Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem

Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem

Priekšlaicīga ejakulācija pieaugušajiem Priekšlaicīgas ejakulācijas parādībai pieaugušajiem nav konkrētas definīcijas. To varētu attiecināt uz priekšlaicīgu ejakulāciju, kas sākās pēc 40 gadiem, vai disfunkciju, kas pastāvēja visu dzīvi.

Vai tu skaitīji, cik bieži tu gribēji, lai tev būtu vairāk paliekošas varas? Un tu neesi viens. Liela daļa par priekšlaicīgas ejakulācijas tēmu pieaugušiem vīriešiem ir fakts, ka tas ir kaut kas izplatīts. Nacionālais sociālās dzīves apsekojums (NSLS) saka, ka patiesībā līdz 30% pieaugušo vīriešu cieš no priekšlaicīgas ejakulācijas. Labā ziņa ir tā, ka tā nav slimība; tas ir tikai seksuāls stāvoklis.

Lai gan priekšlaicīga ejakulācija pieaugušiem vīriešiem neietekmē vispārējo veselību, tā joprojām slikti ietekmē personas stāvokli, jo viņš nespēj gūt gandarījumu no savām attiecībām. Tas ietekmē personas privāto dzīvi. Jūs varat pārtraukt uztraukties tagad, jo ir veids, kā jums palīdzēt.

Šim stāvoklim ir daudz iemeslu, bet tas galvenokārt ir saistīts ar stresu un vecumu, kad ķermenis saņem vislielāko stresu no darba un no pienākumiem. Stresa faktorus, kas var ietekmēt jūsu ejakulācijas, nav viegli ignorēt.

Izpratne par priekšlaicīgu ejakulāciju

Priekšlaicīga ejakulācija var būt mulsinoša problēma daudziem vīriešiem, kas sasniedz 40 gadu vecumu, radot negaidītu pavērsienu viņu seksuālajā pieredzē. Ir svarīgi saprast, ko PAKF ietver, lai orientētos tās radītajās problēmās. Vienkārši izsakoties, priekšlaicīga ejakulācija notiek, kad vīrietis kulminē ātrāk, nekā viņš vai viņa partneris vēlas seksuālās aktivitātes laikā, izraisot vilšanās un vilšanās sajūtu.

Vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, priekšlaicīgas ejakulācijas dinamiku var ietekmēt gan fiziskie, gan psiholoģiskie faktori. Fiziski ar vecumu saistītas izmaiņas organismā, piemēram, samazināts muskuļu tonuss un mainīts hormonu līmenis, var veicināt ātrāku kulmināciju. Turklāt psiholoģiskajam aspektam ir izšķiroša loma, un stress, trauksme un veiktspējas spiediens bieži vien pastiprina šo problēmu. Sarežģītā mijiedarbība starp šiem faktoriem var radīt ciklu, kurā trauksme par priekšlaicīgu ejakulāciju veicina tās atkārtošanos.

Ir jānošķir gadījuma rakstura trauksme un hroniska priekšlaicīga ejakulācija. Lai gan reizēm straujas kulminācijas gadījumi ir bieži sastopami un parasti nav iemesla bažām, pastāvīgas problēmas var prasīt uzmanību. Vīrieši vecumā no 40 gadiem varētu atklāt, ka ikdienas dzīves stresa faktori kopā ar izmaiņām viņu ķermenī padara viņus jutīgākus pret atkārtotām PE epizodēm.
Izpratne par fizisko audzināšanu ietver atziņu, ka tā ir kopīga pieredze daudziem vīriešiem, nevis vientuļa cīņa. Tā nav personiskas neveiksmes pazīme, bet gan izaicinājums, kuru var risināt.

Izpratne par faktoriem, kas spēlē, ļauj vīriešiem pievērsties šim jautājumam ar iespēju sajūtu, paverot durvis dažādām ārstēšanas iespējām un dzīvesveida korekcijām. Nākamajās sadaļās mēs iedziļināsimies fiziskās audzināšanas ietekmē uz seksuālo veselību un attiecībām, noskaidrojot, kā šo problēmu risināšana var novest pie pilnvērtīgākas un pārliecinātākas pieejas tuvībai.

Understanding Premature Ejaculation
Izpratne par priekšlaicīgu ejakulāciju

Ietekme uz seksuālo veselību un attiecībām

Priekšlaicīga ejakulācija nav tikai īslaicīgas neērtības; Tas var mest ievērojamu ēnu uz vīrieša seksuālo veselību un attiecībām, it īpaši, ja viņš dodas ceļojumā pēc 40 gadiem. Papildus fiziskajam aktam tuvības emocionālos un relāciju aspektus var dziļi ietekmēt fiziskās audzināšanas radītās problēmas.

Viena no galvenajām fiziskās audzināšanas ietekmēm uz seksuālo veselību ir iespējamā pašapziņas erozija. Vīrieši, kas vecāki par 40 gadiem, var apšaubīt savu seksuālo meistarību un izjust negaidītu triecienu viņu pašcieņai. Bailes neatbilst partnera cerībām var kļūt par pastāvīgām bažām, izraisot trauksmi un nevēlēšanos iesaistīties intīmos brīžos.

PE var arī ietekmēt vispārējo apmierinātību ar seksuālām tikšanās reizēm. Pieredzes īsums var likt abiem partneriem ilgoties pēc vairāk, radot nepiepildītības sajūtu. Šī neapmierinātība var sniegties ārpus guļamistabas, ietekmējot attiecību dinamiku kopumā. Komunikācija var būt saspringta, un var rasties atslēgšanās sajūta, kas var novest pie vispārējās apmierinātības ar attiecībām samazināšanās.

Emocionālā spriedze, ko rada PE, var izraisīt ciklu, kas iemūžina šo problēmu. Trauksme un stress par turpmākajām seksuālajām tikšanās reizēm var saasināt problēmu, radot pašpiepildošu pareģojumu.
Vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, ir ļoti svarīgi apzināties savas emocionālās un seksuālās labklājības savstarpējo saistību un pievērsties fiziskajai audzināšanai ne tikai kā fiziskai problēmai, bet arī kā holistiskai problēmai.

Kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju pēc 40?

How to Treat Premature Ejaculation?
Kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju?
Kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju pieaugušajiem? Jūs varat mēģināt domāt par kaut ko citu, nevis seksu, kas var darboties, bet vienīgais, ko tas dara, ir jūsu orgasma intensitātes samazināšanās. Varbūt jūs domājāt par recepšu medikamentiem, bet tas ir gan dārgs, gan bieži vien ir blakusparādības, ja esat vecāks par 40 gadiem.

Atklāti sakot, abi ir absolūti nevajadzīgi. Tā vietā es varu sniegt jums dažus vienkāršus padomus, kas var palīdzēt ilgāk izbaudīt seksu.

Es arī domāju, ka tur ir daudz dezinformācijas par priekšlaicīgas ejakulācijas jautājumu, un labākā prakse nav vainot sevi par priekšlaicīgu ejakulāciju. Ja jums ir grūti apmierināt savu partneri un ejakulācija nenotiek, kad jūs to gaidāt, tā var būt zīme, ka jūsu dziedzeru audos ir pārāk daudz hormona, ko sauc par testosteronu, ko tas ražo.

Jebkurā gadījumā joprojām pastāv jautājums par to, kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju pieaugušajiem.

Priekšlaicīgas ejakulācijas cēloņi pēc 40 gadiem

Kādi ir priekšlaicīgas ejakulācijas cēloņi? Tas ir pilnīgi normāli un veselīgi, ka cilvēkam vēlu tīņa gados ir priekšlaicīga ejakulācija, tomēr pēc dažiem gadiem tai vajadzētu izzust.

Daudzas problēmas var izraisīt priekšlaicīgu ejakulāciju. Dažas no šīm problēmām ietver:

 • Augsts vai zems asinsspiediens
 • Pārmērīga trauksme
 • Erekcijas disfunkcija
 • Infekcijas
 • Zems testosterona līmenis
 • Augsts estrogēna līmenis
 • Dzimumtieksmes trūkums
 • Pārmērīga antibiotiku lietošana
 • Bipolāri traucējumi
 • Slimības, kas ietekmē erektilos audus, piemēram, prostatas vēzis
 • Slikta urīna kontrole
 • Urolitiāze
Daudzi no priekšlaicīgas ejakulācijas cēloņiem ir pārāk liela alkohola patēriņa, pārāk liela stresa un sliktas veselības pārvaldības rezultāts. Sliktu seksuālo veselību var izraisīt vingrinājumu trūkums, slikts uzturs, narkotiku lietošana un atbilstošas atpūtas vai laika trūkums seksam.

Alkohols var izraisīt trauksmi, pazemināt testosterona līmeni un pat izraisīt seksuālas disfunkcijas vīriešiem. Vīrieši, kuri dzer, kad viņiem nevajadzētu, un kuri neievēro savus partnerus, var iegūt dažādus seksuālos traucējumus, kurus var būt ļoti grūti ārstēt.
Stress ir vēl viens priekšlaicīgas ejakulācijas cēlonis. Stress pazemina testosterona līmeni organismā, izraisot zemāku spermatozoīdu skaitu, paaugstinātu trauksmi un izraisa ātrākas ejakulācijas.

Kā izvairīties no priekšlaicīgas ejakulācijas cēloņiem?

Vai ir kāda ārstēšana vai iejaukšanās, kas samazinās priekšlaicīgas ejakulācijas cēloņus? Kur jūs varat atrast vairāk informācijas par ātru ejakulāciju un citām seksuālām problēmām? Nu, es domāju, ka labā ziņa ir tā, ka, pretēji kādai dezinformācijai, jums nav jāizmēģina operācija, joga vai jādodas pie ārsta, lai ārstētu priekšlaicīgu ejakulāciju.

You Can Treat Premature Ejaculation at Home!
Jūs varat ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju mājās!
Patiesībā jūs varat pilnībā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju mājās, un tam pat nav nepieciešama recepte, lai gan, protams, tas nesāpēs, lai to iegūtu, ja jums gadās saskarties ar šo problēmu.
Priekšlaicīgai ejakulācijai ir daudz dabisku ārstēšanas līdzekļu, tāpēc, ja jūs interesē, turpiniet lasīt šo rakstu. Visus šos līdzekļus var izmantot mājās, taču, ja jūs patiešām nopietni domājat par izturības palielināšanu, iespējams, vēlēsities apmeklēt ārstu vai terapeitu.

Priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšana pieaugušajiem

Šeit ir daži no visizplatītākajiem veidiem, kā ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju mājās.

"Starts un finišs"

Jums vajadzētu mēģināt apgūt veidu, kā jūs "sākat un beidzat", kas palīdzēs izvairīties no priekšlaicīgas ejakulācijas. Jums vajadzētu spēt saprast, kad esat gatavs nākt un mēģināt to atlikt. Vienkāršākais veids, kā to praktizēt, ir masturbēt, un, kad esat pietiekami prasmīgs, varat to izmēģināt kopā ar savu partneri.

Jums vajadzētu spēt atpazīt precīzu brīdi pirms orgasma. Parasti to pavada tirpšanas sajūta.
Kad jūs to jūtat, jebkura stimulācija ir jāpārtrauc. Kad jutīgums samazinās, stimulācija jāturpina. Ievērojiet, cik ilgi jūs to varat izdarīt, un pēc tam ļaujiet sev pabeigt.

Šī "stop and start" metode nav tik vienkārša, kā varētu šķist. Jūsu erekcija var kļūt vājāka; Tajā nav nekā neparasta. Turpiniet, un jūsu orgāns kļūs stingrāks. Izmantojiet šīs pauzes dzimumakta laikā, lai iegūtu mīlestību un skūpstus.

Prezervatīvi ar anestēzijas līdzekli

Benzokaīns ir bezkrāsains medikaments, kas iedarbojas uz dzimumlocekļa un maksts nerviem ļoti līdzīgā veidā kā viegls anestēzijas līdzeklis. Tas rada nejutīgu sajūtu lielākajai daļai cilvēku seksuālās aktivitātes laikā. Lai gan tas ir ļoti efektīvs kā anestēzijas līdzeklis, benzokaīnu lieto arī prezervatīvos, kas paredzēti dzimumakta pagarināšanai. Ja to lieto pareizā daudzumā, tas var palielināt erekcijas laiku un seksuālo baudu.

Lietojot prezervatīvus ar benzokaīnu, jums var būt arī mazāka sajūta un dzimumtieksme, taču daži lietotāji ziņo arī par nelielu dedzināšanu vai tirpšanu uz ādas.
Benzokaīns masturbācijas laikā liek justies mazāk jutīgam nekā parasti, taču šis efekts ir īslaicīgs. Tas ilgst tikai 1-3 minūtes.

Daži cilvēki saka, ka benzokaīnu nedrīkst lietot uz dzimumlocekļa. Tas ir tāpēc, ka benzokaīns dzimumakta laikā izraisa dedzinošu sajūtu uz dzimumlocekļa iekšējās virsmas. Ir smagas alerģiskas reakcijas , ko izraisa prezervatīvi ar benzokaīnu.

Vingrinājumi dzimumlocekļa veselībai

Dzimumlocekļa veselības vingrinājumi ir vēl viena lieliska ejakulācijas aizkavēšanas metode. Šī metode palīdz stiprināt iegurņa pamatnes muskuļus, kas pazīstami arī kā datora muskuļi. Ja vēlaties tos atklāt, pārtrauciet urinēšanu pa vidu, lai saprastu pubococcygeus muskuļus.

Katru reizi 10 reizes veiciet dzimumlocekļa veselības vingrinājumus un veiciet tos vēlreiz, cik ilgi vien iespējams. Ar laiku jūs varēsiet to izdarīt ilgāk. Mēģiniet veikt šādus komplektus 3 reizes dienā. Rezultāti būs pamanāmi pēc mēneša. Kas jums jādara dzimumakta laikā? Kad jūs gatavojaties ejakulēt, mēģiniet izspiest šos muskuļus , tāpat kā jūs apguvāt start-and-stop vingrinājumu.

Dabas bagātinātāji

Dabisks veselības papildinājums var būt arī liels palīgs, ja to iegādājas uzticams piegādātājs. Klīniski ir pierādīts, ka dabas aizsardzības līdzekļi, kas nodarbojas ar agrīnu ejakulāciju, nodrošina ilgāku, spēcīgāku, stingrāku erekciju. Papildus uzturēšanās spēka palielināšanai tie arī palielina jūsu orgasma spēku.
Tagad sakiet, ka nevēlaties kontrolēt savus orgasmus!
Un tas darbojas tikpat labi, kā izklausās, pateicoties rūpīgi izvēlētajai augu seksuālo pastiprinātāju kombinācijai un bez blakusparādībām, par kurām jāuztraucas.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Dabas bagātinātāji priekšlaicīgai ejakulācijai
Dabiskie papildinājumi var pievienot citas priekšrocības, piemēram, paaugstinātu libido, labāku un spēcīgāku erekciju un seksuālo vēlmi. Lietojot uztura bagātinātājus, atcerieties, ka produkts nav paredzēts visiem. Dabiskie uztura bagātinātāji darbojas tikai tiem, kam ir laba erekcija, bet kuri cieš no agrīnām ejakulācijām.

Jums vajadzētu arī izvairīties no recepšu tablešu lietošanas, kas paredzētas seksuālo disfunkciju ārstēšanai. Ja tas tā ir, ārsts var izrakstīt drošu, dabisku alternatīvu.

Dabisko tablešu loma

Vīriešiem, kuri pēc 40 gadu vecuma sasniegšanas pārvietojas priekšlaicīgas ejakulācijas valstībā, dabisko tablešu izredzes parādās kā potenciāls spēles mainītājs, cenšoties uzlabot seksuālo veselību. Šīs tabletes bieži lepojas ar augu ekstraktu, aminoskābju un vitamīnu maisījumu, izmantojot dabas spēku, lai risinātu PE sarežģītību.

Dabiskās tabletes ir izstrādātas ar nolūku piedāvāt holistisku pieeju seksuālajai labsajūtai. Sastāvdaļas, kas bieži tiek izvēlētas šiem papildinājumiem, tiek izvēlētas, ņemot vērā to vēsturisko izmantošanu tradicionālajā medicīnā un to iespējamos ieguvumus vīriešu seksuālajai veselībai. Piemēram, augu ekstrakti, piemēram, tribulus terrestris, maka sakne un žeņšeņs, parasti atrodami dabiskās tabletēs, un katrs no tiem, domājams, veicina seksuālās funkcijas uzlabošanos.

Šo dabisko elementu sarežģītās kombinācijas mērķis ir risināt priekšlaicīgas ejakulācijas daudzšķautņaino raksturu. Lai gan dažas sastāvdaļas var būt vērstas uz fizioloģiskiem faktoriem, kas veicina PE, citas var strādāt, lai samazinātu stresu un trauksmi, izveidojot visaptverošu stratēģiju šīs problēmas risināšanai.
Atšķirībā no farmaceitiskās iejaukšanās, dabiskās tabletes bieži rada mazāku blakusparādību risku. Vīrieši, kas vecāki par 40 gadiem un kuri, iespējams, vairāk apzinās savu vispārējo veselību un iespējamo mijiedarbību ar medikamentiem, var rast mierinājumu saudzīgākā pieejā, ko piedāvā šie papildinājumi. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka individuālās atbildes var atšķirties, un pirms dabisko tablešu iekļaušanas rutīnā ieteicams konsultēties ar veselības aprūpes speciālistiem.

Dabisko tablešu pievilcība slēpjas ne tikai to potenciālajā efektivitātē, bet arī to piedāvātajās ērtībās . Šie papildinājumi, kas pieejami bezrecepšu, nodrošina diskrētu un pieejamu iespēju vīriešiem, kuri vēlas novērst priekšlaicīgu ejakulāciju. Iedziļinoties šajā izpētē, nākamajā sadaļā lasītāji tiks iepazīstināti ar to, kā izvēlēties pareizās dabiskās tabletes, nodrošinot pārdomātu un apzinātu pieeju to iekļaušanai ceļojumā uz seksuālās labsajūtas uzlabošanos pēc 40 gadiem.

Choosing the Right Natural Pills
Pareizo dabisko tablešu izvēle

Pareizo dabisko tablešu izvēle

Tā kā vīrieši meklē risinājumus priekšlaicīgai ejakulācijai (PE) pēc 40 gadu vecuma, dabisko tablešu ainava parādās kā potenciāls līdzeklis. Tomēr, lai pārvietotos tirgū, ir nepieciešama pārdomāta pieeja, lai nodrošinātu pareizo dabisko tablešu izvēli, kas atbilst individuālajām vajadzībām un drošības apsvērumiem.

 • Pētniecība ir atslēga: Pirms iedziļināties dabisko tablešu pasaulē, ir svarīgi veikt rūpīgu izpēti. Izpētiet cienījamus avotus, lasiet atsauksmes un apkopojiet informāciju par sastāvdaļām, ko parasti izmanto šajos papildinājumos. Izpratne par zinātni, kas slēpjas aiz tabletēm, var dot vīriešiem iespēju izdarīt apzinātu izvēli.
 • Sastāvdaļas ir svarīgas: Pievērsiet īpašu uzmanību sastāvdaļām, kas uzskaitītas dabīgajās tabletēs. Meklējiet labi zināmas un pētītas vielas, piemēram, augu ekstraktus, aminoskābes un vitamīnus, kas ir pierādījuši iespējamos ieguvumus seksuālajai veselībai. Marķēšanas pārredzamība ir uzticama produkta pozitīvs rādītājs.
 • Konsultācijas ar veselības aprūpes speciālistiem: Lai gan dabiskās tabletes bieži ir pieejamas bezrecepšu, pirms to iekļaušanas rutīnā ieteicams konsultēties ar veselības aprūpes speciālistiem. Tas ir īpaši svarīgi vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, kuriem var būt jau esošas veselības problēmas vai kuri lieto citus medikamentus. Veselības aprūpes sniedzējs var piedāvāt personalizētus padomus, pamatojoties uz indivīda veselības profilu.
 • Ražotāja reputācija: Novērtējiet ražotāja reputāciju aiz dabiskajām tabletēm. Izveidoti un cienījami uzņēmumi ievēro kvalitātes standartus un par prioritāti izvirza savu patērētāju drošību. Meklējiet produktus no ražotājiem, kuriem ir pieredze uzticamu un efektīvu piedevu ražošanā.
 • Lietotāju atsauksmes: Reāli stāsti un atsauksmes no personām, kuras ir lietojušas dabiskās tabletes, var sniegt vērtīgas atziņas. Pozitīva pieredze un veiksmes stāsti no vīriešiem ar līdzīgām bažām var sniegt pārliecību un pārliecību par izvēlēto produktu.
 • Izmēģinājuma periodi un garantijas: Meklējiet produktus, kas piedāvā izmēģinājuma periodus vai naudas atmaksas garantijas. Tas ļauj vīriešiem novērtēt dabisko tablešu efektivitāti, neuzņemoties ilgtermiņa pirkumu. Šādi piedāvājumi norāda uz ražotāja pārliecību par produkta potenciālajiem ieguvumiem.
Tuvojoties atlases procesam ar rūpību un kritisku aci, vīrieši, kas vecāki par 40 gadiem, var palielināt iespēju atrast dabiskas tabletes, kas atbilst viņu vajadzībām un pozitīvi ietekmē priekšlaicīgas ejakulācijas novēršanu. Ceļš uz seksuālās veselības uzlabošanu ietver apzinātu izvēli, kas rezonē ar individuāliem apstākļiem, veicinot pārliecību un apmierinātību intīmos brīžos.

Secinājums: apstiprināts ar klīniskajiem pētījumiem

Jums var rasties jautājums, kas no šīm trim metodēm ir labāks. Patiesībā visi no tiem ir labi, bet labākais ir to kombinācija. Vairāki pētījumi liecina, ka aptuveni 95% no visiem priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumiem pieaugušajiem var ārstēt tikai ar šo kombināciju.

Uzziniet, kā kontrolēt ejakulāciju 


comments powered by Disqus