Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieaugušo vīriešu veselība

Pieaugušo vīriešu veselība Vai jūs zināt top vīriešu veselības apdraudējumiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss-tostarp sirds slimības, vēzis un seksuālās disfunkcijas. Thankfully, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumiem ir lielā mērā novērstami. Veikt veselīgu dzīvesveidu, piemēram, ēst veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas rutīnas.

Ir arī svarīgi pārvaldīt riskantu uzvedību, piemēram, dzeršanu pārāk daudz un iesaistoties gadījuma seksu. Protams, pārāk daudz piesardzības pasākumi, piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkā dro ības jostu-Count.

Kā jums vecāki, jūsu pieaugušo vīriešu veselības problēmas , iespējams, mainīsies. Vai alus zarnās var novest pie veselības problēmām? Vai vīrietis menopauzes mīts vai patiess vīriešu veselības jautājums? Vai testosterona terapija palīdzēs jums justies jauniešiem atkal? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Fracking ķīmiskā var traucēt reproduktīvajiem hormoniem vīriešiem

Iesūtīts otrdien, March 31, 2020

Ķīmiska viela, ko izmanto hidraulisko fracturing, parasti sauc fracking, ir potenciāls iejaukties ar reproduktīvajiem hormoniem vīriešiem, saskaņā ar pētījumiem, kas pieņemti, lai uzrādīšanu ENDO 2020, endokrīno sabiedrību ikgadējā sanāksmē, un publicēšanu īpašu papildu sadaļā žurnālā endokrīno sabiedrību.

Vīriešiem ar erektilo disfunkciju ir augstāks nāves risks, pētījums liecina, ka

Iesūtīts otrdien, March 31, 2020

Vīrieši ar Erekcijas disfunkcija ir augstāks nāves risks, neatkarīgi no to testosterona līmenis, liecina pētījums pieņemts prezentāciju ENDO 2020, endokrīno sabiedrību ikgadējā sanāksmē, un publicēšana īpašu papildu sadaļā žurnālā endokrīno sabiedrību.

Kāpēc vīriešiem pārtraukt ārstēšanu erektilās disfunkcijas?

Iesūtīts otrdien, March 31, 2020

Žurnālā publicēts jauns pētījums IJIR: jūsu seksuālais medicīnas žurnāls martā 2020 ziņo par visbiežāk sastopamiem iemesliem, kāpēc vīrieši pārtrauc ārstēšanu erektilās disfunkcijas ārstēšanai. Visbiežākie iemesli bija tas, ka ārstēšana nestrādāja, izmaksas pārāk daudz, vai bija nepieņemami blakusparādības. Interese par seksuālajām attiecībām ir vēl viens primārais iemesls.Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija

Dzimumlocekļa izliekums
comments powered by Disqus