Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselības

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselības 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību, jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem-no roku mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēles veicat katru dienu iet tālu pret veicinot pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmēm un simptomiem. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes nopelniem medicīnisko palīdzību, no neizskaidrojami svara zudums vai izmaiņas zarnu ieradumus, elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāru fizisko eksāmeniem un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa profilaktisko pieaugušo veselības aprūpi. Zināt, kādi skrīninga testi jums ir nepieciešami un cik bieži tos darīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir sekmīgas ārstēšanas atslēga.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

WPI pētnieki jaunattīstības miniaturized ierīci, lai izmērītu mazuļa asins skābekļa līmeni

Iesūtīts piektdien, November 15, 2019

Pētniekiem Worcester Polytechnic Institute izstrādā sensoru joslas izmēru-atbalstu, kas mēra mazuļa asins skābekļa līmeni, vitāli svarīgu norādi uz plaušu efektivitāti un to, vai mazuļa Audi saņem adekvātu skābekļa piegādi.

Jaunā ārstēšana apstājas zemesriekstu alerģija 6 nedēļas ar vienu devu

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Neliels pētījums publicēts žurnālā JCI Insight gada 14 novembris 2019, liecina, ka antivielu terapija varētu palīdzēt cilvēkiem ar smagu alerģiju pret zemesriekstiem ēd nelielu daudzumu zemesriekstu saturošu pārtiku tikai divas nedēļas vēlāk, bez sliktas sekas. Tas, šķiet, liecina, ka tas ir drošs, ātrs un efektīvs pārtikas alerģijas ārstēšanai.

Ftalātu iedarbība un augsts stresa līmenis grūtniecības beigās, kas saistīts ar priekšlaicīgu dzemdību

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Sievietes iedarbojas vienlaicīgi uz stresu un plastmasas piedevas vēlu grūtniecības laikā ir palielināts priekšlaicīgas dzemdības risks, saskaņā ar pētījumu Rutgers un citām institūcijām.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus