Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo sieviešu veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo sieviešu veselība Vai jūs zināt top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimība, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tie ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīgas dzīvesveida izvēles, piemēram, ēšanas veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas-var iet tālu pret samazināt sieviešu veselības apdraudējumiem.

Dažām sievietēm, krūšu veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā to krūšu self-eksāmenu? Ko jums vajadzētu darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt krūts sāpes?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un, kā jūs vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas, iespējams, mainīsies. Vai vēdera tauku novest pie veselības problēmām? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

PhDs riddled ar vairāk stresa , nekā studenti var rīkoties saka Study

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Aptauja 6 300 absolventiem no visas pasaules atklāja, ka gandrīz četri no desmit no tiem cieš no garīgās veselības jautājumiem, piemēram, trauksme un depresija. Tas bija piektais un jaunākais šāds apsekojums, kura rezultāti parādījās šonedēļ žurnālā raksturs.

Ftalātu iedarbība un augsts stresa līmenis grūtniecības beigās, kas saistīts ar priekšlaicīgu dzemdību

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Sievietes iedarbojas vienlaicīgi uz stresu un plastmasas piedevas vēlu grūtniecības laikā ir palielināts priekšlaicīgas dzemdības risks, saskaņā ar pētījumu Rutgers un citām institūcijām.

Svārstības svara izmaiņas var atkārtot otrajā grūtniecības un var prognozēt sliktu iznākumu

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Ikviens zina, ka iegūstot lieko svaru vienā grūtniecības laikā ir slikti, bet ārsti reti uzskata, svara pieaugums un zaudējumi no vienas grūtniecības uz nākamo-it īpaši normālu svara sievietēm.Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus