Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo Sieviešu Veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo Sieviešu Veselība Vai jūs zināt, top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimības, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tās ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīga dzīvesveida izvēle , piemēram, veselīga uztura un fiziskās aktivitātes ēšana ikdienas aktivitātēs, var ievērojami samazināt sieviešu veselības riskus.

Dažām sievietēm, krūts veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā darīt krūts pašsaaucīt? Ko darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt sāpes krūtīs?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un kā jums vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas varētu mainīties. Vai vēdera tauku radīt veselības problēmas? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumiem.

Veselības Aprūpes Jaunumi

Pētījumos aplūkoti aerobiomes, koki un ietekme uz sabiedrības veselību

Iesūtīts piektdiena, novembris 13, 2020

Nesen bioRxiv nospiedumu papīra, Jake M. Robinson un kolēģi pēta dinamiku "aerobiome" - kolekcija mikroorganismu konkrētā gaisa telpā, attiecībā uz augstumu no zemes līmeņa.

Sievietēm ar nieru mazspēju ir zems kontracepcijas līdzekļu lietošanas līmenis,

Iesūtīts piektdiena, novembris 13, 2020

Jauni pētījumi no Cincinnati Universitātes konstatē, ka sievietēm ar nieru mazspēju ir zems kontracepcijas lietošanas līmenis.

Daudzas sievietes uzskata, ka kaņepes lieto ginekoloģisko slimību ārstēšanai

Iesūtīts piektdiena, novembris 13, 2020

Ievērojams skaits sieviešu apsver iespēju lietot kaņepes ginekoloģisko slimību, galvenokārt ginekoloģisko sāpju, ārstēšanai.Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus