Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieauguša sieviete veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieauguša sieviete veselība Vai jūs zināt, top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimības, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tie ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīga dzīvesveida izvēle, piemēram, veselīgas diētas ēšana un fizisko aktivitāšu iekļaušana ikdienas dzīvē var būt ļoti ilga, lai mazinātu sieviešu veselības riskus.

Dažām sievietēm, krūšu veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā veikt krūts self-eksāmenu? Ko jums vajadzētu darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt krūts sāpes?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un kā jums vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas, visticamāk, mainīsies. Vai vēders tauki izraisīt veselības problēmas? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par sieviešu veselību.

Veselības aprūpes kursors.lv

Iekaisīga zarnu trakta slimības rašanās pieaugušā vecumā saistīts ar augstāku mirstību

Iesūtīts pirmdien, May 20, 2019

Lai gan iekaisuma zarnu slimības rašanās pieaugušā vecumā ir saistīta ar augstāku mirstību, faktiskais nāves gadījumu skaits ir nokrišanas, zviedru pētījums no Karolinska Institutet publicēts žurnālā gut ziņojumi.

Brokoļi satur sastāvdaļu, kas varētu virzīt vēža "Ahileja papēdi"

Iesūtīts pirmdien, May 20, 2019

Jauns pētījums Beth Izraēlas Deaconess medicīnas centrs ir jānāk klajā ar jaunu pētījumu, kas atklāj, ka brokoļi, Briseles kāposti, kāposti, ziedkāposti, kāposti un COLLARD zaļumi satur vielu, kas varētu deaktivizēt vitāli gēnu, kas spēlē lomu vēzi.

Ultra-pārstrādāta pārtika kavēšanās sāta, palielināt pārtikas uzņemšana un svara pieaugums

Iesūtīts pirmdien, May 20, 2019

Ēšana ļoti pārstrādātu pārtiku varētu būt saistīta ar svara pieaugumu atrod jaunu pētījumu. Pētījums tika publicēts jaunākais jautājums Cell metabolisms un ir ar nosaukumu, "Ultra-apstrādāti uztura cēlonis Excess kaloriju uzņemšana un svara pieaugums: stacionāro kontrolētā pētījumā ad libitum pārtikas uzņemšana."Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus