Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Peyronie slimība vīriešiem pēc 40 gadiem

Peyronie slimība vīriešiem pēc 40: simptomi, cēloņi un ārstēšana

Peyronie slimība vīriešiem pēc 40: simptomi, cēloņi un ārstēšana 

Kas ir Peyronie slimība?

Izliekums dzimumlocekļa sauc arī Peyronie slimība , kas ir stāvoklis, kas ietekmē dzimumlocekļa un izraisa to saliekt, kas patoloģiska veidā. Dažos retos gadījumos tas izraisīs erektīlo disfunkciju , kas ir tad, kad cilvēks nevar saglabāt vai sasniegt pienācīgu erekciju. Peironī slimības cēlonis, domājams, ir šķiedrains rētaudi, kas attīstās zem dzimumlocekļa apvalka.

Peyronie slimība vīriešiem pēc 40

Peyronie's Disease in Men After 40
Peyronie slimība vīriešiem pēc 40
Nosacījums var ietekmēt vīriešus neatkarīgi no vecuma tie ir , bet aptuveni seši no 100 vīriešiem, kas ir starp 40 un 70 gadiem, tas ir vairāk izplatīta. Tas ir retāk vīriešiem, kas ir jaunāki, bet dažkārt var notikt vīriešiem, kas ir viņu 30s. Tas nav zināms, vai gadījumi ir faktiski augstākas nekā noteikts skaitu, jo daudzi vīrieši vienkārši neapmeklē, lai aplūkotu to veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja tie ir šis nosacījums, jo apmulsums.
To skaitu, kas cieš no Peyronie slimība būs iespējams palielināt, jo vairāk cilvēku gatavojas redzēt savu ārstu par seksuālo lietām, tad viņi darīja agrāk.

Peyronie slimība pret normālu izliekumu

Penis mēdz ierobežot dabiski nedaudz , un tas ir diezgan normāli. To sauc par "normālu izliekumu". Kāda ir atšķirība starp Peyronie slimību un normālo izliekumu?

Ja līkne dzimumloceklī ir diezgan smaga, izraisa sāpesvai citas problēmas, tad tā varētu būt Peyronie slimības attīstība. Vīrietim var būt grūti dzimumakts vai var attīstīties erektilā disfunkcija, ja viņi cieš no šī stāvokļa. Ir
svarīgi redzēt veselības aprūpes speciālistu, ja jūs novērojat jebkādas patoloģiska ieliekšanās vai sāpes dzimumloceklī, jo tas varētu liecināt par to, ka jūs attīstāt šo stāvokli.

Peyronie slimības simptomi

Peyronie slimības simptomi un pazīmes var attīstīties lēnām laika gaitā. Dzimumlocekļa var nedaudz saliekt sākumā un tad kļūst izteiktāka laika gaitā. Tas var saliekt uz leju, uz sāniem, uz augšu, vai arī citos virzienos, atkarībā no tā, kur plāksne atrodas iekšpusē dzimumlocekļa. Kad dzimumloceklis ir uzcelt noteiktā vietā, tas var kļūt diezgan šaurs. Izliekums var uzlaboties laika gaitā, vai arī tas var palikt pārsvarā tas pats. Tas viss ir atkarīgs no tā, cik no stāvokļa.

Symptoms of Peyronie's disease
Peironī slimības simptomi vīriešiem pēc 40
Daži bieži Peironī slimības simptomi ir erektilā disfunkcija, kur cilvēks nevar panākt erekciju vai saglabāt erekciju. Tur var būt arī plāksni, kas attīstās zem dzimumlocekļa un tas jūtas kā rētaudi. Tas var justies kā plakans vienreizēju vai kādu cietu ādu. Tas var liecināt, ka stāvoklis dzimumloceklī ir sastopams. Daudzos gadījumos, sāpes nav iet prom pakāpeniski laika gaitā.
Stāvoklis var izraisīt saīsināšanu dzimumlocekļa vai persona, kas var būt sāpes, kad tie sasniedz erekciju vai to orgasma laikā.

Peyronie slimības cēloņi

Kas izraisa Peyronie slimību, nav pilnībā izprasts. Tā teica, ka ir bojājumi mazajiem asinsvadiem dzimumloceklī. To varētu izraisīt sporta pasākumi, dzimumakts vai nelaimes gadījums. Vienmēr, kad ir kaitējumu dzimumlocekļa šūnas, tie var kļūt Ieslodzījuma iekšpusē dzimumlocekļa un tas noved pie attīstības rētaudi. Tas ir tāpat, kas notiek, ja jums ir nopietns samazinājums vai citu traumu un jūs pa kreisi ar rētaudi uz ādas pēc tam.

Dzimumlocekļa pati ir caurules abās pusēs, kas sūklis līdzīgi, un mēs to saucam corpus ķermeņos. Šīs caurules ir niecīga asinsvadi iekšpusē un, kad vīrietis ir seksuāli satraukti un tie kļūst par engorged ar asinīm, un tas izraisa erekciju. Šīs ķermeņos sēdēt uz elastīgiem audiem, kas ir tunica albuginea.

Causes of Peyronie's disease
Cēloņi Peyronie slimības vīriešiem pēc 40
Kad penis ir uzcelt tas ir izstiepts un ja ir traumas dzimumlocekļa audi var tikt bojāta. Var būt pastāvīgs rētaudi, kas attīstās laika gaitā, un tas var novest pie Peyronie slimības vīriešiem pēc 40.
Audi vairs nevar stiept pareizi, un tas noved pie izliekuma vai lieces dzimumlocekļa. Daudzi vīrieši, kas ir sava veida dzimumlocekļa traumas nekad attīstīt Peyronie slimība, jo tas nenotiek katrā gadījumā.
Iedzimta , var būt nozīmīga šajā stāvoklī. Ja vīrietis ģimenē ir bijis nosacījums pirms, tad kāds cits var attīstīties stāvoklī. Tā arī mēdz notikt vecākiem indivīdiem, jo, kad kāds, kas ir vecāki saņem traumas tie ir vairāk iespējams, rēta kā ķermeņa dziedina. Daži pētnieki norāda, ka var būt imūnās sistēmas traucējumi dažiem indivīdiem, kas izraisa stāvokli.

Peyronie slimība ārstēšana

Ir vairākas ārstēšanas iespējas , kas ir pieejami gadījumā Peyronie slimības vīriešiem pēc 40. Ja indivīds ir vēl spēj būt dzimumakts vai viņu sāpes nav smaga, tās var lūgt gaidīt, lai redzētu, vai stāvoklis pasliktinās vai tā kļūst labāk.

Pacients parasti tiks lūgts nogaidīt aptuveni 12 mēnešus pirms jebkāda veida operācijas iespējas ir apspriesti, jo daudzos gadījumos stāvoklis var iegūt labāku laika gaitā. Ja stāvoklis ir diezgan smaga, pacients var dot zāles, lai risinātu sāpju problēmas.

Ārstēšana zāles

Šeit ir saraksts ar FDA apstiprinātas Peyronie slimības ārstēšanas zāles:

  • Xiaflex. Xiaflex vai Clostridium hystolyticum ir zāles, kas tiks dotas pacientiem, ja to dzimumlocekļa izliekums ir lielāks par 30 °, ja tas ir pacelts.
  • Tamoksifēns. Tamoksifēns ir zāles, kas dažkārt tiek dota, jo tas var samazināt izliekumu, sāpes, un par dzimumlocekļa iekšpusi dažiem pacientiem.
  • . Tas ir ferments, kas var samazināt izmēru dzimumlocekļa plāksne un dažreiz noņemt šo plāksni vispār.

Injekcijas

Lai samazinātu dzimumlocekļa izliekumu, injekcijas dažreiz tiek dotas dzimumloceklī. Šī ārstēšana parasti prasīs vairākus mēnešus. Dzimumlocekļa audus var sadalīt tā, lai to izliekums būtu samazināts.

Ir tikai nelieli pētījumi veikti panākumu līmenis dzimumlocekļa injekcijām. Daži ārsti norāda, ka perforācijas ādas dzimumlocekļa var izraisīt bojājumus, un tas varētu veicināt attīstību plāksnei augšanu.

Operācijas

Ja kāds, kas cieš no Peyronie slimība nespēj dzimumakts, tad viņu urologa varētu ieteikt ķirurģija iespējas. Indivīdam ir jābūt bez sāpēm vairākus mēnešus pirms ķirurģiskas iejaukšanās tiks izskatīti. Viņu dzimumlocekļa izliekums ir arī pārtraukt pasliktinās pirms operācijas tiks mēģināts.

Ir 3 galvenie Peyronie slimības operācijasveidi:

1. saīsināšana

Pusē dzimumlocekļa, ka nav nekādu plāksni tiks Saīsināts. Tas var apturēt saliekt, kad indivīds ir erekcija. Ja izliekums nav pārāk smaga un cilvēks ir pietiekami ilgi dzimumlocekļa, šo procedūru var notikt. Dzimumlocekļa garums tiks saīsināts, ja operācija ir pabeigta.

2. pagarinot

Vairākās vietās, rētaudi sagriež un tas ļauj tai stiept vēlreiz. Ja lapas ir iespēja stiept ar atbilstošu modes tad man būs taisni dzimumlocekļa. Dažas rētaudi parasti atdala procedūras laikā. Audi tiks uzpotēti uz dzimumlocekļa. Šī procedūra parasti tiek darīts attiecībā uz personām, kas ir īsāks dzimumlocekļa vai ka to izliekums ir smagāka. Pagarinot vienā pusē tas palielina impotences risku un ir riskantāka nekā saīsināšana metodi.

3. implanti

Implantus var ievietot dzimumloceklī. Daži no tiem ir pastāvīgas un citas tiem ir piepūstas ar sūkni-darbība, kas būtu atrodas sēklinieku jomā. Pastāvīgs implants dod cilvēka dzimumlocekļa, kas ir pusstingrs, kas ir sists pietiekami, lai viņiem ir dzimumakts. Ja viņi izmanto sūkni aktivēto implantu, tad tie sasniegs labāku erekciju. Lai samazinātu izliekumu, pirms implanta ievietošanas var izvadīt dažus rētaudu audus.

Peyronie slimība dabas ārstēšana

Ir dažas fiziskas iespējas , kad runa ir par ārstēšanu Peyronie slimība. Daži cilvēki izmanto vakuuma ierīces vai var izmantot dzimumlocekļa vilkšanas ierīces terapiju, lai palīdzētu samazināt plāksni. Šoka viļņa terapiju dažreiz izmanto, lai palīdzētu izjaukt rētaudi.

Penile vilkšanas ierīces

Vīriešiem, kuri slimo ar Peyronie slimību, tiek uzskatīts, ka dzimumlocekļa vilkšanas ierīces ir jauns terapeitiskais variants . Tomēr šīm ierīcēm ir ilga lietošanas vēsture citās medicīnas jomās, tai skaitā kaulos, ādā, skeleta muskulī utt.
Nepārtraukta dzimumlocekļa audu paplašināšana, izmantojot šīs ierīces, rada jaunu kolagēna audu veidošanos šūnu izplatīšanā un, visbeidzot, uz šķiedraina plāksnes mīkstināšanu un paplašināšanu.
Šī ideja ir atbalstījusi ar nesen Labi izstrādātas eksperimentālos pētījumus.

Peyronie slimības mājas ārstēšana un dzīvesveida izmaiņas

Visbeidzot, simptomi var samazināt ar mājas ārstēšanu un dažas izmaiņas cilvēka dzīvesveidu. Tie, kas cieš no nosacījuma tiek mudinātas samazināt alkohola patēriņu, nelegālās narkotikas un pārtraukt smēķēšanu. Pacients tiek mudināts rūpēties par sevi ar pareizu uzturu un iegūt daudz exercise.

Komplikācijas no Peyronie slimības

Galvenais sarežģījums no šī nosacījuma ir tas, ka cilvēks nevar būt apmierinošs dzimumakts sāpju dēļ vai viņi var attīstīties erektilās disfunkcijas. Stress un nemiers ir arī divas citas kopējas problēmas, kas notiek, kad cilvēks ir šo nosacījumu.

Kopsavilkuma

Peyronie slimību var ārstēt , un tas ir biežāk vīriešiem, kas vecāki par 40. Runājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja jūs ciešat no šī nosacījuma, vai jūs domājat, ka jums var attīstīt to.

Treatment of Peyronie's disease
Peironī slimības ārstēšana vīriešiem pēc 40
Ārstēšana var palīdzēt jums, lai jūs varētu novest normālu dzīvi. Dzimumlocekļa vilkšanas ierīces terapija tiek uzskatīta par labāko iespēju ārstēt Peyronie slimību vīriešiem pēc 40. Saskaņā ar dažiem klīniskiem pētījumiemdzimumlocekļa vilkšanas ierīces lietošana būtiski palielina dzimumlocekļa garumu gan ļējīgo, gan uzcelt valstu; būtiski uzlabo dzimumlocekļa izliekumu vairumam pacientu salīdzinājumā ar sākotnējiem rādītājiem.

Pētījumi arī apstiprina , ka dzimumlocekļa vilkšanas ierīce ir minimāli invazīva Peironī slimības ārstēšanas metode, kas var radīt efektīvu un pastāvīgu saliektā dzimumlocekļa taisnošana vīriešiem pēc 40 vai jaunāka.

Uzziniet vairāk par dzimumlocekļa izliekuma korekciju 


comments powered by Disqus