Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Peyronie slimība vīriešiem pēc 40 gadiem

Peyronie slimība vīriešiem pēc 40 gadiem: simptomi, cēloņi un ārstēšana

Peyronie slimība vīriešiem pēc 40 gadiem: simptomi, cēloņi un ārstēšana 

Kas ir Peyronie slimība?

Dzimumlocekļa izliekumu sauc arī par Peyronie slimību, kas ir stāvoklis, kas ietekmē dzimumlocekli un izraisa tā liekšanos neparastā veidā. Dažos retos gadījumos tas izraisīs erektilās disfunkcijas, kas ir tad, kad vīrietis nevar uzturēt vai sasniegt pareizu erekciju. Tiek uzskatīts, ka Peyronie slimības cēlonis ir šķiedru rētaudi, kas attīstās zem dzimumlocekļa ādas.

Peyronie slimība vīriešiem pēc 40 gadiem

Peyronie's Disease in Men After 40
Peyronie slimība vīriešiem pēc 40 gadiem
Stāvoklis var ietekmēt vīriešus neatkarīgi no vecuma, bet aptuveni sešiem no 100 vīriešiem, kas ir vecumā no 40 līdz 70 gadiem, tas ir biežāk sastopams. Tas ir retāk vīriešiem, kas ir jaunāki, bet dažreiz tas var notikt vīriešiem, kuriem ir 30 gadu. Nav zināms, vai gadījumi faktiski ir lielāki par norādītajiem skaitļiem, jo daudzi vīrieši vienkārši neapmeklē savu veselības aprūpes sniedzēju, kad viņiem ir šis stāvoklis apmulsuma dēļ.

Vīrieši, kas vecāki par 40 gadiem un cīnās ar Peyronie slimību, bieži saskaras ar divkāršu slogu - šis stāvoklis ne tikai rada fiziskas problēmas, bet arī met ēnu uz viņu psiholoģisko labklājību. Peyronie slimības izplatībai ir tendence pieaugt līdz ar vecumu, un statistika atklāj ievērojamu diagnožu pieaugumu starp vīriešiem, kas ienāk piektajā desmitgadē un pēc tam. Tas uzsver, cik svarīgi ir pievērsties šī stāvokļa unikālajiem aspektiem, kā tas izpaužas vēlākos dzīves posmos.

Peironija slimības ietekme sniedzas ārpus fiziskās sfēras, iefiltrējoties cilvēka dzīves emocionālajā un relāciju sfērā. Dzimumlocekļa izliekums, kas ir šī stāvokļa pazīme, var izraisīt seksuālas grūtības, kas ietekmē gan tuvību, gan pašcieņu. Līdz ar to ir ārkārtīgi svarīgi izprast Peyronie slimības nianses vīriešiem pēc 40 gadiem, jo tas ļauj visaptveroši risināt daudzšķautņainās problēmas, ar kurām viņi saskaras.
To cilvēku skaits, kuri cieš no Peyronie slimības, iespējams, palielināsies, jo vairāk cilvēku apmeklēs savu ārstu par seksuāliem jautājumiem, nekā viņi to darīja agrāk.

Peironija slimība pret normālu izliekumu

Dzimumloceklim ir tendence dabiski nedaudz izliekties , un tas ir pilnīgi normāli. To sauc par "normālu izliekumu". Kāda ir atšķirība starp Peyronie slimību un normālu izliekumu?

Ja dzimumlocekļa līkne ir diezgan smaga, izraisa sāpes vai citas problēmas, tad tā varētu būt Peyronie slimības attīstība. Vīrietim var būt grūtības ar dzimumaktu vai var attīstīties erektilā disfunkcija, ja viņš cieš no šī stāvokļa.
Ir svarīgi apmeklēt veselības aprūpes sniedzēju, ja pamanāt patoloģisku saliekšanos vai sāpes dzimumloceklī, jo tas varētu liecināt, ka jums attīstās šis stāvoklis.

Peyronie slimības simptomi

Peyronie slimības simptomi var būt sāpes erekcijas laikā, dzimumlocekļa izliekums un grūtības sasniegt vai saglabāt erekciju. Šīs izpausmes bieži izraisa seksuālu disfunkciju, tāpēc indivīdiem ir obligāti jāmeklē medicīniskā palīdzība, kad rodas simptomi. Diagnoze ietver rūpīgu pārbaudi, ko veic veselības aprūpes speciālists, tostarp diskusiju par slimības vēsturi un dažos gadījumos attēlveidošanas pētījumus.
Izpratne par Peyronie slimības trajektoriju ir ļoti svarīga skartajiem, jo tā informē par ārstēšanas lēmumiem un palīdz pārvaldīt cerības. Lai gan precīzi šī stāvokļa attīstības mehānismi nav pilnībā saprotami, pētījumi liecina, ka var veicināt ģenētisko, ar traumām saistīto un asinsvadu faktoru kombināciju.
Peyronie slimības simptomi un pazīmes laika gaitā var attīstīties lēni. Dzimumloceklis sākumā var nedaudz saliekties un pēc tam laika gaitā kļūt izteiktāks. Tas var saliekties uz leju, uz sāniem, uz augšu vai citos virzienos atkarībā no tā, kur plāksne atrodas dzimumlocekļa iekšpusē. Kad dzimumloceklis noteiktā brīdī ir uzcelts, tas var kļūt diezgan šaurs. Izliekums laika gaitā var uzlaboties vai arī tas var palikt lielākoties nemainīgs. Tas viss ir atkarīgs no stāvokļa apjoma.

Symptoms of Peyronie's disease
Peyronie slimības simptomi vīriešiem pēc 40 gadiem
Daži bieži sastopami Peyronie slimības simptomi ir erektilā disfunkcija, kad vīrietis nevar panākt erekciju vai uzturēt erekciju. Var būt arī aplikums, kas attīstās zem dzimumlocekļa, un tas jūtas kā rētaudi. Tas var justies kā saplacināts vienreizējs vai kāda cieta āda. Tas varētu liecināt, ka stāvoklis ir dzimumloceklī. Daudzos gadījumos sāpes laika gaitā pakāpeniski izzūd.
Stāvoklis var izraisīt dzimumlocekļa saīsināšanos vai personu, kurai var būt sāpes, sasniedzot erekciju vai orgasma laikā.

Peyronie slimības cēloņi

Tas, kas izraisa Peyronie slimību, nav pilnībā saprotams. Tajā teikts, ka dzimumloceklī ir bojāti mazie asinsvadi. To var izraisīt sporta notikumi, dzimumakts vai negadījums. Ikreiz, kad dzimumlocekļa šūnas tiek ievainotas, tās var iesprūst dzimumlocekļa iekšpusē, un tas noved pie rētaudu attīstības. Tas ir tāpat kā tas, kas notiek, kad jūs saņemat nopietnu griezumu vai citu traumu, un pēc tam jums paliek rētaudi uz ādas.

Pētījumi liecina, ka Peyronie slimības izplatība palielinās līdz ar vecumu, un vīriešiem vecumā no 40 gadiem tiek novērots ievērojams pieaugums. Tādi faktori kā asinsvadu veselības izmaiņas, hormonālās svārstības un mikrotraumu kumulatīvā ietekme uz dzimumlocekļa audiem laika gaitā veicina biežāku sastopamību šajā vecuma grupā. Vīriešiem vecumā no 40, 50 gadiem un pēc tam ir ļoti svarīgi apzināties iespējamos riskus, kas saistīti ar Peyronie slimību, un savlaicīgi meklēt medicīnisko palīdzību, ja simptomi izpaužas.

Pašam dzimumloceklim abās pusēs ir caurules, kas ir sūkļveida, un mēs to saucam par corpus cavernosum. Šajās caurulēs ir sīki asinsvadi iekšpusē un tad, kad vīrietis ir seksuāli satraukts, un viņi kļūst apburti ar asinīm, un tas izraisa erekciju. Šie kavernozi sēž uz elastīgiem audiem, kas ir tunica albuginea.

Causes of Peyronie's disease
Peyronie slimības cēloņi vīriešiem pēc 40 gadiem
Kad dzimumloceklis ir uzcelts, tas tiek izstiepts, un, ja dzimumloceklis ir ievainots , audi var tikt bojāti. Laika gaitā varētu būt pastāvīgi rētaudi, un tas varētu izraisīt Peyronie slimību vīriešiem pēc 40 gadiem.
Audi vairs nevar pareizi izstiepties, un tas noved pie dzimumlocekļa izliekuma vai saliekšanās. Daudzi vīrieši, kuriem ir sava veida dzimumlocekļa traumas, nekad neattīstīs Peyronie slimību, jo tā nenotiek katrā gadījumā.
Iedzimtam var būt nozīme stāvoklī. Ja vīrietim ģimenē iepriekš ir bijis stāvoklis, tad kādam citam var attīstīties šis stāvoklis. Tas mēdz notikt arī gados vecākiem cilvēkiem, jo, kad kāds, kurš ir vecāks, saņem traumu, viņi, visticamāk, rētos, kad ķermenis dziedē. Daži pētnieki norāda, ka dažiem indivīdiem var būt imūnsistēmas traucējumi, kas izraisa šo stāvokli.

Fiziskās un psiholoģiskās sekas

Peironija slimība ar tai raksturīgo dzimumlocekļa izliekumu un šķiedru plāksnēm precīzi ietekmē gan vīrieša dzīves fiziskās , gan psiholoģiskās dimensijas, it īpaši, kad viņš ieiet piektajā desmitgadē un pēc tam. Izpratne par šī stāvokļa niansēto ietekmi ir ļoti svarīga indivīdiem un viņu partneriem, kad viņi orientējas Peyronie slimības radītajos izaicinājumos.

Fiziskie efekti

Peyronie slimības fiziskās sekas var izpausties dažādos veidos. Dzimumlocekļa izliekums, ko izraisa šķiedru rētaudu veidošanās, var izraisīt sāpes erekcijas laikā un grūtības sasniegt vai uzturēt apmierinošu erekciju. Šie fiziskie simptomi bieži izpaužas kā seksuāla disfunkcija, kas ietekmē intīmo attiecību vispārējo kvalitāti. Izliekuma smagums ir atšķirīgs, un daži vīrieši piedzīvo vieglas deformācijas, bet citi cīnās ar izteiktākiem līkumiem, padarot seksuālo aktivitāti neērtu vai pat nepraktisku.

Psychological Effects
Psiholoģiskie efekti

Psiholoģiskie efekti

Tikpat nozīmīga ir Peyronie slimības psiholoģiskā ietekme. Dzimumlocekļa mainītais fiziskais izskats var izraisīt pašapziņas sajūtu, trauksmi un samazinātu vīrišķības sajūtu. Vīrieši var cīnīties ar bažām par savu seksuālo sniegumu un to, kā šo stāvokli varētu uztvert viņu partneri. Tā rezultātā emocionālā ietekme sniedzas ārpus guļamistabas, ietekmējot vispārējo pašcieņu un garīgo labklājību.
Vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem un kuri, iespējams, jau cīnās ar dabisko novecošanās procesu un ar to saistītajiem veselības apsvērumiem, Peyronie slimības psiholoģiskā ietekme var būt īpaši sarežģīta. Atklāta komunikācija ar veselības aprūpes speciālistiem, partneriem un emocionāla atbalsta meklēšana ir būtiskas sastāvdaļas, lai risinātu šī stāvokļa psiholoģiskās sekas.

Peyronie slimības ārstēšana

Ir vairākas ārstēšanas iespējas , kas ir pieejamas Peyronie slimības gadījumā vīriešiem pēc 40 gadiem. Ja indivīds joprojām spēj veikt dzimumaktu vai viņu sāpes nav smagas, viņiem var lūgt gaidīt, lai redzētu, vai stāvoklis pasliktinās vai tas uzlabojas.

Pacientam parasti tiks lūgts gaidīt apmēram 12 mēnešus, pirms tiek apspriestas jebkāda veida operācijas iespējas , jo daudzos gadījumos stāvoklis laika gaitā var uzlaboties. Ja stāvoklis ir diezgan smags, pacientam var dot zāles, lai risinātu sāpju problēmas.

Ārstēšanas zāles

Šeit ir saraksts ar FDA apstiprinātām Peyronie slimības ārstēšanas zālēm:

  • Xiaflex. Xiaflex vai Clostridium hystolyticum ir zāles, kas tiks ievadītas pacientiem, ja viņiem ir vairāk nekā 30 ° izliekums dzimumloceklī, kad tas ir uzcelts.
  • Tamoksifēns. Tamoksifēns ir zāles, ko dažreiz lieto, jo dažiem pacientiem tas var samazināt izliekumu, sāpes un kunkuļus dzimumlocekļa iekšpusē.
  • Kolagenāze. Tas ir enzīms, kas var samazināt dzimumlocekļa plāksnes izmēru un dažreiz pilnībā noņemt šo plāksni.

Injekcijas

Lai samazinātu dzimumlocekļa izliekumu, dzimumloceklī dažreiz tiek ievadītas injekcijas . Šī ārstēšana parasti ilgs vairākus mēnešus. Dzimumlocekļa iekšpusē esošos audus var sadalīt tā, lai samazinātu izliekumu.

Ir veikti tikai nelieli pētījumi par dzimumlocekļa injekciju panākumu līmeni. Daži ārsti norāda, ka dzimumlocekļa ādas perforēšana var izraisīt bojājumus, un tas var veicināt aplikuma augšanu.

Ķirurģija

Ja kāds, kurš cieš no Peyronie slimības, nespēj veikt dzimumaktu, tad viņu urologs varētu ieteikt operācijas iespējas. Indivīdam vairākus mēnešus jābūt bez sāpēm, pirms tiks apsvērta ķirurģiska iejaukšanās. Viņu dzimumlocekļa izliekumam arī jāpārtrauc pasliktināties, pirms tiks mēģināta operācija.

Ir 3 galvenie Peyronie slimības ķirurģijas veidi:

1. Saīsināšana

Dzimumlocekļa puse, kurai nav plāksnes, tiks saīsināta. Tas var apturēt līkumu, kad indivīdam ir erekcija. Ja izliekums nav pārāk smags un vīrietim ir pietiekami garš dzimumloceklis, šī procedūra var notikt. Dzimumlocekļa garums tiks saīsināts, kad operācija būs pabeigta.

2. Pagarināšana

Vairākās vietās rētaudi tiek sagriezti, un tas ļauj tiem atkal izstiepties. Ja palagi spēj adekvāti izstiepties, tad vīrietim būs taisns dzimumloceklis. Daži rētaudi parasti tiek noņemti procedūras laikā. Audi tiks uzpotēti uz dzimumlocekļa. Šo procedūru parasti veic personām, kurām ir īsāks dzimumloceklis vai kuru izliekums ir smagāks. Vienas puses pagarināšana palielina impotences risku un ir riskantāka nekā saīsināšanas metode.

3. Implanti

Dzimumloceklī var ievietot implantus. Daži no tiem ir pastāvīgi, bet citi ir piepūsti ar sūkņa darbību, kas atrastos sēklinieku zonā. Pastāvīgs implants dod vīrietim dzimumlocekli, kas ir daļēji stingrs, kas ir pietiekami sagrauts, lai viņiem būtu dzimumakts. Ja viņi izmantos sūkņa aktivizēto implantu, viņi sasniegs labāku erekciju. Lai samazinātu izliekumu, dažus rētaudus var noņemt pirms implanta ievietošanas.

Peyronie slimības dabiskā ārstēšana

Ir dažas dabiskas iespējas , kad runa ir par Peyronie slimības ārstēšanu. Daži cilvēki izmanto vakuuma ierīces vai arī viņi var izmantot dzimumlocekļa vilces ierīces terapiju, lai palīdzētu samazināt plāksni. Triecienviļņu terapiju dažreiz izmanto, lai palīdzētu sadalīt rētaudus.

Dzimumlocekļa vilces ierīces

Dzimumlocekļa vilces ierīces tiek uzskatītas par jaunu terapeitisku iespēju vīriešiem, kuri cieš no Peyronie slimības. Tomēr šīm ierīcēm ir sena lietošanas vēsture citās medicīnas jomās, tostarp kaulu, ādas, skeleta muskuļu uc.
Pastāvīga dzimumlocekļa audu paplašināšanās, izmantojot šīs ierīces, noved pie jaunu kolagēna audu radīšanas, izmantojot šūnu proliferāciju, un, visbeidzot, pie šķiedrainas plāksnes mīkstināšanas un pagarināšanas.
Šo ideju ir atbalstījuši nesenie labi izstrādātie eksperimentālie pētījumi.

Peyronie slimības ārstēšana mājās un dzīvesveida izmaiņas

Visbeidzot, simptomus var samazināt , ārstējot mājās un veicot dažas izmaiņas cilvēka dzīvesveidā. Tie, kas cieš no šīs slimības, tiek mudināti samazināt alkohola, nelegālo narkotiku patēriņu un atmest smēķēšanu. Pacients tiek mudināts rūpēties par sevi ar pareizu uzturu un iegūt daudz vingrinājumu.

Dzimumlocekļa vilces ierīces: neinvazīvs risinājums

Peyronie slimības ārstēšanas jomā dzimumlocekļa vilces ierīces parādās kā neinvazīvs un pacientam draudzīgs risinājums, turot īpašu solījumu vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, meklējot efektīvu, bet maigu pieeju dzimumlocekļa izliekuma novēršanai. Šīs ierīces darbojas pēc dzimumlocekļa audu konsekventas, kontrolētas stiepšanās principa, kuras mērķis ir pakāpeniski koriģēt deformācijas un uzlabot vispārējo dzimumlocekļa veselību.

Penile Traction Devices: A Non-Invasive Solution
Dzimumlocekļa vilces ierīces: neinvazīvs risinājums

Kā darbojas dzimumlocekļa vilces ierīces

Dzimumlocekļa vilces ierīces sastāv no ērtas siksnas vai atbalsta sistēmas, kas diskrēti tiek nēsāta zem apģērba. Ierīce iedarbojas ar maigu un kontrolētu spēku uz dzimumlocekļa, radot stiepjošu efektu uz rētaudiem, kas ir atbildīgi par izliekumu. Šī kontrolētā vilce stimulē ķermeņa dabisko dziedināšanas reakciju, veicinot kolagēna šķiedru pārveidošanu un laika gaitā potenciāli samazinot izliekumu.

Priekšrocības vīriešiem pēc 40 gadiem

Vīriešiem no 40 gadu vecuma , kas nodarbojas ar Peyronie slimību, dzimumlocekļa vilces ierīces piedāvā vairākas atšķirīgas priekšrocības. Šīs ierīces ir neinvazīvas, novēršot nepieciešamību pēc operācijām vai invazīvām procedūrām, kas var radīt lielāku risku un ilgāku atveseļošanās laiku. Turklāt to diskrētais raksturs ļauj ērti izmantot savas mājas privātumu, izvairoties no potenciāla diskomforta, kas saistīts ar klīnisku iejaukšanos.

Zinātniskais atbalsts un klīniskie pētījumi

Zinātniskā literatūra un klīniskie pētījumi arvien vairāk atbalsta dzimumlocekļa vilces ierīču efektivitāti Peyronie slimības novēršanā. Pētījumi liecina, ka konsekventa šo ierīču lietošana var ievērojami uzlabot dzimumlocekļa izliekumu, erekcijas funkciju un vispārējo pacientu apmierinātību.

Pacientu atbilstība un komforts

Viens no galvenajiem faktoriem, kas veicina dzimumlocekļa vilces ierīču panākumus, ir pacientu atbilstība. Šīs ierīces ir izstrādātas tā, lai tās būtu ērtas un pielāgojamas individuālām vajadzībām, veicinot pozitīvu lietotāja pieredzi. Spēja iekļaut šo ārstēšanu ikdienas rutīnā, netraucējot dzīvesveidu, uzlabo ieteiktā režīma ievērošanu.

Komplikācijas no Peyronie slimības

Galvenā komplikācija no šī stāvokļa ir tā, ka vīrietis nevar būt apmierinošs dzimumakts sāpju dēļ vai arī viņiem var attīstīties erektilā disfunkcija. Stress un trauksme ir arī divas citas izplatītas problēmas, kas rodas, ja vīrietim ir šis stāvoklis.

Complications from Peyronie's disease
Komplikācijas no Peyronie slimības
Izpratne par šīm iespējamām komplikācijām ir ļoti svarīga tiem, kas pārvietojas pa šī stāvokļa sarežģītību, jo īpaši vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem un kuri var būt jutīgāki pret noteiktiem veselības apsvērumiem.

  • Erekcijas disfunkcija (ED): Peironija slimība bieži sakrīt ar erektilās disfunkcijas, kur dzimumlocekļa izliekums traucē normālai erekcijas sasniegšanas un uzturēšanas mehānikai. Šķiedru plāksnes, kas attīstās dzimumloceklī, var kavēt asins plūsmu, izraisot grūtības sasniegt apmierinošu seksuālās aktivitātes stingrības līmeni.
  • Dzimumlocekļa sāpes un diskomforts: Indivīdiem ar Peyronie slimību parasti rodas sāpes vai diskomforts, īpaši erekcijas laikā. Rētu audu klātbūtne dzimumlocekļa vārpstā var veicināt vilkšanas, stiepšanās vai tiešu sāpju sajūtas, kas ietekmē gan seksuālo funkciju, gan vispārējo dzīves kvalitāti.
  • Izaicinājumi intīmās attiecībās: Peyronie slimības fiziskās un emocionālās sekas var saspringt intīmās attiecības. Pāri var cīnīties ar ietekmi uz seksuālo apmierinātību, izraisot komunikācijas problēmas, emocionālo attālumu un iespējamu vispārējās apmierinātības ar attiecībām samazināšanos.
  • Psiholoģiskais distress: Izmainīts dzimumlocekļa izskats un problēmas, kas saistītas ar seksuālo funkciju, var izraisīt ievērojamu psiholoģisku distresu. Vīrieši var piedzīvot trauksmi, depresiju vai pazeminātu pašcieņas sajūtu, pastiprinot Peyronie slimības emocionālo nodevu.
  • Grūtības apaugļošanā: Gadījumos, kad Peyronie slimība izraisa smagu izliekumu, var rasties problēmas panākt veiksmīgu dzimumaktu koncepcijas nolūkā. Izliekuma radītie fiziskie šķēršļi var ietekmēt spēju nogulsnēt spermu optimālā apaugļošanas vietā.
  • Ietekme uz vispārējo dzīves kvalitāti: Ar Peyronie slimību saistīto komplikāciju kumulatīvā ietekme var būtiski ietekmēt indivīda vispārējo dzīves kvalitāti. No traucētas seksuālās funkcijas līdz emocionālām ciešanām un spriedzei attiecībās, stāvoklim ir tālejošas sekas, kas pārsniedz fizisko sfēru.
Izpratne par šīm iespējamām komplikācijām uzsver, cik svarīga ir visaptveroša pieeja Peyronie slimības pārvaldībai. Meklējot savlaicīgu medicīnisku iejaukšanos, izpētot piemērotas ārstēšanas iespējas un par prioritāti nosakot atklātu saziņu ar veselības aprūpes speciālistiem, var palīdzēt mazināt šīs komplikācijas un bruģēt ceļu uz pilnvērtīgāku un veselīgāku dzīvi cilvēkiem, kuri nodarbojas ar Peyronie slimību, jo īpaši tiem, kas vecuma grupā no 40 gadiem un vecāki.

Kopsavilkuma

Peyronie slimību var ārstēt , un tā ir biežāka vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju, ja jums ir šis stāvoklis vai domājat, ka jums tas varētu attīstīties.

Peironija slimība ar tās pieaugošo izplatību vīriešu demogrāfiskajā grupā pēc 40 gadiem prasa niansētu pieeju, kas atzīst gan fiziskās izpausmes, gan psiholoģisko ietekmi. Stāvokļa ietekme uz seksuālo funkciju, pašcieņu un vispārējo labklājību prasa visaptverošu izpratni par tā sekām.

Treatment of Peyronie's disease
Peyronie slimības ārstēšana vīriešiem pēc 40 gadiem
Ārstēšana var jums palīdzēt, lai jūs varētu dzīvot normālu dzīvi. Dzimumlocekļa vilces ierīces terapija tiek uzskatīta par labāko variantu Peyronie slimības ārstēšanai vīriešiem pēc 40 gadiem. Saskaņā ar dažiem klīniskajiem pētījumiem dzimumlocekļa vilces ierīces izmantošana ievērojami palielina dzimumlocekļa garumu gan ļenganā, gan uzceltā stāvoklī; un izraisa ievērojamu dzimumlocekļa izliekuma uzlabošanos lielākajai daļai pacientu, salīdzinot ar sākotnējo stāvokli.

Pētījumi arī apstiprina , ka dzimumlocekļa vilces ierīce ir minimāli invazīva Peyronie slimības ārstēšanas metode, kas vīriešiem pēc 40 gadu vecuma var radīt efektīvu un pastāvīgu saliektā dzimumlocekļa iztaisnošanu.

Dzimumlocekļa vilces ierīču priekšrocības pārsniedz to spēju risināt fizisko izliekumu. To diskrētā lietošana, komforts un pakāpeniska korekcija atbilst vīriešu, kas vecāki par 40 gadiem, vēlmēm un apsvērumiem, kuri var būt piesardzīgi attiecībā uz invazīvākām intervencēm.
Pozitīvie klīniskie rezultāti, par kuriem ziņots pētījumos, uzsver to potenciālu ne tikai atjaunot dzimumlocekļa formu, bet arī veicināt to cilvēku vispārējo labklājību, kuri cieš no Peyronie slimības.
Uzziniet vairāk par dzimumlocekļa izliekuma korekciju 


comments powered by Disqus