Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Zāles, kas palielina ejakulāciju

Medikamentiem, kas palielina ejakulācija

Medikamentiem, kas palielina ejakulācija 

Kas ir Ejaculation?

Ejakulācija ir process, kura laikā sperma tiek atbrīvots no vīriešu reproductory trakta laikā orgasmu. Tas ir dabas vīriešu seksuāla stimulācija un beigu posmā dabas koncepcijasmērķis.

Ejakulācija, daudzos gadījumos var rasties spontāni, kamēr miega (parasti laikā ņemot "wet dream") un dažos retos gadījumos tas var notikt arī prostatas slimības dēļ.

Ejakulācija problēmas

Būtībā ir 4 veidu ejakulācija problēmas:

 • Anejaculation - tas ir tipu nosacījumam, kur persona ir nebija spējīgs izšļākt sperma. Zem šī tipa vīrieša ķermeņa joprojām jūtas ar orgasma baudu un savas organizācijas joprojām ražo sperms, bet kulminācijas laikā nav spermas tālāk nāk caur dzimumlocekļa.
 • Dysejaculation -, zem šāda veida ejakulācija, cilvēks ir spējīgs ražot spermu laikā orgasmu, bet laikā ejakulācija, viņi, iespējams, nāksies iet cauri stipras sāpes. Procesa laikā persona varētu iet cauri cirksnī sāpīgas dedzināšanas sajūta, kad spermas ejaculated.
 • Planētu pretējo ejakulācija -, šāda veida ejakulācija spermas ceļo atpakaļ virzienā un sasniegt vērā urīnpūsli, nevis nāk no urīnizvadkanāla. Šāda veida problēma ejakulācija ir atrodams tiem cilvēkiem, kam skleroze vai diabēta ārstēšana. Tomēr šāda veida ejakulācija ir fiziski nav kaitīga, bet tas ietekmē vīriešu neauglību. Arī, personas var ciest dažādas sajūtas ejakulācija procesa laikā. Šāda veida ejakulācija ir arī pazīstams kā "sausa nāk" kā procesa laikā persona varētu pieredzēt orgasmu, bet viņš, iespējams, nevarēs atbrīvot jebkuru spermu, kas iegūta no dzimumlocekļa.
 • Priekšlaicīga ejakulācija - zināms arī kā strauja ejakulācija, tā ir parādība, kurā persona konsekventi uzskata, ka viņš ir nav vai ir maz kontroles pār buildup ceļā ejakulācija grafiks.
Vēlaties palielināt savu spermu, lai būt garāks ejaculations? Ja jā, tad šķīdums medikamentiem, kas palielina ejakulācija ir noteikti jūs meklējat. Tie palīdzēs jums ražot vairāk spermu, kā arī par to vairs seksu.

Medikamentiem, kas palielina ejakulācija

Protams, jums vajadzētu zināt, kā darbojas šīs zāles. Tie palīdz jūsu organismam ir tas tiešām nepieciešams, un daudzumu vajadzētu būt. Citiem vārdiem sakot, jūsu organisms saņem pietiekami daudz uzturvielu, ka jums ir labāk orgasms un ejaculations. Šodien tiek plaši izplatīties ieinteresēti mainīt dažas lietas par savu seksuālo dzīvi, piemēram, spermatozoīdu slodze, kustīgumu, spermas kvalitāti un kopumā vīriešu auglību.
Medikamentiem, kas palielina ejakulācija var jums palīdzēt ar visu, ka fakti, kas minēts: spermas kvalitāti, kustīgumu un tamlīdzīgām padarīšanām.
Palielināt spermatozoīdu skaits dabas medicīna ir veidota, lai palīdzētu vīriešiem ejakulācija palielināt pieckāršoties. Un, protams, tas nozīmē, ka ilgāk un neaizmirstamu orgasms. Ne tikai uzlabo jūsu ejakulācija, šīs zāles ietekmē jūsu orgasms kā labi. Tomēr svarīgākais punkts ir, ka jūsu erekcija kļūs stiprāka un grūtāk ko novedīs pie kam vairāk jaudas.
Rezultātā jūsu seksuālās partneris būs labāk jūtas pārāk.
Saskaņā ar medicīniskās pārbaudes rezultātiem, dabīgiem produktiem mērķis ir palielināt apjomu ir var sekmēt labāku vispārējo veiktspēju, ciktāl tas attiecas uz seksuālo aktivitāti. Sakarā ar augstas kvalitātes ejaculations cilvēkiem uzlabot savu seksuālo dzīvi un justies pilnīgi apmierināti.

Guide: Kā izvēlēties dabas medicīna, lai palielinātu spermatozoīdu skaits?

Kas nāk, kad gribu tos nopirkt pats pirmais jautājums ir, kā izdarīt pareizo izvēli. Šajā rokasgrāmatā mēs mēģinājām ieskicēt vairākas lietas, kas, visticamāk, būtu jāpievērš uzmanība.

How to Choose Natural Medicine to Increase Sperm Count?
Kā izvēlēties dabas medicīna, lai palielinātu spermatozoīdu skaits?
Pirms iegādāties produktu, lūdzu, atbildiet uz šādiem jautājumiem:

 • Ir 100 % dabiski komponenti labot, ka jūs gatavojaties iegādāties? Neaizmirstiet, ka jums drošu un dabas produkts , kas neizraisa blakusparādības, bet ļaus jums iegūt vēlamo rezultātu.
 • Tika pārbaudīts produkts un kādi bija rezultāti? Neaizmirstiet, ka tikai klīniski pārbaudīti produkti, kas pieņem ārsti, var tikt uzskatīta par drošu. Tikai Šie papildinājumi var palīdzēt jums noteikt jūsu problēmas.
 • Produkts var uzticēties, ja ražotājs piedāvā pilnu naudas atmaksas garantija , gadījumā, ja jūs neesat pilnīgi apmierināti ar produktu un pieņemamā laika posmā.
 • Skatīties caur atsauksmes par dabas zāles, jūs vēlaties iegādāties. Ja tabletes ir patiešām efektīva, noteikti būs dažas patiesas veiksmes stāstus.
 • Ir jebkurš atbalsts pieejams klientiem? Klientu atbalsta pozīcijas būtu pieejamas visu laiku, izmantojot dažādus līdzekļus, ieskaitot e-pastu un telefonu, vai jebkurā citā veidā, tā, lai jūs varētu uzdot jautājumus un saņemt apmierinošu un profesionālas atbildes.
 • Kādi viedokļi var atrast neatkarīgu forumu? Atzinumu konstatēts, ir taisnība, jo ražotāji uz to tīmekļa vietnēm parādīsies tikai pozitīvas atsauksmes.
Atrast forumu vai pārskatu vietā, lai palīdzētu jums izdarīt savu izvēli. Piemēram, "spermas apjoma" diskusiju forums ir vieta, kur var izlasīt veiksmes stāsti un nepilnības no reālā vīriešiem, kuriem ir visa veida pieredze ar medikamentiem, kas palielina ejakulācija un var atbildēt pat visvairāk sarežģītus jautājumus par šiem produktiem.

Zāles, lai palielinātu spermatozoīdu kustīgumu un spermatozoīdu skaits

Gadu gaitā medicīnas zinātne ir spējusi izstrādāt konkrētu medikamentu , kas palīdz cilvēkiem atbrīvoties no dažiem veselības jautājumiem, no kuras viņi varētu ir ciešanas gadiem. Tāpat, ja kādam ir problēmas saistītas ar spermas ražošana, spermas kvalitātivai mobilitāti. sperma, viņš var noteikti atbrīvoties no ka patērējot noteiktiem medikamentiem.
Pamatā ir 2 galvenie veidi spermatozoīdu medikamentiem.
Vispirms - medicīna, lai palielinātu spermatozoīdu skaits - viens ir paredzēts palielināt spermatozoīdu šūnu skaitu un kopējo apjomu sēklas šķidrums. Šīs zāles arī uzlabotu orgasmu kvalitāti! Otrais - medicīna, lai palielinātu spermatozoīdu kustīgumu - viens uzlabo ātrumu spermas šūnu, kas ir nepieciešams, lai uzlabotu vīrišķo auglību.

Medicine to Increase Sperm Motility and Sperm Count
Zāles, lai palielinātu spermatozoīdu kustīgumu un spermatozoīdu skaits
Šeit ir saraksts ar plaši izplatīt zāles palielināt spermatozoīdu skaita un spermatozoīdu kustīgumu:

 • Gonadotrophins - Gonadotrophins satur hCG un hMG, kas stimulē sēkliniekos sperms un testosterona ražošanu. Atsevišķos gadījumos šīs zāles lieto kombinācijā ar citām reproduktīvo tehnoloģiju (ART) lai palielinātu spermatozoīdu skaits ražošanā. Dažas no vispārpieņemtiem zīmoliem tirgū ietver Novarel un Pregnyl.

  Gonadotrophins vispārējo patēriņa ietver divus vai trīs injekcijas nedēļā un tās apstrādes cikls ilgst vismaz sešus mēnešus. Retos gadījumos, ja spermatozoīdu skaits joprojām nav kļūt normāls pēc sešu mēnešu ārstēšanas cikla, Papildinājums hMG režīms ir attieksmē un apstrādes cikls tiek paplašinātas uz vienu līdz diviem gadiem.
 • Clomiphene - Clomiphene tiek bez steroīdu medikamenti palīdz palielināt folikuls, stimulējot hormonu ražošanu (FSH), hipofīzes hormoni un luteinizing hormone (LH). Šīs zāles vada sēkliniekos ražot veselīgu spermatozoīdu un izdalīties testosterona. Zāles parasti patērē trīs reizes nedēļā, bet tās apstrādes cikls var mainīties no trim līdz sešiem mēnešiem, atkarībā no rezultāta. Viens pat var patērēt mazu daudzumu narkotiku divus gadus gadījumam hormonālo līmeni kļūst par normālu.
 • Letrozole - Letrozole ieteicams ārstiem, jo tas palīdz tai organizācijai, kura tālāk palīdz maksimāli palielinot spermatozoīdu skaits pieaug testosterona līmeni . Medicīna, īsi sakot, lieto, lai ārstētu visus jautājumus attiecībā uz spermatozoīdu skaitu. Letrozole būtu patērē vienu reizi nedēļā (vienu tableti) vai, kā noteicis ārsts.
 • Bromocriptine - zāles lieto kā kontroles tableti, kas palīdz novērst prolaktīna hormonu vīrieša ķermeņa atbrīvot. Prolaktīna hormons, kas izraisa testosterona līmeni samazināšanu vīrieša ķermeņa var novērst ar šīs zāles. Bromocriptine ir vislabāk piemērota tiem vīriešiem, kuri cieš no spermas pasliktināšanās dēļ hyperprolactinemia.
 • Imipramine - Imipramine ir izpalīdzīgi attieksmi pret planētu pretējo ejakulācija. Zāles apvērš patoloģiska spermas ejakulācija procesu no urīnpūšļa un atpakaļ uz dzimumlocekļa.
 • Sintētisko testosterona tabletes, injekcijas vai gelsare - daudzi ārsti iesaka sintētisko testosterona tabletes, injekcijas vai gelsare uz augšu testosterona vīrieša ķermeņa apakšējo līmeni augstāk. Aiz iemesls ir želejas forma ir daudz drošāk nekā tableti formā.
 • Antibiotiku un pretsēnīšu zāles - problēmas, kas saistītas ar sēnīšu un baktēriju reproduktīvās sistēmas infekcijas ārstē ar antibiotikām un pretsēnīšu zāles palīdzību.

Lietas, jāizvairās, ja vēlaties palielināt spermatozoīdu skaits un ejakulācija apjomu

Ir dažas lietas, jāizvairās, ja vēlaties palielināt spermatozoīdu skaita un ejakulācija apjomu. Parasti tie ir slikti ieradumi, kas negatīvi ietekmē spermas ražošana, spermas kvalitāti un kustīgumu.

Things to Avoid If You Want to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Lietas, jāizvairās, ja vēlaties palielināt spermatozoīdu skaits un ejakulācija apjomu
Šie ir top kopīgas lietas, lai izvairītos no:

 • Izvairīties no pārmērīgi izmantot no alkohola un narkotikām - pārmērīgi lieto narkotikas un alkohols ir ne tikai veselībai, bet tas arī samazina spermatozoīdu skaita un sperma veselības. Vairāki pētījumi liecina, ka kokaīna, alkohols, marihuāna un citu līdzīgu narkotiku augstā kvalitātē izmantot pazemina spermas ražošanu.
 • Say Nē, lai smēķēšanas - smēķēšana konsekventi samazina spermatozoīdu skaits personu, un tādēļ tā būtu jāizvairās.
 • Izvairītos no patērē sojas produkti - sojas produkti parasti satur phytoestrogens, nožogotā teritorijā, kas samazina spermatozoīdu un līmēšanas testosterona ražošanu. Šādiem produktiem ir zemāks leju mobilitāti. sperma, pārāk, un līdz ar to tā būtu jāizvairās.
 • Izvairīties no vairāku recepšu medikamentiem - pastāv vairāki recepšu zāles, kas potenciāli var samazināt sperms ražošanu. Samazinot patēriņu vairākas šādas zāles, spermatozoīdu skaits var dot atpakaļ uz parasto vai pat augstāks.

Dabas veidiem, kā palielināt spermatozoīdu skaits un ejakulācija apjomu

Daudzi cilvēki domā, ka spermatozoīdu skaits var uzlabot tikai patērējot medicīnā, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu , bet patiesībā spermatozoīdu kustību var uzlabot dabas veidos!

Natural Ways to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Dabas veidiem, kā palielināt spermatozoīdu skaits un ejakulācija apjomu
Šie dabas veidiem, kā palielināt spermatozoīdu skaita un ejakulācija ir šādi:

 • Pareizu miega un Exercise - regulāri fiziski vingrinājumi un kam ir vismaz 7-8 stundas nakts miegu var novest pie uzlabota vai palielinātu spermatozoīdu skaita. Pētījumi ir arī atklāja, ka veicot 16 nedēļu aerobikas vingrojumu programmu vismaz 50 minūšu trīsreiz nedēļā var palielināt spermatozoīdu apjomu un tās mobilitātes.
 • Patērē vitamīnu un kalciju - pētījumi ir konstatēts, ka pārtikas produktus ar kalcija un D vitamīna, tieši ietekmē spermatozoīdu veselību. Tiem cilvēkiem, kuri patērē mazāk d vitamīna viņu uzturs tiek konstatēts, ka ir zemāks spermatozoīdu skaitu. Tāpēc lai palielinātu spermatozoīdu skaita un spermatozoīdu mobilitātes ieteicams veikt pārtikas, kas ir bagāta ar vitamīnu un kalciju.
 • Palielināt devu antioksidanti rich Foods - antioksidanti palīdz deaktivizēšana un brīvajiem radikāļiem, kā arī citi savienojumi, kas sabojāt vairākas šūnas, kas atbild par ražošanu spermsnoņemšanu. Ir vairāki pētījumi, kas parāda, ka vitamīni un minerālvielas, kas darbojas kā antioksidanti molekulas, kas tieši palīdz spermatozoīdu skaits ražošanā.
  Daži antioksidantus, kas veicina veselīgu spermatozoīdu skaits ietver: Coenzyme Q10, glutations, C vitamīns (askorbīnskābe), E vitamīns, selēns, I-karnitīns.
 • Ieplūdes cinka un folijskābes - ir ierobežota pētījumi, kas liecina, ka patērē kombinācijā ar cinka Folāts palīdz palielinot spermatozoīdu veselību kopumā, tostarp kopējo spermatozoīdu skaits un spermatozoīdu koncentrācija.
 • Ashwagandha - gadu gaitā Ashwagandha ir izmantots kā tradicionālās zāles konservēšanas vairāku veidu seksuāla disfunkcija. Ashwagandha, kas pazīstams arī kā Indijas žeņšeņa, ja patērētais 90 dienu vismaz 675 mg dienā, var palielināt spermatozoīdu skaits un savu veselību - tas bija arī apstiprināja klīniskajos pētījumos. Ashwagandha ir viegli pieejams veselīgas pārtikas veikalos un var iegādāties tiešsaistē, viens var patērēt to uz regulāriem pamatiem līdz viss kļūst par normālu.
 • Palielināt veselīgu tauku uzņemšanu - veselīgu tauku vai tā saukto polinepiesātināto tauku, kas ietver omega-6 un omega-3 ir izdevīga spermatozoīdu membrānasattīstībai. Tādēļ, palielinātu spermatozoīdu skaits un baudīt veselīgu ejakulācija, vajadzētu uzņemšana regulāri šādus savienojumus.
 • Ieplūdes Spermatozoīdu draudzīgi uzturvielas - tas ir bez šaubām pateikt ēšanas veselīgs uzturvielām bagāts pārtikas un savienojumi ļauj organismam sagremot visu pareizi. Mums vajadzētu ņemt bagātinātājiem, kas ir augsts vitamīnu antioksidantiem un minerālvielas, bet ir gadījumi, kur ķermeņa nav uzņemt visus tos viegli.
  Labāko veidu, kā tos visus patērē tādēļ, ēdot pārtiku, kas ir bagāti ar spermatozoīdu draudzīgu uzturvielas.
  Piemēram, patērē pārtikas produktus, piemēram, citrusaugļu, valrieksti, vairums bezmugurkaulnieku, vairumam zivju, pilngraudu un graudi, tumšās šokolādes, brokoļi, ķiploki, banānu, žeņšeņa, kurkuma, spināti, sparģeļi, fermentēta rieksti un sēklas var palīdzēt spermatozoīdu skaita palielināšana.

Secinājums

Atcerieties, ka dabas zāles ejakulācija uzlabojumiem jāietver tikai tiem dabiskos elementus, kas ir 100 % drošs. Ja izvēlaties dabas zāles, jūsu ejaculations būs fantastisks, un nebūs jāsaskaras jebkuras nevēlamas blakusparādības.

Atrast medikamentiem, kas palielina ejakulācija 


comments powered by Disqus