Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Weight Control

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Weight Control Jūsu svara kontrole ir balansēšanas akts, un kalorijas ir daļa no šī vienādojuma. Iedoma uzturs var apsolu jums, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūtu padarīs mārciņas piliens off. Bet, kad runa ir par svara zudumu, ir kalorijas, ka skaitu. Svara zudums nāk uz leju, lai sadedzinot vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. Jūs varat darīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kaloriju sadedzina ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojumu, jūs esat gatavi noteikt savu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums nav to darīt atsevišķi. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem par atbalstu. Arī plāns gudri: paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, ka izaicinājums jūsu atrisināt un neizbēgama nelielas neveiksmēm.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas , jo jūsu ķermeņa masas, ārsts var ieteikt svara zaudēšanas operācijas vai zāles jums. Šādā gadījumā jums un jūsu ārstam būs rūpīgi jāpārrunā iespējamie ieguvumi un iespējamie riski.

Veselības aprūpes kursors.lv

Lielākais pētījums sievietēm ar hyperemesis gravidarum uzsāk Eiropā

Iesūtīts ceturtdien, May 16, 2019

Sievietēm ar smagu slimību grūtniecības laikā tiek aicināti pievienoties lielākais pētījums par stāvokli Eiropā, ko vadīja Guy ' s un St Thomas ' NHS fonda Trust un King ' s College London.

York pētnieki dalās ar jauniem atklājumiem par to, kurš ir risks ortorexia nervosa

Iesūtīts trešdien, May 15, 2019

Pētnieki York universitātes veselības fakultāte saka tiem, kam ir vēsture ēšanas traucējumi, obsessive-kompulsīvi iezīmes, diētu, sliktu ķermeņa tēlu, un vēlme thinness ir lielāka iespēja attīstīt patoloģisku apsēstību ar veselīgu uzturu vai patērē tikai veselīgu pārtiku, kas pazīstama kā orthorexia nervosa.

1. tipa cukura diabēta simptomi netiek atzīti pietiekami agri starp bērniem Kvebekā

Iesūtīts otrdien, May 14, 2019

Elwyn bija veselīgi 13 mēnešus vecs toddler, kad viņa sāka dzeramo ūdeni no vanna. Laika gaitā, viņa kļuva arvien slāpst un pieprasīja vairāk un vairāk krūts pienu.Svara Kontrole
comments powered by Disqus