Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole  /  Apetīte un svara zudums

Apetītes un svara zudums

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2021-07-08)
Apetītes un svara zudums 

Apetītes un svara zudums

Apetītes un svara zudums kopā iet roku rokā. Nevar pārvaldīt jūsu svara zudums bez kontrolēt apetīti. Šeit mēs gatavojamies runāt par to, kā jūs varat darīt tieši to. Mēs arī runājam par to, cik svarīgi ir zemu kaloriju diētu.

Daudzi cilvēki lasa šo jutīsies, ka svara zudums nav iespējams, un vēl vairāk var jau atdoto. Nedomāju, ka uz mirkli svara zudums nav iespējams. Tas ir, un jums tas jums zaudēt svaru. Tas ir tikai laika jautājums, jūs ēšanas tiesības pārtiku un panākt savu apetīti uzraudzībā.

Apetīte un badu

Let's talk par starpību starp apetīte un badu. Apetīte ir pārtikas alkas. Tas ir tieši tas, ko tā izklausās. Tas ir jūsu ķermeņa, vēloties kaut ko ēst. Tas varētu būt no garlaicības vai vienkārši ieradums, vienlaikus darot kaut ko, piemēram, skatoties televīziju. Bada , no otras puses, ir ķīmisko reakciju uz insulīna līmeni asinīs. Vienkārši izsakoties, kad insulīna līmenis sasniedz noteiktu punktu, ķermeņa saka, ka ir pienācis laiks ēst. Virkne ķīmiskās reakcijas notiek, un sākt justies izsalkuši. Ikviens zina galējās bada sajūta nervozitātes un varbūt pat mazliet gaismas devās. Tas ir rezultāts ķīmisku reakciju sakarā ar zemu insulīna līmeni jūsu organismā.

Ēšanas mazkaloriju diētu ir jānodrošina, lai zaudēt svaru. Ir svarīgi, ka jūs ēdat mazāk kaloriju nekā jūs patērēt, kad jūs liekais svars. Tas ir, kā jūs zaudējat svaru laika gaitā. Jūsu ķermeņa būs sadedzināt taukus nevis kalorijas no pārtikas. Zaudēt svaru, tev vienmēr ēst mazāk kaloriju, tad izmantot. Tas radīs jūsu ķermeņa, izmantojot kaloriju, tauku veidā uzglabāti. Rezultāts ir jūsu bikses un citu apģērbu sajūta mazliet baggy. Tas ir kaut kas ikvienam, kas ir piedzīvojusi svara zudums zina visi pārāk labi.

Kā kontrolēt apetīti?

Kā jūs ēdat mazāk kaloriju, kad jūsu apetīte ir ārpus kontroles? Tā ir daudz liekā svara cilvēkiem uzdodat sev jautājumu. Daļa no risinājuma ir iemācīties kontrolēt apetīti. Tev ir reteach sevi kā ēst. Tas nav tik traki, kā izklausās. Savu jaunu veselīgu dzīvesveidu prasīs daudz izmaiņu.

Uzturs ir tikai viens no tiem, un tur ir iespējams daži exercise veikalā jums arī. Esam ieguvuši, lai sadedzinātu off kalorijas un vienīgais veids, kā to darīt, ir īstenot. Learning paškontrole ir grūti, bet tā ir vērtīga mācība, ka ikvienam ir vajadzīgas. Jūs neesat pirmais, un jūs noteikti nebūs pēdējais, kas zaudē to, kad viņi redz kūka. Atšķirība ir, jūs drīz būs spēka pateikt nē, ka kūka.

Mācīšanās kā kontrolēt apetīti prasa laiku. Lielākā daļa cilvēku ir nepieciešams instruments, lai palīdzētu viņiem gar ceļu. Šī rīka nāk kā apetīti. Tas būs jums spēku, lai iemācītos kontrolēt apetīti. Tas ir iemācījušies praksē, un tas nenāk pie jums pa nakti.

Tas ir iemesls, kāpēc apetīti ir labs risinājums. Tie dod jums iespēju saņemt grip par savu apetīti, kas ir pirmais solis, lai kontrolētu to. No turienes jums būs iespēja cīnīties par svara zudumu mērķi galvu un beidzot varēs veikt pozitīvas pārmaiņas jūsu dzīvē.

Uzziniet, kā kontrolēt apetīti 


comments powered by Disqus