Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība

Pieaugušo sieviešu veselības

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Pieaugušo sieviešu veselības Vai jūs zināt, augstākās sieviešu veselības problēmas? Sirds slimības, vēzis un zemu libido top sarakstu. Lai gan tie ir nopietnas bažas, tur ir labas ziņas. Veselīga dzīvesveida izvēli — piemēram, ēšanas veselīgu diētu un fizisko aktivitāšu iekļaušanu jūsu ikdienas — var iet tālu pret sieviešu veselības risku samazināšanai.

Dažām sievietēm, krūšu veselību topi sarakstu sieviešu veselības problēmas. Kāds ir labākais veids, kā darīt krūts self-eksāmenu? Ko jūs darīt, ja jūs atradīsiet vienreizēju krūts? Kāds ir labākais veids, kā izturēties pret krūšu sāpes?

Attiecībā uz citiem, sieviešu veselības jautājumus iekļaut kosmētikas ķirurģija. Un kā jums vecāki, jūsu sieviešu veselības problēmas ir iespējams mainīt. Varētu vēdera tauku noved pie veselības problēmām? Kegel vingrinājumi ir tiešām ir nepieciešams? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem sieviešu veselības jautājumus. 

Veselības Aprūpes kontaktformu

Pētījums: Vairāk D vitamīns var palielināt atmiņu, bet pārāk daudz var izraisīt lēnāku reakcijas laiks

Posted Friday, March 15, 2019

Cik daudz D vitamīna var palielināt atmiņas, mācīšanos un gados vecākiem pieaugušajiem saistītu lēmumu pieņemšanā, un cik daudz ir pārāk daudz?

Medikamentu blakusparādības ķīmijterapijas varētu mazināt krūts vēža slimniekiem

Publicēta Ceturtdiena, marts 14, 2019

Pētniekiem Stenfordas universitātes medicīnas skolā ir pierādīta metode, prognozēšana, kurā krūts vēža slimniekiem cietīs no biežāk lietotajiem ķīmijterapijas zāles sirdsdarbības traucējumi.

Molekulu modeļi varētu palīdzēt prognozēt recidīvu risku krūts vēža slimniekiem

Publicēta Ceturtdiena, marts 14, 2019

Ģenētisko un molekulāro Make-up individuālo krūts audzēju tur norādes kā sievietes slimība varētu progresu, tostarp iespēja, ka tas nāk atpakaļ pēc apstrādes, un to, ko laika posmā, saskaņā ar Cancer Research UK finansēts pētījums publicēts pēc būtības šodien (trešdien).Sievietes Veselība

Krūšu Veselība

Libido un Auglība
comments powered by Disqus