Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselības

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Pieaugušo veselības 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību, jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem-no roku mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēles veicat katru dienu iet tālu pret veicinot pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmēm un simptomiem. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes nopelniem medicīnisko palīdzību, no neizskaidrojami svara zudums vai izmaiņas zarnu ieradumus, elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāru fizisko eksāmeniem un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa profilaktisko pieaugušo veselības aprūpi. Zināt, kādi skrīninga testi jums ir nepieciešami un cik bieži tos darīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir sekmīgas ārstēšanas atslēga.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Plaušu vēža raksturīgajām pazīmēm var būt būtiska nozīme personalizēto terapiju

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Melbourne pētnieki ir atklājuši, ka galvenais, lai personalizētu terapiju dažu veidu plaušu vēzi, var būt jākoncentrējas uz to atšķirībām, nevis to līdzību.

B šūnām var būt svarīga loma imūnterapijā melanomas ārstēšanai.

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Pētnieki EMBL Eiropas Bioinformātikas institūtā un medicīnas universitātē Vīnē ir atraduši pierādījumus tam, ka B šūnām var būt svarīga loma imūnterapijā melanomas ārstēšanai.

SkinVision algoritms nosaka 95% no ādas vēža, pētījums atrod

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Starptautiska pētnieku grupa, kas strādā ar "Erasmus" universitātes medicīnas centru (Erasmus MC) Nīderlandē, noteica, ka, pamatojoties uz plašiem klīniskajiem pētījumiem, SkinVision – pirmais CE-marķēts ādas vēža pielietojums – ir jutīgs 95,1 %, atklājot visizplatītākās ādas vēža formas.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus