Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Peyronie slimību ārstēšanas iespējas

Peironī slimības ārstēšanas iespējas. Kāda ir vislabākā ārstēšana?

Peironī slimības ārstēšanas iespējas. Kāda ir vislabākā ārstēšana? Indivīdiem, kas cieš no dzimumlocekļa izliekuma, ir vairākas dažādas Peyronie slimības ārstēšanas iespējas, kas varētu būt noderīga stāvoklī.

Kāda ir vislabākā ārstēšana Peyronie slimības ārstēšanai?

Kāda ir vislabākā ārstēšana Peyronie slimības ārstēšanai? Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums ir jāpārskata visi Peyronie slimības ārstēšanas iespējas un atrast savus plusus un mīnusus. Šeit ir dažas no iespējām, ko jūs varētu apsvērt apspriest ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju , ja jums gadās cieš no šīs slimības. Tie ietver gan ķirurģiskas procedūras un bez ķirurģiskas ārstēšanas Peyronie slimības.

Let ' s tagad pārskatīt šos ārstēšanas iespējas detalizēti:

Vitamīni

Vitamins for Peyronie's Disease Treatment
Vitamīni Peyronie slimības ārstēšanai
Nav pētījumu daudz par to, kā vitamīni var palīdzēt jums, ja jūs ciešat no Peyronie slimības. Labs noteikums īkšķis ir nodrošināt jums ēst ļoti veselīgu uzturu. Tas ietvers daudz augļu, dārzeņu, liesas gaļas, zivis, rieksti, sēklas, veseli graudi, un piena produktiem.

Tas dos jums uzturs, ka jums ir nepieciešams, lai uzturētu veselīgu ķermeņa, un tas, iespējams, palīdzēs jūsu Peyronie traucējumi.

E vitamīns

Ir viens vitamīns, ka tas varētu būt diezgan veiksmīgs apstrādājot šo nosacījumu, un tas ir E vitamīns. Daži pētnieki norāda, ka tiem, kam ir E vitamīna deficīts bieži ir Peyronie slimība. Nav galīgo saiti uz šo, bet tur ir korelācija starp trūkumu E vitamīna un tiem, kas cieš no dzimumlocekļa izliekumu. Saskaņā ar daudziem pētījumiem un pētījumus, šis ir viens no labākajiem vitamīniem Peyronie slimības.
E vitamīns ir zināms, lai palīdzētu novērst rētaudi un tā īpašības, kas palīdz ar asins dilatācija, lai tas pasargā asinsvadus ar labu veselību. E vitamīns ir arī ļoti pretiekaisuma.
Tas nav pētīts, lai lielā mērā kā attieksme pret Peyronie slimība, bet tur bija ziņojums, kas 1993, kas tika dota ASV Nacionālā veselības institūta konferencē, kas teica, ka aptuveni pie 99% no indivīdiem, kas ņēma E vitamīna bija uzlabošanās sāpes, bet aptuveni 70% no vairāk nekā 100 vīriešiem, kas piedalījās pētījumā nebija nekādas simptomu izmaiņas pēc tam, kad viņi izmanto vitamīnu E.

Šī pētījuma rezultāti tika noteikti kā neuzticami, bet joprojām teica, ka E vitamīns varētu būt izdevīgs tiem, kas cieš no Peyronie slimības.

E vitamīna pētījumi

Tika veikts jauns pētījums 2013. janvārī un 70 vīrieši, kas cieš no Peyronie slimības, tika laisti divās ārstēšanas grupās. Pirmās grupas pacientiem tika dots E vitamīna un citas vielas, lai palīdzētu ārstēt Peyronie traucējumi. Viena viela tie tika dots sauc verapamilu un tas tiek izmantots, lai izšķīdinātu plāksne buildup.

Viņiem arī tika dotas dažas zāles, lai ārstētu iekaisumu, kā arī sāpes. Tiem, kas 2 grupā ir dotas narkotikas, bet tie netika dota neviena no E vitamīna. Viņi piedalījās šajā programmā aptuveni sešiem mēnešiem. Viņi izgāja caur sāpju novērtējumu, ultraskaņas no dzimumlocekļa, un Iief vai starptautiskā indeksa erekcijas funkciju pētījums.
Tika samazināta plātnītes uzkrāšanās grupā bija 50,2% un 2. grupā tā samazinājās par 35,8%. Grupā viens 96,6% vīriešu bija uzlabot savu dzimumlocekļa izliekumu, bet tikai 48,4% no tiem 2 grupā bija uzlabojusies dzimumlocekļa izliekumu. Grupā 1 IIEF rādītāji uzlabojās ar lielu rezervi. 2 grupā bija pieaugums plāksnes izmēru.
Pētnieki norādīja pēc šī pētījuma, ka d vitamīns var palīdzēt ārstēt Peyronie slimība un palīdzēja apturēt slimības progresēšanu. Pētnieki norāda, ka, izmantojot E vitamīnu kopā ar citām pieejām var palīdzēt ārstēt šo stāvokli. Ir arī citas ārstēšanas iespējas, piemēram, elektrisko šoku viļņu terapijas, dzimumlocekļa pagarinātāji, vakuuma sūkņi, injekcijas terapija, un ķirurģija iespējas, kas varētu būt izdevīga nekā vienkārši izmantojot vitamīnu E.

Peyronie ārstēšanas vingrinājumi

Exercises for Peyronie's Disease Treatment
Vingrinājumi Peyronie slimības ārstēšanai
Pienācīgs vingrojumu režīms var palīdzēt tiem, kas cieš no Peyronie slimības. Jebkurš uzdevums, ka jūs veikt notiek, lai palīdzētu jums palikt veseliem un var gūt labumu jums samazināt sāpes vai citas problēmas ar nosacījumu. Ir
vairāki ārstēšanas vingrinājumi, ka jūs varat darīt, lai dzimumlocekļa, kas var palīdzēt samazināt sāpes un citus jautājumus, kas jums cieš no ir norādīti turpmāk.
Ir svarīgi runāt ar savu veselības aprūpes speciālistu, pirms jūs šīs Peyronie ārstēšanas vingrinājumi , jo jūs nezināt, kādi var būt izdevīga vai, ja tie palīdzēs jums ar savu individuālo stāvokli.

Dzimumlocekļa stiepšanās vingrinājums Number One

Jums ir nepieciešams, lai izprastu jūsu dzimumlocekļa aiz galvas dzimumlocekļa. Pēc tam izvelciet to taisni no ķermeņa un turiet stiept uz 15 sekundēm un pēc tam atdod to atvieglinātas stāvoklī. Pēc tam tas ir jādara dažādos virzienos, piemēram, uz leju, uz augšu, pa kreisi un pa labi. Jums ir nepieciešams turēt katru no šīm pozīcijām uz 15 sekundēm.

Kad šīs Peyronie ārstēšanas vingrinājumi ir darīts, jums ir nepieciešams, lai masāža jūsu dzimumlocekļa, kamēr jums erekcija. Jums ir nepieciešams, lai greifers bass dzimumlocekļa ar rādītājpirkstu un īkšķi un veido apli kā labi zīmi. Jums ir nepieciešams, lai piemērotu spiedienu un piena dzimumlocekļa ar roku no pamatnes to dziedzeri un pēc tam atkārtojiet šo 10 reizes.

Dzimumlocekļa stiepšanās vingrojumu skaits divi

Jums ir nepieciešams piemērot smēreļļu uz dzimumlocekļa un masāžu šo, kamēr jums ir daļēji erekcija. Jums ir nepieciešams, lai izprastu dzimumlocekļa pie pamatnes ar rādītājpirkstu un īkšķi, lai izveidotu labi zīmi. Piesakies mazliet mērens spiediens uz dzimumlocekļa ar pirkstiem. Slide diviem pirkstiem nosaka vārpstas no dzimumlocekļa un saglabā pietiekami daudz spiedienu, līdz galvu dzimumlocekļa swells ar asinīm.

Kad jums pie galvas jums ir nepieciešams, lai izprastu bāzi ar rādītājpirkstu un īkšķi no jūsu pretējās puses un slaidu uz leju, lai glans jomā. Jums nepieciešams turpināt kustību, izmantojot abas rokas. Jums vajadzētu darīt 100 atkārtojumiem šo Peyronie ārstēšanas vingrinājumi sākumā un pēc tam strādāt līdz 200 atkārtojumiem. Jums ir nepieciešams, lai apturētu izmantot , ja jums liekas, ka jums ir nepieciešams, lai ejaculate.

Penis Stretch skaits trīs

Jums ir nepieciešams, lai izmantotu savu roku un satveriet ļļīgo dzimumlocekļa pie galvas un piemērot pietiekami daudz spiedienu, ka jūs varat turēt to, lai nodrošinātu asins plūsmu. Jums ir nepieciešams, lai vilktu to uz āru un stiept tālu, kā jūs varat. Jums nepieciešams turēt šo stiept apmēram trīs līdz piecas minūtes.

Pēc tam, kad jūs to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai atpūstos apmēram 1 minūti un pēc tam atkārtojiet šo Peyronie ārstēšanas exercise. Nākamreiz, kad tas jums ir nepieciešams, lai vilktu to uz leju, uz augšu, pa kreisi, un pa labi, tad atkārtot visu procesu.

Peyronie slimības ķirurģija

Surgery for Peyronie's Disease Treatment
Operācijas Peyronie slimības ārstēšanai
Ķirurģija parasti ir pēdējā iespēja, kad runa ir par Peyronie slimība, bet tas var būt izdevīga dažos gadījumos. Šeit ir daži ķirurģiskās iespējas , kas parasti veic šo slimību.

Tunika Albuginea Plication

Ir plāns slānis audu, kas apņem daļu no dzimumlocekļa sauc corpora cavernosa un mēs atsaucamies uz šo jomu, kā tunica albuginea.
Kavernozā teritorija ir poraina Audi, un šī teritorija piepilda ar asinīm, kad vīrietis ir erekcija.
Plāksne tiks forma iekšpusē tunica albuginea jomā. Ķirurgs būs iztaisnot dzimumlocekļa, ņemot porcijas tunica albuginea un locīšanas tas pretējā pusē dzimumlocekļa izliekumu. Dažos gadījumos daļas tiks noņemtas. Teritorija ir tad šūtas un tas notur dzimumlocekļa taisni.

Uzpotēšana un plāksne incīzija

Ja stāvoklis ir diezgan smags, tad šis Peyronie slimības ķirurģija ir dažreiz veic. Lai padarītu dzimumlocekļa taisni atkal ķirurgs sagriež uz plāksne noguldījumi un pēc tam aizpildiet šo telpu ar transplantātu ādas audos. Potzaru var nākt no cita cilvēka vai dzīvnieka.

Implantu

Implants būtībā ir dzimumlocekļa protēze. Ja vīrietim ir erektilā disfunkcija , kā arī Peyronie slimība, viņi var nolemt ievietot dzimumlocekļa protēzi vai implantu. Šī procedūra noņems corpora cavernosa zonā un ielieciet implanta cilindrus šajā zonā, kas iztaisno dzimumlocekļa.
Sēkliniekos zonā var ievietot arī sūkni un šķidruma rezervuāru, ko izmanto dzimumlocekļa implanta uzpildīšanai. Ikreiz, kad cilvēks vēlas erekciju viņi vienkārši aktivizēt sūkni, un tas atkārtoti atbrīvot kādu šķidrumu no rezervuāra zonas uz cilindriem. Kad cilvēks nevēlas erekciju vairs šķidrums plūst atpakaļ rezervuāra zonā.

Peironī slimības operācijas komplikācijas un blakusparādības

Par Peyronie slimības ķirurģija, kas tiek darīts, veids ir atkarīgs no cilvēka anatomija un slimības veidu, kas viņiem ir. Iespējams, ka dzimumlocekļa jutīguma zudums vai dažu dzimumloceklī veicamo procedūru saīsināšana . Komplikācijas var ietvert dzimumlocekļa sāpes , kā arī erektilās disfunkcijas dažos gadījumos.

Dzimumlocekļa injekcijas

Injections for Peyronie's Disease Treatment
Injekcijas Peyronie slimības ārstēšanai
Dažos gadījumos, zāles var injicēt dzimumlocekļa , kas var palīdzēt ārstēt dzimumlocekļa izliekumu. Šīs zāles tiks injicēts plāksne jomā. Divas bieži lietotas vielas ir interferons un verapamils. Tas palīdz apturēt kolagēna attīstību dzimumlocekļa, jo šis proteīns ir tas, kas veido plāksni. Tie var arī palīdzēt padarīt plāksni mazāku.
Ir norāde tomēr no ziņojumiem, ka šie divi injekcijas terapiju nav tik izdevīga kā dažas citas bez ķirurģiskas ārstēšanas Peyronie slimību.
FDA vai ASV pārtikas un zāļu pārvalde apstiprināja injicējamu medikamentu Peyronie slimība decembrī 2013, ko sauc xiaflex. Šī narkotika ir ieguvusi piekrišanu Peyronie slimības ārstēšanai. Šīs zāles tiek dotas ārstēšanas kursā, kas ilgst četrus ciklus pēc jūsu veselības aprūpes speciālista. Tā ir parādījusi dažus solījumus ārstēšanā dzimumlocekļa izliekumu.

Vēl viena iespēja, kas dažkārt tiek izmantots, ir hialuronskābe. Tika konstatēts , ka tas palīdz samazināt iekaisumu dzimumlocekļa apvidū. Vīrieši, kas devās uz pētījumu, 2016, kā ziņots Journal seksuālās Medicine, teica, ka tie, kas saņēmuši šo skābes injekcijas reizi nedēļā vairāk nekā 10 nedēļas, bija plāksne izmērs, kas samazinājās apmēram puse no vīriešiem, kas piedalījās pētījumā.

Dzimumlocekļa izliekums samazinājās arī par aptuveni 10 grādiem , jo daudzi no indivīdiem. Vīrieši arī norādīja, ka viņi ir uzlabojuši seksuālo apmierinātību un labāku erekciju.

Penile vilces ierīce

Device for Peyronie's Disease Treatment
Ierīce Peyronie slimības ārstēšanai
Vilces ierīces tagad bieži izmanto, lai ārstētu dzimumlocekļa izliekumu. Šīs ierīces tiek sauktas par dzimumlocekļa paplašinātāju, jo tie tiek izmantoti, lai stiept penis, lai iegūtu lielāku garumu dzimumlocekļa laika gaitā.

Šī dzimumlocekļa vilkšanas ierīce Peyronie slimību ir jānēsā ap 6 līdz 9 stundas katru dienu, un tie var palīdzēt iztaisnot ar dzimumlocekļa. Ierīce darbosies ļoti efektīvi, ja tā tiks nēsāta uz ilgāku laika periodu.
Tas var būt nedaudz apgrūtinoša valkāšanai, bet to bieži uzskata par labāko variantu, lai ārstētu Peyronie slimību.
Ir klīniski pierādīta dzimumlocekļa vilkšanas ierīce Peyronie slimības gadījumā, kas ir labvēlīga vairumam indivīdu. Daudz klīniskos pētījumos ir darīts, lai apstiprinātu efektivitāti vilces ierīces, lai ārstētu dzimumlocekļa izliekumu.

Kopsavilkuma

Šīs ir dažas no zināmajām un uzticamākajām Peyronie slimības ārstēšanas iespējām. Kāda ir vislabākā ārstēšana Peyronie slimības ārstēšanai? Tas ir sarežģīts jautājums, kas jārisina veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējam. Papildus operācijas, ir arī iespējas bez ķirurģiskas ārstēšanas Peyronie slimības un daži var strādāt labāk nekā citi par jūsu individuālo jautājumu.

Tomēr jāatzīmē, ka dzimumlocekļa vilkšanas ierīce saņēma daudzus apstiprinājumus jaunākos klīniskos pētījumos un tagad ir ieteicama kā labākais ārstēšanas risinājums Peyronie slimības vairumam veselības aprūpes speciālistu.

Iegūstiet labāko dzimumlocekļa vilkšanas ierīci 


comments powered by Disqus