Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieaugušo Vīriešu Veselība

Pieaugušo Vīriešu Veselība Vai jūs zināt top vīriešu veselības draudiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss - ieskaitot sirds slimības, vēzi un seksuālās disfunkcijas. Par laimi, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumi ir lielā mērā novēršami. Veikt veselīgu dzīvesveidu izvēli, piemēram, ēšanas veselīgu uzturu un ieskaitot fiziskās aktivitātes jūsu ikdienas rutīnas.

Tas ir arī svarīgi, lai pārvaldītu riskantu uzvedību,piemēram, dzeramo pārāk daudz un iesaistoties gadījuma dzimuma. Protams, veselais saprāts piesardzības pasākumi - piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkājot drošības jostu - skaits, too.

Kā jums vecāki, jūsu pieaugušo vīriešu veselības problēmas varētu mainīties. Vai alus zarnu radīt veselības problēmas? Vai vīriešu menopauzes mīts vai patiess vīriešu veselības jautājums? Vai testosterona terapija palīdzēs jums justies jauni atkal? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešu veselības jautājumiem.

Veselības Aprūpes Jaunumi

Jaunā nanomedicīna ir efektīva un mazāk agresīva nekā parastā prostatas vēža terapija

Iesūtīts otrdien, September 15, 2020

Prostatas vēzis ir visizplatītākais vēža veids Eiropas vīriešu vidū; tās sastopamība pārsniedz 100 gadījumus uz 100 000 cilvēku.

Covid-19 garšas zudums pēc ģeogrāfiskā reģiona ir ļoti mainīgs

Iesūtīts otrdien, September 15, 2020

Pat tad, kad COVID-19 pandēmija izplatās dažādās pasaules daļās, zinātnieki joprojām mēģina definēt raksturīgās pazīmes un simptomus, kas ir noderīgi slimības diagnosticēšanā. Tās ir būtiskas zināšanas, lai palīdzētu saturēt smagu akūtu respiratorā sindroma 2.koronavīrusu (SARS- CoV- 2) transmisiju. It īpaši, ja runa ir par diagnosticēt simptomātisku vai vieglas gadījumos COVID-19, šādi pētījumi varētu būt galvenais, lai identificētu vairāk cilvēku un novērstu vīrusu izplatīšanos.

Ugunsgrēku radītie dūmi var palielināt COVID-19 risku

Iesūtīts otrdien, September 15, 2020

Dūmu ugunsdzēsēji ir elpošana ir paaugstināta risks līgumslēdzējas jauno coronavirus, ar potenciāli dzīvībai bīstamas sekas. Turklāt, cīnoties pret milzīgajiem ugunsgrēkiem, infekcijas kontroles pasākumi, piemēram, roku mazgāšana un sociālā distancing, apstrīdot veikt.Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija

Dzimumlocekļa izliekums
comments powered by Disqus