Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Kā izvairīties no pusaudžu pinnes

Kā izvairīties no pusaudžu pinnes?

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2016-08-18)
Kā izvairīties no pusaudžu pinnes?  Pusaudžu pinnes, bieži daudz vairāk nekā jebkura cita veida pinnes, kļūst liels neatrisināmu problēmu. Pubertātes, viss ir jūtama tik spoži un pēkšņi šajās vietās - un tie var kļūt spožāko jūtas uz tumšāko postu.

Pusaudžiem nereti daudz bothered ar to labi izskatīties, it īpaši mēģinājums piesaistīt vienu no pretējā dzimuma, tāpēc izskatu pinnes ir īsta katastrofa miljoniem jaunu cilvēku visā pasaulē. Daži pusaudži cieš no depresijas , jo šo vienkārša iemesla dēļ. Pusaudžu pinnes var būt spilgti sarkanā vai baltā maksts, bet jebkurā gadījumā tie ir nepievilcīgi, neauglīgs un lielākā daļa pusaudžu vēlas uzzināt, kā izvairīties no pusaudžu pinnes.

Kā izvairīties no pusaudžu pinnes?

Tas vienmēr ir grūti novērst, un novērst pinnes, un pusaudžu pinnes nav izslēgšanu. Noņemt pinnes ir grūti, jo tas var būt vai nu kāda nezināma izraisīt vai ir izraisījusi iekšējie faktori, kas nav ļoti viegli uzvarēt. Pēdējais ir spilgtākās līdzeklis pusaudžu pinnes.

Visbiežāk iekšējo iemeslu pinnes ir hormonu līmeņa palielināšana, un pusaudžu pinnes ir vienkārši gadījumā - pubertātes organisms nevar tikt galā ar hormoniem uzliesmojums un starp rezultātiem šādas izdarības ir palielināt sebum (ādas eļļa) ražošanu, tauku dziedzeru, lai lieko eļļu aizpildījuma ādas poras un pinnes parādās.

Gandrīz visi pusaudži ir pinnes, tāpēc nav jābaidās, ja jūsu bērns (vai jums, ja jūs esat pusaudzis) iegūst nevienmērīgs rindu pimples uz pieres vai jebkur. Darīt savu labāko un jūs iegūsiet rezultātu. Tas varētu nenāk uzreiz, bet vismaz jums būs iespēja savu veselību kopumā un jo īpaši mazināt kaitīgo ietekmi uz ādu.

Kā izvairīties no pusaudžu pinnes? Labākais veids, kā izvairīties no pusaudžu pinnes ir komplekss ārstēšanas - likvidējot gan iekšējie cēloņi (galvenie) un ārējiem cēloņiem (nav galvenais, bet pasliktinājās situācija daudzos gadījumos). Pirmie var noņemt, pirmkārt, ar pareizu uzturu. Pinnes faktiski parādās ne tik daudz, jo hormoni; šķiet, sakarā ar to ietekmi uz neaizsargāto ādu. Patērējošā atbilstošu daudzumu vitamīni (īpaši A un B-komplekss) ir labs palīdzēt jūsu ādai.

Iemācītos, kā izvairīties no pusaudžu pinnes 


comments powered by Disqus