Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieaugušo vīriešu veselība

Pieaugušo vīriešu veselība Vai jūs zināt top vīriešu veselības apdraudējumiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss-tostarp sirds slimības, vēzis un seksuālās disfunkcijas. Thankfully, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumiem ir lielā mērā novērstami. Veikt veselīgu dzīvesveidu, piemēram, ēst veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas rutīnas.

Ir arī svarīgi pārvaldīt riskantu uzvedību, piemēram, dzeršanu pārāk daudz un iesaistoties gadījuma seksu. Protams, pārāk daudz piesardzības pasākumi, piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkā dro ības jostu-Count.

Kā jums vecāki, jūsu pieaugušo vīriešu veselības problēmas , iespējams, mainīsies. Vai alus zarnās var novest pie veselības problēmām? Vai vīrietis menopauzes mīts vai patiess vīriešu veselības jautājums? Vai testosterona terapija palīdzēs jums justies jauniešiem atkal? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Parkinsona pacienti gūst labumu no "gamified" mājas vingrinājumiem

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Exercise vienmēr ir grūti uzturēt vairāk nekā īsā laika posmā, vairumā gadījumu. Tas ir vēl jo vairāk taisnība, ja jūs esat jau slims vai sāpes, vai atrast kustību grūti, tāpat kā ar Parkinsona slimību.

Augu bāzes diēta var dziedēt jūsu reimatoīdo artrītu

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Saskaņā ar jaunāko pārskatu, pieņemot augu balstītu diētu varētu arī atbrīvot pietūkušas locītavas un sāpes reimatoīdā artrīta (RA).

Pētnieki strādā, lai attīstītu jaunu biosensoru atklāšanai prostatas vēža

Iesūtīts ceturtdien, September 12, 2019

No Hjūstonas universitātes un Pennsylvania universitātes pētnieku komanda strādā, lai panāktu jaunu biosensoru prostatas vēža recidīva noteikšanai uz ārsta kabinetā.Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija

Dzimumlocekļa izliekums
comments powered by Disqus