Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība  /  Sieviešu libido pēc menopauzes

Menopauze un zems sieviešu libido. Kā palielināt libido pēc menopauzes?

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2021-03-15)
Menopauze un zems sieviešu libido. Kā palielināt libido pēc menopauzes? 

Menopauze un zems sieviešu libido

Pētījumi atklāj, ka seksuālās problēmas kļūst biežāk sastopamas starp sievietēm pēcmenopauzes laikā, jo šis stāvoklis samazina libido. Tas var vēl vairāk novest pie samazināta estrogēnu līmeņa, vienlaikus padarot seksu sāpīgāku, samazinot seksuālo uzbudinājums. Ir daudzi aspekti, kas saistīti ar menopauzi un zemu sieviešu libido.

Kas ir menopauze?

Menopauze ir stāvoklis, kad sievietes ķermenis pārtrauc pastāvīgi mēnešreizes, bet šis stāvoklis var ietekmēt arī vairākas citas ķermeņa funkcijas. Menopauze izraisa vairākas emocionālas un fiziskas izmaiņas, kas ievērojami ietekmē seksuālo dzīvi un sieviešu vispārējo labklājību.

Pēc menopauzes pārejas sievietēm vairs nav jāuztraucas par grūtniecību, sāpīgām mēnešreizēm un krampjiem. Tiek novērots, ka daudzas sievietes šīs pārejas laikā savā ķermenī neatrod lielas problēmas. Tomēr daudziem citiem ir bieži sastopama depresija, sāpes seksa laikā, uzbudināmība, garastāvoklis, miega traucējumi un karsti zibšņi.
Menopauzes pāreja var notikt vecumā no 45 līdz 55 gadiem, un tā var ilgt no 7 līdz 14 gadiem. Šīs pārejas laikā progesterona un estrogēna ražošana olnīcās ievērojami atšķiras. Izņemot šo, kauli sāk kļūt mazāk blīvi ar pastiprinātu neaizsargātību pret lūzumiem.

Menopause
Menopauzes
Menopauze var sākties ar histerektomiju vai tas var notikt sakarā ar ķirurģisku olnīcu izņemšanu, kas rada hormonus. Ir vairāki ģenētiskie faktori, kuriem ir arī svarīga loma, ietekmējot menopauzi sievietēm. Tikai viens procents sieviešu piedzīvo šo stāvokli pirms 40 gadu vecuma, tomēr 5% šis stāvoklis ir no 45 līdz 50.

Menopauzes simptomi

Pēc menopauzes sievietes sāk ievadīt pēc menopauzes periodu, un šajā stāvoklī viņas kļūst neaizsargātākas pret osteoporozi un sirds slimībām. Sievietēm var sākt attīstīties menopauzes simptomi gandrīz četrus gadus pirms pēdējā perioda iestāšanās. Viena no desmit sievietēm gandrīz 12 gadus piedzīvo menopauzes simptomus. Ir daudz simptomu, bet zems sieviešu libido ir viens no visbiežāk sastopamajiem.

Daudzām sievietēm simptomi ir īslaicīgi; tomēr daudzas citas piedzīvo smagus stāvokļus ilgāku laiku. Kopā ar dažām menstruāciju izmaiņām citi simptomi pēc menopauzes, menopauzes un pirms menopauzes ir vienādi.
Pirms menopauzes pazīmes parasti ietver retākas menstruācijas, vazomotorus simptomus un smagākus vai vieglākus periodus. Daži citi bieži simptomi, kas saistīti ar šo stāvokli ietver urīnpūšļa kontroles problēmas, bezmiegs, depresija, nemiers, samazināta dzimums piedziņa, apgrūtināta elpošana, matu retināšana un svara pieaugums.

Menopause Symptoms
Menopauzes simptomi
Daudzas sievietes arī ziņo par trauksmi, atmiņas problēmām, koncentrēšanās grūtībām, galvassāpēm, urīnceļu infekcijām, samazinātu kaulu masu, matu retināšanu, pastiprinātu matu augšanu dažās ķermeņa daļās, piemēram, muguras augšdaļā, krūtīs, kaklā un sejā, samazinātu krūšu izmēru, sausu ādu, acīm un muti. Nopietnas komplikācijas var būt arī asinsvadu slimība, urīna nesaturēšana, periodonta slimība, katarakta, garastāvokļa izmaiņas, osteoporoze, lēnāka vielmaiņas funkcija, dispareūnija un vulvovagināla atrofija.

Menopauze un sieviešu libido

Pētījumi atklāj, ka menopauze atstāj negatīvu ietekmi uz libido. Šajā stāvoklī estrogēnu un testosterona līmenis organismā sāk dramatiski samazināties. Tāpēc sievietēm ir grūti uzbudināties.
Estrogēnu līmeņa sabrukums var izraisīt arī maksts sausumu. Samazinātais estrogēnu līmenis ir atbildīgs par ievērojamu asins apgādes samazināšanos maksts zonā, kas vēl vairāk ietekmē eļļošanu. Izņemot šo, menopauze var izraisīt arī maksts sienas retināšanu, un šis stāvoklis ir pazīstams kā maksts atrofija. Tas var vēl vairāk izraisīt ievērojamu diskomfortu seksa laikā.

Menopause and Female Libido
Menopauze un sieviešu libido
Dažas citas fiziskas izmaiņas, kas notiek menopauzes laikā, var ietekmēt arī sieviešu libido. Daži no visbiežāk sastopamajiem piemēriem ir svara pieaugums un samazināta vēlme pēc seksa. Daudzas sievietes piedzīvo arī nakts svīšanu, karstuma uzplaiksnījumus un šīs sajūtas var novest pie dzimumdziesmu samazināšanās. Depresija un aizkaitināmība ir citas izplatītas problēmas šajā dzīves stāvoklī.

Pētnieki ir arī veikuši aptaujas par faktoriem, kas liek sievietes ķermenim iziet menopauzes apstākļus ar samazinātu libido. Viens no galvenajiem jautājumiem ir hronisku veselības stāvokļu vēsture, piemēram, depresija, diabēts, sirds slimības.
Valsti var izraisīt arī smēķēšana anamnēzē un zemāks fizisko aktivitāšu līmenis. Dažām sievietēm var būt nepieciešama ārstu palīdzība, lai tiktu galā ar kritiskajiem simptomiem un libido izmaiņām menopauzes laikā.

Zems sieviešu libido

Zems sieviešu libido var būt sieviešu ķermeņa fizisko izmaiņu rezultāts pēc menopauzes, kā arī sociālie un emocionālie jautājumi. Daudzas pieaugušas sievietes piedzīvo maksts sausumu, kas arī samazina seksuālo vēlmi. Šādu stāvokli var izraisīt nepareizas hormonālās izmaiņas un dažu hormonu līmeņa samazināšanās. Ja hormonālais līmenis ir pareizs un testosterons ir normāls vai tuvu normālam, sievietēm nav problēmu ar eļļošanu.

Ja sieviete nereaģē seksuāli, viņai var būt grūti sasniegt orgasmu vai piedzīvot ļoti vāju. Lai gan lielākā daļa sieviešu spēj sasniegt vairākus orgasmus, viņi var viegli zaudēt šo spēju un vispār pārtraukt piedzīvot.
Dažreiz sievietes cieš no sieviešu neauglības, jo pēc menopauzes ir zems libido. Šajā gadījumā sievietes ķermenis vienkārši atsakās sajust kādu seksuālo vēlmi un ražot hormonus, kas nepieciešami ovulācijai.

Kā palielināt libido pēc menopauzes?

Ir daži pasākumi, ko katra sieviete var veikt, lai palielinātu libido pēc menopauzes. Tas ietver:

  • Dzīvesveidu
  • Ārstniecība
  • Dabas tabletes sieviešu libido

Zema sieviešu libido ārstēšana pēc menopauzes

Tika konstatēts, ka daži augi uzlabo sieviešu reproduktīvo sistēmu un viņu seksuālo dzīvi pēc menopauzes. Ir arī tabletes sieviešu libido, kas var palielināt sieviešu libido un enerģiju un atgriezt interesi par seksu, kas viņiem bija jaunībā.

Herbs for female libido
Garšaugi sieviešu libido
Slavenākās produktu sastāvdaļas libido ārstēšanai ir Aveņu lapu ekstrakts, Damiana lapa, lakrica sakne, baldriāna sakne, melnā Cohosh sakne, ingvera sakne.
  • Aveņu lapu ekstrakts ir toniks sievietēm un tā sauktais grūtniecības augs. Tas uzlabo bērna spēju.
  • Lakrica sakne tiek izmantota, lai stiprinātu virsnieru dziedzerus un pēc tam sievietes ķermeņa hormonālo funkciju. Tajā pašā laikā Damiana lapa ir pazīstama ar savu libido ārstēšanas efektu no seniem laikiem.
  • Baldriāna sakne var palīdzēt pārvarēt stresu, kas ir viens no zema sieviešu libido cēloņiem.
  • Melnā cohosh sakne un ingvera sakne arī uzlabo libido pēc menopauzes. Viņi spēj līdzsvarot hormonu līmeni un tiek uzskatīti par labiem seksuāliem stimulatoriem.
Pieaugušas sievietes, kas lieto tabletes libido ārstēšanai pēc menopauzes ar visām šīm sastāvdaļām, pamana tādus uzlabojumus kā stingrākas maksts kontrakcijas, lielākas krūtis, mierīgāku miegu, regulārākus periodus ar mazāk sāpīgiem krampjiem.

Dzīvesveidu

Menopauzes apstākļi var būt grūti starp vairākām sievietēm, bet dažas būtiskas dzīvesveida izmaiņas var atvieglot procesu. Viena no svarīgākajām lietām ir izmantot ūdenī šķīstošas smērvielas seksa laikā. Šīs vienkāršās bezkomutu zāles ir viegli pieejamas lielākajā daļā narkotiku veikalu. Bet ir svarīgi pieminēt, ka sievietēm vajadzētu izvairīties no silikona bāzes un ūdenī nešķīstošām smērvielām, jo tās var sabojāt prezervatīvus, kā rezultātā tiek zaudēta aizsardzība pret seksuāli transmisīvām infekcijām.

Medicīnas veselības eksperti iesaka palielināt fiziskās aktivitātes menopauzes laikā, piemēram, katru dienu veicot 30 minūtes vingrinājumu. Izņemot šo, veselīga uztura ēšana var arī uzlabot sieviešu labsajūtu.
Dažas būtiskas izmaiņas ir ieteicamas arī sieviešu seksuālajiem paradumiem. Tā var būt seksuālās rutīnas maiņa, piemēram, vairāk laika pavadot pirmsspēles un izmantojot seksa rotaļlietas vai vibratorus. Ir iespējams atrast arī daudzus stresa mazināšanas paņēmienus, kurus var izmantot ārpus guļamistabas arī, lai palielinātu intimitāti, piemēram, baudot hobijus kopā un kopīgi gatavojot ēdienu vai trenējot.

Ārstniecība

Gadījumā, ja sievietēm rodas ievērojamas izmaiņas maksts audos, ieskaitot sausumu un retināšanu, ārsti var ieteikt arī estrogēnu terapiju. Ir iespējams arī piemērot estrogēnu recepšu medikamentus tieši maksts ar maksts gredzeniem, tabletēm un krēmiem. Viņi var viegli samazināt estrogēnu devu, salīdzinot ar regulāru kontracepcijas tablešu lietošanu. Jūsu ārsts var arī ieteikt dažus recepšu medikamentus, lai ārstētu šo stāvokli.

Dažas sievietes var arī izvēlēties lietot estrogēnu tabletes, kas ir pieejamas, lai palielinātu hormonu līmeni. Ārstēšana ir pazīstama kā hormonu aizstājterapija, un tā var samazināt citus simptomus, piemēram, garastāvokļa izmaiņas un karstuma mirgo.
Labāk ir apspriest ar savu ārstu par medikamentiem un ķermeņa izmaiņām pirms hormonu terapijas izvēles. Gadījumā, ja jūsu organisms pēc hormonālās estrogēnu terapijas nepiedzīvo pozitīvas izmaiņas dzimumnodzē, ir svarīgi konsultēties ar ārstiem par dzīvesveida un seksuālās rutīnas izmaiņām.

Dabas tabletes sieviešu Libido

Parasti dabiskās tabletes sieviešu libido, kas tika izveidotas sievietēm, tiecas uz diviem galvenajiem mērķiem: tās var uzlabot intīmo dzīvi un stiprināt attiecības ar laulāto vai partneri. Tā kā sievietes ir jutīgākas un emocionālākas, viņu seksuālā apetīte bieži ir nepiemērota, un viņas mēdz zaudēt dzimumdziņu dažu sociālu un fizisku grūtību dēļ.

Regulāru seksuālo attiecību trūkums pēc kāda laika ievērojami ietekmē vispārējo labklājību. Tas liek sievietēm alkt pēc arvien lielāka miega un atpūtas, viņas zaudē enerģiju seksam, sāk piedzīvot garastāvokļa svārstības un depresijas.
Vēl viena lieta, ko produkts sieviešu libido var darīt jums, ir atrisināt dažas neauglībasproblēmas , kas var būt iemesls daudzām problēmām ar partneri. Daudzos gadījumos grūtības ar grūtniecību var kaitēt attiecībām partneru spriedzes dēļ.

Natural Pills for Female Libido
Dabas tabletes sieviešu Libido
Tiek ziņots, ka šādi produkti ir pilnīgi droši. Sievietēm nav jāuztraucas par bīstamām sekām un kaitīgu rezultātu, jo neviena no tām nebūs. Šie produkti ir 100% nekaitīgi. Turklāt viņi nepieprasa profesionāļu izrakstīšanu.

Palielināt sieviešu libido pēc menopauzes

Neviens produkts nevar garantēt pilnīgu sieviešu libido ārstēšanu pēc menopauzes. Tomēr šīs tabletes ir paredzētas, lai uzlabotu auglību un uzlabotu reproduktīvo veselību. Sievietes arī pamana uzlabotu seksuālo disku un sniegumu, kas padara viņas par labāku partneri un uzlabo viņu seksuālo dzīvi.

Seksuālās problēmas laiku pa laikam var rasties abu dzimumu pārstāvjiem, bet jūs varat samazināt to skaitu, lietojot tabletes sieviešu libido.

Lasīt vairāk par tabletes sieviešu libido 


comments powered by Disqus