Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselības

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselības 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību, jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem-no roku mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēles veicat katru dienu iet tālu pret veicinot pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmēm un simptomiem. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes nopelniem medicīnisko palīdzību, no neizskaidrojami svara zudums vai izmaiņas zarnu ieradumus, elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāru fizisko eksāmeniem un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa profilaktisko pieaugušo veselības aprūpi. Zināt, kādi skrīninga testi jums ir nepieciešami un cik bieži tos darīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir sekmīgas ārstēšanas atslēga.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Padomi, lai novērstu pinnes izraisa treniņiem

Iesūtīts trešdien, January 15, 2020

Tie hitting sporta, ņemot vērā to Jaungada rezolūcijām ir iespējams gūt labumu, tostarp uzlabotu vispārējo veselību un noskaņojumu.

Skolēnu simptomi nav ticami, lai atklātu gaisa kvalitāti skolas ēkās

Iesūtīts trešdien, January 15, 2020

Skolas ēkās ar iekštelpu gaisa kvalitāti saistītas problēmas, piemēram, mitruma bojājumi, temperatūras problēmas vai slikta ventilācija, skolēni piedzīvo nedaudz vairāk simptomu nekā ēkās, kurās nosacījumi ir norādīti kā labi, pamatojoties uz ekspertu vērtējumu.

Biomateriālu vakcīnu, piemīt potenciāls pilnībā likvidēt AML šūnas

Iesūtīts otrdien, January 14, 2020

Mieloleikozes akūtā leikēmija (AML) ir nāvīga asins vēzis, kura izcelsme ir kaulu smadzenēs, un piecu gadu laikā nogalina lielāko daļu upuru. Ķīmijterapija ir standarta AML ārstēšana vairāk nekā 40 gadiem, un, lai gan tas bieži izraisa vēzi iedziļināties remisijas, tas reti pilnībā likvidē vēža šūnas, kas pēc tam noved pie slimības atkārtošanās gandrīz pusē ārstēto pacientu.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus