Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir līdzsvarošanas akts, un kalorijas ir daļa no šī vienādojuma. Iedoma uzturs var apsolīt, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūtu dos mārciņas aizsnreiz. Bet, kad runa ir par svara zudumu, tas ir kalorijas, ka skaits. Svara zudums nāk uz leju, lai degšanas vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērieniem un palielinot kalorijas, kas sadedzinātas ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojums, jūs esat gatavs noteikt savu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums tas nav jādara vienatnē. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai atbalstītu. Arī plāns smart: Paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, kas apstrīdēt jūsu atrisināt un neizbēgami nelielas neveiksmēm.

Ja Jums ir nopietnas veselības problēmas, jo jūsu svara, Jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šādā gadījumā Jums un Jūsu ārstam būs rūpīgi jāapspriež iespējamie ieguvumi un iespējamie riski.

Veselības Aprūpes Jaunumi

Spēcīgāks sākums svara zudums brauciens, kas saistīts ar ilgtermiņa panākumiem

Iesūtīts ceturtdien, September 10, 2020

Jauna analīze CSIRO, Austrālijas valsts zinātnes aģentūra, ir atklājusi, ka spēcīgāka sākuma pirmajās trīs nedēļās uzturs ir saistīts ar lielāku svara zudums panākumus ilgtermiņā.

Pētot iespēju, ka mindfulness ar paced elpošana samazina asinsspiedienu

Iesūtīts ceturtdien, September 10, 2020

Saskaņā ar American Stroke asociācijas un American Heart Association, vairāk nekā 100 miljoni amerikāņu ir augsts asinsspiediens.

Probiotikas var palīdzēt pārvaldīt aptaukošanos jaunākiem

Iesūtīts pirmdien, September 07, 2020

Probiotikas var palīdzēt bērniem un pusaudžiem ar aptaukošanos zaudēt svaru, ja to lieto kopā ar kaloriju kontrolētu diētu, saskaņā ar pētījumu, kas tiek iesniegts e-ECE 2020.Svara Kontrole
comments powered by Disqus