Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselība 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību, jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem — no roku mazgāšanai un vēža profilakses vakcīnām. Labi jums! Izvēle, ko veicat katru dienu iet tālu pret pieaugušo veselības veicināšana.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību pazīmes un simptomi. Zinu kas pieaugušo veselību brīdinājuma zīmes nopelniem medicīniskā palīdzība, Neizskaidrojamas svara zudums vai izmaiņas zarnu paradumus elpas elpu un pēkšņi galvassāpes.

Un, protams, regulāras fiziskās eksāmeniem un pieaugušo profilaktisko apskašu testiem ir svarīga daļa no pieaugušo profilaktisko veselības aprūpi. Zināt, kurš skrīninga testu, jums nepieciešams un cik bieži to darīt. Agrīnai atklāšanai bieži ir atslēga uz veiksmīgu ārstēšanu. 

Veselības Aprūpes kontaktformu

MRSA slimnīcās pieaugums saistīts ar kopējo dezinfekcijas

Posted Wednesday, March 13, 2019

Jauns pētījums ir atradusi iespējamo saikni starp dezinfekcijas līdzekļi slimnīcām un Meticilīn rezistenti Staphylococcus aureus (MRSA) rada pacienta nodaļās.

Izmantojot robotus ārstēšanā autisma bērniem

Posted Wednesday, March 13, 2019

Autisma bērniem trūkst būtisku sociālo un komunikācijas prasmes un veidu un smagumu, pieredzējis simptomi ir plašas. Jo viņi ir tik dažādos veidos paust savas emocijas, ir grūti novērtēt, cik nodarbojas tie ar terapiju terapeiti.

Zinātnieki izstrādā jaunu molekula, kas aptur sirds mazspējas progresēšanas

Posted Wednesday, March 13, 2019

Atrodas Brazīlijā un ASV pētnieku grupa ir izstrādājuši molekula, kas aptur sirds mazspējas progresēšanas un uzlabo sirds jaudas sūknis asinis.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus