Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo sieviešu veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo sieviešu veselība Vai jūs zināt top sieviešu veselības problēmas? Sirds slimība, vēzis un zems libido top sarakstā. Lai gan tie ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīgas dzīvesveida izvēles, piemēram, ēšanas veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas-var iet tālu pret samazināt sieviešu veselības apdraudējumiem.

Dažām sievietēm, krūšu veselības topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā to krūšu self-eksāmenu? Ko jums vajadzētu darīt, ja jums atrast krūts vienreizēju? Kāds ir labākais veids, kā ārstēt krūts sāpes?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības problēmas ietver kosmētikas ķirurģija. Un, kā jūs vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas, iespējams, mainīsies. Vai vēdera tauku novest pie veselības problēmām? Vai Kegel vingrinājumi tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Pētījums liecina par ilgtermiņa ieguvumiem no stresa urīna nesaturēšanas ķirurģija

Iesūtīts pirmdien, July 15, 2019

Viens no visbiežāk veic operācijas, lai ārstētu stresa urīna nesaturēšanu sievietēm var būt labāks ilgtermiņa rezultātus nekā citas kopīgas ķirurģiskas metodes, saskaņā ar pētījumu vadīja Mayo Clinic pētniekiem.

Māte aicina proteīna sakratīt regulu pēc meitas nomirst

Iesūtīts pirmdien, July 15, 2019

Māte ir aicinot veselības nozares regulēt pārdošanas proteīna pulvera un piedevas pēc viņas meita nomira 2017 sakarā ar proteīnu smago diētu.

Dzīve ar progresējošu krūts vēzi

Iesūtīts pirmdien, July 15, 2019

Ir zināma diskusija ap precīzu definīciju progresējošu krūts VĒZI (ABC). Kad mēs runājam par klīnisko izpēti, tas nav viegli noteikt.Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus