Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieauguša vīrieša veselība

Pieauguša vīrieša veselība Vai jūs zināt top vīriešu veselības apdraudējumiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss, ieskaitot sirds slimības, vēzis un seksuālās disfunkcijas. Par laimi, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumiem ir lielā mērā novēršami. Veikt veselīgu dzīvesveidu, piemēram, ēšanas veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas rutīnas.

Tas ir arī svarīgi, lai pārvaldītu riskantu uzvedību, piemēram, dzeramais pārāk daudz un iesaistoties gadījuma seksu. Protams, bieži vien piesardzības pasākumi, piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkājot drošības jostu-Count, too.

Kā jūs vecāki, jūsu pieaugušā vīrieša veselības problēmas , visticamāk, mainīsies. Vai alu zarnu var novest pie veselības problēmām? Vai vīriešu menopauze mīts vai patiess vīriešu veselības jautājums? Vai testosterona terapija palīdzēs jums justies jauniešiem atkal? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv

Glikozamīna piedevas varētu gūt labumu sirds

Iesūtīts trešdien, May 15, 2019

Glikozamīns bagātinātāji izmanto simtiem tūkstošu pacientu visā pasaulē, lai atbrīvotu locītavu sāpes, ko izraisa osteoartrīts.

Pētījums piedāvā jaunu ieskatu ārstēšanas mērķus uzlabotas prostatas vēzi

Iesūtīts otrdien, May 14, 2019

Nesen publicēto pētījumu Journal klīniskās onkoloģijas Precision onkoloģijas, American Society klīniskās onkoloģijas žurnāls, iezīmē secinājumus no lielākajiem jebkad perspektīvo genomikas analīzi uzlabotas prostatas vēža audzējiem.

Dzimumlocekļa paplašināšanās ķirurģija neefektīva un potenciāli bīstama

Iesūtīts otrdien, May 14, 2019

Jauns pētījums liecina, ka dzimumlocekļa paplašināšanās operācijas parasti ir neefektīvas un var radīt būtisku psiholoģisko un fizisko kaitējumu vīriešiem. Pētījuma rezultāti tika publicēti jaunākajā žurnālā seksuālā medicīna Reviews. Pētījums bija ar nosaukumu "sistemātisks pārskats par ķirurģisko un nonsurgical iejaukšanās normālos vīriešu sūdzību par mazo dzimumlocekļa izmēru".Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija
comments powered by Disqus