Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Kā atbrīvoties no pinnes uz ķermeņa

Kā atbrīvoties no ķermeņa pinnes

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2016-06-15)
Kā atbrīvoties no ķermeņa pinnes Nav viegli atbrīvoties no jebkura pinnes. It īpaši, ja tas ir ķermeņa pinnes (vidū, atpakaļ pinnes ir zināms, ka visgrūtāk, lai izskaustu un kakla pinnes ir sāpīgākās). Tagad ir izstrādātas dažādas pinnes ārstēšanas zāles , bet, protams, ne visas no tām var palīdzēt kādā atsevišķā gadījumā. Piemēram, senās zāļu ierosina uztriepes pimples ar sap strutene.

Pinnes ārstēšanas zāles

Kā atbrīvoties no ķermeņa pinnes? Daudziem avotiem, ierosināt, izārstēt pinnes ar salicilskābi. Pastāv arī īpašu krēmi, kas tiek pārdotas narkotiku veikalos un ko jūs varat arī izmēģināt. Citu pazīstamu sastāvdaļa, kas bieži izmanto pinnes ārstēšanas zāles tiek Benzoilperoksīds, ko var izmantot, lai noslaucīt bojātas ādas.

Bieži vien labi rezultāti tiek sasniegti lietojot Benzoilperoksīds vai salicilskābes noslaukot acnes un tad smearing ar krēmu, kas satur alfa skābes - šie krēmi palīdz noslaucīt mirušo ādas šūnas, kas pasargā ādu no izžūšanas). Diemžēl, šīs ķīmiskās vielas bieži radīt bīstamas blakusparādības: kairinājumu un izsitumi.

Ir dabas pinnes ārstēšanas zāles konservēšanas ķermeņa pinnes. Šie produkti var būt formā tabletes, ko ārstēt pinnes no iekšpuses un krēmi, kas skaidri no ādas ārā. Šie pinnes ārstēšanas zāles ir absolūti drošas, bet bieži palīdz lēnāka tad recepšu zāles.

Piemēram, cietējs var pamanīt pirmo uzlabošanos pēc pirmā pieteikuma Benzoilperoksīds un tas var aizņemt pāris dienas dabas pinnes produkts, lai palīdzētu. Tomēr daudz ķermeņa pinnes slimniekiem dod priekšroku dabas pinnes ārstēšanas zāles, jo tās ārstēt pinnes uz ķermeņa bez blakusparādības.

Pastāv arī īpašas ķermeņa mazgāšana paredzēta izārstēt pinnes. Mērcēšanas karstā vannā var noderēt arī, jo īpaši, ja izmantojat iepriekš minētās mazgāšana.

Kā atbrīvoties no ķermeņa pinnes?

Ir dažas lietas, kas jums nevajadzētu darīt ar jūsu ķermeņa pinnes. Pirmkārt, jebkurā gadījumā jūs nedrīkstat skrubis, pop to ne noņemt jebkurā līdzīgā veidā. Vienīgais, kas jums jādara, ir mazgāt jūsu pinnes un ārstēt ar krējumu vai citu preparātu. Skalošanu, popping vai nesaskrāpē pinnes var radīt vēl lielākas problēmas ar ādu. Arī jūs nevar valkāt pārāk biezs un aptuvenu drēbes; Atcerieties, ka jebkura berzes pret ķermeņa pinnes būs kairināt.

Bet kā ar jebkuru citu slimību gadījumā visefektīvākais veids, kā uzzināt, kā atbrīvoties no ķermeņa pinnes. Visefektīvākais veids, kā ir novērst pinnes. Tas ir iemesls, kāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem, izvēloties apģērbu, mācību, ir regulāri duša un/vai vannas, pievērst uzmanību par diētu, it īpaši, ja jums ir jebkāda hipersensitivitāte sodu, pieskatīt jūsu veselībai un risku, kam visas pinnes, kā arī citas problēmas ar ādu, ievērojami samazinās.

Atrast labākos pinnes ārstēšanas zāles 


comments powered by Disqus