Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Erektīlā disfunkcija pieaugušajiem

Erekcijas disfunkcija pieaugušajiem

Erekcijas disfunkcija pieaugušajiem Erekcijas disfunkcija, pieaugušajiem var izraisīja dažādu iemeslu dēļ. Šie iemesli var būt vecuma, fizisko un psiholoģisko veselību. Pat hronisks nogurums vai stresu var būt liela ietekme uz šo problēmu. Noteiktas darbības būtu jāveic, lai sasniegtu un uzturētu grūtāk erekcija. Ja kaut ko ietekme, daži no šiem atribūtiem vai sarežģītas līdzsvaru starp tiem, erekcija problēmas ir iespējamās sekas.

Erekcija posmi

 • Arousal. Šī ir pirmā lieta, kas uzsāk procesu. Vīriešu novērot, dzirdēt, pieskarties un smaržu un visas šīs sajūtas veicina sexual arousal. Personas domas vērst arī arousal.
 • Nervu sistēmas atbildēt. Palielināta asins plūsma, kas maina dzimumlocekļa izmēru ir iespējams, jo smadzenes dod zīmi, ka nervu sistēma un tas aktivizē asinis.
 • Asinsvadu reakcijas. Ja asinsvadi ir atvieglinātas, nekas nekavē asins plūsmu.

Nemateriālajos izraisa impotenci

 • Emocionālā nosacījumiem. Tipiskākās nonphysical faktori ir spriedze, trauksme un pagurumu. Erekcija disfunkcija var būt nejauša komplikācija garīgās problēmas, piemēram, depresīvi traucējumi.
 • Emocijas, ka eksponēt ceļā uz savu partneri - vai ka tiek rādīti jūsu partnera - piemēram, rūgtums, stingrību vai procentu samazinājums var arī izraisīt impotenci.

Fiziskā izraisa impotenci

Ja Erekcijas disfunkcija ir fiziska rakstura iemesli var būt šādi:

 • Neiroloģiski kaitējumu no ilgtermiņa diabēta problēmām
 • Sliktas asins piegādi dzimumlocekļa kā sirds un asinsvadu slimības rezultāts
 • Īpaši narkotiku ārstniecības
 • (Lai būtu precīzs, vēža) prostatas operācijas
 • Endokrīnās sistēmas problēmas
 • Mugurkaula problēmas
 • Hormonālās problēmas
 • Alkoholisms, narkomānija, smēķēšana ķēdi

Erekcijas disfunkcija pieaugušajiem

Erekcijas disfunkcija, pieaugušajiem var būt arī viens no agrīnās pazīmes medicīniskās problēmas, iespējams, neapzinās.

Fizisku un psiholoģisku iemeslu dēļ ir savstarpēji atkarīgi. Tikai speciālists var noskaidrot to, kas izraisa šo traucējumu.

Gandrīz visiem vajag ātru risinājumu savām problēmām. Mēs nevēlamies tērēt, dienās vai mēnešos, veicot dažādus testus un redzot speciālistu skaitu saskaņā ar mūsu ģimenes ārstu, lai uzzinātu, mēs esam pie labas veselības. Un ko darīt, ja jūs vienkārši vēlaties lielāks dzimumlocekļa, labāk dzimumdzīvi, labāk kontrolēt jūsu erekcija, paredzot to visu veidos labāku mīļāko?

Par laimi, ir daži risinājumi mūsdienās.

Ārstēšanas Erekcijas disfunkcija

Jūs varat izmantot ķirurģiska ārstēšana; Tomēr tas var būt dārgi un bīstami. Viens ir atbilstoša persona varētu mest prom četrus tūkstošus dolāru tikai, lai iegūtu cietušās orgānu un dzīvē, par nožēlu.

Viens no veidiem, kā erektilās disfunkcijas ārstēšanai pieaugušajiem ir izmantot dzimumlocekļa sūkņi. Bet atcerieties, ka šajā ierīcē ir bīstama. Noteikti jūs iegūsiet vēlamo rezultātu ar vakuumu, bet jums ir pārliecināties, ka viss tiek veikts pareizi, jūs nevēlaties veikt kādai kļūdai, kas radīs kaitējumu dzimumlocekļa. Nevaram cerēt palielināt jūsu dzimumlocekļa, izmantojot to.

Un visbeidzot, ir dzimumlocekļa ierīcēm, kas darbojas, liekot saistaudu. Šajā gadījumā šūnu skaitu, kas ražo palielinās, kas uzlabo vīriešu Erekcijas un novērst disfunkciju. Tāpēc tagad tas ir drošākais uzlabotu produktu tirgū. Tomēr, nav gaidīt dzimumlocekļa ierīcēm , lai iegūtu rezultātus nakti! Tās nav spējīgas šādus brīnumus, kā tos pērk šodien un nākamajā rītā kļūst garākas un spēcīgāku dzimumlocekļa.

Jums nāksies tērēt laiku un ieguldīt ievērojamas pūles, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Bet jūs love it!

Lasīt reālo atsauksmes forumā dzimumlocekļa ierīcēm 


comments powered by Disqus