Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselība 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību, jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem-no rokām mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēli, ko veicat katru dienu iet tālu pret veicinot pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmes un simptomus. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes ir vērts medicīnisko uzmanību, no neizskaidrojama svara zudums vai izmaiņas zarnu paradumi elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāras fiziskās eksāmeniem un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa profilaktisko pieaugušo veselības aprūpi. Zināt, kas skrīninga testi jums ir nepieciešams un cik bieži tos izdarīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir veiksmīgas ārstēšanas atslēga.

Veselības aprūpes kursors.lv

Pētījums atklāj izcelsmi neurofibromas, kas attīstās visā ādā NF1 pacientiem

Iesūtīts trešdien, May 22, 2019

Šodien publicēto pētījumu PLOS ONE atklāja izcelsmi stipri disfiguring masas šūnu, ko sauc neurofibromas, kas pakāpeniski attīstās visā ādas pacientu nomocīts ar neurofibromatosis 1.

Jauns pētījums parāda, kā nieru biopsiju var izmantot, lai pielāgotu ārstēšanu lupus pacientiem

Iesūtīts otrdien, May 21, 2019

Ar nierēm pacientiem, kas dzīvo ar sistēmisko sarkanā vilkēde bieži tiek uzbrukumu, un ne visi, kas dzīvo ar slimību reaģēs uz standarta ārstēšanu.

Cannabidiol samazina Cue izraisītas tieksmes un nemiers indivīdiem ar vēsturi heroīna atkarības

Iesūtīts otrdien, May 21, 2019

Cannabidiol samazināta Cue izraisītas tieksmes un nemiers indivīdiem ar vēsturi heroīna atkarības, kas liecina par iespējamo lomu, lai palīdzētu pārraut cikla atkarības, saskaņā ar pētījumiem, ko veic Icahn medicīnas skolā Sinai mount un publicēja 21 maijs Amerikas psihiatrijas Vēstnesī.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus