Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselība 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību,jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem - no roku mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēli veicat katru dienu iet tālu pret veicināt pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmes un simptomi. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes ir pelnījušas medicīnisko palīdzību, no neizskaidrojamas svara zudums vai izmaiņas zarnu ieradumus elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāri fiziskie eksāmeni un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa no profilaktiskās pieaugušo veselības aprūpes. Zināt, kādi skrīninga testi jums ir nepieciešams un cik bieži tos izdarīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir veiksmīgas ārstēšanas atslēga.

Veselības Aprūpes Jaunumi

Pētnieki nosaka konkrētus potenciālos terapeitiskos mērķus agresīvu formu aizkuņģa dziedzera vēzi

Iesūtīts otrdien, September 15, 2020

Pētnieku komanda, ko vadīja Mayo Clinic un Translational Genomics Research Institute (TGen), filiāle Hope City, ir noteikusi īpašus potenciālos terapeitiskos mērķus agresīvāko un letālo formu aizkuņģa dziedzera vēzi.

IRT tehnoloģija nodrošina vairāk iespēju, lai novērtētu sejas temperatūru ar lielāku precizitāti

Iesūtīts otrdien, September 15, 2020

Thermography ir karsts temats šogad, jo ir nepieciešams ātrāk diagnostikas, lai atklātu un novērstu izplatīšanos COVID-19.

Jaunajā dokumentā ir aplūkots, kā novērst staphylococcus aureus infekcijas kritiski slimiem zīdaiņiem

Iesūtīts otrdien, September 15, 2020

Jaundzimušo intensīvās terapijas vienības (NICU) būtu līdzsvars novēršanu Staphylococcus aureus infekcijas kritiski slimiem zīdaiņiem ar nepieciešamību ādas-to-ādas kontakts ar vecākiem un brāļiem un māsām, saskaņā ar veselības aprūpes epidemioloģijas Amerikas (SHEA) baltā grāmata publicēts žurnālā Infection Control & Hospital Epidemiology society.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus