Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Palieliniet spermu bez zālēm

Palielināt spermas ražošanu bez zāļu

Palielināt spermas ražošanu bez zāļu Kā palielināt spermas ražošana bez zāļu? Liela daļa no šīs zāles ir zāļu, bet kas satur potenciāli bīstamas sastāvdaļas, piemēram, Revatio piemēram ( Āfrikas Revatio kokamiza). Arī tie ir pārāk dārgi, ja jūs velaties izmantot tos regulāri. Tātad tas būs labāk jāatrod cits efektīvs veids, kā palielināt spermas ražošanu.

Kā palielināt spermas ražošana bez zālēm?

Augu izcelsmes pārtikas un papildinājumiem, piemēram, ķirbju sēklas un redzēja palmetto var palīdzēt jums atbalstīt savu auglību un prostatas veselību, savukārt cinka var uzlabot spermas apjomu un kvalitāti. Tomēr nav nepieciešams dārgs tabletes palielināt spermas ražošanu!

Vai ir iespējams palielināt spermas bez zālēm? Ja tev nozīmēt dažus vingrinājumus regulāri, tas ir pilnīgi iespējams.
Piemērs šāda tehnika ir PC (pubococcygeus muskuļu) vingrinājumi (pazīstama arī kā "Kegels").
Tie var būt noderīgi, ja cilvēks vēlas palielināt spermas ražošanu. Šie vingrinājumi sperma tiek ziņots palielināt vīriešu fertiliy un pat uzlabot vīrieša orgasms!

Zems spermas ražošanas

Daudzi cilvēki domā, ka zema spermas ražošana nav ārstējamas. Tomēr šis fakts nav reālu vispār kā dažreiz zemu spermas ražošana var ārstēt ar paredzētajiem medikamentiem, veselīgu uzturu un mainot mūsu dzīvesveidu.

Low Semen Production is Treatable with Simple Lifestyle Changes
Zemu spermas ražošana ir Treatable ar vienkāršu dzīvesveidu
Ir daži vienkārši dzīvesveida izmaiņām, kas palīdzēs jums ātri palielināt spermas ražošana:

 • Būt fiziski aktīvi un regulāri pilda ir liels solis, uzlabojot seksuālo dzīvi visos aspektos.
 • Veselīgu uzturu galvenokārt sastāv no augļiem un dārzeņiem, kā arī dzeramo daudz ūdens var palīdzēt too.
 • Piena produkti ir zināms, lai palīdzētu vīriešiem ražot vairāk spermu.
 • Zinot, ka aptuveni 95 % no spermas apjoma pieder pie ūdens, jums būs skaidri saprast, ka jūsu organismā ūdens trūkums manāmi samazināt spermas ražošanu.
 • Jūsu ejaculations biežumu var noteikt apjomu spermu, kas jums rada. Tas ir vēl viens svarīgs faktors. Ja jums ir dzimumakts 2 - 3 reizes dienā, spermas daudzums būs daudz mazāk, nekā tas ir, ja jums ir tikai vienu orgasmu diennaktī.
 • Bet nav pieredzes seksuālo continence ilgāk par 3 dienām. Tas nepalīdzēs palielināt spermas daudzums; Šis fakts ir tikai aizspriedumi. Atturība kopā ar maliņu metodes var strādāt labi, un jums būs laba spermas ejakulācija.

Kā uzlabot vīrišķo auglību un palielināt spermas ražošanu?

Mēs visi esam iepazinušies ar to, ka tas ir sakarā ar cilvēks auglību viņš ir spējīgs reproducēt dabiski. Ziņojumi ir tur , ka zemu spermas ražošanas , kas ir mūsdienās pieaugošo problēmu, skar apmēram vienu ik pēc sešiem pāriem. Pētījumi ir arī konstatēts, ka vienu reizi trīs neauglības gadījumos ir saistīts ar zemo dzimstības problēma, ko izraisa zema spermas ražošanas vīriešu partneris.

How to Improve Male Fertility and Increase Semen Production
Uzziniet, kā uzlabot vīrišķo auglību un palielina spermas ražošanas
Šeit ir daži veidi, kā palīdzēt vīriešiem auglības uzlabošanai un palielināt spermas ražošana:

 • Exercise regulāri - ir pētījumi, kas liecina, ka realizēt ne tikai paaugstina testosterona līmenis vīriešiem, bet arī uzlabot savu uzticību, kā arī fizisko veiktspēju. Arī daži pētījumi liecina, ka šie vīrieši mēdz būt labāk spermas kvalitāti un augstāks testosterona līmeni, kas regulāri īsteno salīdzinājumā ar tiem, kuri paliek neaktīva. Vienmēr ir ieteicams izmantot regulāri, jo tā saglabā ķermeņa fit un palīdzētu uzlabot spermas kvalitāti.

  Tomēr viens vajadzētu izvairīties no pārāk daudz izmantot, jo tas potenciāli varētu samazināt testosterona līmeni un ir pretējs efekts.
  Tiem, kuri vēlas uzlabot savu auglību, bez darīt exercise regulāri būtu jākoncentrējas uz uzturas fiziski aktīvs , veicot mērens vingrinājumi, lai palielinātu spermatozoīdu kvalitāti un kvantitāti.
 • Mazināt stresu , paturot sev relaksējošu - Stress var negatīvi ietekmēt dzimstības līmeni un samazināt seksuālo apmierinātību. Ilgstoša stresa bieži rada kortizola hormone, kas vēl vairāk negatīvi ietekmē testosterona līmeni, vīriešu. Testosterona līmeni, cilvēkam ir tendence strauji samazināties, kad kortizola iet uz augšu. Tādēļ ir nepieciešams izdarīt dažu relaksācijas paņēmienus , lai samazināt stresa līmeni zemāk, un glabā visu kontrolē.
  Viens var koncentrēties uz stresa vadības darbībām , piemēram, meditāciju, pastaigas parkā, pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem, kas pilda utt.
 • Izmēģināt Puncturevine - Puncturevine ir medicīnas herb, kas ir arī pazīstams kā Tribulus Terrestris. To bieži lieto uzlabot auglību vīriešu. Ārsti iesaka uzlabot libido un ņemot 6 gramiem Tribulus erektilās funkcijas saknes katru dienu 2 – 3 mēnešu laika posmu ir ļoti izdevīga. Pētījumi arī rāda, ka Puncturevine nerada testosterona līmeni, bet tas dažkārt var sekmēt izaugsmi veicina libido šūnas.
 • Patērēt vairāk vitamīnu D -, saskaņā ar medicīnas pētījumiem, D vitamīns ir labākais uzturviela, kas palīdz testosterona līmeni un uzlabot vīrišķo auglību. Tiem cilvēkiem, kuri ir D vitamīna deficīts mēdz būt zemāka testosterona līmeni. Ja fakti ir ticēja, tiek pieņemts, ka ņemot 3000 IU vitamin D3, ik dienas par laika periodu no 10 līdz 12 mēnešiem var palielināt testosterona līmenis vīriešiem par 25 %.
 • Iegūt pietiekami daudz c vitamīna - atšķirībā no D vitamīna, kas palīdz palielināt vīriešiem testosterona līmeni, C vitamīna būtu patērē kā tas ievērojami uzlabo spermatozoīdu kustīgumu un spermatozoīdu skaitu. Regulāru patēriņa C vitamīns palīdz arī var samazināt izaugsmes kropls spermas šūnu, kas ietekmē vīriešu auglību. Tas ir arī konstatēts, ka oksidatīvo stresu un reaktīvā skābekļa sugas (ROS) sasniedzot kaitīgu līmenis organismā var izraisīt neauglību vīriešiem.

  Tādēļ, lai saglabātu lietas kontrolē, atbilstošu devu C vitamīnu antioksidantiem var izrādīties noderīga neitralizē kaitīgu ietekmi atsevišķu jautājumu.
  Ja kāds vēlas palielināt spermatozoīdu kustību kopā ar spermatozoīdu skaitu, ņemot vitamin C 1000 mg divas reizes dienā vismaz 2 mēnešus ir ieteicama.
 • Censties palielināt cinka patēriņam pārtikā - cinks ir izņēmuma minerāls un kam ir nepieciešama atbilstošu izaugsmi un uzturēšanai organismā. Cinks ir izdevīga cilvēkiem, jo tas palīdz imūnsistēmu, konservēšana, vairogdziedzera, brūču dzīšanu, asins recēšanu un daudz ko citu pienācīgu funkcionēšanu. Minerālu ir atrodams liels daudzums dzīvnieku izcelsmes pārtikas produktos, piemēram, olas, zivis, gaļu un gliemeņu.

  Ziņojumi liecina, ka cinka vai zemu cinka statusa trūkums ir saistīts ar sliktu spermas kvalitāti un zemu testosterona līmeni, vīriešu neauglību.
  Tiem, kuri cieš no zemu cinka organismā būtu palielināt patēriņu, cinks bagātinātāji , lai palielinātu testosterona līmeni, kā arī spermatozoīdu skaits.
 • Izvairieties no alkohola - smagā alkohola devu atbild samazina testosterona līmeni un samazinot nosaka spermas kvalitāti. Neatkarīgi no to patērē alkoholu nevaldāms daudzums regulāri var bojāt iekšējos orgānus, kā arī radīt citus sarežģījumus.
 • Apsveriet Ashwagandha - Ashwagandha ir zāļu herb, kas palīdz male testosterona līmeni un uzlabot vīrišķo auglību. Pārsvarā tas tiek patērēts vīrieši slimo ar tādiem jautājumiem kā zema spermatozoīdu šūnu skaitu vai neauglība vai spermas mobilitātes. Dažas citas priekšrocības ietver samazinātas kortizola līmenis, samazināts stresa līmenis, pazeminātu cukura līmeni asinīs un nemiers, palielināt muskuļu masu un izturību, palielināt dzimstības vīriešiem utt.
 • Uzkodu valrieksti - viens jāmēģina, ēdot pārtiku, kas ir bagāta ar antioksidantiem, piemēram, valrieksti, avenes, āboli, spināti, brokoļi, kāposti u.c. baklažānu. Šāda veida pārtikas produkti palīdz palielināt gan spermas kvalitāti un kvantitāti.

Vingrinājumi, lai palielinātu spermatozoīdu kvalitāti un kvantitāti

Apmale ir īpaša procedūra, kad sasniegtu orgasma punkts un pieturas vietā ejakulācija. Lielas slodzes un iespaidīgs izredzes koncepcijai sekos vairākas šādu pārtraukumu laikā dzimuma vai Masturbācija! Šie vingrinājumi ir paredzēti, lai palielinātu spermatozoīdu kvalitāti un kvantitāti: kegels, pieliekdamies un pat jogas vingrinājumi. Šie vingrinājumi jums parādīs, dzimuma, tu nekad neesmu pieredzējis!

Ir viegli ievērot vadlīnijas, kuras satur informāciju par vingrinājumi ar soli pa solim rokasgrāmatas, lai palielinātu spermatozoīdu kvalitāti un kvantitāti un tādā veidā uzlabot vīrišķo potenci, libido un auglību.
Konsekventi īstenojot dod iespēju palielināt vidējo izšļākt 1,5-4 ml ar iespaidīgu summu vairāk nekā 10 ml.
Papildu informāciju par kādu pieņemamu bagātinātāji un var iegādāties pārtiku, kas var pārspēt rezultātus jebkurā esošā tabletes uzlabo spermas ražošana, bet mazāk izdevumu varat iekļaut arī labas mācības programmu.

Jogas vingrinājumi palielina spermas ražošanas

Yoga Exercises to Increase Semen Production
Jogas vingrinājumi palielina spermas ražošanas
Turklāt pastāv daudzas jogas vingrinājumi, lai palielinātu spermas ražošanu. Tie ir vissvarīgākie gadījumi, kas uzlabo spermas kvalitāti un daudzumu:

 • Agnisaar Kriya - tā tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem un izdevīgāko rada joga, tieši palīdz palielināt spermatozoīdu skaits un spermas kvalitāti.
 • Sethubandhasana - Sethubandhasana poza palīdz palielināt vīriešu spermatozoīdu kustību , kā arī uzlabojot iegurņa asins cirkulācija organismā. To darīt agri no rīta ikdienā var arī palielināt testosterona līmenis un palīdz saglabāt ķermeņa neskarts.
 • Surya Namaskara - viens no galvenajiem asan joga ir Surya namaskara. Šī poza ne tikai uzlabo spermatozoīdu skaitu, bet arī palīdz uzlabot asinsriti struktūrvienībā.
 • Pranayama - Pranayama palīdz samazinot neauglību vīriešiem t.i. stresagalvenais cēlonis. Regulāri praktizē šo stāju var palīdzēt samazināt stresa līmeni un gūt gandarījumu.
 • Ardha Matsyendrasana - šajā amatā, atšķirībā no citiem jogas pozu palīdzēt palielināt spermatozoīdu skaits un spermas kvalitāti. Poza palīdz arī mobilitātes viduklis un atpakaļ.

Secinājums

Zems spermas ražošana ir galvenās problēmas, kas bieži satraukta vīriešiem un viņu partneriem. Tomēr ar attīstības tehnoloģiju, kā arī medicīnas zinātni, zemu spermas ražošana var izārstēt ar zināmu pasākumu pieņemšanu.

Jūs varat lūgt recepšu zāles no ārstu, lai iegūtu lietas kontrolē vai pat atrast jogas vingrinājumi palielināt spermas ražošanu. Mēs arī iesakām izvēloties dabīgiem produktiem, lai palielinātu ejakulācija. Tie palīdzēs jums ātri palielināt spermas ražošanu bez blakusparādības recepšu zāles!

Dabas produkti, lai palielinātu ejakulācija 


comments powered by Disqus