Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieaugušo vīriešu veselība

Pieaugušo vīriešu veselība Vai jūs zināt top vīriešu veselības apdraudējumiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss-tostarp sirds slimības, vēzis un seksuālās disfunkcijas. Thankfully, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumiem ir lielā mērā novērstami. Veikt veselīgu dzīvesveidu, piemēram, ēst veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas rutīnas.

Ir arī svarīgi pārvaldīt riskantu uzvedību, piemēram, dzeršanu pārāk daudz un iesaistoties gadījuma seksu. Protams, pārāk daudz piesardzības pasākumi, piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkā dro ības jostu-Count.

Kā jums vecāki, jūsu pieaugušo vīriešu veselības problēmas , iespējams, mainīsies. Vai alus zarnās var novest pie veselības problēmām? Vai vīrietis menopauzes mīts vai patiess vīriešu veselības jautājums? Vai testosterona terapija palīdzēs jums justies jauniešiem atkal? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešu veselības jautājumiem.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Māte aicina proteīna sakratīt regulu pēc meitas nomirst

Iesūtīts pirmdien, July 15, 2019

Māte ir aicinot veselības nozares regulēt pārdošanas proteīna pulvera un piedevas pēc viņas meita nomira 2017 sakarā ar proteīnu smago diētu.

Veselīga dzīvesveida pazemina demences risku, neraugoties uz ģenētisko noslieci

Iesūtīts pirmdien, July 15, 2019

Ņemot veselīgu dzīvesveidu, ne tikai palīdzēs jums zaudēt svaru, bet tas var arī kompensēt ģenētisko risku jaunattīstības demenci, jaunu pētījumu publicēts JAMA atrasts.

Ģenētiskais ieguldījums traucēšanas laikā palīdz izskaidrot vilcināšanās

Iesūtīts pirmdien, July 15, 2019

Vai tas būtu jauki vainot jūsu gēnu jūsu atlikšana? Tagad, izmantojot kombināciju anketas un ģenētisko testēšanu, vācu pētnieki ir noskaidrojuši, ka ar pieaugošo dopamīna smadzenēs, sievietes tendence parādīt lielākas tendences atlikt.Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija

Dzimumlocekļa izliekums
comments powered by Disqus