Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir balansēšanas akts, un kalorijas ir daļa no šo vienādojumu. Iedoma uzturu var apsolu jums, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūta padarīs mārciņas piliens off. Bet, kad runa ir par svara zudumu, tas ir kalorijas, ka skaits. Svara zudums nāk uz leju, lai sadedzinot vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kaloriju dedzināti ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojums, jūs esat gatavi noteikt jūsu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums tas nav jādara atsevišķi. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai saņemtu atbalstu. Arī plānot Smart: paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, kas apstrīd jūsu apņēmību un neizbēgama nelielas neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas , jo jūsu ķermeņa masas, jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šādā gadījumā jums un jūsu ārstam vajadzēs rūpīgi pārrunāt iespējamos ieguvumus un iespējamos riskus.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Svārstības svara izmaiņas var atkārtot otrajā grūtniecības un var prognozēt sliktu iznākumu

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Ikviens zina, ka iegūstot lieko svaru vienā grūtniecības laikā ir slikti, bet ārsti reti uzskata, svara pieaugums un zaudējumi no vienas grūtniecības uz nākamo-it īpaši normālu svara sievietēm.

Pētījums pēta nutraceupreparātu efektivitāti diabēta ārstēšanai

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Ik pēc piecām minūtēm, kāds Austrālijā ir diagnosticēta ar diabētu. Tas ir Australiavisstraujāk augošais hroniskais stāvoklis, bet kā tās izplatība pieaug vairāk cilvēku, pievienojot uztura bagātinātāji viņu uzturu, cerībā samazināt to risku slimības.

Cedars-Sinai ķirurgi atklāt un izņemt 25 mārciņu vēža olnīcu audzējs

Iesūtīts ceturtdien, November 14, 2019

Maria Robles Garcia bija pārliecināts, ka viņas neērti vēdera simptomi nav izraisījusi kairinātu zarnu sindroms vai no lieko svaru, neatkarīgi no tā, ka viņas vietējo ārsti vairākkārt sacīju, ka bija gadījums.Svara Kontrole
comments powered by Disqus