Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem

Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušo

Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušo Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušo fenomens ir nav konkrētas definīcijas. To varētu paziņot Priekšlaicīga ejakulācija , kas sākās pēc 40 vai disfunkciju, kas pastāvējusi cauri visai dzīvei.

Vai jūs saskaitītu, cik bieži jūs gribējāt, jūs būtu vairāk uzturas jauda Un tu neesi viens. Valsts sociālās dzīves pētījums (NSLS) saka, ka, patiesībā, 30 % pieaugušo vīriešu cieš no Priekšlaicīga ejakulācija. Labā ziņa ir tā, ka tā nav slimība; tas ir tikai seksuālās stāvoklī.

Kaut arī priekšlaicīga ejakulācija pieaugušo vīriešu neietekmē vispārējo veselības stāvokli, tas joprojām stipri ietekmē personas stāvokli, jo viņš nav spējīgs saņemt apmierinājumu no viņa attiecības. Tas skar personas privāto dzīvi. Jūs varat pārtraukt satraucoša, tagad tur ir veids, kā palīdzēt jums.

Ārstētu Priekšlaicīga ejakulācija

ārstēt Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušo? Mēģināt domāt par kaut ko citu, nevis dzimums, kas var strādāt, bet vienīgā lieta, tas ir orgasma intensitātes samazinājums. Varbūt esat domājis par recepšu medikamentiem, bet tā ir gan dārgs un bieži vien ir blakusparādības, ja esat vecāks par 40. Atklāti runājot, abi ir absolūti nevajadzīga. Tā vietā, es varu dot jums vienkāršu padomu, kas palīdzēs jums izbaudīt seksu ilgāk.

Jums vajadzētu mēģināt un apgūt to, kā jūs "sākt un pabeigt", kas palīdzēs jums izvairīties no Priekšlaicīga ejakulācija. Jums vajadzētu spēt saprast, kad esat gatavs nākt un mēģināt to atlikt. Vienkāršākais veids, kā praksē tas ir masturbēt, un ja tu esi pietiekami prasmīgs, jūs varētu izmēģināt to ar savu partneri. Jums vajadzētu būt iespējai atpazīt precīzs brīdis pirms orgasma. Parasti to pavada Tirpšanas sajūta. Kad jūtat, ka tas jāpārtrauc jebkāda stimulāciju. Kad jutību samazina, ir jāturpina stimulāciju. Ievērojiet, cik ilgi varat to darīt un tad ļaut sevi, lai pabeigtu.

Tas nav tik vienkārši, kā varētu likties. Jūsu erekcija var iegūt vājāku; nav nekā neparasta tajā. Iet tālāk un savu orgānu kļūs stingrāka. Izmantojiet šīs pauzes laikā dzimumakta simpātijas un skūpsti.

Vingrinājumi Penis veselība

Vingrinājumi penis veselība ir vēl vienu izcilu metodi aizkavēt ejakulācija. Šī metode palīdz nostiprināt iegurņa grīdas muskuļus, pazīstams arī kā PC muskuļus. Ja vēlaties tos atklāt, pārtraukt urinācija apraujos saprast pubococcygeus muskuļi. Veikt uzdevumus, kurus risinās penis veselība 10 reizes katru reizi un darīt to atkal, kā jūs varat. Ar laiku jums būs iespēja to darīt vairs. Mēģiniet veikt šādas kopas 3 reizes dienā. Rezultāti būs manāms mēnesī. Ko jums vajadzētu darīt dzimumakta laikā? Kad jūs gatavojaties izšļākt, mēģināt izspiest šos muskuļus, tāpat kā apguva palaišanas un apturēšanas uzdevumā.

Dabisko veselības papildināt var būt daudz palīdzēt, ar nosacījumu, ka tas ir nopirktas uzticamu piegādātāju. Bioloģiskās piedevas, kas nodarbojas ar agri ejakulācija apliecināt ilgāk, spēcīgāku, grūtāk erekcija. Papildus palielinot uzturas jauda tie palielina jaudu savu orgasmu. Tagad saku, ka jūs nevēlaties, lai to! Un tas darbojas labi, kā tas skan, jo rūpīgi atlasītajai kombinācijai augu seksuālās pastiprinātāji un nav jāuztraucas par blakusparādības.

Jums var brīnīties, kas no šīm trim metodēm ir labāks. Faktiski tās visas ir labas, bet vislabāk ir to kombinācija. Vairāki pētījumi liecina, ka apmēram 95 % no visiem gadījumiem Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušo var ārstēt ar tikai šīs kombinācijas palīdzību.

Uzziniet, kā izturēties pret priekšlaicīgu ejakulāciju 


comments powered by Disqus