Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo Sieviešu Veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo Sieviešu Veselība Vai jūs zināt, top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimības, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tās ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīga dzīvesveida izvēle , piemēram, veselīga uztura un fiziskās aktivitātes ēšana ikdienas aktivitātēs, var ievērojami samazināt sieviešu veselības riskus.

Dažām sievietēm, krūts veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā darīt krūts pašpārstāvs? Ko darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt sāpes krūtīs?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un kā jums vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas varētu mainīties. Vai vēdera tauku radīt veselības problēmas? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumiem.

Veselības Aprūpes Jaunumi

Veterinārās koledžas zinātnieki precīzi gēni, kas vada olnīcu vēzi

Iesūtīts svētdiena, Septembris 13, 2020

Augstas pakāpes nopietnu olnīcu karcinomu (HGSOC) ir piektais vadošais cēlonis vēža izraisītu nāves gadījumu sievietēm Asv, tomēr maz ir zināms par šīs slimības izcelsmi.

Uzlabot dzīvesveidu grūtniecēm ar aptaukošanos varētu novest pie veselīgākiem bērniem

Iesūtīts svētdiena, Septembris 13, 2020

Jauni pētījumi liecina, uzlabojot dzīvesveidu sievietēm ar aptaukošanos grūtniecības laikā varētu nozīmēt ilgtermiņa sirds un asinsvadu pabalstus saviem bērniem.

Mātes uzturs ar augstu tauku saturu var izraisīt saldāku garšas receptorus pēcnācējiem

Iesūtīts svētdiena, Septembris 13, 2020

Cornell pārtikas zinātnieki rāda pētījumos ar dzīvniekiem, ka mātes augsta tauku satura uzturs var novest pie vairāk saldās garšas receptoriem un lielāku piesaisti neveselīgu pārtiku viņu pēcnācējiem - rezultātā slikta barošanas uzvedība, aptaukošanās pieaugušo vecumā.Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus