Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Zāles, kas palielina ejakulāciju

Zāles, kas palielina ejakulāciju pieaugušiem vīriešiem

Zāles, kas palielina ejakulāciju pieaugušiem vīriešiem 

Kas ir ejakulācija?

Ejakulācija ir process, kura laikā orgasma laikā sperma tiek izvadīta no vīriešu reproduktīvā trakta. Tas ir vīriešu seksuālās stimulācijas dabiskais mērķis un dabiskās koncepcijas pēdējais posms.

Ejakulācija daudzos gadījumos var notikt spontāni miega laikā (parasti "slapja sapņa" laikā), un dažos retos gadījumos tā var notikt arī prostatas slimības dēļ.

Ejakulācijas problēmas pēc 40

Būtībā ir 4 veidu ejakulācijas problēmas:

 • Anejakulācija - Tas ir stāvokļa veids, kad persona nespēj ejakulēt spermu. Saskaņā ar šo tipu vīriešu ķermenis joprojām var sajust baudu ar orgasmu, un viņu ķermeņi joprojām var ražot spermu, taču kulminācijas laikā caur dzimumlocekli nerodas sperma.
 • Disejakulācija - Saskaņā ar šāda veida ejakulāciju cilvēks orgasma laikā spēj ražot spermu, bet ejakulācijas laikā viņiem var nākties iet cauri stiprām sāpēm. Procesa laikā personai var nākties iziet sāpīgu dedzinošu sajūtu cirksnī, kad sperma tiek ejakulēta.
 • Retrogrādā ejakulācija - Šāda veida ejakulācijā sperma ceļo atpakaļgaitā un sasniedz urīnpūsli, nevis iznāk no urīnizvadkanāla. Šāda veida ejakulācijas problēma ir atrodama tiem vīriešiem, kuriem ir skleroze vai diabēts. Lai gan šāda veida ejakulācija fiziski nav kaitīga, taču tā ietekmē vīriešu neauglību. Arī ejakulācijas procesa laikā persona var ciest no atšķirīgas sajūtas. Šāda veida ejakulācija ir pazīstama arī kā "sausā atnākšana", jo procesa laikā cilvēks var piedzīvot orgasmu, bet viņš, iespējams, nespēs atbrīvot spermu no dzimumlocekļa.
 • Priekšlaicīga ejakulācija - Pazīstama arī kā ātra ejakulācija, tā ir parādība, kurā persona pastāvīgi uzskata, ka viņam nav vai ir maz kontroles pār ejakulācijas uzkrāšanās laiku.
Vai vēlaties palielināt spermas daudzumu, lai būtu ilgākas ejakulācijas? Ja tā, tad zāles, kas palielina ejakulāciju , noteikti ir risinājums, kuru meklējat. Tie palīdzēs jums ražot vairāk spermas, kā arī ilgāk nodarboties ar seksu.

Kādas ir zāles, kas palielina ejakulāciju?

Nav īpašu medikamentu, kas paredzēti tikai, lai palielinātu ejakulāciju atpūtas vai veiktspējas uzlabošanas veidā. Tomēr dažas zāles var izrakstīt apstākļiem, kas var ietekmēt ejakulāciju. Piemēram:

 • Selektīvie serotonīna atpakaļsaistes inhibitori (SSAI): Daži antidepresanti, piemēram, fluoksetīns, paroksetīns un sertralīns, kas ir SSAI, var ietekmēt ejakulāciju. Dažos gadījumos tie ir saistīti ar aizkavētu ejakulāciju vai anorgasmiju. Tomēr šīs zāles galvenokārt tiek parakstītas depresijas un trauksmes ārstēšanai.
 • Tricikliskie antidepresanti (TCA): Līdzīgi kā SSAI, daži tricikliskie antidepresanti, piemēram, amitriptilīns vai imipramīns, var ietekmēt ejakulāciju. Atkal, šīs zāles lieto depresijas un citu garīgās veselības stāvokļu ārstēšanai.
 • Alfa blokatori: Zāles, piemēram, tamsulozīns, alfuzosīns un doksazosīns, ko parasti izraksta labdabīgai prostatas hiperplāzijai (BPH) vai hipertensijai, var ietekmēt ejakulāciju. Dažreiz tie var izraisīt retrogrādu ejakulāciju, kur sperma ceļo urīnpūslī, nevis iziet caur dzimumlocekli.
Ir svarīgi uzsvērt, ka šo zāļu ietekme uz ejakulāciju ir neparedzētas blakusparādības, un tās nav parakstītas tikai seksuālās veiktspējas uzlabošanai. Ja jums rodas bažas par ejakulāciju vai seksuālo funkciju, ir svarīgi atklāti sazināties ar veselības aprūpes speciālistu, kurš var sniegt atbilstošus norādījumus un izpētīt iespējamās ārstēšanas iespējas, pamatojoties uz jūsu konkrēto veselības stāvokli.

Dabas zāles, kas palielina ejakulāciju

Turklāt ziņojumi un klīniskie pētījumi liecina, ka dažiem dabas aizsardzības līdzekļiem var būt viegla ietekme uz seksuālo funkciju. Ir svarīgi atzīmēt, ka individuālās atbildes var atšķirties, un tas, kas der vienam cilvēkam, var nederēt citam.

 • Cinks: Cinks ir būtisks minerāls, kam ir nozīme reproduktīvajā veselībā. Daži pētījumi liecina par iespējamu saikni starp cinka deficītu un seksuālo disfunkciju, tāpēc pietiekama cinka līmeņa uzturēšana, izmantojot diētu vai uztura bagātinātājus, var būt noderīga.
 • L-arginīns: Šī aminoskābe ir slāpekļa oksīda prekursors, kam ir nozīme asinsvadu paplašināšanā. Dažos pētījumos ir izpētīti L-arginīna potenciālie ieguvumi erektilās funkcijas uzlabošanā, taču, lai noteiktu tā efektivitāti, ir nepieciešami vairāk pētījumu.
 • Tribulus terrestris: Šis augu ekstrakts dažās kultūrās tradicionāli tiek izmantots kā afrodiziaks. Daži pētījumi ar dzīvniekiem liecina par iespējamiem ieguvumiem seksuālajai funkcijai, taču pētījumi ar cilvēkiem ir ierobežoti un nepārliecinoši.
 • Maca sakne: Maca ir augs, kura dzimtene ir Andi, un to bieži tirgo kā dabisku līdzekli seksuālās disfunkcijas ārstēšanai. Lai gan daži pētījumi ar dzīvniekiem liecina par iespējamiem ieguvumiem, pētījumi ar cilvēkiem ir ierobežoti un nepārliecinoši.
 • Fenugreek: Daži pētījumi ir izpētījuši fenugreek potenciālo lomu testosterona līmeņa paaugstināšanā, kas varētu netieši ietekmēt seksuālo funkciju. Tomēr ir vajadzīgi vairāk pētījumu, lai noteiktu tā efektivitāti un drošību.

Kā zāles palielina ejakulācijas pieaugušiem vīriešiem

Protams, jums jāzina, kā šīs zāles darbojas. Tie palīdz jūsu ķermenim iegūt to, kas tam patiešām ir nepieciešams, un tādā daudzumā, kādā tam vajadzētu būt. Citiem vārdiem sakot, jūsu organisms saņem pietiekami daudz barības vielu, kas ļauj jums iegūt labākus orgasmus un ejakulācijas. Šodien tas ir plaši izplatīts, lai būtu ieinteresēts mainīt dažas jūsu seksuālās dzīves lietas, piemēram, spermas slodzi, kustīgumu, spermas kvalitāti un vispārējo vīriešu auglību.
Zāles, kas palielina ejakulāciju, var jums palīdzēt ar visiem minētajiem faktiem: spermas kvalitāti, kustīgumu un tamlīdzīgām lietām.
Dabiskās zāles, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu, ir paredzētas, lai palīdzētu vīriešiem pieckārtīgi palielināt ejakulācijas apjomu. Un, protams, tas nozīmē ilgākus un neaizmirstamus orgasmus. Papildus ejakulācijas uzlabošanai šīs zāles ietekmē arī jūsu orgasmus. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka jūsu erekcija kļūs spēcīgāka un grūtāka, kas novedīs pie lielākas jaudas.
Tā rezultātā arī jūsu seksuālajam partnerim būs labākas jūtas.
Saskaņā ar klīnisko testu rezultātiem dabiskie produkti , kuru mērķis ir palielināt apjomu, var veicināt labāku vispārējo veiktspēju, ciktāl tas attiecas uz seksuālo aktivitāti. Pateicoties augstas kvalitātes ejakulācijām, cilvēki uzlabo savu seksuālo dzīvi un jūtas pilnīgi apmierināti.

Ceļvedis: Kā izvēlēties dabiskās zāles, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu?

Pirmais jautājums, kas rodas, kad vēlaties tos iegādāties, ir tas, kā izdarīt pareizo izvēli. Šajā ceļvedī mēs centāmies ieskicēt vairākas lietas, kurām, iespējams, būs nepieciešama jūsu uzmanība.

How to Choose Natural Medicine to Increase Sperm Count?
Kā izvēlēties dabiskās zāles, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu?
Pirms produkta iegādes, lūdzu, atbildiet uz šādiem jautājumiem:

 • Vai līdzeklī, kuru jūs gatavojaties iegūt, ir 100% dabiski komponenti ? Neaizmirstiet, ka jums ir nepieciešams drošs un dabīgs produkts , kas neradīs blakusparādības, bet ļaus jums iegūt vēlamo efektu.
 • Vai produkts tika pārbaudīts un kādi bija rezultāti? Neaizmirstiet, ka tikai klīniski pārbaudītus produktus, kurus pieņem ārsti, var uzskatīt par drošiem. Tikai šie papildinājumi var palīdzēt jums novērst problēmas.
 • Jūs varat uzticēties produktam, ja ražotājs piedāvā pilnu naudas atmaksas garantiju , ja neesat pilnībā apmierināts ar produktu un saprātīgu laika grafiku.
 • Apskatiet atsauksmes par dabiskajām zālēm, kuras vēlaties iegādāties. Ja tabletes ir patiesi efektīvas, noteikti būs daži reāli veiksmes stāsti.
 • Vai klientiem ir pieejams kāds atbalsts ? Klientu atbalsta līnijām visu laiku jābūt pieejamām, izmantojot dažādus līdzekļus, tostarp e-pastu un tālruni, vai jebkādā citā veidā, lai jūs varētu uzdot jautājumus un saņemt apmierinošas un profesionālas atbildes.
 • Kādus viedokļus var atrast neatkarīgos forumos? Tur atrastie viedokļi ir patiesi, jo ražotāji savās tīmekļa vietnēs parādīs tikai pozitīvas atsauces.
Atrodiet forumu vai atsauksmju vietni, lai palīdzētu jums izdarīt izvēli. Piemēram, diskusiju forums "spermas daudzums" ir vieta, kur jūs varat izlasīt reālu vīriešu veiksmes stāstus un neveiksmes , kuriem ir visa veida pieredze ar zālēm, kas palielina ejakulāciju, un var atbildēt pat uz vissarežģītākajiem jautājumiem par šiem produktiem.

Zāles, lai palielinātu spermatozoīdu kustīgumu un spermatozoīdu skaitu pēc 40

Gadu gaitā medicīnas zinātne ir spējusi izstrādāt noteiktas zāles, kas palīdz cilvēkiem atbrīvoties no noteiktām veselības problēmām, no kurām viņi varētu būt cietuši gadiem ilgi. Tāpat, ja kādam pēc 40 gadiem ir problēmas, kas saistītas ar spermas ražošanu, spermas kvalitāti vai spermas mobilitāti, viņš noteikti var no tā atbrīvoties, patērējot noteiktas zāles.
Būtībā ir 2 galvenie spermas zāļu veidi.
Pirmais - zāles spermatozoīdu skaita palielināšanai - ir paredzēts, lai palielinātu spermas šūnu skaitu un kopējo sēklas šķidruma daudzumu. Šīs zāles arī uzlabo orgasma kvalitāti! Otrais - zāles, lai palielinātu spermatozoīdu kustīgumu - uzlabo spermas šūnu ātrumu, kas nepieciešams vīriešu auglības uzlabošanai.

Medicine to Increase Sperm Motility and Sperm Count
Zāles, lai palielinātu spermatozoīdu kustīgumu un spermatozoīdu skaitu
Šeit ir saraksts ar plaši izplatītām zālēm, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu un spermatozoīdu kustīgumu:

 • Gonadotropīni - gonadotropīni satur hCG un hMG, kas stimulē sēkliniekus spermas un testosterona ražošanai. Atsevišķos gadījumos šīs zāles lieto kombinācijā ar citām reproduktīvajām tehnoloģijām (ART), lai palielinātu spermatozoīdu skaitu. Daži no vispārpieņemtajiem zīmoliem tirgū ietver Novarel un Pregnyl.

  Gonadotropīnu vispārējais patēriņš ietver divas vai trīs injekcijas nedēļā, un tā ārstēšanas cikls ilgst vismaz sešus mēnešus. Retos gadījumos, ja pēc sešu mēnešu ārstēšanas cikla spermatozoīdu skaits joprojām nekļūst normāls, ārstēšanai tiek pievienota hMG shēma un ārstēšanas cikls tiek pagarināts līdz vienam līdz diviem gadiem.
 • Clomiphene - Clomiphene kā nesteroīdie medikamenti palīdz palielināt folikulus stimulējošā hormona (FSH), hipofīzes hormonu un luteinizējošā hormona (LH) ražošanu. Šīs zāles novirza sēkliniekus, lai ražotu veselīgu spermu un izdalītu testosteronu. Šīs zāles parasti lieto trīs reizes nedēļā, bet to ārstēšanas cikls var mainīties no trim līdz sešiem mēnešiem atkarībā no iznākuma. Divus gadus var pat lietot zāles nelielā daudzumā, ja hormonālais līmenis kļūst normāls.
 • Letrozole - Letrozolu iesaka ārsti, jo tas palīdz paaugstināt testosterona līmeni organismā, kas vēl vairāk palīdz maksimāli palielināt spermatozoīdu skaitu. Īsāk sakot, šīs zāles lieto, lai ārstētu visus jautājumus, kas saistīti ar spermatozoīdu skaitu. Letrozols jālieto reizi nedēļā (viena tablete) vai kā noteicis ārsts.
 • Bromokriptīns - Šīs zāles lieto kā kontrolējošu tableti, kas palīdz novērst prolaktīna hormona izdalīšanos vīriešu organismā. Ar šīm zālēm var izvadīt prolaktīna hormonu, kas izraisa testosterona līmeņa pazemināšanos vīrieša organismā. Bromokriptīns ir vislabāk piemērots tiem vīriešiem, kuri cieš no spermas traucējumiem hiperprolaktinēmijas dēļ.
 • Imipramīns - Imipramīns ir noderīgs retrogrādās ejakulācijas ārstēšanā. Zāles apvērš patoloģiskas spermas ejakulācijas procesu no urīnpūšļa un atpakaļ dzimumloceklī.
 • Sintētiskās testosterona tabletes, injekcijas, vai želejas - Daudzi ārsti iesaka sintētiskās testosterona tabletes, injekcijas, vai želejas, lai papildinātu zemāko testosterona līmeni vīriešu ķermenī. Iemesls tam ir tas, ka gēla forma ir daudz drošāka nekā tablešu forma.
 • Antibiotikas un pretsēnīšu zāles - Problēmas, kas saistītas ar reproduktīvās sistēmas sēnītēm un baktēriju infekcijām, tiek ārstētas ar antibiotiku un pretsēnīšu zāļu palīdzību.

Lietas, no kurām jāizvairās, ja vēlaties palielināt spermatozoīdu skaitu un ejakulācijas apjomu pēc 40

Ir dažas lietas, no kurām jāizvairās, ja vēlaties palielināt spermatozoīdu skaitu un ejakulācijas apjomu. Parasti tie ir slikti ieradumi, kas negatīvi ietekmē spermas ražošanu, spermas kvalitāti un kustīgumu, īpaši pieaugušiem vīriešiem pēc 40 vai 50 gadiem.

Things to Avoid If You Want to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Lietas, no kurām jāizvairās, ja vēlaties palielināt spermatozoīdu skaitu un ejakulācijas apjomu
Šīs ir izplatītākās lietas, no kurām jāizvairās:

 • Izvairieties no pārmērīgas alkohola un narkotiku lietošanas - Pārmērīga narkotiku un alkohola lietošana ir ne tikai kaitīga veselībai, bet arī samazina spermatozoīdu skaitu un spermas veselību. Vairāki pētījumi liecina, ka kokaīna, alkohola, marihuānas un citu līdzīgu narkotiku lietošana augstā kvalitātē samazina spermas ražošanu.
 • Sakiet nē smēķēšanai - Smēķēšana konsekventi samazina cilvēka spermatozoīdu skaitu, un tāpēc no tā vajadzētu izvairīties.
 • Izvairieties no sojas produktu patēriņa - sojas produkti parasti satur fitoestrogēnus - savienojumu, kas samazina spermas un testosterona saites veidošanos. Šādi produkti pazemina arī spermas kustīgumu, un tāpēc no tā vajadzētu izvairīties.
 • Izvairieties no vairākiem recepšu medikamentiem - Ir vairākas izrakstītas zāles, kas potenciāli var samazināt spermatozoīdu veidošanos. Samazinot vairāku šādu medikamentu patēriņu, spermatozoīdu skaits var atgriezties normālā stāvoklī vai pat lielāks.

Dabiski veidi, kā palielināt spermatozoīdu skaitu un ejakulācijas apjomu pēc 40

Daudzi cilvēki domā, ka spermatozoīdu skaitu var uzlabot tikai, patērējot zāles, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu , bet patiesībā spermas mobilitāti var uzlabot dabiskā veidā!

Natural Ways to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Dabiski veidi, kā palielināt spermatozoīdu skaitu un ejakulācijas apjomu
Šie dabiskie veidi, kā palielināt spermatozoīdu skaitu un ejakulācijas apjomu, ietver:

 • Pareiza gulēšana un vingrinājumi - Regulāra vingrošana un vismaz 7-8 stundu miegs naktī var uzlabot vai palielināt spermatozoīdu skaitu. Pētījumi arī atklāja , ka, veicot 16 nedēļu aerobo vingrinājumu programmu vismaz 50 minūtes trīs reizes nedēļā, var palielināt spermas daudzumu un tā mobilitāti.
 • Vitamīnu un kalcija patēriņš - Pētījumi ir atklājuši, ka pārtikas produkti ar kalciju un D vitamīnu tieši ietekmē spermas veselību. Tiem cilvēkiem, kuri uzturā patērē mazāk D vitamīna, ir mazāks spermatozoīdu skaits. Tāpēc, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu un spermas mobilitāti, ieteicams lietot pārtiku, kas ir bagāta ar vitamīniem un kalciju.
 • Palieliniet antioksidantiem bagātu pārtikas produktu uzņemšanu - Antioksidanti palīdz deaktivizēt un noņemt brīvos radikāļus, kā arī citus savienojumus, kas bojā vairākas šūnas, kas ir atbildīgas par spermas ražošanu. Ir vairāki pētījumi , kas parāda vitamīnus un minerālvielas, kas darbojas kā antioksidanti, molekulas, kas tieši palīdz spermatozoīdu skaita veidošanā.
  Daži no antioksidantiem, kas veicina veselīgu spermatozoīdu skaitu, ir: koenzīms Q10, glutations, C vitamīns (askorbīnskābe), E vitamīns, selēns, I-karnitīns.
 • Cinka un folātu uzņemšana - Ir ierobežoti pētījumi, kas liecina, ka cinka un folātu kombinācijas lietošana palīdz palielināt vispārējo spermas veselību, ieskaitot kopējo spermatozoīdu skaitu un spermatozoīdu koncentrāciju.
 • Ashwagandha - Gadu gaitā Ashwagandha ir izmantota kā tradicionāla medicīna vairāku seksuālās disfunkcijas formu ārstēšanai. Ashwagandha, kas pazīstams arī kā Indijas žeņšeņs, ja to lieto 90 dienas vismaz 675 mg dienā, var palielināt spermatozoīdu skaitu un tā veselību - to apstiprināja arī klīniskie pētījumi. Tā kā Ashwagandha ir viegli pieejama veselības pārtikas veikalos un to var iegādāties tiešsaistē, to var regulāri patērēt, līdz viss kļūst normāls.
 • Palieliniet veselīgu tauku uzņemšanu - Veselīgie tauki vai tā sauktie polinepiesātinātie tauki, kas ietver omega-6 un omega-3, ir labvēlīgi spermas membrānas attīstībai. Tāpēc, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu un baudītu veselīgu ejakulāciju, šādi savienojumi jālieto regulāri.
 • Uzņemšana Spermai draudzīgas uzturvielas - Nav šaubu, ka ēšana, kas bagāta ar veselīgām uzturvielām un savienojumiem, ļauj organismam tos visus pareizi sagremot. Mums vajadzētu lietot piedevas, kurās ir daudz vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu, taču ir gadījumi, kad organisms tos visus viegli neuzsūc.
  Tāpēc labākais veids, kā tos visus patērēt, ir ēst pārtiku, kas ir bagāta ar spermam draudzīgām uzturvielām.
  Piemēram, patērējot tādus pārtikas produktus kā citrusaugļi, valrieksti, lielākā daļa vēžveidīgo, lielākā daļa zivju, pilngraudu un graudu, tumšā šokolāde, brokoļi, ķiploki, banāni, žeņšeņs, kurkuma, spināti, sparģeļi, fermentēti rieksti un sēklas, var palīdzēt palielināt spermatozoīdu skaitu.

Secinājums: atrodiet produktus, kas palielina ejakulāciju pieaugušiem vīriešiem

Atcerieties, ka dabiskajām zālēm ejakulācijas uzlabošanai vajadzētu saturēt tikai tos dabiskos elementus, kas ir 100% droši. Ja izvēlaties dabiskas zāles, jūsu ejakulācijas būs fantastiskas, un jūs nesaskarsities ar nelabvēlīgām blakusparādībām.

Atrodiet zāles, kas palielina ejakulāciju 


comments powered by Disqus