Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība

Pieaugušu vīriešu veselības

Pieaugušu vīriešu veselības Vai jūs zināt top vīriešu veselības apdraudējumiem? Saraksts ir pārsteidzoši īss — ieskaitot sirds slimības, vēzis un seksuālo disfunkciju. Par laimi, lielākā daļa vīriešu veselības apdraudējumiem ir lielā mērā var novērst. Veikt veselīga dzīvesveida izvēli, piemēram, ēšanas veselīgu diētu un fizisko aktivitāšu iekļaušanu jūsu ikdienas.

Ir arī svarīgi, lai pārvaldītu riskantu uzvedību, piemēram, pārāk daudz dzēra un iesaistoties gadījuma sekss. Protams, veselais saprāts piesardzības pasākumi — piemēram, izmantojot drošības kāpnes un valkā jostu — skaita, kā arī.

Kā jums vecāki, jūsu pieaugušo vīriešu veselības problēmas ir iespējams mainīt. Alus zarnās var izraisīt veselības problēmas? Ir vīriešu menopauze mīts vai patiesība vīriešiem veselības problēmu? Varētu jūs atkal justies jauniem testosterona terapija palīdz? Saņemiet atbildes uz šiem un citiem vīriešiem veselības jautājumiem. 

Veselības Aprūpes kontaktformu

Prostatas vēža ārstēšanas izrāvienu

Posted Wednesday, March 13, 2019

Zinātnieki ir izstrādājuši metodi, ar kuru tūkstošiem vīriešu ar prostatas vēzi varētu izvēlēties savu attieksmi.

Jaunu risku modeli var prognozēt izdzīvošanu-metastātisku Priekšdziedzera vēža slimniekiem

Posted Wednesday, March 13, 2019

Jaunu risku modeli, viegli pieejamu web interfeisu, var prognozēt izdzīvošanu-metastātisku Priekšdziedzera vēža slimniekiem, kā arī atšķirīgu attieksmi pieejas ietekme uz izdzīvošanu.

Efektīvs zobu-suku apvienojumā ar labu mutes dobuma higiēnas, var palīdzēt novērst Erekcijas disfunkcija

Publicēta Otrdiena, marts 12, 2019

Vīriešiem, kuri cieš no periodontīts, slimība raksturojas ar iekaisums smaganas un kaitējumu struktūras, kas apņem un atbalstīt, zobi ir pakļauti lielākam riskam, kas piedzīvo Erekcijas disfunkcija.Vīrieša Veselība

Erektīlā Funkcija

Sperma un Ejakulācija
comments powered by Disqus