Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Vīriešu auglība novecojošiem vīriešiem

Kā palielināt vīriešu auglību? Vīriešu auglības analīze

Kā palielināt vīriešu auglību? Vīriešu auglības analīze 

Kas ir auglība?

Auglība attiecas uz dabisko spēju vairoties ar dabiskiem līdzekļiem. Auglība kopumā atšķiras no auglības, kas tiek definēta kā reprodukcijas potenciāls.

Pasaules Veselības organizācija bieži atsaucas uz dzimstības līmeni , lai salīdzinātu iedzīvotāju skaita pieauguma tempu dažādās valstīs. Šis rādītājs attiecas uz reproduktīvā vecuma populāciju, kas ietver gan sievietes, kuras pašlaik ir stāvoklī, gan pēcdzemdību mātes, gan vīriešus, kuri ir sasnieguši pubertāti.

Auglība dažādās sugās, indivīdos un dzīves posmos ievērojami atšķiras. Auglību ietekmē arī sociālie un vides faktori.

Dzimstības koeficients

Dzimstības līmenis ir viens no pamatparametriem , ko izmanto, lai noteiktu, vai sabiedrība vai reģions saskaras ar iedzīvotāju problēmu.

Dzimstības koeficients ir dzīvi dzimušo skaita attiecība pret sieviešu skaitu reproduktīvā vecumā.
Pasaulē vidējais dzimstības līmenis ir aptuveni divi bērni, ar zemākiem rādītājiem attīstītajās valstīs un augstākiem rādītājiem daudzās jaunattīstības valstīs, jo īpaši Latīņamerikā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos. Šī atšķirība starp attīstītajām un jaunattīstības valstīm lielā mērā ir saistīta ar kontracepciju, izglītību un medicīnas attīstību.

Fertility Rates by Country
Dzimstības rādītāji pa valstīm
Daudzās valstīs dzimstības līmenis ir sasniedzis vai pat pārsniedzis aizvietošanas līmeni, kas ir iedzīvotāju skaita līmenis, kas nepieciešams, lai aizstātu iedzīvotāju skaitu. Paredzams, ka dzimstības koeficients 2,1 (divi bērni uz pāri) būs nepieciešams, lai saglabātu stabilu iedzīvotāju skaitu.

Aizstāšanas līmenis ir salīdzinoši jauns dzimstības līmeņa rādītājs. Kad ANO 1960. gados ieviesa aizvietošanas līmeni, tas tika noteikts kā divi bērni katram pārim. Tomēr šodien ANO izmanto plašāku kopējā dzimstības līmeņa (TFR) rādītāju, kas ietver visu reproduktīvo vecumu sievietes.

Parasti tiek uzskatīts, ka valstīs ir zems dzimstības līmenis, ja to dzimstības līmenis ir zemāks par aizstāšanas līmeni (kā definēts turpmākajā iedaļā), jo dzimstības rādītāji, kas ir zemāki par aizstāšanas līmeni, ir saistīti ar zemāku IKP līmeni, mazāku izaugsmi un mazāku iedzīvotāju skaitu.

Vīriešu neauglība

Terminu auglība var lietot gan vīriešiem, gan sievietēm, jo tie abi veicina bērna ieņemšanu. Lai gan, runājot par neauglību, mēs bieži apsveram sieviešu neauglību, vīriešu auglība ir neatņemama neauglības sastāvdaļa, jo nevar iedomāties bez vīrieša ieguldījuma.

Šajā gadījumā neauglība ir auglības trūkums vīriešiem vai tad, ja vīrietim ir ļoti mazākas izredzes padarīt savu sieviešu partneri stāvoklī. Vīriešu auglība parasti ir atkarīga no vīriešu spermas šūnu kvalitātes.

Kāpēc spermas šūnas ir tik būtiskas? Viens no galvenajiem iemesliem , kāpēc spermas kvalitāte ir tik svarīga, ir tas, ka spermas šūnas ir atbildīgas par bērna koncepciju.
Viņi iet caur dzimumlocekli un nonāk sievietes partnera reproduktīvajā traktā. Šajā brīdī spermas šūnas ir gatavas apaugļot sievietes olu. Ja sperma nevar sasniegt olšūnu, ir svarīgi zināt, kāpēc tas notiek, un uzzināt, kā uzlabot spermas kvalitāti un palielināt spermas daudzumu.

Ir arī veidi, kā palielināt vīriešu auglību, mēs par tiem runāsim tālāk.

Kas ietekmē vīriešu auglību

Factors That Affect Male Fertility
Faktori, kas ietekmē vīriešu auglību
Tālāk ir norādīti daži aspekti, kas ietekmē vīriešu auglību:

 • Erekcijas disfunkcija - Erektilā disfunkcija vai impotence ir situācija, kad vīrietis dzimumakta laikā nespēj uzturēt vai attīstīt erekciju .
 • Spermas mobilitāte - Spermas mobilitāte attiecas uz procesu, kurā spermas šūna pārvietojas caur sieviešu reproduktīvo traktu, lai sasniegtu olšūnu. Vienkāršiem vārdiem sakot, tas nozīmē veselīgas spermas šūnas spēju peldēt. Vīriešu neauglība var rasties arī tad, ja spermas šūnas nepeld pareizi. Sliktu spermas mobilitāti cilvēkam sauc arī par astenospermiju vai astenozoospermiju.
 • Libido - Libido vīrietim tiek raksturots kā cilvēka vēlme vai seksuālā tieksme uz seksuālām aktivitātēm. Pārtikas vai piedevu patēriņu, kas ir atbildīgi par libido palielināšanos vīriešiem, sauc par afrodiziakiem.
 • Spermatozoīdu skaits - spermatozoīdu skaits ir spermas šūnu koncentrācija dotajā spermas daudzumā. Parasti spermas analīze ("seminogramma") tiek veikta tā, lai noskaidrotu spermā esošo spermas šūnu skaitu.
 • Testosterona līmenis - Neauglība dažiem vīriešiem var būt saistīta ar zemo testosterona līmeni , kas ir vīriešu dzimumhormons, kas atrodas ķermenī.
Jāatceras, ka papildus iepriekš minētajiem aspektiem vīriešu neauglība var būt atkarīga no dažādiem faktoriem , piemēram, personas fitnesa, vispārējās veselības un uztura piesārņotājiem. Tāpēc, lai visu sakārtotu, ir nepieciešams patērēt veselīgu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

Šobrīd ir daudz vīriešu, kuriem nevar būt bērnu, un tas var būt saistīts ar viņu dzīvesveidu un uzturu. Tādējādi viņi nezina, kas viņiem jādara, lai atjaunotu ķermeņa kārtību un ieņemtu bērnu.
Tiem, kas ir šādā stāvoklī, ir daži soļi, kas jums jāveic, lai atjaunotu reproduktīvo veselību darbībā un spētu ieņemt bērnu. Un pirmā iespēja ir pārbaudīt jūsu auglību un spermas veselību, izmantojot vīriešu auglības analīzi.

Vīriešu auglības analīze

Vīriešu auglības analīze ir izplatīts veids, kā noskaidrot, vai pieaudzis vīrietis var kļūt par bērna tēvu vai arī viņš vispār ir auglīgs. Statistika saka, ka katrs trešais pāris starp tiem, kuri vēlas iegūt bērnu, bet kuriem ir problēmas ar koncepciju, cieš no problēmām.
Problēma var būt spermas kvalitātē un daudzumā.
Vīriešu auglības analīze ir arī metode, ko plaši izmanto, lai pārbaudītu tādu operāciju efektivitāti kā vazektomija un atgriezeniska vazektomija.

Male Fertility Tests
Vīriešu auglības testi
Vīriešu auglības analīze parasti ietver šādus testus:

 • Izmēra spermas koncentrāciju katrā vīrieša ejakulāta mililitrā (ml).
 • Nepieciešams laiks, lai sperma kļūtu šķidra.
 • Kustīgais blīvums ir vēl viens parametrs, kas jāņem vērā, veicot vīriešu neauglības analīzi. Tests atklāj spermas daudzumu, kas parasti virzās uz priekšu.
 • Spermas procentuālais daudzums ar normālu formu.
 • Nosakiet skābuma līmeni - tā pH līmeni. Ir iekļauts arī alkalimetriskais tests.
 • Pārbaudiet, vai spermas paraugā nav balto asins šūnu .
 • Izmēra fruktozes līmeni. Fruktoze ir nepieciešama, jo tā piepilda spermu ar enerģiju.

Preparāti

Pirms vīriešu auglības testa veikšanas jums jāveic daži sagatavošanās darbi.

Preparations for Male Fertility Analysis
Sagatavošanās vīriešu auglības analīzei
Vīriešu auglības analīzei ir šādi pamatlīdzekļi:

 • Jums nedrīkst būt aktivitātes 2 - 5 dienas pirms analīzes. Ja neievērosit šo prasību, konkrēto šūnu skaits nebūs tik liels, cik vien iespējams, tāpēc testu nevar uzskatīt par ticamu.
 • Bet atturībai nevajadzētu būt pārāk ilgai. Precīzāk sakot, tas nedrīkst ilgt vairāk nekā 2 nedēļas pirms testa, jo tik ilgs periods padara spermu neaktīvu.
 • Alkohola lietošana ir aizliegta vairākas dienas pirms testa, turklāt jums jāinformē ārsts par visiem medikamentiem, kurus jūs varētu lietot.
Lai veiktu vīriešu auglības testu, ārstiem ir nepieciešams jūsu paraugs. Jums vajadzētu aizpildīt nelielu paraugu kausu. To var izdarīt mājās vai klīnikā vai slimnīcā, kur jums jāveic tests. Vairumā gadījumu paraugus iegūst, izmantojot pašinstimulāciju. Vēl viena iespēja ir izmantot īpašu kolekcijas prezervatīvu, kas izgatavots bez lateksa.

Kā palielināt vīriešu auglību

Ticiet vai nē, ir iespējams palielināt vīriešu auglību. Jā, ir iespējams palielināt koncepcijas iespējas gandrīz katram vīrietim. Tam nav nepieciešamas īpašas zināšanas, kas ir labas ziņas vīriešiem, kuri sapņo par bērniem.

Lai gan daudzi cilvēki ir skeptiski par šo produktu efektivitāti, ir pārliecinoši zinātniski pierādījumi, kas apstiprina pārbaudītas metodes, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu un kvalitāti.
Ir vairākas dažādas pieejas, kā uzlabot spermatozoīdu skaitu un auglību. Daži no tiem, visticamāk, būs efektīvi, citiem ir nepieciešams vairāk laika un vairāk pacietības, lai strādātu. Un tomēr ir zinātniski pierādīts, ka katra no šīm stratēģijām ir efektīva, vismaz kaut kādā vīriešu daļā.

Vīriešu auglību nosaka spermas šūnu skaits, kas vīrietim ir ejakulācijas laikā. Šodien tirgū ir daudz produktu un tablešu vīriešu auglībai, kas sola spermas ražošanas pieauguma efektu.

Palieciet hidratēts

Katru dienu jums var nodrošināt dažas drošas un dabiskas metodes , kas palīdzēs jums palielināt vīriešu auglību. Acīmredzama lieta, bet patiešām svarīga jūsu ķermeņa darbībai ir hidratācija.

Kad jūsu ķermenis ir dehidrēts, tas nedarbojas pareizi, tāpēc jūsu šūnu daudzums var mainīties uz sliktāko. Jo labāk hidratēts ir jūsu ķermenis, jo lielāku sēklas šķidruma daudzumu jūs radīsit, jo tas nav pareizi hidratēts, iespējams, samazinās jūsu radīto apjomu.
Vislabāk ir katru dienu lietot vismaz astoņas ūdens glāzes, lai palielinātu vīriešu auglību.

Ēšanas paradumi

Ēšanas paradumi, piemēram, liels dzīvnieku izcelsmes produktu patēriņš vai mazs augļu un dārzeņu patēriņš, ir saistīti ar spermas kvalitātes pasliktināšanos. Ir pierādījumi, kas liecina, ka uzturs var ietekmēt vīriešu auglību, traucējot spermatogēno procesu.

Uzturvielas diētā var ietekmēt vīriešu reproduktīvo sistēmu daudzos veidos. Nesen veikts pētījums liecina, ka diēta ar lielu augļu un dārzeņu uzņemšanu uzlabo spermas kvalitāti. Citi klīniskie pētījumi ir pierādījuši augļu un dārzeņu uzņemšanas labvēlīgo ietekmi uz nelabvēlīgu grūtniecības iznākumu novēršanu.
Tomēr, cik mums zināms, nav sistemātiska pārskata par publicētajiem pētījumiem, kuros būtu pētīta augļu un dārzeņu patēriņa ietekme uz vīriešu auglību.

Tabletes vīriešu auglībai

Daudzi puiši cieš no zema spermatozoīdu skaita un citām auglības problēmām dažādu iemeslu dēļ. Šīs metodes piedāvā papildu iespēju, lai palīdzētu vīriešiem, kuri vēlas mēģināt palielināt spermatozoīdu skaitu un kvalitāti.

Vīriešu auglībai ir dabiskas tabletes , kas var būt lielisks palīgs un papildinājums auglības palielināšanai. Iemesls tam ir fakts, ka tie satur ne tikai minerālus un garšaugus, bet arī tādas aminoskābes kā L-karnitīns un L-arginīns , kas ir ļoti svarīgi jūsu veselībai.

Fakts, ka šīs tabletes palīdz uzlabot auglību, ir balstīts uz faktu, ka L-arginīns ir aminoskābe, kas var palīdzēt uzlabot spermas kvalitāti un daudzumu. Jūsu ķermenim ir nepieciešams L-arginīns, lai palīdzētu sintezēt vairāk spermas un padarītu to izturīgāku. Tāpēc ir ļoti ieteicams lietot vienu no šādām tabletēm, kas satur L-arginīnu.
Papildus tam tabletes vīriešu auglībai uzlabo asinsriti, tādējādi uzlabojot arī erekciju , tāpēc jums tiek garantēts divkāršs ieguvums.

Dabiskās auglības tabletes

Natural Fertility Pills
Dabiskās auglības tabletes
Dabiskās auglības tabletes var iegādāties jebkurā veselības pārtikas veikalā. Tos var atrast veselības pārtikas veikala plauktos vai arī pasūtīt internetā. Ja jums nav piekļuves veselības pārtikas veikalam, varat tiešsaistē meklēt dažas interneta aptiekas.

Dabiskās tabletes vīriešu auglībai neizraisa nekādas blakusparādības, un tās jums ir drošas. Ar dabisko tablešu palīdzību vīriešu auglībai jūs varat iegūt pareizās uzturvielas, kas jums nepieciešamas.

Uzziniet vairāk par tabletes vīriešu auglībai 


comments powered by Disqus