Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Kā uzlabot vīriešu libido

Kā uzlabot vīrieša Libido

Kā uzlabot vīrieša Libido Mēģinot uzlabot vīrieša libido, bieži vien patiešām jūtaties kaitina, kad nāk saprast, kāda milzīga izvēle ir šodien. Ielāpus, tabletes, eļļas, krēmi, piedevas, vitamīnus, operācijas vai vingrinājumi - jebkurš paņēmiens ir orientēti uz enerģijas un seksuālo baudu intensifikāciju.

Kā jūs varat atrast labāko libido uzlabojumu variantu? Jums ir iespēja to darīt, ja jūs uzmanīgi izskata to, kā tie ietekmē personu un to, ko viņi galu galā sniegt klientiem. Ja jūs to izdarītu, iespējams, būs skaidrs ar jums, ka ražotāji teikt diezgan daudz atšķiras no to, ko jūs patiešām varētu būt.

Libido Enhancement Pills

No šīs grupas produkti ļoti labi liecina, ka rezultāts var būt absolūti atšķiras no tā apgalvoja. Ir diezgan maz ticams, ka libido uzlabošanas tabletes var būt tieša ietekme uz auglību. Tomēr tie ir droši izmēģināt, kā tie esam ražo no dabiskās sastāvdaļas.

Ko libido uzlabošanas tabletes ir labas-ir to aphrodisiac kvalitāte, kas padara dzimumakta neticami Paldies paaugstinātu izturību, spēju sasniegt erekciju stingrību sakarā ar uzlabotu asinsriti. Tas ir identificēts, ka šīs sastāvdaļas nevar padarīt jūsu dzimumlocekļa lielākas, bet tās ražot citas priekšrocības: tie pagariniet orgasms, uzlabot savu seksuālo funkciju, ietekmē izturību un libido, stimulē seksuālo diska un, papildus ārstēšanas Erekcijas disfunkcija, palielina jūsu enerģijas līmeni.

Libido uzlabojumu ielāpus sastāv no identiskos elementus kā libido uzlabošanas tabletes, bet sniegtu tieši asinīs transdermal paņēmienu palīdzību.

Libido Enhancement vingrinājumi

Jelqing vingrinājumi izcelsmi var atrast Tuvajos Austrumos, kur vīrieši atklājuši libido uzlabojumu vingrinājumi efektīvai. Jelqing sastāv no 150-250 libido vingrinājumi, kas būtu jāveic vairāk nekā divdesmit minūtes. Tas ir ļoti viegli darīt vingrinājumus, un kā rezultātā savu libido varētu kļūt ilgāk par 4 collām. Tomēr šis paņēmiens ir trūkums - tas ir pagarināts spēkā vienīgi gadījumos, kad ir regulāra prakse. Gadījumā, ja jūs to reti tas ir šaura diapazona efekts.

Penis Surgery

Lielākā daļa mern apsvērt Operācija veikta palielināt dzimumlocekļa bīstamu tehniku daudz vēlamo rezultātu sasniegšanai. Visā phalloplasty suspensory saišu kaunuma kaulu telpa ir nogriezts, kas noved pie papildu 3 collas jūsu penis.

Tomēr jūsu dzimumlocekļa var sabojāt operācijas laikā un jūs nevarēsiet saņemt erekciju. Citu šīs operācijas, viens ir jāapzinās, pirms izvēloties to sekas ir zem jūsu dzimumlocekļa, padarot to izskatās bedrains ādas taukainu noguldījumu uzkrāšanos.

Dzimumlocekļa paplašinātāji

Dzimumlocekļa paplašinātāji vai nestuves ir efektīvas libido uzlabošanu tehniku un rezultātus var redzēt tik ātri kā 7 dienu laikā pēc tam, kad sākat izmantot vienu no tiem.

Šīs ierīces var palielināt savu orgānu dabiski. Turklāt ieguvums būs mūžīgi. Dzimumlocekļa extender padarīs jūsu dzimumlocekļa 30 % garāks un pievienot apkārtmēru, jo tas izraisa dabas audu šūnām pavairot savu peni. Citas paplašinātāja dod 24 nedēļas laikā sekas ir: uzlabota izturība līmeņiem, ilgāk orgasms, labojumus dzimumlocekļa izliekuma, grūtāk erekcija papildus vairs orgasms.

Pat ielāpi un libido tabletes ļautu labāk seksuālo pieredzi, būtu vispiemērotākā procedūra dzimumlocekļa paplašināšanāstiek uzskatītas par paplašinātāji, izmantot kā veidu peni pagarināt. Paplašinātāji ir paredzēti, pamatojoties uz CE standartiem un no medicīnas Type 1 piegādēm, tādējādi var būt pārliecināti, ka viņu drošība ir garantēta, un to libidoes kļūs par 2-4 collu lielāks personām, kas tos izmanto.

Atrast labākos libido uzlabošanas produkti 


comments powered by Disqus