Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Erektīlā disfunkcija pieaugušajiem

Erektilo disfunkciju pieaugušajiem. Kā ārstēt libido problēmas?

Erektilo disfunkciju pieaugušajiem. Kā ārstēt libido problēmas? Erektīlo disfunkciju pieaugušajiem var provocējot dažādu iemeslu dēļ. Šie iemesli var ietvert vecumu, fizisko un psiholoģisko veselību. Pat hronisks nogurums vai stress var būt liela ietekme uz šo problēmu.

Ir jāveic noteiktas darbības, lai sasniegtu un uzturētu grūtāk erekciju. Ja kaut kas ietekmē dažus no šiem atribūtiem vai sarežģīto līdzsvaru starp tiem, erekcijas problēmas ir iespējamās sekas.

Erekcijas fāzes

Ir 3 galvenie posmi erekcija vīriešiem:

 • Arousal. Šī ir pirmā lieta, kas uzsāk procesu. Vīrieši novērot, dzirdēt, pieskarties un smarža un visas šīs sajūtas veicina seksuālo arousal. Domas par personu arī dot arousal.
 • Reaģēt uz nervu sistēmu. Palielināts asins plūsma, kas maina izmēru dzimumlocekļa ir iespējama, jo smadzenes dod zīmi uz nervu sistēmu, un tas aktivizē asinis.
 • Asinsvadu reakcija. Kad asinsvadi ir atviegloti, tad nekas neliedz asins plūsmu.

Impotences nefiziskie cēloņi

 • Emocionālo stāvokli. Tipiskākajiem nefiziskās faktori ir spriedze, trauksme un izsīkums. Erekcija disfunkcija var būt arī nejauša komplikācija garīgās problēmas, piemēram, depresīvi traucējumi.
 • Emocijas, kas jums piemīt pret savu partneri-vai kas ir redzams jūsu partneris līdzīgu rūgtums, stingrību vai samazinājumu interese var būt arī cēlonis impotence.

Fiziskie cēloņi impotence

Ja erektīlā disfunkcija ir fiziska rakstura, iemesli var būt šādi:

 • Neiroloģiski zaudējumi no ilgtermiņa diabēta problēmām
 • Augsts asinsspiediens, sirds slimība
 • Poor asins piegādi dzimumlocekļa kā rezultātā sirds un asinsvadu sistēmas traucējumi
 • Īpašas zāļu lietošanas procedūras
 • Darbības prostatas (precīzāk, vēža)
 • Endokrīnās sistēmas traucējumi
 • Problēmas mugurkaula
 • Hormonālās problēmas
 • Alkoholisms, narkomānija, ķēdes smēķēšana

Erektilā disfunkcija pieaugušajiem

Erektilā disfunkcija pieaugušajiem var būt arī viena no agrīnās pazīmes medicīniska problēma jums var nezināt.

Causes of Erectile Dysfunction in Adults
Seksuālās disfunkcijas cēloņi pieaugušajiem
Fiziskie un psiholoģiskie iemesli ir savstarpēji atkarīgi. Tikai speciālists var uzzināt, kas izraisīja šo traucējumu.

Gandrīz ikvienam ir nepieciešams ātrs risinājums savām problēmām. Mēs negribam pavadīt dienas vai mēnešus veic dažādus testus un redzēt speciālistu skaitu, kā to ir ieteicis mūsu ģimenes ārsts, lai uzzinātu, mums ir laba veselība. Un ko tad, ja jūs vienkārši vēlaties lielāku dzimumlocekļa, labāku seksuālo dzīvi, labāku kontroli pār savu erekcija tā, lai būtu visu veidu labāks mīļākais?
Par laimi, ir daži risinājumi, lai ārstētu libido problēmas mūsdienās

Erektilās disfunkcijas ārstēšanas

Jūs varat izmantot ķirurģisko ārstēšanu; Tomēr tas var būt gan dārgi un bīstami. Neviens ir atbilstoša persona varētu mest prom 4000 dolāru tikai, lai iegūtu ievainots orgāns un dzīves nožēlu. Jūsu apdrošināšana, protams, neietver ķirurģija, tāpēc esiet gatavi maksāt daudz.

Treatment of Erectile Dysfunction in Adults
Seksuālās disfunkcijas ārstēšana pieaugušajiem
Viens no veidiem, kā ārstēt erektīlo disfunkciju pieaugušajiem, ir izmantot dzimumlocekļa sūkņus. Bet atcerieties, ka Šī ierīce ir bīstama.
Jūs, protams, iegūt vēlamo rezultātu ar vakuumsūkni, bet jums ir pārliecināties, ka viss tiek veikts pareizi, kā jūs nevēlaties, lai dažas kļūdas, kas radīs bojājumus dzimumlocekļa.
Nemēģiniet palielināt savu dzimumlocekļa izmantojot to!

Kā, lai ārstētu libido problēmas droši?

Ir patiešām Labi produkti libido ārstēšanai , bet citi produkti nav tik labi. Daži ražotāji iegulda daudz naudas, izstrādājot jaunus produktus, un šie jaunie ārstēšanas Erekcijas disfunkcija parādās tirgū katru dienu.

Jums vajadzētu mēģināt atrast labākās metodes. Kā ārstēt libido problēmas un izvairītos no blakusparādībām operācijas, sūkņi, un recepšu medikamentus?

Produkti libido ārstēšanai

Produkti libido ārstēšanai pieder populārs tirgus segments kļūst miljardi ASV dolāru. Skaitlis pieaug, un tas saka, ka zinātkāre uz produktiem šāda veida ir milzīgs, jo seksualitāte ir augsti vērtē mūsdienās. Gandrīz katrs cilvēks cenšas uzlabot savu seksuālo veselību, seksuālo vēlmi, un seksuālo funkciju.
Bet vai tiešām taisnība, ka patērētāji ir priecīgi par kvalitāti un drošību visu stratēģiju pieejams?

Libido ārstēšanas iespējas pieaugušajiem

Let ' s have apskatīt visvairāk zināmo produktu libido ārstēšanai mūsdienās un novērtēt to ērtības, drošību un efektivitāti. Apskatiet produktu sarakstu. Izvēlieties vienu, kas, iespējams, ir piemērotākais jums:

 • Operācijas

  Erectile Dysfunction Surgery
  Seksuālā disfunkcija ķirurģija
  Neskatoties uz visām blakusparādībām, ķirurģija joprojām tiek uzskatīta par vēlamāko izvēli produktu sarakstā libido ārstēšanai tiem, kuri nav iepriekš aizņemti ar finansiāliem jautājumiem. Ir daudz metožu, lai ārstētu libido zudumu ar operāciju , sākot ar saišu griešanu, kas savieno dzimumlocekli ar ķermeni un beidzot ar ķermeņa tauku injekcijām zem ādas.
  Pēc šādām operācijām var būt nepieciešama vēl kāda ķirurģiska iejaukšanās, lai koriģētu iepriekšējā rezultāta rezultātus.
  Biežas blakusparādības ir šādas: rētas, jutības problēmas un tauku gabali un uzkrāšanās, ja tas nav paredzēts uzkrāt. Vairāk galējā ietekme ir impotence, urinēšanas problēmas un sāpes. Papildus blakusparādībām, cena ir pārāk augsts-no 4000 USD līdz 10000 USD un pat vairāk.
 • Tabletes, krēmi, losjoni

  Erectile Dysfunction Pills
  Seksuālā disfunkcija tabletes
  Nākamā produktu grupa ietver tabletes, krēmus, plāksterus, ziedes, losjonus un dažādus identiskas šķiras līdzekļus. Ir plaši zināms, ka erektilās problēmas varētu ārstēt arī ar dažādiem noderīgiem garšaugiem.

  Grūtības šeit ir, ka tad, kad šie augi ir palielinājies šajā jomā, žāvēti un piegādā pircējam bez pienācīgas zināšanas un pieredzi, tās nevar sagaidīt, ka tās ir identiskas augstas kvalitātes un ietekme visu laiku. Var būt tikai īpaša kombinācija sastāvdaļu ar laika pārbaudīta formula atrodama labākā dzimumlocekļa tabletes.
 • Paplašinātāja ierīces

  Erectile Dysfunction Devices
  Seksuālā disfunkcija ierīces
  Izvēles numurs trīs paplašinātāji, līdzīgi sūkņiem un citām vilces ierīcēm. Atšķirībā no tā sauktajiem tradicionālajiem vakuuma sūkņiem, kas ir pārāk dārgi un nodrošina zemu veiktspēju, dzimumlocekļa paplašinātāji ir daudz drošāka izvēle, un to var izmantot katru reizi, kad tas ir nepieciešams. Lai iegūtu erekciju, var izmantot vakuumsūkņus. Bet daudz vakuuma spiediena var atslēgt asinsvadus dzimumlocekļa uz ilgu laiku.

  Paplašinātāji un citas ierīces var būt labi produkti libido ārstēšanai. Bet jums ir izmantot tos uzmanīgi.
  Kad jums nav steigā, jūs varat sasniegt pārsteidzošu rezultātu.
  Šīs dzimumlocekļa ierīces darbu, piespiežot saistaudu. Šajā gadījumā skaits šūnu ražo palielinās, kas uzlabo vīrieša erekcija un novērstu disfunkciju.
 • Kegel un jelqing vingrinājumi

  Erectile Dysfunction Exercises
  Seksuālā disfunkcija vingrinājumi
  Vingrinājumi ir vieni no izmaksu ziņā efektīvākajiem metodes, lai ārstētu libido problēmas, kas atrodamas klasē dabisko produktu libido ārstēšanai.

  Šie vingrinājumi libido ārstēšanu var izdarīt mājās, kur neviens netraucēs jums. Jums ir ieraksts uz mājas lapu ar vingrinājumiem vai iegādāties tos DVD. Darot tos, jūs sākat piedzīvo papildu prieks no jūsu seksuālo dzīvi un iegūt lielāku kontroli pār savu ejakulāciju.
  Protams, jums ir smagi jāstrādā, lai iegūtu rezultātus.
  Bet salīdziniet to ar dažādām metodēm. Citas metodes ir dārgi, bīstami un nav tik efektīvi, kā jūs vēlaties. Tagad jūs varat redzēt visas priekšrocības šo metodi.

Secinājums

Tātad tagad dzimumlocekļa ierīces ir klīniski pierādīts, ka drošākais libido uzlabošanas produktu tirgū. Tomēr negaida dzimumlocekļa ierīces, lai sniegtu rezultātus nakti! Tie ir nespējīgs šādu brīnumu, kā tos pērk šodien un iegūt ilgāku un spēcīgāku dzimumlocekļa ar nākamajā rītā. Pirms lietojat šos paplašinātājus, rūpīgi apgūstiet norādījumus. Sekojiet viņiem, un jūs varat būt apmierināti ar izmaiņām šie paplašinātājiem dos.

Jums būs jātērē laiks un jāiegulda ievērojamas pūles, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Bet jums būs love it!
Uzziniet, kā ārstēt erektilo disfunkciju pieaugušajiem . 


comments powered by Disqus