Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2021-01-03)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir līdzsvarojošs akts, un kalorijas ir daļa no šī vienādojuma. Izbalējis uzturs var apsolīt, ka ogļhidrātu skaitīšana vai greipfrūtu kalna ēšana liks mārciņām nokrist. Bet, kad runa ir par svara zudums, tas ir kalorijas, kas ir svarīgi. Svara zudums nāk uz leju, lai sadedzinātu vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērieniem un palielinot kalorijas, kas sadedzinātas ar fiziskām aktivitātēm.

Kad esat sapratis šo vienādojumu, jūs esat gatavs noteikt savus svara zaudēšanas mērķus un izveidot plānu to sasniegšanai. Atcerieties, ka jums tas nav jādara vienatnē. Konsultējieties ar ārstu, ģimeni un draugiem, lai iegūtu atbalstu. Plānojiet arī gudri: paredziet, kā jūs tiksiet galā ar situācijām, kas izaicina jūsu apņēmību un neizbēgamajām nelielajām neveiksmēm.

Ja Jums ir nopietnas veselības problēmas jūsu svara dēļ, jūsu ārsts var ieteikt svara zaudēšanas operācijas vai medikamentus Jums. Šajā gadījumā Jums un Jūsu ārstam būs rūpīgi jāpārrunā iespējamie ieguvumi un iespējamie riski. 

Veselības Aprūpes Jaunumi

Ebolas vīrusslimība, iespējams, ir sākusi jaunāko uzliesmojumu - 5 gadus vēlāk

Publicēts Otrdiena, Marts 16, 2021

Ģenētiskā analīzē konstatēts, ka pašreizējais Ebolas vīrusa uzliesmojums Gvinejā, visticamāk, sākās ar 2014.-2016. gada uzliesmojumā izdzīvojušo, kura izmēģinājumos bija snaudošs vīruss.

Vairākas valstis aptur AstraZeneca vakcīnas lietošanu

Publicēts Pirmdiena, Marts 15, 2021

Vairākas valstis ir apstādušas AstraZeneca Covid-19 vakcīnas lietošanu, jo tika ziņots, ka vakcīna varētu būt saistīta ar asins recekļu veidošanos.

'Rases plaisa' sirds veselībā 20 gadu laikā maz mainījusies

Publicēts Pirmdiena, Marts 15, 2021

Jauni pētījumi liecina, ka melnādainajiem amerikāņiem, kas dzīvo lauku apvidos, ir divas līdz trīs reizes lielāka iespēja nomirt no diabēta un augsta asinsspiediena, salīdzinot ar baltajiem lauku ļaudīm.Svara Kontrole
comments powered by Disqus