Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Svara kontrole Jūsu svara kontrolei ir balansēšanas akts un kaloriju, ir daļa no šo vienādojumu. Iedoma uzturs var apsolīt, skaitīšana ogļhidrātiem vai ēšanas greipfrūtu kalnu sniegs aizsnausties mārciņas. Bet, ja runa ir par svara zudumu, kalorijas, kas skaita. Svara zudums nokāpj no tā, kurās sadedzina vairāk kalorijas, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kalorijas nodedzinātas caur fiziskām aktivitātēm.

Kad jūs saprotat šo vienādojumu, jūs esat gatavs jūsu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu Svešajam tikt viņiem klāt. Atcerieties, ka jums nav to darīt viens pats. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimenes locekļiem un draugiem par atbalstu. Tāpat plāns smart: paredzēt, kā jums rīkoties situācijās, kas izaicinājums jūsu apņēmība un neizbēgama sīkas neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas sakarā ar savu svaru, jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šajā gadījumā jūs un jūsu ārstam vajadzēs rūpīgi apspriest iespējamo ieguvumu un iespējamo risku. 

Veselības Aprūpes kontaktformu

Mašīnu apmācības pieeju nojumes gaismas par bioloģiju, aknas un nieres pēc toksīna iedarbības

Posted Friday, March 15, 2019

Potenciāli kaitīgas ķimikālijas iedarbībai ir dzīves realitāte. Mūsu senči, saskaroties ar dabiski rodas toksīni, attīstījies mehānismus detoksicēt un izraidīt kaitīgas vielas.

Zaļā tēja samazina aptaukošanos, veselības apdraudējumiem, pelēm

Publicēta Ceturtdiena, marts 14, 2019

Zaļā tēja izcirtņi aptaukošanās un iekaisuma biomarkeri, kas saistīti ar sliktu veselību, jaunu pētījumu skaits.

Pētījums atklāj, kā pārvaldes molekula nodrošina atbilstošu piegādi asins šūnu

Posted Wednesday, March 13, 2019

Ķermeņa vajadzībām, lai izveidotu nepārtrauktu piegādi asins šūnu iekļūt apritē. Asins šūnas ir dažādas funkcijas, sākot ar audu skābekļa piegādi, cīņa pret infekcijām un ļaujot asinīm sarecēt pēc traumas.Svara Kontrole
comments powered by Disqus