Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselības

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselības 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību, jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem-no roku mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēles veicat katru dienu iet tālu pret veicinot pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmēm un simptomiem. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes nopelniem medicīnisko palīdzību, no neizskaidrojami svara zudums vai izmaiņas zarnu ieradumus, elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāru fizisko eksāmeniem un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa profilaktisko pieaugušo veselības aprūpi. Zināt, kādi skrīninga testi jums ir nepieciešami un cik bieži tos darīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir sekmīgas ārstēšanas atslēga.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

MUSC biomedicīnas inženieri izdošanas plāni 3D drukātiem aizsargmaskas

Iesūtīts sestdien, March 28, 2020

Ar draudiem trūkumu aizsardzības maskas draudošo kā romāns saistīts koronavīruss pandēmijas aug, medicīnas universitāte South Carolina biomedicīnas inženieru un tinkerers bija iedvesmojusi ideja: atlaist armija veidotājiem no visas ASV, kas varētu veikt šādas maskas no 3D printeriem-tehnoloģija, kas pēdējos gados ir kļuvusi plaši pieejama.

Stenfordas zinātnieki raksturo iespējamos pārnešanas ceļus no COVID-19

Iesūtīts ceturtdien, March 26, 2020

Daudz joprojām nav zināms par to, kā SARS-CoV-2, vīruss, kas izraisa COVID-19, izplatās pa vidi.

Jauna veida imūnterapija parāda solījumu turpmākai ārstēšanai olnīcu vēzi

Iesūtīts ceturtdien, March 26, 2020

Ļaundabīgais olnīcu vēzis ir mānīgs: zināms un baidījās par neskaidri un netipiski simptomi, kas bieži nozīmē, ka slimība ir atklāts tik vēlu, ka vidēji tikai četri no sešiem pacientiem, kas vēl ir dzīvs pēc pieciem gadiem.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus