Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieaugušo vīriešu veselība

Pieaugušo vīriešu veselība Vai jūs zināt top vīriešu veselības apdraudējumiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss-tostarp sirds slimības, vēzis un seksuālās disfunkcijas. Thankfully, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumiem ir lielā mērā novērstami. Veikt veselīgu dzīvesveidu, piemēram, ēst veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas rutīnas.

Ir arī svarīgi pārvaldīt riskantu uzvedību, piemēram, dzeršanu pārāk daudz un iesaistoties gadījuma seksu. Protams, pārāk daudz piesardzības pasākumi, piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkā dro ības jostu-Count.

Kā jums vecāki, jūsu pieaugušo vīriešu veselības problēmas , iespējams, mainīsies. Vai alus zarnās var novest pie veselības problēmām? Vai vīrietis menopauzes mīts vai patiess vīriešu veselības jautājums? Vai testosterona terapija palīdzēs jums justies jauniešiem atkal? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Pētījumi izskaidro, kāpēc imūnterapija neizdodas pret prostatas vēža kaulu metastāzēm

Iesūtīts piektdien, November 15, 2019

Prostatas vēzis, kas izplatās līdz kaulam, iznīcina kaulaudus, kas, savukārt, izraisa imūnās kontrolpunkta inhibitoru efektivitāti, bloķējot T šūnu attīstību, kas ir izšķiroši svarīgas veiksmīgai ārstēšanai, pētnieki no Universitāte Texas MD Anderson Cancer Center ziņojumu šūnā.

PhDs riddled ar vairāk stresa , nekā studenti var rīkoties saka Study

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Aptauja 6 300 absolventiem no visas pasaules atklāja, ka gandrīz četri no desmit no tiem cieš no garīgās veselības jautājumiem, piemēram, trauksme un depresija. Tas bija piektais un jaunākais šāds apsekojums, kura rezultāti parādījās šonedēļ žurnālā raksturs.

Pētījumā konstatēts, dzimuma atšķirības ārstēšanas un iznākumu pēc insulta

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Sievietes ir lielāka iespēja izdzīvot insultu, bet ir sliktāks invaliditātes un sliktāku dzīves kvalitāti, pēc tam, salīdzinot ar vīriešiem, saskaņā ar pētījumu publicēts jaunākais jautājums Neurology, medicīnas Vēstnesī American akadēmijas Neurology.Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija

Dzimumlocekļa izliekums
comments powered by Disqus