Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir balansēšanas akts, un kalorijas ir daļa no šo vienādojumu. Iedoma uzturu var apsolu jums, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūta padarīs mārciņas piliens off. Bet, kad runa ir par svara zudumu, tas ir kalorijas, ka skaits. Svara zudums nāk uz leju, lai sadedzinot vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kaloriju dedzināti ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojums, jūs esat gatavi noteikt jūsu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums tas nav jādara atsevišķi. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai saņemtu atbalstu. Arī plānot Smart: paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, kas apstrīd jūsu apņēmību un neizbēgama nelielas neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas , jo jūsu ķermeņa masas, jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šādā gadījumā jums un jūsu ārstam vajadzēs rūpīgi pārrunāt iespējamos ieguvumus un iespējamos riskus.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Pētījums atklāj, kā hormona leptīns veicina svara zudumu

Iesūtīts Trešdiena, aprīlis 01, 2020

Daži to sauc par bērnu taukiem. Bet nesenie pētījumi rāda, ka pieaugušajiem ir pārāk-kas ir laba lieta. Brown FAT, tā saukto labu tauku , kas var aizsargāt pret aptaukošanos un saistīto veselības apdraudējumu, piemēram, sirds un asinsvadu slimības un diabēts, atrodas mazās kabatās visā ķermenī.

Kuņģa apvedceļš var būt vislabākā ķirurģiskā iespēja pacientiem ar NAFLD

Iesūtīts otrdien, March 31, 2020

BARIATRIC ķirurģija var būt efektīva attieksme pret bezalkoholisko taukainas aknu slimība (NAFLD), liecina par jaunu pētījumu pieņemts uzrādot ENDO 2020, endokrīno sabiedrību ikgadējā sanāksme, un publicēšana žurnālā endokrīno sabiedrību.

Exercise var ievērojami uzlabot sirdsdarbību pacientiem ar 2. tipa cukura diabētu

Iesūtīts pirmdien, March 30, 2020

Lestera pētnieki ir pierādījuši, ka sirds funkciju var būtiski uzlabot pacientiem ar 2. tipa cukura diabētu, izmantojot vingrojumu.Svara Kontrole
comments powered by Disqus