Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2023-04-11)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir līdzsvarojošs akts, un kalorijas ir daļa no šī vienādojuma. Iedoma diētas var jums apsolīt, ka ogļhidrātu skaitīšana vai greipfrūtu kalna ēšana liks mārciņām nokrist. Bet, kad runa ir par svara zudumu, svarīgas ir kalorijas. Svara zudums ir saistīts ar vairāk kaloriju sadedzināšanu, ko uzņemat. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērieniem un palielinot kalorijas, kas sadedzinātas ar fiziskām aktivitātēm.

Kad esat sapratis šo vienādojumu, esat gatavs noteikt savus svara zaudēšanas mērķus un izveidot plānu to sasniegšanai. Atcerieties, ka jums tas nav jādara vienatnē. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai saņemtu atbalstu. Plānojiet arī gudri: paredziet, kā jūs rīkosities situācijās, kas izaicina jūsu atrisinājumu un neizbēgamās nelielās neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas svara dēļ, ārsts var ieteikt jums svara zaudēšanas operāciju vai zāles. Šajā gadījumā Jums un Jūsu ārstam būs rūpīgi jāapspriež iespējamie ieguvumi un iespējamie riski. 

Svara Kontrole
comments powered by Disqus