Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole  /  Kā bloķēt tauku uzsūkšanos

Kā bloķēt tauku uzsūkšanos

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2016-03-30)
Kā bloķēt tauku uzsūkšanos 

Ir liekais svars var izraisīt veselības problēmas

Dzīves veselīga nav risinājums, bet nepieciešamība! Mūsu veselība ir pamats visam mēs dzīvē. Laba veselība ir zīme par līdzsvarotu un atbildīgu personu un to pārdomās par katru domēna dzīvē. Professional, personīgo un ģimenes dzīvi, kļūt par veselīgu diētu iet veselīgu too. Ir liekais svars var izraisīt veselības problēmas, palielināt letarģija un apakšējo arī pašcieņa. Visi ir noteikts svara pasākums - pārāk daudz vai pārāk maz ir neveselīga dzīvesveida pazīmes.

Daudzi cilvēki visā pasaulē pastāvīgi cīnās ar zaudēt svaru. Aizņemts mazkustīgs dzīvesveids un neveselīgu ēšanas paradumi ir neatbilstoša svara galvenie iemesli. Līdzsvarotas un veselīgas diētas ir būtiska visām uzturvielām, pareizā proporcijā, visu dienu sajaukums. Divas galvenās uzturvielas, kas ir atbildīgas par ieguvējai svaru ir ogļhidrātiem un taukiem.

Ogļhidrātiem un tauku

Lai gan ir svarīgi patērē gan ogļhidrātiem un tauki, to patērējamā tiesības daudzumu. Ogļhidrātiem un tauki ir galvenais enerģijas avots, bet ir citi avoti pārāk, kas var sniegt enerģijas, kas nepieciešama institūcija. Izcērtot, nav pilnībā noliedzot, ogļhidrātiem un tauku patēriņš palīdz sākt zaudēt svaru un uzlabotu vispārējo veselību.

Pirmām kārtām, mums jāskatās uz šīm 'slikts' ogļhidrātiem un tauku no kurienes. Mēs runājam par trans tauki un vienkāršiem ogļhidrātiem. Vairākām pārstrādes tērēta īpašo ar pārtiku, jo ticamāk tas ir tajā trans tauki un daudz ogļhidrātiem, kas noved pie svara pieaugums, starp daudziem citiem veselības problēmas, piemēram, diabēts un pat vēzi.

Uzturs pārsvarā balstās uz izvairīšanos no taukiem, ogļhidrātiem, bet pētījumi rāda, ka ir burtiski neiespējami iegūt rezultātus tādā veidā neapdraudot jūsu ķermeņa labsajūtu.

Kā bloķēt tauku uzsūkšanos?

Kā bloķēt tauku uzsūkšanos? Lai gan ir zāles, kas palīdz bloķēt tauku uzsūkšanos, tas vienmēr ir labāk izvēlēties dabas veidi un darot pārtiku. Āboli, sojas pārtika un veseli graudi ir dabas pārtikas avoti, kas efektīvi bloķē tauku uzsūkšanos.

Šie pārtikas avoti nav vienkārši bloķēt tauku uzsūkšanos , bet arī dot enerģijas ķermeņa veselīgākas veidā. Jūs varat arī izvēlēties zemu carb un zemu tauku diētu, kas ir barojošu, bet samazināt summu ogļhidrātiem un tauku jums patērēt.

Zemu carb un zemu tauku diētu plusi ir šādi:

  • Noņemtu izsalkuma lēkmes un dod sajūtu, ka satiated
  • Palielina līmeni HDL (labā holesterīna līmeni)
  • Palielina enerģijas līmeni
  • Samazina asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs
Mīnusi:

  • Lieliska dzīvesveida maiņa
  • Apzināti centieni paaugstināt šķirnes
Ēst veselīgu uzturu ir laba veselība, vai jūsu mērķis ir zaudēt svaru, vai ne. Zemu carb un tauku diētu un dabisko tauku bloķētājs tabletes darbojas vislabāk, ja papildina regulāri vingrinājumi, lai zaudēt svaru. Dabiskā tauku bloķētājs tabletes ir jebkurā dienā, labāka iespēja, "crash diētu" vai ņemot recepšu bagātinātājiem.

Kā bloķēt tauku uzsūkšanos? 


comments powered by Disqus