Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo sieviešu veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo sieviešu veselība Vai jūs zināt top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimība, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tie ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīgas dzīvesveida izvēles, piemēram, ēšanas veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas-var iet tālu pret samazināt sieviešu veselības apdraudējumiem.

Dažām sievietēm, krūšu veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā to krūšu self-eksāmenu? Ko jums vajadzētu darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt krūts sāpes?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un, kā jūs vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas, iespējams, mainīsies. Vai vēdera tauku novest pie veselības problēmām? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Fiziskā aktivitāte var pavājināt nelabvēlīgās aterogēnās izmaiņas menopauzes vecuma sievietēm

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Jauns pētījums par menopauzes sievietēm liecina, ka brīvā laika fiziskā aktivitāte ir saistīta ar veselīgāku asins lipīdu profilu. Tomēr rezultāti liecina, ka brīvā laika fiziskā aktivitāte nešķiet pilnībā kompensēt nelabvēlīgās lipīdu profila izmaiņas, kas saistītas ar menopauzes pāreju.

Kaulu smadzeņu šūnas veicina grūtniecības panākumus peļu modelī

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Zinātnieki ziņo, ka cilmes šūnas, kas iegūti no pieaugušo kaulu smadzenēs var diktēt, vai sievietei iestājas grūtniecība.

Parkinsona pacienti gūst labumu no "gamified" mājas vingrinājumiem

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Exercise vienmēr ir grūti uzturēt vairāk nekā īsā laika posmā, vairumā gadījumu. Tas ir vēl jo vairāk taisnība, ja jūs esat jau slims vai sāpes, vai atrast kustību grūti, tāpat kā ar Parkinsona slimību.Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus