Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība  /  Krūšu lifta pēc Weightloss

Krūšu rekonstrukcija pēc Weightloss

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Krūšu rekonstrukcija pēc Weightloss Daudz sieviešu sāk uzskatīt, ka krūšu rekonstrukcijas operāciju veidu, kā uzlabot savas krūtis pēc galvenās weightloss. Ar novājēšanu uz leju krūtis mainīt tāpat kā citās ķermeņa daļās, un šis fakts kļūst skaidrs, it īpaši apģērbu, kas der ne gluži tā, kā jūs vēlētos. Kad sievietes ir jauni, savas krūtis sastāv galvenokārt no dziedzeru (firma) jautājumiem, kas tiek aizstātas ar brīvāku taukaudos, ar vecumu. Tas ir normāls process, un tas ir arī tipiskā gadījumā weightloss. Tas skar ne tikai sievietes, bet vīrieši, kā arī.

Krūšu rekonstrukcija pēc WeightLoss

Kad process weightloss nav pakāpeniska un iet ātri, āda nav tik elastīgs. Tādēļ krūts ir ietekmēt šādus pārveidojumus. Šajā sakarā krūšu rekonstrukciju ir bieži nepieciešama pēc weightloss. Šīs procedūras laikā papildus ādas tiek noņemta, lai izvairītos no sagging. Šo paņēmienu mērķis ir uzlabot krūts audiem un sprauslas pievilcīgākas, jaunāks un labāku izskatu. Tas var arī palīdzēt justies labi tonēti, salīdzināmi ar pre-weightloss nosacījumu krūšutēls.

Krūts rekonstrukcijas operācija ir paveikta, ņemot vērā klienta vēlmēm un vajadzībām. Tas nosaka operāciju individuālo būtību: ādas summu, kas ir vajadzīgs, lai likvidētu un noņemšanas veidu lemj atsevišķi. Vairumā gadījumu pacientiem nepieciešams dažas ādas noņemšanas ap sprauslas un krūšu pacelšana. Dažos gadījumos minimālā invāzija būs pietiekami. Tas nozīmē, ka darbība tiks samazināts ap areolu rētu. Bet tas nav parasti lielākā daļa no pacientiem, kuru problēmas ir saistītas ar svara zudumu. Viņi cieš no lielas summas saggy ādas. Vairumā gadījumu darbība ir diezgan sāpīgs. Pacientam ir iespēja strādāt septiņas līdz desmit dienām vidēji un var atgriezties to regulārās darbības trijās nedēļās.

Tas nav tikai krūtis ādas, kas negatīvi ietekmē lielas weightloss. Faktiski, pat krūts audiem mainās no pilna un padevīgs vaļīgu un ļengans. Šajā procesā krūšu rekonstrukcijas operāciju krūtis atjaunot to sākotnējā tilpuma, izmantojot krūšu rekonstrukciju implants.

Rekonstrukcijas implantātiem

Krūšu rekonstrukcijas operāciju var veikt dažādos veidos. Tas tiek darīts caur vienu no vairāku maz gabali pa krūšu reizes, paduses vai ap areolu. Ir divas kopīgas vietas implantiem: zem krūts audiem un zem krūšu muskuļa. Daudzas sievietes uzskata, ka ja implantu, kas novietots zem krūšu muskuļu, krūts izskatās daudz dabas un pievilcīgu. Krūšu rekonstrukcijas operāciju parasti aizņem vienu līdz divas stundas, lai pabeigtu. Vairumā gadījumu notiek operācijas ar vispārējo anestēziju. Jūs saņemsiet pēcoperācijas aprūpi mājās; nav nepieciešams, lai saglabātu jums slimnīcā. Iekšķīgai zāles tiks izlīdzināts pēc operācijas sāpes, un jums būs iespēja saņemt atpakaļ par nedēļu vai mazliet ilgāk strādāt.

Medicīnas ekspertiem un sabiedrībā nekad nav paticis, krūts rekonstrukcijas implanti daudz. Un dažos gadījumos tie ir taisnība, jo pastāv daži riski, ko tās rada. Iesniegšanas silikona implantātiem rekonstrukcija parasti ir lieta, kas izraisa galveno nepatiku, un nesen ir sākuši krūšu implanti var aizpildīt arī ar sāls šķīdumu.

Dabas krūts rekonstrukcijas

Jūs varat atrast konsultācijas par dabas krūts rekonstrukcijas dažādos forumos weightloss. Ieteikumus, jūs varat atrast parasti ir dabas un droši. Viens no tiem noteikti darbosies jums, un jums būs apmierināti ar uzlabotu jūsu krūšu formu. Ir īpašs aktuālā filiāles weightloss forumos. Tur jūs varat atrast ieteikumus izvēlas dabisko krūšu rekonstrukciju. Dažas sievietes mēģināja dabisko želejas un krēmi un dalīties pieredzē ar citiem. Tiesības tiesiskās aizsardzības līdzekļu palīdzību jūs varēsiet atgriezties krūts stingrību. Tie izskatīsies pilns un jaunāki. Šāds rezultāts var būt sasniedzami pat bez krūts rekonstrukcijas implanti un ar to saistītais risks. Tātad jūs necietīs no blakusparādībām.

Atrast dabas krūts rekonstrukcijas 


comments powered by Disqus