Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselības

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselības 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību, jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem-no roku mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēles veicat katru dienu iet tālu pret veicinot pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmēm un simptomiem. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes nopelniem medicīnisko palīdzību, no neizskaidrojami svara zudums vai izmaiņas zarnu ieradumus, elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāru fizisko eksāmeniem un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa profilaktisko pieaugušo veselības aprūpi. Zināt, kādi skrīninga testi jums ir nepieciešami un cik bieži tos darīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir sekmīgas ārstēšanas atslēga.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Veravas uzsāk uzlabotus risinājumus, lai risinātu biotīns iejaukšanās diagnostiskos testos

Iesūtīts piektdien, July 12, 2019

Veravas, Inc., topošais diagnostikas uzņēmums, uzsāka produktu portfeli, kas var uzlabot pašreizējo diagnostikas testu rezultātu precizitāti, palīdzot laboratorijas profesionāļiem noteikt un pārvaldīt biotīns iejaukšanos pacientu paraugos ar veratest biotīns un VeraPrep Biotin.

Artroskopija precīzāku nekā Mr par chondral defektu ceļa, pētījums atrod

Iesūtīts piektdien, July 12, 2019

Izmantojot artroskopija uz skatuves bojājums ar chondral platība ceļgala ir precīzāka nekā magnētiskās rezonanses attēlveidošanas, saskaņā ar pētniekiem no Rothman institūts, La Jolla, Calif Secinājumi tika iesniegti šodien amerikāņu ortopēdisko biedrība Sporta medicīnas ikgadējā sanāksmē.

Efektīva Pietura smēķēšanas ārstēšanu mazāk varētu nozīmēt cilvēkiem ar garīgās veselības nosacījumiem

Iesūtīts ceturtdien, July 11, 2019

Jaunu pētījumu no pētniekiem no Bath un Bristol universitātēs liecina, ka ārstiem vajadzētu pārdomāt, kuras narkotikas viņi nosaka, lai palīdzētu smēķētājiem ar garīgās veselības nosacījumiem kick ieradums.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus