Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole

Svara kontrole

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Svara kontrole Jūsu svara kontrole ir balansēšanas akts, un kalorijas ir daļa no šo vienādojumu. Iedoma uzturu var apsolu jums, ka skaitīšanas ogļhidrātiem vai ēšanas kalnu greipfrūta padarīs mārciņas piliens off. Bet, kad runa ir par svara zudumu, tas ir kalorijas, ka skaits. Svara zudums nāk uz leju, lai sadedzinot vairāk kaloriju, ka jūs uzņemt. To var izdarīt, samazinot papildu kalorijas no pārtikas un dzērienu un palielinot kaloriju dedzināti ar fizisko aktivitāti.

Kad jūs saprotat, ka vienādojums, jūs esat gatavi noteikt jūsu svara zaudēšanas mērķus un veikt plānu, lai sasniegtu tos. Atcerieties, ka jums tas nav jādara atsevišķi. Konsultējieties ar savu ārstu, ģimeni un draugiem, lai saņemtu atbalstu. Arī plānot Smart: paredzēt, kā jūs rīkoties situācijās, kas apstrīd jūsu apņēmību un neizbēgama nelielas neveiksmes.

Ja jums ir nopietnas veselības problēmas , jo jūsu ķermeņa masas, jūsu ārsts var ieteikt svara zudums ķirurģija vai zāles jums. Šādā gadījumā jums un jūsu ārstam vajadzēs rūpīgi pārrunāt iespējamos ieguvumus un iespējamos riskus.

Veselības aprūpes kursors.lv jaunumi

Griešana ap 300 kalorijas dienā aizsargā sirdi pat slaids pieaugušajiem

Iesūtīts piektdien, July 12, 2019

Jaunus datus no divu gadu Duke Health Trial liecina, kad runa ir par griešanas jūsu risks killer kaites, piemēram, diabēta un sirds slimības, tur vienmēr ir iespējami uzlabojumi.

Aknu tauku biomarboņu līmenis, kas saistīts ar metabolisma veselības ieguvumiem no slodzes, pētījums atrod

Iesūtīts ceturtdien, July 11, 2019

Kaut ģenētika un citiem faktoriem, piemēram, vecuma un dzimuma veicina katra indivīda reakciju uz izmantošanu, maz ir zināms par bioloģisko mehānismu, ar kuru fiziskā aktivitāte rada labvēlīgas izmaiņas organismā.

"Luksofora" pārtikas marķējumi, kas saistīti ar slimnīcas darbinieku iepirkto kaloriju samazināšanu

Iesūtīts ceturtdien, July 11, 2019

Jaunu pētījumu, ko Massachusetts General Hospital izmeklētāji atbrīvo šodien JAMA tīkla atvērt, publikāciju no Amerikas Medicīnas asociācijas Journal, parādīja, ka marķēšanas pārtikas izvēli slimnīcā kafejnīcai ar vienkāršu "satiksmes gaismas" simboli, kas norāda to relatīvo veselības vērtību, bija saistīti ar darbinieku iegādāto kaloriju samazinājumu un ka uztura izmaiņas saglabājās divu gadu laikā.Svara Kontrole
comments powered by Disqus