Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Hormonālās pieaugušo pinnes

Hormonālo pieaugušo pinnes

Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

Hormonālo pieaugušo pinnes Speciālisti saka, ka pinnes izraisa hormonu, bet nebija nekādu nopietnu izmeklējumiem šo parādību, līdz šim. Veikto pētījumu nesen izveidots gandrīz 50 % no visām sievietēm rodas pieaugušo acne izlaušanos, visu nedēļu pirms savu menstruālo ciklu.

Interesanti par hormonālo pieaugušo pinnes ir fakts, ka viņi nevar apstrādāt ar parasto terapijas metodēm. Aktuāls antibiotikas un aktuāls retinoids šajā gadījumā ir bezjēdzīgi. Pievērst uzmanību šādiem faktiem, lai noteiktu hormonālo pinnes:

  • Pinnes ir noticis pirmo reizi pieaugušo vecumu;
  • Pinnes izvirdums, pastiprinās pirms menstruācijas;
  • Ziņojums par neregulāras menstruācijas;
  • Pārāk aktīvs tauku dziedzeru sejas zonā;
  • Hirsuties (paaugstināts līmenis matus uz sejas vai pat matu netipiska vietās);
  • Līmeņa paaugstināšanos dažas vīriešu hormonu asinīs.

Hormonālo aknes cēloņiem

Pinnes izraisīja hormonālā ietekme sākas 20-25 gadu vecumā, dažreiz tīņi ir aktuāls un pie reizes nobriedis sievietes var būt tā. Pieaugušo pinnes pimples parasti parādās uz sejas, it īpaši zoda un žokļa. Bet reizēm ir pinnes pēdas uz krūtīm vai muguras. Neatkarīgi no tā, ka hormonāli ietekmē pieaugušo pinnes reti ir smaga un parasti izpaužas kā mazs iekaisuma mezgliņu un papulas, sievietēm, kas cieš no slimības nevar palīdzēt, bet rodas jautājums: cik tas sāksies?

Ir zināms, ka mūsu virsnieru dziedzeri sākt pelnīt Androgēns dihydroepiandrosterone sulfāts (DHEAS), kad mēs vēl apmēram 10 gadus veci bērni. Arī pie pubertātes starplaikos divas vairāk androgēnu, tā saucamo "vīriešu" hormoni, dehydrotestosterone (DHT) un testosterona, sāk strādāt sieviešu organizācijām. Viņi visi stimulē tauku dziedzeri ražot vairāk ādas dabisko eļļu vai sebum.

Tas ir iemesls, kāpēc tik daudzi pusaudži cieš no taukainai ādai un pinnes. Un zēni, kas ir vairāk "vīriešu" hormoni, cieš no pusaudžu pinnes biežāk nekā meitenes. Pusaudža pinnes ir grūti ārstēt. Hormonu līmenis ir ļoti elastīgu pie jauniešu organizācijām. Pirmās rindas apstrādes palīdzēs vairumā gadījumu un iekļaut kā aktuāli retinoīdiem un Benzoilperoksīds, atbalstīja perorālās antibiotikas. Bet pēc sākotnējās uzlabošanu var nonākt periods, kad hormonālā līmeņa izmaiņas un ķermeņa pārtrauc reaģēt uz terapiju. Šādos gadījumos ārstēšanas procedūra būtu jāmaina.

Hormonālo pieaugušo pinnes

Kamēr daži pieaugušie var sākt izstrādāt savu pinnes, sākot tikai no viņu 20s vai 30s, noteikts apjoms, šķiet, nekad pāraugt, kas ienāk pieaugušā vecumā ar pašu izlaušanos. Tas notiek sakarā ar izmaiņām hormonālo līmeni. Kad sieviete tuvojas mēnešreizes, samazinās estrogēnu līmenis. Olnīcas pēc ovulācijas progesterons un šis hormons stimulē tauku dziedzeri. Pinnes nāk kā rezultātā.

Daži grūtniecēm ietekmē hormonāli izraisa pinnes. Laikā trešajā trimestrī, to tauku dziedzeru pacelt eļļas ražošanai, radot biežas izlaušanos. Ir sievietes, kas cieš no aknes uzliesmojumi pēc menopauzes testosterona līmenis kļūst lielāks, kamēr samazinās estrogēnu līmenis.

Kā jūs redzat, pieaugušajiem var pieredzi akne problēmas laikā savas pubertātes visa dzīve, lai savu veco gadu. Šīs problēmas iespējams nepazudīs ar vecumu un pat pasliktinās. Ja jūs vēlaties sasniegt lieliskus rezultātus, redzēt savu dermatologs, kas palīdzēs jums attīstīt labākā pinnes ārstēšanas iespēja.

Lasīt vairāk par pieaugušo acne produkti 


comments powered by Disqus