Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība  /  Sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana

Sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana. Kā palielināt sieviešu seksuālo uzbudinājumu?

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2022-07-21)
Sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana. Kā palielināt sieviešu seksuālo uzbudinājumu? 

Sieviešu seksuālā veselība un traucējumi

Gadu desmitu laikā ārsti nebija nobažījušies par sieviešu seksuālās veselības un reproduktīvās sistēmas jautājumiem , piemēram, sieviešu seksuālās uzbudinājuma traucējumiem. Tomēr pēdējos gados ir palielinājies apstiprināto gadījumu skaits, kad sievietes cieš no šiem traucējumiem.

Iemesls tam neietver izmaiņas sieviešu seksuālajā veselībā, bet vairāk ir saistīts ar to, ka ārsti un seksuālās veselības eksperti vairāk apzinās sieviešu seksuālo disfunkciju nozīmi.
Sieviešu seksuālās uzbudinājuma traucējumi, ko bieži raksturo kā sieviešu seksuālo disfunkciju, tagad tiek atzīti par nopietnu veselības problēmu. Tiek lēsts, ka vairāk nekā viena no piecām sievietēm cieš no šī traucējuma.

Female sexual arousal disorders
Sieviešu seksuālie uzbudinājuma traucējumi
Traucējumu raksturo nespēja būt seksuāli aktīvam ar jebkuru partneri neatkarīgi no vecuma, un tas ir saistīts ar dažādiem simptomiem un cēloņiem.

Viens no visbiežāk sastopamajiem sieviešu seksuālās disfunkcijas simptomiem ir nespēja seksuāli uzbudināt. Tas bieži noved pie ļoti dažādām problēmām, piemēram, zemas dzimumtieksmes, maksts sausuma, sieviešu neauglības, psiholoģiskām problēmām, pašapziņas trūkuma utt.

Zema dzimumtieksme

Problēmām ar zemu dzimumtieksmi, elastības un pievilkšanas zudumu, maksts sausumu un samazinātu seksuālo sajūtu var būt daudz iemeslu, sākot no menopauzes vai bērna piedzimšanas līdz sinusa medikamentiem.

Zema dzimumtieksme var būt izplatīta menopauzes blakusparādība, jo šajā laikā ķermenis piedzīvo nopietnas hormonālas izmaiņas. Estrogēna trūkums pirms menopauzes un menopauzes laikā īpaši negatīvi ietekmē sievietes dzimumtieksmi un ievērojami samazina organisma spēju ražot eļļošanu. Maksts sausums ir ļoti neērti. Tas var izraisīt sāpes un diskomfortu seksa laikā, padarot to daudz mazāk patīkamu.
Diemžēl jūs nevarat izvairīties no menopauzes un citām lietām, bet jūs varat izvairīties no neērtajiem simptomiem, ko tie izraisa. Sieviešu seksuālās disfunkcijas dabiskās ārstēšanas priekšrocības ietver visu iepriekš uzskaitīto simptomu novēršanu, lai jūs neciestu seksa laikā, bet izbaudītu to.

Low Sex Drive
Zema dzimumtieksme
Turklāt jums jādara viss iespējamais, lai neļautu dažiem dzīves notikumiem (dzemdībām, menopauzei un tamlīdzīgām lietām) pasliktināt jūsu seksuālās attiecības. Kā redzat, dabiska sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana ir efektīvs veids, kā nekavējoties un pilnībā ārstēt visus jūsu simptomus, un šie produkti ir arī droši un lēti.

Sieviešu seksuālās disfunkcijas cēloņi

Daudzas sievietes piedzīvo seksuāla uzbudinājuma trūkumu. Tas var būt problemātiski, jo, ja sieviete nevar sasniegt savu seksuālo virsotni, viņa seksa laikā nevarēs gūt nekādu baudu. Ja viņai ir zems uzbudinājums, viņa, iespējams, jutīsies ļoti zema arī seksuālajā vēlmē un apmierinātībā. Ir vairāki faktori, kas var izraisīt šo stāvokli.

Causes of Female Sexual Dysfunction
Sieviešu seksuālās disfunkcijas cēloņi
Ja jūs piedzīvojat jebkāda veida seksuāla uzbudinājuma traucējumus, vispirms jums vajadzētu apskatīt savu dzīvi, partneri un seksuālo dzīvi kopumā. Kas ar jums pēdējā laikā ir noticis, kas, iespējams, ir izraisījis uzbudinājuma trūkumu?

Izmaiņas jūsu noskaņojumā, jūsu partnerī vai jūsu dzīves situācijā, iespējams, ir izraisījušas šīs izmaiņas. Ir svarīgi arī paskatīties uz savu vispārējo veselību, jo, ja jums ir hroniska slimība, tam var būt arī ietekme.

Jums vajadzētu arī apsvērt savas domas, seksuālo dzīvi un pašreizējo prāta stāvokli. Vai attiecības, kas jums tagad ir ar partneri, ir pietiekami piepildītas, lai jūs turpinātu uzbudināt? Ja jums vairs nešķiet, ka jūsu partneris ir pievilcīgs, vai jūs arī vairs viņu nepiesaistāt? Vai tas padara jūs mazāk seksuāli uzbudinātu? Iespējams, ir vērts apspriest šos jautājumus ar savu partneri.
Alternatīvi, jums var rasties sieviešu seksuāla disfunkcija, ko izraisa zāles, kuras esat lietojis. Tas var būt arī gadījumā, ja esat smags smēķētājs, atkarīgs no alkohola, esat noguris vai stresā.

Kā palielināt sieviešu seksuālo uzbudinājumu?

Nākamais jautājums ir noskaidrot, kā palielināt sieviešu seksuālo uzbudinājumu un atrast pareizu sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšanu.

Pieaugošais sieviešu uzbudinājums: dzīvesveida izmaiņas

Ja jums ir grūtības sasniegt sieviešu uzbudinājumu, ir dažas pamata lietas, kuras varat izmēģināt. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir pārbaudīt savu seksuālo dzīvi. Vai nesen nodarbojāties ar seksu? Vai esat uzticīgās attiecībās? Vai jūs pārdzīvojat grūtu laiku? Iespējams, ka jūtaties ļoti seksuāli nepievilcīgs un tāpēc esat zaudējis vēlmi pēc seksa. Labākais padoms jums ir runāt par to un meklēt palīdzību, ja jūtaties šādā veidā.

Nākamais solis būtu pārbaudīt savu ķermeni. Kā jūs jūtaties savā vagīnā, savā klitorā? Vai jūtaties atvieglots, vai pamanāt jebkādu spriedzi iegurņa pamatnes muskuļos? Ja jūtaties noguris un saspringts vai ja jūtat, ka nejūtat seksuālu uzbudinājumu, varat rūpēties par sevi vairākos veidos.
Ja jūtaties noguris vai saspringts, vai jums ir kāda atpūta? Ja atrodaties darba vai projekta vidū, dodieties mājās agrāk, lai jums būtu vairāk laika atpūtai. Izvairieties no kofeīna pirmās 2 stundas pēc pamošanās no rīta. Tas ir tad, kad jūsu smadzenes ir vislabākajā stāvoklī. Dodieties relaksējošā vannā un veiciet dažus dziļus elpošanas vingrinājumus, lai justos atviegloti.

Increasing female arousal: lifestyle changes
Pieaugošais sieviešu uzbudinājums: dzīvesveida izmaiņas
Situācijā, kad jūtaties saspringts un jums nav seksuāla uzbudinājuma, mēģiniet atpūsties un mēģināt domāt par labajām lietām savā dzīvē. Padariet savu prātu mierīgu un kādu laiku atpūtieties. Dodieties pastaigā vai uz pludmali un dziļi elpojiet dabā. Mēģiniet dot sev kādu laiku un telpu, kurā jūs varat atpūsties.

Centieties saglabāt mieru.
Koncentrējieties uz to, ka jums tagad ir jārūpējas par sevi, nevis jāuzsver par nākotni. Ja jūs jūtaties labi, jums kļūs labāk, un arī jūsu seksuālā dzīve sāks justies labāk. Ja jums ir jāstrādā, veiciet dažas piezīmes. Galu galā, jūs vēlaties strādāt un dzīvot labu dzīvi. Galu galā tieši tas ir tas, kas rada atšķirību.

Pieaugošais sieviešu uzbudinājums: zāles

Ja esat sieviete, kurai ir hroniska slimība , piemēram, augsts asinsspiediens, diabēts, sirds slimības vai dažas garīgas problēmas, piemēram, trauksme vai depresija, jums ir lielāks sieviešu seksuālo disfunkciju risks. Jums vajadzētu mēģināt par to runāt ar savu ārstu un redzēt, vai ir kaut kas, ko jūs varat darīt lietas labā. Jūs varat arī sazināties ar savu ģimenes ārstu, ja piedzīvojat seksuāla uzbudinājuma trūkumu.
Ir dažas zāles, kas var izraisīt seksuālus uzbudinājuma traucējumus. Progesterons ir viens no tiem, un tas ietekmē organisma reakciju uz seksuāliem stimuliem.
Jūsu hormoni ne tikai saglabās jūsu seksuālo dzīvi līdzsvara stāvoklī, bet arī palīdzēs uzlabot garastāvokli. Ja jūs lietojat hormonu terapiju menopauzes laikā, tas var palielināt jūsu seksuālo uzbudinājumu.

Increasing female arousal: medications
Pieaugošais sieviešu uzbudinājums: zāles
Nākamais solis būtu apskatīt zāles un atrast dabisku sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšanu. Mēs visi zinām, ka daži medikamenti var palielināt seksuālo uzbudinājumu. Ja esat sieviete un lietojat medikamentus menopauzes ārstēšanai, jāņem vērā, ka tas var palielināt seksuālo uzbudinājumu un vēlmi.

Sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana

Neviens nešaubīsies, ka sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana patiešām palīdz. Priekšrocības ir acīmredzamas. Pirmkārt, tie dod jums iespēju sajust to, kas jums kādreiz ir bijis, kā arī tie ved jūsu attiecības jaunā līmenī, jo jūsu seksuālā pieredze būs aizraujošāka kā vienmēr. Tomēr vispirms ir jāsaprot, kāpēc sievietes vēršas pie viņiem.

Ir daudz seksuālu traucējumu, gan psiholoģiski, gan fiziski, ieskaitot sāpes dzimumakta laikā, zemu sieviešu libido vai sajūtas seksa laikā, diskomfortu maksts, ieskaitot dīvainas smakas, kairinājumus un sausumu.

Mēs esam uzskaitījuši tikai dažus no jautājumiem, kas liek dāmām ārstēt sieviešu seksuālo disfunkciju. Tomēr tie visi var pilnībā izslēgt jūs no mīlestības veidošanas, ja tie netiek risināti, un ietekmēt jūsu pašcieņu un romantiskās attiecības ar mīļāko. Tabletes var palīdzēt jums tikt galā ar visām šīm problēmām un vēl vairāk.
Kādas citas iespējas, kas saistītas ar libido uzlabošanos , ir sievietēm? Viņi dažreiz izvēlas operāciju, bet tas var nenest uzlabojumu, ko sieviete meklē, ir sāpīgs un prasa ilgu atveseļošanās laiku. Sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana ir droša, un uzlabojumus var redzēt īsā laikā.

Neskatoties uz to, ka operācija ir kļuvusi ļoti populāra, jo sievietes vēlas atjaunot maksts pēc vairākām dzemdībām vai citiem iemesliem un uzlabot seksuālo dzīvi, viņas ir ļoti piesardzīgas, jo operācija nav tik droša kā dabiska ārstēšana un nesniedz visus iespējamos ieguvumus ar tabletēm.

Labākās sieviešu seksuālās uzlabošanas tabletes

Dažas augu izcelsmes tabletes arī nostiprinās un savelk maksts zonu, lai tā justos un izskatītos daudz labāk, bet papildus tās palielina asinsriti, kas izraisa seksuālās apmierinātības pieaugumu un izraisa jūsu sistēmas dabisko spēju izveidot savu eļļošanu. Sieviešu seksuālās disfunkcijas dabiska ārstēšana ietver antioksidantus, kuru mērķis ir maksts veselības uzlabošana.

Female Sexual Enhancement Pills
Sieviešu seksuālās uzlabošanas tabletes
Papildus tabletēm ir arī seksuāli uzlabojoši krēmi , kuriem piemīt pretsēnīšu īpašības un kurus izmanto kā antibakteriālu līdzekli. Tādā veidā jūs varat aizmirst par maksts infekcijām, ja jums tādas ir. Pazudīs arī nepatīkamā maksts smaka.
Visas šīs priekšrocības, kas ir dabiska sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšana, ir jāpapildina ar visiem emocionālajiem ieguvumiem, ko viņi arī sniedz jums. Tādā veidā jūs uzlabojat savu dzimumu un labsajūtu.

Atrodiet labāko sieviešu seksuālās disfunkcijas ārstēšanu 


comments powered by Disqus