Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

Svara kontrole Jūsu svara kontrolei ir balansēšanas akts un kaloriju, ir daļa no šo vienādojumu. Iedoma uzturs var apsolīt, skaitīšana ogļhidrātiem vai ēšanas greipfrūtu kalnu sniegs aizsnausties mārciņas. Bet, ja runa ir par svara zudumu, kalorijas, kas skaita. Svara zudums nokāpj no tā, kurās sadedzina vairāk kalorijas, ka esat lietojis. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kalorijas nodedzinātas caur fiziskām aktivitātēm.

Kad jūs saprotat šo vienādojumu, jūs esat gatavs uzstādīt jūsu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu Svešajam tikt viņiem klāt. Atcerieties, ka jums nav to darīt viens pats. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimenes locekļiem un draugiem par atbalstu. Tāpat plāns smart: paredzēt, kā jums rīkoties situācijās, kas izaicinājums jūsu apņēmība un neizbēgama sīkas neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas sakarā ar savu svaru, jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šajā gadījumā jūs un jūsu ārstam vajadzēs rūpīgi apspriest iespējamo ieguvumu un iespējamo risku. 


comments powered by Disqus