Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Palielina spermas bez zāļu

Palielināt spermas bez zāļu

Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

Palielināt spermas bez zāļu

Vīriešu auglības uzlabošanai

Ticiet vai nē, ir iespējams uzlabot vīrišķo auglību. Jā, ir iespējams palielināt izredzes koncepcijai par gandrīz katrs cilvēks. Tas neprasa dažas specifiskas zināšanas, kas ir labas ziņas cilvēki sapņo par bērniem. Vīrišķo auglību nosaka cilvēks ir laikā ejakulācija spermas šūnu skaitu. Ir daudz zāļu produktus tirgū šodien šo solījumu palielināt spermasefektu.

Palielināt spermas bez zāļu

Liela daļa no šīs zāles ir zāļu, bet kas satur potenciāli bīstamas sastāvdaļas, piemēram, Revatio piemēram (Āfrikas Revatio koka miza). Arī tie ir pārāk dārgi, ja jūs velaties izmantot tos regulāri. Tātad tas būs labāk jāatrod cits efektīvs veids, kā palielināt spermas skaits. Augu izcelsmes pārtikas un papildinājumiem, piemēram, ķirbju sēklas un redzēja palmetto var palīdzēt jums atbalstīt savu auglību un prostatas veselību, savukārt cinka var uzlabot spermas apjomu un kvalitāti. Tomēr nav nepieciešams dārgs tabletes palielināt spermas skaits!

Vai ir iespējams palielināt spermas bez zālēm? Ja tev nozīmēt dažus vingrinājumus regulāri, tas ir pilnīgi iespējams. Šāda tehnika ir, piemēram, PC (pubococcygeus muskuļu) vingrinājumi (Kegels). Tie var būt noderīgi, ja cilvēks vēlas palielināt spermas skaits. Šie vingrinājumi sperma tiek ziņots palielināt vīriešu fertiliy un pat uzlabot vīrieša orgasms! Regulāri tiek fiziski aktīvi un īstenojot ir liels solis, uzlabojot seksuālo dzīvi visos aspektos. Veselīgs uzturs, kas galvenokārt sastāv no augļiem un dārzeņiem, kā arī dzeramo daudz ūdens var palīdzēt too. Piena produkti ir zināms, lai palīdzētu vīriešiem ražot vairāk spermu. Zinot, ka aptuveni 95 % no spermas apjoma pieder pie ūdens, jums būs skaidri saprast, ka jūsu organismā ūdens trūkums manāmi samazināt slodzes lielumu.

Jūsu ejaculations biežumu var noteikt spermas apjoma , kas jūs ražot. Tas ir vēl viens svarīgs faktors. Ja jums ir dzimumakts 2 - 3 reizes dienā, spermas daudzums būs daudz mazāk, nekā tas ir, ja jums ir tikai vienu orgasmu diennaktī. Bet nav pieredzes seksuālo continence ilgāk par 3 dienām. Tas nepalīdzēs palielināt spermas daudzums; Šis fakts ir tikai aizspriedumi. Abstinences kopā ar maliņu metodes var strādāt labi, un jums būs laba spermas ejakulācija.

Apmales ir īpaša procedūra, kad sasniegtu orgasma punkts un pieturas vietā ejakulācija. Lielas slodzes un iespaidīgs izredzes koncepcijai sekos vairākas šādu pārtraukumu laikā dzimuma vai masturbācija! Spermas vingrinājumi, kegels, maliņu un visiem minēts iepriekš būs parādīt jums sekss, jūs nekad neesmu pieredzējis.

Spermas vingrinājumi

Ir viegli ievērot vadlīnijas, kuras satur informāciju par spermas vingrinājumus ar soli pa solim rokasgrāmatas palielināt spermas un tādā veidā vīriešu auglības uzlabošanai. Konsekventi īstenojot padara to iespējams palielināt vidējo izšļākt apjoms 1,5-4ml ar iespaidīgu summu vairāk nekā 10 ml. Labs spermas mācības programma var arī papildu informāciju par kādu pieņemamu bagātinātāji un var iegādāties pārtiku, kas var pārspēt rezultātus esošo tabletes, kas spermas apjoma paplašināšanu, bet par mazāku naudu.

Atrast labākos spermas vingrinājumi 


comments powered by Disqus