Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieaugušo vīriešu veselība

Pieaugušo vīriešu veselība Vai jūs zināt top vīriešu veselības apdraudējumiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss-tostarp sirds slimības, vēzis un seksuālās disfunkcijas. Thankfully, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumiem ir lielā mērā novērstami. Veikt veselīgu dzīvesveidu, piemēram, ēst veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas rutīnas.

Ir arī svarīgi pārvaldīt riskantu uzvedību, piemēram, dzeršanu pārāk daudz un iesaistoties gadījuma seksu. Protams, pārāk daudz piesardzības pasākumi, piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkā dro ības jostu-Count.

Kā jums vecāki, jūsu pieaugušo vīriešu veselības problēmas , iespējams, mainīsies. Vai alus zarnās var novest pie veselības problēmām? Vai vīrietis menopauzes mīts vai patiess vīriešu veselības jautājums? Vai testosterona terapija palīdzēs jums justies jauniešiem atkal? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Pētījums liecina, ka vidējā ķermeņa temperatūra cilvēkos

Iesūtīts otrdien, January 14, 2020

Gadu desmitiem, cilvēki ir uzskatījuši, ka vidusmēra cilvēka ķermeņa temperatūra ir 98,6 F, vai 37 grādi pēc Celsija. Tomēr jauns pētījums publicēts janvāris 7, 2020, žurnālā Elifenorāda, ka tas var vairs nav norma-un pētnieki iesaka iemesls to novēroto kritums vidējā temperatūrā.

"Sausā janvāra" Ieguvumi veselībai

Iesūtīts otrdien, January 14, 2020

Jaunais gads bieži vien ir saraksts ar rezolūcijām par izmaiņām, piemēram, atturēšanās no alkohola lietošanas, smēķēšanas atmešana vai veselīgs dzīvesveids. Par vienu, "dry janvāris" ir kļuvis ļoti populārs, jo tas motivē cilvēkus atturēties no alkohola lietošanas 30 dienas, vismaz.

Pārtika selektīvi ietekmē zarnu mikrobus atrod pētījumu

Iesūtīts pirmdien, January 13, 2020

Pārtikai varētu būt nozīme mikrobu floras veidošanā cilvēka zarnās. Tas ir pierādīts, laiks un atkal vairākos pētījumos un pētniecībā.Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija

Dzimumlocekļa izliekums
comments powered by Disqus