Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo sieviešu veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo sieviešu veselība Vai jūs zināt top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimība, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tie ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīgas dzīvesveida izvēles, piemēram, ēšanas veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas-var iet tālu pret samazināt sieviešu veselības apdraudējumiem.

Dažām sievietēm, krūšu veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā to krūšu self-eksāmenu? Ko jums vajadzētu darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt krūts sāpes?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un, kā jūs vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas, iespējams, mainīsies. Vai vēdera tauku novest pie veselības problēmām? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Kā palielināt savu imūnsistēmu, lai cīnītos saistīts koronavīruss

Iesūtīts otrdien, March 31, 2020

Tā kā pasaule cīnās ar saistīts koronavīruss pandēmiju, vairāk un vairāk cilvēku cenšas aizsargāt sevi pret vīrusu, izmantojot visus iespējamos līdzekļus. Pašlaik nav vakcīnu pret smagu akūtu respiratoro sindromu saistīts koronavīruss 2 (SARS-CoV-2), tādējādi palielinot imūnsistēmu, kā uzturs, regulāras fiziskās aktivitātes un miegs ir saprātīgi pasākumi.

Pētījumā ir kvantitatīvi novērtēta CVD ekonomiskais slogs sievietēm , kurām anamnēzē ir pirmsdzemdību

Iesūtīts otrdien, March 31, 2020

Jauns pētījums skaitļos nākotnes ekonomisko slogu, sirds un asinsvadu slimības (CVD) sievietēm ar vēsturi priekšlaicīgi dzemdību.

Sievietēm, kurām ir psihiskie traucējumi pēc dzemdībām, mazāka iespēja, ka bērni

Iesūtīts pirmdien, March 30, 2020

Sievietes, kuras cieš no psihiskiem traucējumiem, piemēram, depresija, trauksme, mānija un šizofrēnija pēc dzīvo dzimšanas savu pirmo bērnu, ir mazāk ticams, lai iet uz ir vairāk bērnu, saskaņā ar pirmo pētījumu, lai izmeklētu to lielā valstī Iedzīvotāju.Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus