Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība  /  Krūšu pacelšana pēc svara zaudēšanas

Krūšu lifts pēc svara zudums: dabas krūšu rekonstrukcijas

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-05-24)
Krūšu lifts pēc svara zudums: dabas krūšu rekonstrukcijas Daudz sieviešu sākt apsverot krūšu rekonstrukcijas operācijas , kā veids, kā uzlabot savas krūtis pēc lielas WeightLoss. Ar novājēšanu nosaka krūtis mainīt tāpat kā citām ķermeņa daļām darīt, un šis fakts kļūst skaidrs, jo īpaši apģērbā, kas der ne gluži kā jūs vēlētos.

Kad sievietes ir jauni, viņu krūtis sastāv galvenokārt no dziedzeru (firma) audos, kas tiek aizstātas ar brīvāku taukskābju audiem ar vecumu. Tas ir normāls process, un tas ir arī tipisks gadījumā WeightLoss. Tas attiecas ne tikai uz sievietēm, bet arī vīriešiem.

Krūšu rekonstrukcija pēc WeightLoss

Kad process svara zudums nav pakāpeniska un svara zudums ātri, āda nav tik elastīga. Tādēļ, krūts ietekmē šādas izmaiņas. Šajā sakarā, krūšu palielināšana bieži ir nepieciešama pēc svara zudumu. Šīs procedūras laikā, papildu āda ir noņemta, lai izvairītos no sagging. Šī tehnika mērķis ir uzlabot krūts audiem un sprauslas, lai vairāk pievilcīgu, jaunāku un labāku izskatu. Tas var arī palīdzēt krūšutēls justies labi tonēti, salīdzināms ar Pre-svara zaudēšanas stāvokli.
Krūšu lifts pēc svara zudums tiek veikts ar atlīdzību par klienta vēlmēm un mērķiem. Tā nosaka individuālo raksturu operācijas: ādas daudzumu, kas ir nepieciešams, lai novērstu un izraidīšanas veidu lemj atsevišķi.
Vairumā gadījumu, pacientiem ir nepieciešams zināms ādas noņemšanas ap sprauslas un krūts pacelšanas. Dažos gadījumos būs pietiekami minimāla iebrukumiem. Tas nozīmē, ka darbība tiks samazināta līdz rēta ap areola.

Bet tas nav parasti vairumam pacientu, kuru problēmas ir saistītas ar svara zudumu. Viņi cieš no liela apjoma saggy ādas un šādos gadījumos, darbība ir diezgan sāpīga. Tomēr, pacients var strādāt septiņas līdz desmit dienas vidēji un var atgriezties pie savas parastās darbības trīs nedēļas.

Sagging krūts

Saggy Breast
Saggy krūts
Tas ir ne tikai krūtis ādas, kas ir negatīvi ietekmē lielu svara zudumu. Faktiski, pat krūts audu pati mainās no pilna un kļūst ļkgans. Procesā krūšu rekonstrukcijas operācijas, krūtis atjaunot savu sākotnējo tilpumu ar palīdzību krūšu palielināšanas implantiem.

Brīdis ķermeņa pieredzi masveida kritumu vēdera svaru, protams, ir saplacināt, bet krūts arī kļūst glaimi forma, kas nav pievilcīgs aplūkot. Tas ir ļoti izplatīta jebkurai sievietei ir sagging krūts pēc svara zudumu kā sastāvs krūtis ietver dziedzeru un taukaudiem.
Pēc svara zudums, daudzums taukaudiem izpaužas samazināta, kas izraisa sagging no krūts.
Tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc sievietes pēc svara zudums atrast savas krūtis ar mazāku izmēru , nekā to, ko viņi izmanto, lai būtu. Dažas sievietes, tomēr, nedrīkst pieredzi saggy krūtīm vai samazināšana lieluma krūts par jautājumu par to, ka viņu krūtīm ir vairāk dziedzeru audiem, nevis taukaudiem. Ir grūti pateikt, kas būs piedzīvot krasas izmaiņas formas un lieluma krūts pirms svara zudumu.

Kam nepieciešama krūts Lift pēc svara zudums?

Jebkura sieviete ar sagging krūts nepieciešams doties uz krūšu lifts pēc svara zudumu. Šeit ir daži no krūšu simptomus, kam nepieciešama krūts lifts:

 • Sprauslas norāda uz leju.
 • Krūtis ar krūtsgals/areola, kas atrodas zem krūts riešanas.
Pirms izvēlēties krūts pacelšanas terapiju, vajadzētu zināt, ka krūšu pacelšana nemaina krūts lielumu. Ārstēšana ir ļoti izdevīga tiem, kas nav apmierināti ar formu viņu krūtīm , nevis lielumu.

Kad iet uz krūšu pacelšanas ķirurģija?

Svara zudums varētu būt galvenais iemesls sagging no krūtīm. Tomēr ārstēšana krūts formēšanai prasa noteiktu atlīdzību, piemēram:

 • Stabils svars: sieviete, kuras krūtis izmērs palielinās/samazinās ar ķermeņa masas palielināšanos/zudumu, pirms sākat krūšu pacelšanas operāciju, ir stabils svars. No krūts izmērs turpinās paaugstināt/kritums ar ķermeņa masu, līdz stabila svara sasniegts.
 • Sasniegt svars mērķis: ikviens par režīmu zaudēt svaru būtu noteikts mērķis pats. Krūšu pacelšanas ķirurģija ir izvēlējušies tikai tad, ja optimālais svars ir sasniegts. Ir ļoti ieteicams gaidīt laiku līdz optimālais svars ir sasniegts, pirms došanās uz krūšutēls rekonstrukcijas operācijas.
 • Grūtniecība: sievietes plāno grūtniecība būtu jāgaida, kamēr viņi ir beiguši gultnis bērniem. No krūts izmērs var krasi mainīties grūtniecības laikā; tāpēc viens ir jāgaida noteiktu laiku pirms došanās uz krūts operācijas. Krūšu pacelšanas operācijas var radīt grūtības zīdīšanas laikā, tāpēc viens ir jāgaida vismaz 6 mēnešus pēc dzemdībām bērnam.
Jebkura sieviete, kas ir sasniegusi stabilu svaru un nav grūtniece vai ir dzemdējusi bērns var iet krūšu implanti vai mastopexy, krūšu pacelšanas operācijas.

Krūšu rekonstrukcijas implanti

Breast Reconstruction Implants
Krūšu rekonstrukcijas implanti
Krūšu rekonstrukcijas operāciju var veikt dažādos veidos. Tas tiek darīts, izmantojot vienu no vairākiem maz izcirtņi veikti gar krūšu reizes padusē vai ap areola. Ir divas kopējas vietas implantiem: zem krūts audiem un zem krūšu muskuļa.
Daudzas sievietes uzskata, ka, ja implants atrodas zem krūts muskuļa, krūts izskatās daudz dabas un pievilcīgu.
Krūšu rekonstrukcijas ķirurģija parasti ilgst vienu līdz divas stundas, lai pabeigtu. Vairumā gadījumu, operācija tiek veikta, dodot vispārēju anestēziju pacientam. Arī pacients saņem pēcoperācijas aprūpi mājās un nav nepieciešams, lai saglabātu pacientam slimnīcā dienas. Iekšķīgai zāles mazina pēc operācijas sāpes, un viens būs iespēja saņemt atpakaļ uz darbu apmēram nedēļu, vai arī tā.

Medicīnas ekspertiem un sabiedrībai nekad nav patika krūšu implanti lielā mērā. Dažos gadījumos tas ir arī pareizi, jo pastāv riski, kas saistīti ar šādām operācijām. Silikona uzpildīšana krūšu rekonstrukcijas implantiem parasti ir lieta, kas izraisa galvenā nepatika, un pēdējā krūšu implanti ir sākuši piepildīt ar fizioloģisko šķīdumu.

Krūts rekonstrukcijas operāciju riski

Šeit ir daži riski, kas saistīti ar krūšu rekonstrukcijas implantiem:

 • Ir risks asimetrijas krūtīs. Dažos gadījumos pēc implanta ievietošanas krūšu izmērs/izskats nesakrīt.
 • Sāpes un jutīgums krūts pēc operācijas.
 • Pēc operācijas implants var saplīst vai deflācija.
 • Lēns sadzīšana incsmju.
 • Palielināts atkārtotas krūšu operācijas risks nākotnē, lai noņemtu implantu.
 • Samazināta krūts sajūta.
 • Palielināts krūts infekcijas risks.
 • Asiņošana krūšu dziedzeros.
 • Pēc operācijas efektu anestēziju.
 • Krūts vēzis.
Jebkura no iepriekšminētajām komplikācijām var būt nepieciešama papildu operācija.

Ikviens, kurš ir ieinteresēts izvēlēties krūts ķirurģija jākonsultējas ar kosmētikas ķirurgs , lai iegūtu informāciju par procedūru, riska faktoriem, un pēc operācijas aprūpi. Labāka izpratne par operāciju var sagatavot pacientu turpmākās problēmas, kas saistītas ar krūts implantu.

Procedūras, kas saistītas ar krūšu rekonstrukciju

Breast Reconstruction Surgery
Krūšu rekonstrukcijas ķirurģija
Krūšu lifts pēc svara zudums ir saistīts ar dažādām metodēm, kas ir šādi:

 • Deep sliktāks Epigastric perforators (DIEP): tas ir uzlabotas forma krūts ķirurģija. Ķirurģijā ķirurgs noņem lieko ādu un taukus no vēdera zonas, nevājinot pacienta muskuļu spēku. Lieko ādu pēc tam izmanto krūšu veidošanā procedūru.
 • Superior Gluteal artērijas perforators (SGAP): šajā procedūrā lieko ādu izņem no sēžamvietā pacienta, kas vēlāk tiks lietots krūšu rekonstrukcijas procedūrā.
 • Profunda artērijas perforators (PAP): šajā procedūrā, lieko ādu izņem no augšējās posterior augšstilbā no platības, kas atrodas zem sēžamvietas.
 • Šķērseniskās Upper gracilis (TUG): šajā procedūrā, lieko ādu izņem no iekšējās augšstilba pacienta. Lieko ādu vēlāk izmanto krūšu veidošanā procedūru.
 • Latissimus dorsi Myokutānu (Lat Flap): šajā procedūrā, ādas, tauku un muskuļu no augšējās un vidējās muguras rotē uz krūšu apvidū. Par ilgtermiņā, ķirurģija var samazināt muskuļu spēks apgrūtina vienu kāpt un peldēt.
 • Šķērseniskā rectus Myokutānā: šajā procedūrā, sievietes galvenais rectus muskuļi tiek noņemti, lai pārveidotu krūts. Tehnika var palielināt risku trūce veidošanos. Procedūra vairs nav vēlamā metode krūts pacelšanas.
 • Tauki potēšanas: šajā procedūrā, lai likvidētu taukus no šīm teritorijām, tiek veikta vēdera, augšstilbu, muguras, roku un sēžamvietas tauku atsūkšana. Tauki pēc tam ir gatava injicēt krūts, lai uzlabotu apelāciju un veidot krūts.

Ko sagaidīt no krūšu rekonstrukcijas ķirurģija?

Krūšu rekonstrukcijas ķirurģija var adrese sagging krūts pēc svara zudums, kā arī uzlabot pilnīgu izskatu pacienta. Krūts ķirurģija var darboties labi:

 • Uzlabojot vispārējo izskatu un noskaņu krūts.
 • Krūšu simetrijas uzlabošana, ja tās ir nevienmērīgas.
 • Veicinot pašapziņu un vispārējo ķermeņa izskatu.
 • Pacienta kopējās personības uzlabošana.

Dabiska krūšu rekonstrukcija

Jūs varat atrast padomu par dabas krūšu rekonstrukciju dažādās WeightLoss forumos. Ieteikumi jūs varat atrast parasti ir dabiski un droši. Viens no tiem būs noteikti strādā jums, un jums būs apmierināti ar uzlabotu formu jūsu krūts.

Natural Breast Reconstruction
Dabiska krūšu rekonstrukcija
Ir īpašas tēmas par WeightLoss forumos. Tur jūs varat atrast ieteikumus, lai izvēlētos dabisko krūšu rekonstrukciju. Dažas sievietes centās dabas želejas un krēmi un dalīties pieredzē ar citiem. Ar palīdzību tiesības aizsardzības līdzekļiem jūs varēsiet atgriezties stingrību krūts. Viņi izskatīsies pilnīgi un jaunāki.
Lielisks rezultāts var būt sasniedzams pat bez krūšu implantiem un risku, kas saistīts ar tiem. Līdz ar to jums nebūs ciest no blakusparādībām, ja jūs izvēlaties dabas krūts celšanas.

Ieguvumi no došanās ar dabas iespējām

Dabiskā krūšu rekonstrukcija ir vienkārša procedūra, salīdzinot ar implantācijas bāzētu operāciju. To var veikt ikviens bez gadu pieredze, jo šī metode ietver vienkārši izmantojot dabas augu izcelsmes produktiem, lai uzlabotu izskatu krūts audiem. Dabiskās krūšu pacelšanas priekšrocības noteikti ir skaidras. Daži no galvenajiem vienreiz ir uzskaitīti šādi:

 • Dabas Look: krūtis, kas ir izgājušas caur dabisko krūšu pacelšanas izskatīties dabiski, salīdzinot ar implantiem. Dabiskā krūšu pacelšana ietver augu krēmus un želejas, kas dod krūtis dabisko izskatu pēc procedūras. Procedūra ir vislabāk piemērota sievietēm, kas nevēlas atklāt par iegūt krūšu palielināšanu vai krūšu samazināšana operācijas. Dažos gadījumos, dabiskā krūšu pacelšanas uzlabo apelāciju krūtis īpaši tad, kad krūtsgals-saudzējošas tehnika tiek izmantota.
 • Nav atkārtotas ķirurģiskas iejaukšanās: Atšķirībā no implanta operācijas, dabiskā krūšu pacelšanas procedūra neprasa atkārtotas operācijas vai citu risku. Pacientiem, kuri ir izgājuši caur implanta procedūru, ir ieteicams aizvietot implantus ik pēc 12 gadiem. Atkārtota operācija ir svarīga pacienta drošībai, jo implanti bieži ir pakļauti sajūsma un kaitējuma riskam. Dabiskā krūšu pacēlums ilgst visu mūžu.
 • Dabas sajust un simetrija: dabas krūts pacelšanas procedūra ietver dabas krūts augšanas procesu , kas rada dabas formas, lieluma un jūtas.

Izvēle starp implantu un dabīgo krūts pacelšanas procedūru

Dabiskās pieejas priekšrocības noteikti ir skaidras salīdzinājumā ar implantācijas balstītu operāciju.
Still, vajadzētu konsultēties profesionālā ķirurgs zināt, kāda veida krūts pacelšanas procedūra ir vispiemērotākais pacientam.
Ir vairāki faktori, kas ķirurgam var apsvērt pirms izvēloties ķirurģija. Piemēram, ķirurgs var pārbaudīt krūts audus, lai novērtētu, vai pacients var ārstēt ar ķirurģisko krūts veidošanā vai nē.

Veselības vēsture pacienta un personīgās preferences ir daži no papildu faktoriem, kas var uzskatīt pirms došanās uz operāciju. Konsultēšanās ar ķirurgu ir labākais veids, kā uzzināt, kura krūts formēšanas procedūra jāievēro.

Secinājums

Sievietēm, krūtis spēlē izšķirošo lomu to izskatu. Saggy krūšu pēc strauja svara zudums izskatās nepievilcīgu un var dot sievietei zaudēt uzticību, bet par datumu vai atrašanos puse. Krūšu lifts pēc svara zudums var palīdzēt uzlabot izskatu krūts dabiskā veidā!

Uzziniet, kā Lift sagging krūts 


comments powered by Disqus