Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2021-01-03)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir līdzsvarošanas akts, un kalorijas ir daļa no šī vienādojuma. Iedoma uzturs var apsolīt, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūtu dos mārciņas aizsnreiz. Bet, kad runa ir par svara zudumu, tas ir kalorijas, ka skaits. Svara zudums nāk uz leju, lai degšanas vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērieniem un palielinot kalorijas, kas sadedzinātas ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojums, jūs esat gatavs noteikt savu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums tas nav jādara vienatnē. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai atbalstītu. Arī plāns smart: Paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, kas apstrīdēt jūsu atrisināt un neizbēgami nelielas neveiksmēm.

Ja Jums ir nopietnas veselības problēmas, jo jūsu svara, Jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šādā gadījumā Jums un Jūsu ārstam būs rūpīgi jāapspriež iespējamie ieguvumi un iespējamie riski. 

Veselības Aprūpes Jaunumi

CDC: New COVID celms var dominēt ASV līdz martam

Iesūtīts sestdiena, Janvāris 16, 2021

CDC modelēšana norāda variants varētu veido lielāko daļu COVID gadījumos ASV martā, sasniedzot maksimumu aptuveni 80.000 gadījumos dienā aprīļa beigās.

Emocionālais atbalsts Dzīvnieki MS

Iesūtīts piektdiena, Janvāris 15, 2021

Emocionālais atbalsts dzīvnieki ir vairāk nekā tikai mājdzīvniekiem. Ja jums ir multiplā skleroze, tie var nodrošināt emocionālu komfortu un dažreiz veikt noderīgus uzdevumus. Uzziniet, kas nosaka tos neatkarīgi no dienesta dzīvniekiem un terapijas suņiem.

Vai MS ietekmē jūsu dzīves ilgumu?

Iesūtīts piektdiena, Janvāris 15, 2021

Vai multiplā skleroze var ietekmēt to, cik ilgi jūs dzīvojat? Vai tips jums ir veikt atšķirība? Uzziniet vairāk par dzīves ilgumu, izmantojot šo nosacījumu.Svara Kontrole
comments powered by Disqus