Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Vīriešu auglības tests

Vīriešu auglības tests

Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

Vīriešu auglības tests Vīriešu auglības tests ir kopīgas veids, kā redzēt, ja pieaugušo cilvēks var kļūt par bērna tēvu vai vispār tā ir auglīga. Statistika saka, ka katrs trešais pāris starp tiem, kuri vēlas bērnu, bet ir problēmas ar koncepciju, kas cieš no problēmām. Problēma var būt spermas kvalitāte vai apjoms. Vīriešu auglības tests ir arī plaši izmanto, lai pārbaudītu efektivitāti tādas darbības kā vazektomija apvērsi vazektomija metode.

Vīrišķo auglību analīze

Vīrišķo auglību analīzi parasti iekļauj šādus testus:

  • Ar katru milliliter (ml) vīrietis izšļākt sperma koncentrācijas mērīšanai.
  • Spermatozoīdu kļūt šķidras laika vajadzībām.
  • Motile blīvums ir viena vairāk parametru, kas jāņem vērā, kad vīriešu neauglības analīze ir veikta. Pārbaude atklāj summu, spermu, parasti virzās uz priekšu.
  • Procentuālā attiecība ar normālu formu spermā.
  • Noteikt skābuma līmeni - tās pH līmenis. Alkalimetric tests ir iekļauts too.
  • Pārbaudīt, vai ir balto asins šūnu spermas paraugs.
  • Izmēra fruktozes līmeni. Fruktoze ir nepieciešams, jo tas aizpilda spermas ar enerģiju.

Preparāti

Pirms apgūst vīriešu auglības tests būtu daži preparāti. Tas nozīmē, ka nedrīkstam ir aktivitāte, 2-5 dienu laikā pirms analīzes. Ja jūs neievērojat šo prasību, konkrētu šūnu skaits nebūs cik augstu vien iespējams, tāpēc pārbaudi nevar uzskatīt par ticamām.

Bet abstinences nedrīkst būt pārāk garš. Kas ir precīza, tā nav jāilgst vairāk kā 2 nedēļas pirms pārbaudes kā ilgu laiku padara spermas neaktīvs. Alkohola lietošana ir aizliegta, vairākas dienas pirms testa, bez tam, jums jāinformē ārsts par visiem medikamentiem, iespējams, izmantojat.

Jādara vīriešu auglības tests ārstiem ir nepieciešams jūsu parauga. Vajadzētu aizpildīt nelielu paraugu kauss. To var izdarīt mājās vai pie klīnikā vai slimnīcā, kur tu esi testu. Vairumā gadījumu paraugus iegūst caur sevis stimulāciju. Vēl viena iespēja ir izmantot īpašas kolekcijas prezervatīvu, kas izgatavota bez lateksa.

Palielināt vīriešu auglību

Bet katru dienu jums var sniegt ar 2 droši un dabīgi metodes, kas palīdzēs jums palielināt vīriešu auglību. Acīmredzama lieta, bet patiešām svarīgi jūsu ķermeņa darbību, ir jābūt hidratēts.

Kad jūsu organisms ir dehidrēts tā nav darbību pienācīgu veidā, kas ir iemesls, kāpēc jūsu šūnas apjomu var mainīt pats ļaunākais. Labāk hidratēts ķermeņa ir, sēklas šķidrums, izveidojiet lielāku summu, to nevar pareizi hidratēts iespējams samazināt skaļumu var radīt. Tas ir labākais, kas ir vismaz astoņas glāzes ūdens katru dienu, lai palielinātu vīrišķo auglību.

Ir dabas spermatozoīdu Sējums tabletes , kas var ļoti palīdzēt un papildus, lai palielinātu savu auglību. Tā iemesls ir fakts, ka tie satur ne tikai minerālvielas un garšaugiem, bet arī šādu aminoskābju kā L-karnitīns, L-arginīns un L-glysine, kas ir ļoti svarīgi jūsu veselībai. Papildus tam, tie veicina asins cirkulāciju, tādējādi uzlabojot arī uzcelt, tāpēc jums tiek garantēta dubultu labumu.

Kā palielināt spermatozoīdu skaits un auglību 


comments powered by Disqus