Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo sieviešu veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo sieviešu veselība Vai jūs zināt top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimība, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tie ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīgas dzīvesveida izvēles, piemēram, ēšanas veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas-var iet tālu pret samazināt sieviešu veselības apdraudējumiem.

Dažām sievietēm, krūšu veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā to krūšu self-eksāmenu? Ko jums vajadzētu darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt krūts sāpes?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un, kā jūs vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas, iespējams, mainīsies. Vai vēdera tauku novest pie veselības problēmām? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Jauns dators algoritms ļauj prognozēt gestācijas diabēts

Iesūtīts otrdien, January 14, 2020

Jauna datora algoritms ļauj prognozēt, jo sākumposmā grūtniecības vai pat pirms grūtniecība ir notikusi, no kuriem sievietēm ir augsts risks gestācijas diabētu.

Updated krūts vēža pamatnostādne piedāvā ieteikumus, kā rīkoties gadījumos ar zemu er izteiksme

Iesūtīts otrdien, January 14, 2020

Atjauninātā Pamatnostādne par estrogēnu un progesterona receptoru (ER/PgR) testēšana ar krūts vēzi, ko šodien kopīgi publicējusi Amerikas patologu un Amerikas klīniskās Onkoloģijas biedrības koledža, vēlreiz apstiprina daudz sākotnējās vadlīnijas un ir specifiski ieteikumi apstrādes un ziņošanas gadījumos ar zemu er izteiksmi.

Mātes stress ietekmē augļa smadzeņu attīstību

Iesūtīts otrdien, January 14, 2020

Jauns pētījums publicēts Online janvāris 13, 2020, žurnālā JAMA Pediatrics ziņo, ka mātēm, kas cieš no smagas garīgās stresa grūtniecības laikā var būt zīdaiņiem ar patoloģisku attīstību svarīgās jomās smadzenēs pat pirms dzimšanas. Tas jau ir zināms, ka bērni ar iedzimtu sirdskaite liecina anomālijas smadzeņu augšanu un smadzeņu bioķīmisko reakciju.Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus