazīt precīzu brīdi pirms orgasma. Parasti to pavada Tirpšanas sajūta.
Ja jūtat, ka ir jāpārtrauc jebkāda stimulācija. Kad jutīguma samazinājums samazinās, stimulācija jāturpina. Paziņojums, cik ilgi jūs varat darīt, un pēc tam ļaut sevi, lai pabeigtu.

Šī "STOP un Start" metode nav tik viegli, kā tas var likties. Jūsu erekcija var būt vājāka; tajā nav nekā neparasta. Iet tālāk un jūsu orgāns saņems stingrāks. Izmantot šīs pauzes dzimumakta laikā par pieķeršanās un skūpsti.

Prezervatīvi ar anestēzijas

Benzokaīns ir bezkrāsains medikaments, kas iedarbojas uz dzimumlocekļa un maksts nerviem ļoti līdzīgā veidā kā viegla anestēzija. Tas rada numbing sajūta vairumam cilvēku seksuālās aktivitātes laikā. Lai gan tas ir ļoti efektīvs kā anestēzijas, benzokaīns tiek izmantots arī prezervatīvus, kas ir paredzēti, lai pagarinātu dzimumakta. Ja to izmanto pareizā apmērā, tas var palielināt laiku erekcija un seksuālo baudu.

Kad jūs izmantojat prezervatīvus ar benzokaīnu jums var rasties arī mazāk sajūtas un seksuālo vēlmi, bet daži lietotāji ziņo arī nelielu dedzināšana vai tirpšana uz ādas.
Benzokaīns tas padara jūs jūtaties mazāk jutīgi nekā parasti, masturbācija, bet šis efekts ir īslaicīgs. Tas ilgst tikai 1-3 minūtes.

Daži cilvēki saka, ka benzokaīnu nedrīkst lietot uz dzimumlocekļa. Tas ir tāpēc, ka benzokaīns tas izraisa dedzināšanas sajūta uz iekšējās virsmas dzimumlocekļa dzimumakta laikā. Ir reporst smagas alerģiskas reakcijas , ko izraisa prezervatīvi ar benzokaīnu.

Vingrinājumi dzimumlocekļa veselības

Vingrinājumi dzimumlocekļa veselību ir vēl viena lieliska metode, aizkavējot ejakulāciju. Šī tehnika palīdz nostiprināt iegurņa muskuļus, pazīstams arī kā PC muskuļus. Ja jūs vēlaties, lai atklātu tos, izbeigt urinācija midstream saprast pubococcygeus muskuļus.

Veikt vingrinājumi dzimumlocekļa veselības 10 reizes katru reizi, un darīt tos atkal tik ilgi, cik jūs varat. Ar laiku jums būs iespēja to izdarīt ilgāk. Centieties veikt šādus komplektus 3 reizes dienā. Rezultāti būs manāms mēnesī. Ko jums vajadzētu darīt dzimumakta laikā? Kad jūs gatavojaties izšļukt, mēģiniet izspiest šos muskuļus , tāpat kā jūs apguvis sākuma un pārtraukšanas exercise.

Dabas papildinājumi

Dabas veselības Papildinājums var būt arī daudz palīdzēt, ar nosacījumu, ka tas ir nopirkts pie uzticama piegādātāja. Dabas aizsardzības līdzekļiem, kas nodarbojas ar agrīnu ejakulācija ir klīniski pierādīts , lai nodrošinātu ilgāku, spēcīgāku, stingrāku erekciju. Papildus palielinot uzturas jauda viņi arī palielināt jaudu jūsu orgasmu.
Tagad teikt, ka jūs nevēlaties, lai kontrolētu jūsu orgasms!
Un tā darbojas, kā arī tas izklausās sakarā ar rūpīgi izvēlēto kombināciju augu seksuālās pastiprinātāji un bez blakusparādības jāuztraucas par.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Dabas papildinājumi Priekšlaicīga ejakulācija
Dabas papildinājumi var pievienot citus ieguvumus, piemēram, palielināts libido, labāk un spēcīgāku erekcija, un seksuālo vēlmi. Ņemot papildinājumi, atcerieties, ka produkts nav paredzēts ikvienam. Dabas papildinājumi darbojas tikai tiem, kam ir labas erekcija, bet cieš no agrīnās ejaculations.

Jums vajadzētu arī izvairīties no jebkādas recepšu tabletes, kas ir paredzēti, lai ārstētu seksuālo disfunkciju. Ja tas ir gadījumā, ārsts var izrakstīt drošu, dabisku alternatīvu.

Secinājums: apstiprināts klīniskajos pētījumos

Jūs varat brīnīties, ko no šīm trim metodēm ir labāk. Patiesībā visi no tiem ir labi, bet vislabāk ir to apvienojums. Vairāki pētījumi liecina, ka aptuveni 95% no visiem priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumiem pieaugušajiem var ārstēt, izmantojot tikai šo kombināciju.

Uzziniet, kā kontrolēt savu ejakulācija 


comments powered by Disqus