Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Kegela vingrinājumi vīriešiem

Kegela vingrinājumi vīriešiem. Kā atrast labāko Kegela vingrinājumu programmu pieaugušajiem?

Kegela vingrinājumi vīriešiem. Kā atrast labāko Kegela vingrinājumu programmu pieaugušajiem? 

Kegela vingrinājumi vīriešiem

Daudzi ir pārsteigti, uzzinot, ka vīrieši faktiski var veikt Kegela vingrinājumus - un ka viņiem ir tikpat daudz priekšrocību vīriešiem kā sievietēm.

Kegela vingrinājuma ideja ir iegurņa pamatnes stiprināšana, kas ir muskuļu audi, kas kontrolē urīnizvadkanālu. Šie muskuļi ietver pubococcygeus, puborectalis un iliococcygeus muskuļus. Kopā tie veido "Levator Ani" muskuļu grupu, kas atrodas abās iegurņa pusēs.
Šajos terminos ir jēga pieminēt, ka ikviens var redzēt Kegela vingrinājuma rezultātus.
Iegurņa pamatne ir svarīga dažādu ķermeņa funkciju sastāvdaļa, ieskaitot gremošanas sistēmu un dzimumorgānus. Lai gan tas netiek plaši apspriests un reklamēts, Kegela vingrinājumi ir labvēlīgi vīriešu seksuālajai dzīvei un var palīdzēt novērst noteiktas seksuālās disfunkcijas un pat palīdzēt uzlabot erekciju un palielināt dzimumlocekli!

Izpratne par seksuālajām problēmām vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem

Vīriešiem novecojot, dažādas fizioloģiskas un psiholoģiskas izmaiņas var ietekmēt viņu seksuālo veselību. Daudziem vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, seksuālo problēmu piedzīvošana kļūst par izplatītu problēmu, kas ietekmē gan viņu fizisko labsajūtu, gan emocionālo apmierinātību. Lai tos efektīvi risinātu, ir ļoti svarīgi izprast faktorus, kas veicina šo jautājumu risināšanu.

Sexual Problems in Men Over 40
Seksuālās problēmas vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem

Fiziskie faktori

Viens no primārajiem fiziskajiem faktoriem , kas veicina seksuālās problēmas vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, ir ar vecumu saistītas hormonu, īpaši testosterona, līmeņa izmaiņas. Testosteronam ir būtiska loma libido, erektilās funkcijas un vispārējās seksuālās veiktspējas jomā. Vīriešiem novecojot, viņu testosterona līmenis dabiski samazinās, izraisot samazinātu seksuālo vēlmi un iespējamās grūtības sasniegt vai saglabāt erekciju.

Turklāt ar vecumu saistītas izmaiņas asins plūsmā un nervu darbībā var ietekmēt arī seksuālo funkciju. Tādi apstākļi kā augsts asinsspiediens, diabēts un sirds un asinsvadu slimības kļūst arvien izplatītāki ar vecumu un var veicināt erektilās disfunkcijas (ED) vai citas seksuālas problēmas.

Psiholoģiskie faktori

Papildus fiziskajiem aspektiem psiholoģiskajiem faktoriem ir arī nozīmīga loma vīriešu, kas vecāki par 40 gadiem, seksuālajā veselībā. Stress, trauksme un depresija ir izplatītas psiholoģiskas problēmas, kas var negatīvi ietekmēt libido un seksuālo sniegumu. Tā kā vīrieši žonglē ar pienākumiem darbā, mājās un personīgajā dzīvē, spiediens un stress var ietekmēt viņu spēju pilnībā iesaistīties seksuālās aktivitātēs.

Turklāt ar vecumu var rasties bažas par pašcieņu un ķermeņa tēlu, kas vēl vairāk ietekmē seksuālo pārliecību un apmierinātību. Vīrieši var justies mazāk iekārojami vai uztraukties par veiktspējas problēmām, kā rezultātā var izvairīties no seksuālas tikšanās vai attiecību spriedzes.

Dzīvesveida faktori

Vairāki dzīvesveida faktori , kas dominē vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, var veicināt seksuālās problēmas. Neveselīgi ieradumi, piemēram, smēķēšana, pārmērīga alkohola lietošana un mazkustīgs dzīvesveids, var pasliktināt asins plūsmu un vispārējo sirds un asinsvadu veselību, ietekmējot seksuālo funkciju. Nepilnvērtīgs uzturs un aptaukošanās ir saistīta arī ar paaugstinātu ED un citu seksuālo problēmu risku.

Turklāt dažām zālēm, ko parasti izraksta ar vecumu saistītiem apstākļiem, piemēram, hipertensijai vai depresijai, var būt blakusparādības, kas ietekmē seksuālo funkciju.

Kegela vingrinājumu priekšrocības pieaugušajiem vīriešiem

Kegela vingrinājumiem ir salīdzinoši vienādas priekšrocības visiem, neskatoties uz dzimumu.

Benefits of Kegel Exercises For Men
Kegela vingrinājumu priekšrocības vīriešiem
Tomēr ir daudz faktoru, kas var vājināt vīrieša iegurņa pamatni, kas vienkārši nenotiktu bioloģiski sievietes ķermenī, kur Kegela vingrinājumi ietekmētu un palīdzētu vīriešiem vairāk nekā sievietēm.
Piemēram, prostatas problēmas vai noņemšana vājinās iegurņa pamatni.

Kā sākt Kegela vingrinājumus pēc 40?

Ja vēlaties sākt veikt Kegela vingrinājumus, ir svarīgi vispirms atrast pareizos muskuļus, lai strādātu, kas var būt nedaudz mulsinoši.

Lai atrastu iegurņa pamatnes muskuļus, mēģiniet apturēt sevi urinēšanas vidū, savelkot iegurņa pamatni vai muskuļus, kurus izmantojat, lai apturētu sevi no vēdera uzpūšanās.

Muskuļi, kas tiek izmantoti šo manevru veikšanai, ir muskuļi, uz kuriem vēlaties koncentrēties, veicot Kegela vingrinājumus - tie ir jūsu iegurņa pamatne!

Pelvic Floor Muscles
Iegurņa pamatnes muskuļi
Tam vajadzētu justies kā iegurņa pamatnes savilkšanai, it kā jūsu apakšējais iegurnis sūktu sevi uz augšu un ķermenī.
Zinot, kā tos aktivizēt un mērķēt, ir atslēga, lai pareizi veiktu Kegela vingrinājumus.
Izmēģiniet dažas pievilkšanas un atbrīvošanas praktiskās kārtas, lai iepazītos ar darbību un tās sajūtu.

Kā veikt Kegela vingrinājumus

Kad esat atradis iegurņa pamatnes muskuļus un zināt, kā tos saraut, varat sākt ar Kegela vingrinājumiem.

Lielākā daļa Kegela vingrinājumu ir diezgan vienkārši , kad esat iepazinies ar iegurņa pamatni, un ietver tieši to, ko mēs jau esam pārgājuši: kontrakciju un atbrīvošanu.

  • Lai sāktu, atrodiet ērtu pozīciju. Lielākajai daļai iesācēju ir vieglāk praktizēt guļus vai sēdus, bet Kegela vingrinājumus var veikt jebkurā pozīcijā.
  • Pilnībā izelpojiet, lai plaušas būtu tukšas.
  • Ieelpojot, noslēdziet iegurņa pamatnes muskuļus un cieši turiet tos. Sākumā jūs varat turēt apmēram 3 sekundes un atbrīvot izelpu. Kad jūsu iegurņa pamatne kļūst stiprāka, jūs varat sākt pagarināt aizturēšanu līdz 10 sekundēm vai ilgāk (pēc saviem ieskatiem) un atbrīvot vēl 10 sekundes.
Atceries, ka šajās ilgākajās aizturēšanas reizēs kontrakciju vidū vēlēsies veikt dažas ieelpas un izelpas.
Kegela vingrinājumu savienošana ar elpu padarīs kustību plūstošāku un palīdzēs ienest vairāk enerģijas iegurņa zonā.

Lai pilnveidotu savu Kegela vingrinājumu, mēģiniet nelocīt citus muskuļus, piemēram, vēderu, augšstilbus vai sēžamvietu. Orientēšanās uz iegurņa pamatni - un tikai iegurņa pamatni - palīdzēs jums iemācīties izmantot šos specifiskos muskuļus apzinātāk un atdalīt no pārējā ķermeņa.
Ideālā gadījumā jūs vēlēsities veikt apmēram 10 kontrakcijas / atbrīvošanas dueta reps un 3 komplektus no šiem 10 reps katru dienu, lai iegūtu vislabākos rezultātus.
Vissvarīgākā daļa, kad vien izvēlaties tos darīt, ir padarīt Kegela vingrinājumus par daļu no jūsu ikdienas rutīnas, lai redzētu vēlamos rezultātus.

Kad jūs redzēsiet Kegela vingrinājumu rezultātus

Ja jūs aktīvi veicat ikdienas Kegela vingrinājumus, jūs, iespējams, redzēsit rezultātus pirmajās nedēļās. Tomēr dažiem tas var ilgt līdz pat dažiem mēnešiem.
Esiet pacietīgs un saglabājiet motivāciju saglabāt savu ritmu, un jūs no tiem gūsit labumu.

Lūdziet palīdzību savam ārstam

Ask Your Doctor for Help
Lūdziet palīdzību savam ārstam
Ja neesat pārliecināts, vai pareizi veicat Kegela vingrinājumus, vai arī vienkārši vēlaties dziļāk izpētīt iegurņa pamatni, jautājiet savam ārstam.
Viņi var ne tikai sniegt jūsu profesionālos padomus par jūsu unikālo ķermeni, bet arī piekļūt biofeedback tehnoloģijai.
Biofeedback treniņš šajā gadījumā sastāv no nelielas zondes taisnajā zarnā, veicot Kegela vingrinājumus, kas izsekos, kuri muskuļi tiek aktivizēti un kuriem nepieciešama palīdzība. Tas parādīs jūsu vispārējo iegurņa aktivitāti.

Tas var būt īpaši noderīgi, ja ciešat no kāda no tālāk uzskaitītajiem stāvokļiem.

Pētījumi un pierādījumi, kas atbalsta Kegela vingrinājumus

Pēdējos gados ir pieaugusi interese un pētījumi par Kegela vingrinājumu efektivitāti seksuālās veselības uzlabošanai vīriešiem, īpaši tiem, kas vecāki par 40 gadiem.

Daudzi pētījumi ir snieguši pārliecinošus pierādījumus, kas apstiprina ieguvumus, ko sniedz Kegela vingrinājumu iekļaušana ikdienas rutīnā.

erektilās funkcijas uzlabošanās

Viena no galvenajām uzmanības jomām pētījumos par Kegela vingrinājumiem vīriešiem ir to ietekme uz erektilās funkcijas. Vairāki pētījumi ir parādījuši, ka regulāra Kegela vingrinājumu prakse var ievērojami uzlabot erekcijas spēku un kvalitāti. Stiprinot iegurņa pamatnes muskuļus, kuriem ir izšķiroša loma erekcijas atbalstīšanā, vīrieši var piedzīvot uzlabotu asins plūsmu dzimumloceklī un labāk kontrolēt erekciju.

Pētījums, kas publicēts British Journal of Urology International , atklāja, ka vīrieši ar erektilās disfunkcijas, kuri veica iegurņa pamatnes muskuļu vingrinājumus, piedzīvoja erektilās funkcijas uzlabojumus, kas salīdzināmi ar tiem, kas sasniegti ar dzīvesveida izmaiņām vai medikamentiem.

Tas izceļ Kegela vingrinājumu potenciālu kā neinvazīvu un dabisku ārstēšanas iespēju vīriešiem, kuri vēlas uzlabot savu seksuālo sniegumu.

Uzlabota seksuālā apmierinātība

Papildus erektilās funkcijas uzlabojumiem pētījumi liecina, ka Kegela vingrinājumi var arī veicināt seksuālo apmierinātību un vispārējo seksuālo labsajūtu vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem. Palielinot iegurņa pamatnes muskuļu spēku un kontroli, vīrieši seksuālās aktivitātes laikā var izjust lielākas sajūtas un uzlabot spēju sasniegt orgasmu.

Pētījums, kas publicēts The Journal of Sexual Medicine, atklāja, ka vīrieši, kuri regulāri praktizēja Kegela vingrinājumus, ziņoja par augstāku seksuālās apmierinātības un pārliecības līmeni, salīdzinot ar tiem, kuri to nedarīja.
Šie atklājumi uzsver Kegela vingrinājumu pozitīvo ietekmi uz dažādiem seksuālās veselības un funkciju aspektiem vīriešiem.
Kopumā pētījumi, kas atbalsta Kegela vingrinājumu priekšrocības vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, ir daudzsološi un turpina augt. Sākot no erektilās funkcijas uzlabošanās līdz pastiprinātai seksuālajai apmierinātībai, pierādījumi liecina, ka Kegela vingrinājumu iekļaušana ikdienas rutīnā var būt vērtīga stratēģija vīriešiem, kuri vēlas saglabāt vai atjaunot savu seksuālo veselību, novecojot. Tomēr indivīdiem ir svarīgi konsultēties ar veselības aprūpes speciālistiem pirms jebkura jauna vingrinājumu režīma uzsākšanas, it īpaši, ja viņiem ir pamata veselības stāvoklis vai bažas.

Kegela vingrinājumi hiperaktīvam urīnpūslim

Kegela vingrinājumi var būt īpaši efektīvi, ja Jums ir hiperaktīvs urīnpūslis, urīna noplūde vai nesaturēšana.

Kegel Exercises For Overactive Bladder
Kegela vingrinājumi hiperaktīvam urīnpūslim
Stiprinot iegurņa pamatni, jūs trenējat savu ķermeni un muskuļus, kas kontrolē urīnizvadkanālu, kas ir muskulis, kas ļauj urīnam iziet, un neļauj tam iziet.
Ja šie muskuļi ir vāji, jūsu ķermenim ir maz vai vispār nav kontroles pār urīnizvadkanāla atveri, kas apgrūtina urinēšanas kontroli.
Izolējot iegurņa pamatni, jūs varēsiet vairāk kontrolēt urinēšanu un apmācīt muskuļus sarauties un atbrīvot urīnu tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Absolvējot ilgāku laiku savos Kegela vingrinājumos, 10-20 sekundes, ar tādu pašu atpūtas laiku starp tām, jūs iegūsit vislabākos rezultātus.

Kegela vingrinājumi erektilās disfunkcijas ārstēšanai

Ja jūs ciešat no erektilās disfunkcijas, Kegela vingrinājumi var nākt par labu arī jums!

Kegel Exercises For Erectile Dysfunction
Kegela vingrinājumi erektilās disfunkcijas ārstēšanai
Pārsteidzoši, ka jūsu iegurņa pamatnes muskuļiem ir nozīme arī erekcijas attīstībā un uzturēšanā - šie muskuļi tiek aktivizēti vienlaikus ar asinīm, kas plūst uz jūsu dzimumlocekli.
Tas ir izplatīts nepareizs priekšstats, ka jūsu dzimumloceklis darbojas kā muskulis. "Mīlestības muskulis" patiesībā ir tikai iegurņa pamatne.
Ja jūs kādreiz esat spējis pacelt un nolaist dzimumlocekli, kamēr tas ir uzcelts, muskuļi, kurus jūs izolējat, faktiski ir jūsu iegurņa pamatnes muskuļi!

Daži pat ir ziņojuši par intensīvākiem orgasmiem pēc iegurņa pamatnes stiprināšanas. Kontrakcijām jūsu Kegela vingrinājumos erektilās disfunkcijas gadījumā vajadzētu ilgt apmēram 8 sekundes, starp kurām ir apmēram 8 sekunžu atpūta.

Kegela vingrinājumi priekšlaicīgai ejakulācijai

Ja dzimumakta laikā konstatējat, ka ejakulējat agrāk, nekā vēlams, vainīgi varētu būt iegurņa pamatnes muskuļi. Daudzi pētījumi liecina, ka lielākā daļa vīriešu, kuri veic regulārus Kegela vingrinājumus, redz vispārēju seksuālās veiktspējas uzlabošanos.

Līdzīgi kā viņi strādā, lai kontrolētu urinēšanu un zarnu kustības, iegurņa pamatnes muskuļi kontrolē arī ejakulāciju . Viņi strādā kā levee, kas, ja tas ir spēcīgs, var turēt daudz ilgāk.
Šajā ziņā nav pārsteidzoši, ka vāja iegurņa pamatne nebūs efektīva, lai saglabātu ejakulāciju.
Īsāk sakot, jums būs lielāka vispārēja kontrole pār saviem dzimumorgāniem ar regulāriem un atkārtotiem Kegela vingrinājumiem - un, pateicoties tam, jūsu seksuālā dzīve kļūs tikai labāka un labāka. Lai to ārstētu, lielākā daļa vīriešu uzskata, ka vislabāk darbojas ātri Kegels, nevis lēni. Rapid Kegels sastāv no ātrām kontrakcijām un atbrīvošanas ar ātrumu aptuveni viens komplekts sekundē 10 atkārtojumiem.

Tas būs grūtāk, ja esat jaunāks par Kegela vingrinājumiem, tāpēc sāciet ar lēno turēšanu un atbrīvošanu, lai sāktu, lai iepazītos ar darbību un iesaistītajiem muskuļiem. Galu galā jūs varat veikt ātru un lēnu Kegels sajaukumu, kas var dot jūsu iegurņa pamatnes muskuļiem lielāku izturību un izturību.

Kegela vingrinājumi hemoroīdiem

Viens no galvenajiem hemoroīdu cēloņiem ir slodze uz apakšējo taisnās zarnas, ko izraisa hiperaktīvs spiediens zarnu kustības laikā.

Kegel Exercises For Hemorrhoids
Kegela vingrinājumi hemoroīdiem
Tāpat kā jebkurš muskulis, ja tas tiek virzīts pārāk tālu, kad spēka un / vai veiklības vienkārši vēl nav, jūs, iespējams, to sabojāsit.
Stiprinot muskuļus, kas kontrolē jūsu taisnās zarnas - kas veido daļu no iegurņa pamatnes - atvieglos zarnu kustību un palīdzēs novērst hemoroīdu veidošanos.
Tomēr Kegela vingrinājumi neliks esošajiem hemoroīdiem pazust. Tos nedrīkst ārstēt kā hemoroīdu ārstēšanas iespēju. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama intensīvāka terapija. Tas, ko darīs Kegels, attiecas tikai un vienīgi uz preventīvu pasākumu.

Turot kegelus apmēram 10 sekundes šeit - vai, strādājot līdz 10 sekundēm kā mērķim - ar vienādu atpūtu starp tām, jūs saņemsiet palīdzību.

Kegela vingrinājumu programma

Kegela vingrinājumi vīriešiem ir drošāki un lētāki nekā tabletes vai ķirurģiskās procedūras. Bet jums vajadzētu atrast programmu, kas patiešām darbojas. Ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā.

Protams, ne visas programmas ir patiešām noderīgas. Jūs varat maksāt naudu un neko nesaņemt. Un jūs varat arī atrast bezmaksas programmas, kuras autori uzstāj uz to lietderību.

Kā izvēlēties Kegela vingrinājumu programmu vīriešiem pēc 40 gadiem?

Ikvienam patīk lēti piedāvājumi un darījumi, un, ja viņi nevar iegādāties konkrētu lietu bez maksas, viņi vēlas saņemt labāku piedāvājumu. Veselības aprūpes metodes ir vienādas, un jūs varētu vēlēties meklēt lētas un pat pilnīgi bezmaksas programmas. Mēs visi vēlamies, lai būtu labs pirkums.
Kad produkts var ietekmēt jūsu veselību, tad ir ļoti svarīgi tuvāk aplūkot, ko jūs gatavojaties iegūt. Kāpēc gan neriskēt ar savu veselību? Tā ir viena no būtiskākajām lietām, kas mums ir.
Arvien vairāk organizāciju rada veselības risinājumus, kas teorētiski palīdz uzlabot cilvēka fizisko veselību, motivāciju, spēku, dzimumtieksmi un pat palīdz palielināt dzimumlocekli! Katrs uzņēmums paziņos, ka viņu produkts noteikti darbosies labi. Bet ļoti bieži vīriešu sapņus un cerības šie uzņēmumi izmanto tikai, lai gūtu peļņu no tiem.

Best Kegel Exercises Program
Labākā Kegela vingrinājumu programma
Gadījumā, ja jums patiešām ir jāuzlabo sava seksuālā veiktspēja, un esat gatavs veltīt nepieciešamās pūles un laiku, ignorēt visus šos bezmaksas izmēģinājuma risinājumus, jums ir nepieciešama dabiska, bezriska un pārbaudīta Kegela vingrinājumu programma vīriešiem.

Labākā Kegela vingrinājumu programma

Kā izvēlēties labāko Kegela vingrojumu programmu vīriešiem?

  • Pirmā svarīgā lieta, izvēloties labākās Kegela vingrinājumu programmas, ir apmācības veids. Labāk ņemiet to, kas ir video. Šīs programmas dod jums iespēju skatīties, kā vingrinājumi tiek veikti, un jūs varat tos viegli izdarīt pareizi. Parasti bezmaksas Kegela vingrojumu programmas ir pieejamas tikai teksta versijā.
  • Mēģiniet noskaidrot, kādus rezultātus sniegs vingrinājums. Nav nepieciešams tērēt laiku praktizēšanai, ja nevar sasniegt pierādītus rezultātus. Tikai dažas Kegela vingrinājumu programmas var garantēt panākumus. Izvēlieties tos, kurus apstiprina daži medicīnas eksperti. Jāpiemin, ka bezmaksas Kegela vingrojumu programmas nevar apstiprināt medicīnas eksperti vai atbalstīt ar klīniskajiem pētījumiem.
  • Arī programmas izmaksas ir svarīgas, un cenas ir tik atšķirīgas, ka ir viegli sajaukt. Un šeit jums vajadzētu atcerēties divus jau minētos punktus. Nav svarīgi, cik zema ir cena, programma bez diviem iepriekš minētajiem punktiem nav laba.
  • Katrai programmai ir jābūt efektīvai. Kad klientiem tiek dota naudas atmaksas garantija, tad ir vairāk iespēju iegūt to, kas jums nepieciešams. Piemēram, jūs varat saņemt pārliecību, ka nauda daļēji tiks atgriezta, ja netiks sasniegts solītais rezultāts (piemēram, papildu collas 2 mēnešu laikā). Nav jāmaksā par kaut ko, kas nenodrošina jūsu ārstēšanas panākumus.
  • Neskatoties uz to, ka vingrinājumus veiksit pats, ir vēlama klientu atbalsta sistēma , jo jums var būt nepieciešama palīdzība vai atbildes uz jūsu jautājumiem. Bezmaksas Kegel vingrojumu programmām nav profesionāla atbalsta. Centieties neizmantot viņu BUJ un dalībnieku forumus; Viņus parasti uzrauga cilvēki bez medicīniskās izglītības, tāpēc viņiem nav nekādas atbildības par viņu padomiem un atbildēm.

Kegela vingrinājumi pieaugušiem vīriešiem. Kopsavilkuma.

Ja vēlaties, lai programma būtu efektīva, tai jāatbilst prasību klāstam. Ja nav kāda komponenta, tad ir grūtāk sasniegt panākumus.
Ja programma, kuru izmantojat, ir droša un ekspertu pierādīta, jums nebūs blakusparādību, bet tikai reāli rezultāti. Tāpēc mēģiniet iegūt visu informāciju par programmu, kuru varat atrast.
Ja vēlaties, lai jums būtu uzticama programma, tad varat izlasīt Kegela vingrinājumu forumu , kur jums tiks ieteikta pareizā programma. Programmas tur pārskata klienti. Kuras no tām ir visvairāk ieteicamas? Ņemiet vērā šo informāciju un izdariet izvēli.

Atrodiet labākos Kegela vingrinājumus šajā forumā 


comments powered by Disqus