Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Vīriešu auglības tests

Kā lai palielinātu vīrišķo auglību? Vīrišķo auglību analīze

Kā lai palielinātu vīrišķo auglību? Vīrišķo auglību analīze 

Kas ir vīriešu auglību?

Auglības atsaucas uz dabisko spēju atveidot ar dabas līdzekļiem. Auglību, parasti atšķiras no auglības, kas ir definēts kā vairošanās potenciāls.

Neauglība nav auglības, vai tad, kad cilvēks ir ļoti mazāk izredzes padarīt kolēģe sieviete grūtniecības stāvoklī. Vīrišķo auglību parasti ir atkarīga no kvalitātes vīriešu spermas šūnu.

Ir arī veidi, kā palielināt vīriešu auglību, mēs runājam par tiem tālāk.

Kas ietekmē vīriešu auglību

Factors That Affect Male Fertility
Faktori, kas ietekmē vīriešu auglību
Zemāk ir dažiem aspektiem, kas ietekmē vīriešu auglību:

 • Erekcijas disfunkcija - erektilās disfunkcijas vai bezpalīdzība ir situācija, kad cilvēks nav spējīgs saglabāt vai attīstīt erekciju dzimumakta laikā.
 • Mobilitāti. sperma - mobilitāti. sperma, kas attiecas uz procesu, saskaņā ar kuriem spermas šūnu virzoties cauri sieviešu reproduktīvo traktu, lai sasniegtu olu. Vienkāršiem vārdiem sakot, tas nozīmē, ka veselīga spermas šūnu spēju peldēt. Vīriešu neauglības var rasties arī gadījumā, kad spermas šūnu peldēt nav pareizi. Nabaga spermatozoīdu kustību cilvēks sauc arī par asthenospermia vai asthenozoospermia.
 • Libido - Libido, cilvēkam ir aprakstīta kā cilvēka vēlme vai seksuālā centieniem ceļā uz seksuālo aktivitāti. Patēriņš pārtikas vai piedevas, kas ir atbildīgas par palielinātu no libido vīriešu sauc par aphrodisiacs.
 • Spermatozoīdu skaits - spermatozoīdu skaits ir koncentrācija, spermas šūnu spermas noteiktu apjomu. Parasti, spermas analīzi ("seminogram") tiek darīts, lai noskaidrotu atrodas spermas spermas šūnu skaitu.
 • Testosterona līmenis - dažas vīriešu neauglību var būt zemu testosterona līmeni , kas ir vīriešu dzimuma hormonu klāt pie ķermeņa.
Būtu jāpatur prātā, ka neatkarīgi no iepriekš minētajiem aspektiem, vīriešu neauglības varu paļauties uz dažādiem faktoriem , piemēram, fitnesa persona, vispārējās veselības un uztura piesārņojošās vielas. Tādēļ, lai visu sakārtotu, ir nepieciešams patērē veselīgu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

Vīrišķo auglību analīze

Vīrišķo auglību analīze ir kopīgas veids, kā redzēt, pieaugušo cilvēku var kļūt par bērna tēvu vai vispār viņš ir auglīga. Statistika saka, ka katrs trešais pāris starp tiem, kuri vēlas bērnu, bet ir problēmas ar to, ieņemšanu cieš no problēmām.
Problēma var būt spermas kvalitāti un kvantitāti.
Vīrišķo auglību analīze ir arī plaši izmanto, lai pārbaudītu efektivitāti tādas darbības kā vazektomija apvērsi vazektomijametode.

Male Fertility Tests
Vīrišķo auglību testi
Vīrišķo auglību analīzi parasti iekļauj šādus testus:

 • Pasākums ik milliliter (ml) vīrietis izšļākt spermatozoīdu koncentrācija .
 • Spermatozoīdu kļūt šķidraslaika vajadzībām.
 • Motile blīvums ir viena vairāk parametru, kas jāņem vērā, kad vīriešu neauglības analīze ir veikta. Summu, spermu, kas virzās uz priekšu parasti atklāj testu.
 • Procentuālā attiecība ar normālu formuspermā.
 • Noteiktu skābuma līmenis - tās pH līmenis. Alkalimetric tests ir iekļauts too.
 • Pārbaudīt, vai ir balto asins šūnu spermas paraugs.
 • Izmēra fruktozes līmeni. Fruktoze ir nepieciešams, jo tas aizpilda spermas ar enerģiju.

Preparāti

Pirms apgūst vīriešu auglības tests būtu daži preparāti.

Preparations for Male Fertility Analysis
Vīrišķo auglību analīzes sagatavošana
Vīrišķo auglību analīzes pamata sagatavošanās pasākumiem, ir šādi:

 • Nedrīkstam būt aktivitāte 2-5 dienu laikā pirms analīzes. Ja jūs neievērojat šo prasību, konkrētu šūnu skaits nebūs cik augstu vien iespējams, tāpēc pārbaudi nevar uzskatīt par ticamām.
 • Bet abstinences nedrīkst būt pārāk garš. Kas ir precīza, tā nav jāilgst vairāk kā 2 nedēļas pirms pārbaudes kā ilgu laiku padara spermas neaktīvs.
 • Alkohola lietošana ir aizliegta, vairākas dienas pirms testa, bez tam, jums jāinformē ārsts par visiem medikamentiem jūs varētu lietojat.
Jādara vīriešu auglības tests ārstiem ir nepieciešams jūsu parauga. Ir jāaizpilda neliela parauga kauss. To var izdarīt mājās vai pie klīnikā vai slimnīcā, kur tu esi testu. Vairumā gadījumu paraugus iegūt caur sevis stimulāciju. Vēl viena iespēja ir izmantot īpašas kolekcijas prezervatīvu, kas izgatavota bez lateksa.

Kā lai palielinātu vīrišķo auglību

Ticiet vai nē, ir iespējams palielināt vīriešu auglību. Jā, ir iespējams palielināt izredzes koncepcijai par gandrīz katrs cilvēks. Tas neprasa dažas specifiskas zināšanas, kas ir labas ziņas cilvēki sapņo par bērniem.

Vīrišķo auglību nosaka laikā ejakulācija ir cilvēka spermas šūnu skaitu. Ir daudz produktu un tabletes vīrišķo auglību tirgū šodien šo solījumu rezultātā palielinot spermas ražošanu.

Bet katru dienu jums var sniegt ar 2 drošu un dabas metodes , kas palīdzēs jums palielināt vīriešu auglību. Acīmredzama lieta, bet patiešām svarīgi jūsu ķermeņa darbību, ir jābūt hidratēts.

Kad jūsu organisms ir dehidrēts tā nav darbību pienācīgu veidā, kas ir iemesls, kāpēc jūsu šūnas apjomu var mainīt pats ļaunākais. Labāk hidratēts ķermeņa ir, sēklas šķidrums , jūs izveidosiet lielāku summu, to nevar pareizi hidratēts iespējams samazināt skaļumu var radīt.
Tas ir labākais, kas ir vismaz astoņas glāzes ūdens katru dienu, lai palielinātu vīrišķo auglību.

Tabletes vīrišķo auglību

Ir dabas tabletes vīrišķo auglību , kas var ļoti palīdzēt un palielinot savu auglību papildus. Tā iemesls ir fakts, ka tie satur ne tikai minerālvielas un augus, bet arī šādu aminoskābju pievienošana kā L-karnitīna L-arginīns , kas ir ļoti svarīgi jūsu veselībai.

Papildus, vīriešu auglību tabletes uzlabo asinsriti, tādējādi arī uzlabojot erekcija , tāpēc jums ir garantēta dubultu labumu.

Uzziniet vairāk par vīrišķo auglību tabletes 


comments powered by Disqus