Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2021-01-03)
Pieaugušo veselība 

Domājot par pieaugušo veselību, jūs varētudomāt par dažādiem veidiem, kā saglabāt veselību — no roku mazgāšanas un vakcīnām līdz vēža profilaksei. Labi tev! Izvēles, ko jūs veicat katru dienu, iet tālu, lai veicinātu pieaugušo veselību.

Tikpat svarīgi ir pievērst uzmanību savām pazīmēm un simptomiem. Ziniet, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes ir pelnījušas medicīnisku palīdzību, sākot no neizskaidrojama svara zuduma vai zarnu paradumu izmaiņām līdz elpas trūkumam un pēkšņām galvassāpēm.

Un, protams, regulāri fiziskie eksāmeni un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga pieaugušo profilaktiskās veselības aprūpes daļa. Ziniet, kuri skrīninga testi jums ir nepieciešami un cik bieži tie ir jāveic. Agrīna atklāšana bieži ir veiksmīgas ārstēšanas atslēga. 

Veselības Aprūpes Jaunumi

Ebolas vīrusslimība, iespējams, ir sākusi jaunāko uzliesmojumu - 5 gadus vēlāk

Publicēts Otrdiena, Marts 16, 2021

Ģenētiskā analīzē konstatēts, ka pašreizējais Ebolas vīrusa uzliesmojums Gvinejā, visticamāk, sākās ar 2014.-2016. gada uzliesmojumā izdzīvojušo, kura izmēģinājumos bija snaudošs vīruss.

Vairākas valstis aptur AstraZeneca vakcīnas lietošanu

Publicēts Pirmdiena, Marts 15, 2021

Vairākas valstis ir apstādušas AstraZeneca Covid-19 vakcīnas lietošanu, jo tika ziņots, ka vakcīna varētu būt saistīta ar asins recekļu veidošanos.

'Rases plaisa' sirds veselībā 20 gadu laikā maz mainījusies

Publicēts Pirmdiena, Marts 15, 2021

Jauni pētījumi liecina, ka melnādainajiem amerikāņiem, kas dzīvo lauku apvidos, ir divas līdz trīs reizes lielāka iespēja nomirt no diabēta un augsta asinsspiediena, salīdzinot ar baltajiem lauku ļaudīm.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus