Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir balansēšanas akts, un kalorijas ir daļa no šo vienādojumu. Iedoma uzturu var apsolu jums, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūta padarīs mārciņas piliens off. Bet, kad runa ir par svara zudumu, tas ir kalorijas, ka skaits. Svara zudums nāk uz leju, lai sadedzinot vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kaloriju dedzināti ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojums, jūs esat gatavi noteikt jūsu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums tas nav jādara atsevišķi. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai saņemtu atbalstu. Arī plānot Smart: paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, kas apstrīd jūsu apņēmību un neizbēgama nelielas neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas , jo jūsu ķermeņa masas, jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šādā gadījumā jums un jūsu ārstam vajadzēs rūpīgi pārrunāt iespējamos ieguvumus un iespējamos riskus.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Augu bāzes diēta var dziedēt jūsu reimatoīdo artrītu

Iesūtīts piektdien, September 13, 2019

Saskaņā ar jaunāko pārskatu, pieņemot augu balstītu diētu varētu arī atbrīvot pietūkušas locītavas un sāpes reimatoīdā artrīta (RA).

Aptauja: daudzi ārsti ir nesagatavoti, lai palīdzētu saviem pacientiem novērst diabētu

Iesūtīts trešdien, September 11, 2019

In ziņojumu par saviem secinājumiem par vispārējo iekšējo medicīnu Vēstnesī, pētnieki saka savu apsekojumu 1 000 nejauši izvēlēts PCPs atklājās būtiskas nepilnības grupas vispārējās zināšanas par riska faktoriem, diagnostiskie kritēriji un ieteica vadība/ prediabēta profilakses praksi.

Gut mikrobiomu un IBD-savienojums varbūt Diēta saka Study

Iesūtīts trešdien, September 11, 2019

Jauns pētījums parādīja pārliecinošu pierādījumu, ka Iekaisīga zarnu slimība vai IBD ir cieši saistīta ar zarnu mikrobu vidi, ko var mainīt ar recepšu diētu. Mikrobioms cilvēka zarnās ir veselu un noderīgu baktēriju kolekcija, kas palīdz vairākās ķermeņa funkcijās, tostarp imunitātes attīstībā un uzturēšanā.Svara Kontrole
comments powered by Disqus