Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir balansēšanas akts, un kalorijas ir daļa no šo vienādojumu. Iedoma uzturu var apsolu jums, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūta padarīs mārciņas piliens off. Bet, kad runa ir par svara zudumu, tas ir kalorijas, ka skaits. Svara zudums nāk uz leju, lai sadedzinot vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kaloriju dedzināti ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojums, jūs esat gatavi noteikt jūsu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums tas nav jādara atsevišķi. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai saņemtu atbalstu. Arī plānot Smart: paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, kas apstrīd jūsu apņēmību un neizbēgama nelielas neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas , jo jūsu ķermeņa masas, jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šādā gadījumā jums un jūsu ārstam vajadzēs rūpīgi pārrunāt iespējamos ieguvumus un iespējamos riskus.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

"Sausā janvāra" Ieguvumi veselībai

Iesūtīts otrdien, January 14, 2020

Jaunais gads bieži vien ir saraksts ar rezolūcijām par izmaiņām, piemēram, atturēšanās no alkohola lietošanas, smēķēšanas atmešana vai veselīgs dzīvesveids. Par vienu, "dry janvāris" ir kļuvis ļoti populārs, jo tas motivē cilvēkus atturēties no alkohola lietošanas 30 dienas, vismaz.

Zaudēt mēles tauki uzlabo miega apnoja

Iesūtīts pirmdien, January 13, 2020

Ārsti jau zina, ka svara zudums var būt efektīva attieksme, lai uzlabotu miega apnoja, lai gan iemesli tam ir palicis neskaidrs. Tagad, jauni pētījumi ir nesegtās ka samazinājums mēles tauki ir galvenais, kāpēc tauku zudums palīdz gadījumos obstruktīvas miega apnoja (OSA).

Sinaja kalns ārstiem uzsvērt, cik svarīgi ir agrīna atklāšana, ārstēšana vairogdziedzera slimības

Iesūtīts svētdien, January 12, 2020

Janvāris ir vairogdziedzera izpratnes mēnesis, un ārsti no Hilda un J. Lester Gabrilove Division Endokrinoloģija, diabēts un kaulu slimību un departamenta otolaryngology – galvas un kakla ķirurģija pie Sinai Mount Sinaja veselības aprūpes sistēma ir akcentējot ir svarīgi apzināties simptomus, kas var būt saistīti ar vairogdziedzera slimību.Svara Kontrole
comments powered by Disqus