Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums

Pieaugušo veselība

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2021-01-03)
Pieaugušo veselība 

Kad jūs domājat par pieaugušo veselību,jūs varētu domāt par dažādiem veidiem, kā palikt veseliem - no roku mazgāšanas un vakcīnu vēža profilaksi. Labi jums! Izvēli veicat katru dienu iet tālu pret veicināt pieaugušo veselību.

Tas ir vienlīdz svarīgi pievērst uzmanību jūsu pazīmes un simptomi. Zināt, kuras pieaugušo veselības brīdinājuma zīmes ir pelnījušas medicīnisko palīdzību, no neizskaidrojamas svara zudums vai izmaiņas zarnu ieradumus elpas trūkums un pēkšņas galvassāpes.

Un, protams, regulāri fiziskie eksāmeni un pieaugušo veselības skrīninga testi ir svarīga daļa no profilaktiskās pieaugušo veselības aprūpes. Zināt, kādi skrīninga testi jums ir nepieciešams un cik bieži tos izdarīt. Agrīna atklāšana bieži vien ir atslēga uz veiksmīgu ārstēšanu. 

Veselības Aprūpes Jaunumi

COVID Vakcinācija lēnākais Vissmagāk Hit valstis

Iesūtīts trešdiena, janvāris 13, 2021

ASV valdības rase pārspēt atpakaļ pandēmijas ar vakcīnām - dublēt operation velku ātrums - ir faltered tās pēdējā posmā: Getting ļoti nepieciešams devas sabiedrībai.

Pētījums: College Campuses Vai COVID "Superspreaders"

Iesūtīts trešdiena, janvāris 13, 2021

Dažās pilsētiņās, 1 no 5 studentiem bija inficēti ar vīrusu līdz beigām kritums termiņā. Četrās no skolām bija vairāk nekā 5000 gadījumu.

"Mikrobioms" varētu ietekmēt COVID-19 Smagums

Iesūtīts trešdiena, janvāris 13, 2021

Nelīdzsvarotība mikrobiomu var izraisīt nepārtrauktu iekaisuma simptomi, bieži sauc par "tālsatiksmes" COVID, pētnieki piebilda.Veselība un Skaistums

Akne un Ādas Kopšana

Novecošanas Aizkavēšana
comments powered by Disqus