Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība  /  Krūšu pacelšana pēc zīdīšanas

Krūšu rekonstrukcija un pacelšana pēc zīdīšanas

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2024-05-23)
Krūšu rekonstrukcija un pacelšana pēc zīdīšanas 

Zīdīšanas

Kas ir zīdīšana? Zīdīšana ir ļoti svarīga pēcdzemdību perioda sastāvdaļa un būtiska jaundzimušā bērna veselīgai attīstībai. Zīdīšana palīdz zīdaiņiem attīstīt ciešas saites ar māti, kā arī var palīdzēt uzlabot iekšējo orgānu attīstību. Mātes piens satur daudz vitamīnu un citu svarīgu uzturvielu, kas ir kritiski svarīgas smadzeņu un nervu sistēmas attīstībai.
Daudzos klīniskos pētījumos ir apstiprināts, ka zīdīšana ir visefektīvākā veselības problēmu un komplikāciju novēršanā.
Diemžēl zīdīšanas nozīme visiem mazuļiem bieži tiek ignorēta. Zīdīšana ir spēcīgs terapeitisks līdzeklis un ideāls saziņas veids starp māti un bērnu.

Kā zīdīšana ietekmē krūšu formu pēc 40

Lai gan dāma visu mūžu var būt pilnībā apmierināta ar krūtīm, pēc zīdīšanas šī apmierinātība var izzust. Tas, ka tas notiek ar daudzām sievietēm, ir labi zināms. Kad ptoze iestājas, neviena no šīm sievietēm nevar ignorēt krūšu izskatu. Ptoze ir veselības termins, bet tas vienkārši nozīmē sagging krūtis.

Ptosis after Breastfeeding
Ptoze pēc zīdīšanas
Zīdīšana izraisa formas transformāciju, un neviena sieviete nekad nav spējusi saglabāt elastīgas krūtis caur vecumu. Bērna gultnis arī var dramatiski mainīt krūšu formu, raksturu un izmēru. Zīdīšanas process parasti izraisa elastības zudumu, raibu ādu un krūšu dziedzeru nobīdi.
Sievietes ķermeņa un krūšu formas vairs neizskatās tādas, kādas tās bija pirms grūtniecības, un diemžēl šīs izmaiņas pašas par sevi nav atgriezeniskas - ja vien sieviete nesāk rūpēties par savu izskatu un nevēlas atjaunot jauneklīgas krūtis un figūru.
Tomēr, ieviešot jaunas krūšu pacelšanas metodes un metodes, sievietēm vairs nav jāpierod pie savām saggy krūtīm, jo viņām ir daudz krūšu rekonstrukcijas veidu pēc zīdīšanas.

Vai krūtis pēc zīdīšanas atgriežas normālā stāvoklī?

Daudzas sievietes brīnās par izmaiņām, ko viņu krūtis piedzīvo zīdīšanas laikā un pēc tās. Ir dabiski apšaubīt, vai jūsu krūtis atgriezīsies stāvoklī, kāds bija pirms grūtniecības, vai arī tās tiks pakļautas pastāvīgām izmaiņām. Izpētīsim, vai krūtis pēc zīdīšanas atgriežas normālā stāvoklī.

Izmaiņas grūtniecības un zīdīšanas laikā

Grūtniecības un zīdīšanas laikā krūtis būtiski mainās. Tie kļūst lielāki, smagāki un var justies jutīgāki, gatavojoties ražot pienu mazulim. Tomēr, kad zīdīšana beidzas, daudzas sievietes pamana izmaiņas krūšu izskatā un sajūtā.

Lai gan katras sievietes pieredze ir atšķirīga, krūtis bieži vien pēc zīdīšanas pilnībā neatgriežas stāvoklī, kāds bija pirms grūtniecības. Tādi faktori kā ģenētika, vecums, ādas elastība un grūtniecību skaits var ietekmēt to, kā krūtis reaģē uz zīdīšanu.

Izmēra samazināšanās

Viena izplatīta izmaiņa, ko daudzas sievietes pamana, ir krūšu izmēra samazināšanās pēc atšķiršanas. Tā kā piena ražošana tiek pārtraukta, krūtis var sarukt un zaudēt daļu no pilnības. Turklāt dažām sievietēm var rasties krūšu apjoma vai tvirtuma zudums, kā rezultātā izskats ir mazāk iecirtīgs.

Vēl viena izplatīta izmaiņa ir krūšu sagging vai noslīdēšana. Ādas un saišu stiepšanās, kas rodas grūtniecības un zīdīšanas laikā, var izraisīt krūšu audu atbalsta zudumu, izraisot krūšu sagrūšanu vai noslīdēšanu zemāk uz krūtīm.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka ne visas izmaiņas ir pastāvīgas, un ir pasākumi, kurus varat veikt, lai palīdzētu uzlabot krūšu izskatu pēc zīdīšanas. Tie ietver:

 • Zīdīšanas tehnika: Pareizu zīdīšanas paņēmienu izmantošana, piemēram, labas aizbīdņa nodrošināšana un izvairīšanās no ilgstošas krūtsgalu stiepšanās, var palīdzēt samazināt krūšu izmaiņas zīdīšanas laikā.

 • Atbalstošu krūšturu valkāšana: Atbalstošu krūšturu valkāšana grūtniecības un zīdīšanas laikā var palīdzēt sniegt papildu atbalstu krūtīm un samazināt sagging.

 • Veselīga dzīvesveida saglabāšana: Ēdot sabalansētu uzturu, uzturot hidratāciju un regulāri vingrojot, var palīdzēt uzlabot ādas elastību un vispārējo krūšu veselību.

 • Apsveriet kosmētiskās procedūras: Dažos gadījumos sievietes var izvēlēties veikt kosmētiskās procedūras, piemēram, krūšu palielināšanu vai krūšu pacelšanas operāciju, lai novērstu krūšu izmēra, formas vai sagging izmaiņas pēc zīdīšanas.

Lai gan krūtis pēc zīdīšanas var pilnībā neatgriezties stāvoklī, kāds bija pirms grūtniecības, daudzas sievietes atklāj, ka ar laiku un pienācīgu aprūpi tās var sasniegt apmierinošu izskatu. Ir svarīgi būt pacietīgam ar savu ķermeni un koncentrēties uz vispārējās krūšu veselības saglabāšanu.

Kā salabot saggy krūtis pēc zīdīšanas?

Pēc zīdīšanas parasti krūtis zaudē tvirtumu un elastību. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs uzlabot saggy krūtis:

Fix Saggy Breasts After Breastfeeding
Piestipriniet Saggy krūtis pēc zīdīšanas
 • Vingrinājums: Iekļaujiet krūškurvja vingrinājumus savā rutīnā, piemēram, atspiešanos, krūškurvja presi un mušas krūtīs. Šie vingrinājumi var palīdzēt stiprināt muskuļus zem krūtīm, sniedzot labāku atbalstu.
 • Uzturiet veselīgu svaru: Svara svārstības var veicināt krūšu nokarāšanos. Centieties saglabāt stabilu, veselīgu svaru, lai novērstu turpmāku sagging.
 • Valkājiet atbalstošus krūšturus: Ieguldiet labi pieguļošos krūšturos ar labu atbalstu, īpaši tādos, kuriem ir apakšstilbs vai spēcīgas elastīgas joslas. Atbalstoša krūštura nēsāšana var palīdzēt pacelt krūtis un novērst turpmāku sagging.
 • Palieciet hidratēts un mitrināts: Saglabājot ādu mitrinātu un mitrinātu, var uzlabot tās elastību, potenciāli samazinot sagging izskatu.
 • Apsveriet krūškurvja vingrinājumus: Daži vingrinājumi, piemēram, joga vai Pilates, var palīdzēt uzlabot stāju un stiprināt muskuļus ap krūtīm un ķermeņa augšdaļu, kas var netieši palīdzēt pacelt nokarenas krūtis.
 • Ierobežojiet saules iedarbību: Pārmērīga saules iedarbība var noārdīt kolagēnu un elastīnu ādā, izraisot sagging. Aizsargājiet krūšu zonu, valkājot sauļošanās līdzekli un samazinot saules iedarbību.
 • Apsveriet kosmētiskās procedūras: Ja meklējat nozīmīgākus rezultātus, varat apsvērt kosmētiskās procedūras, piemēram, krūšu pacelšanas operāciju (mastopeksiju). Konsultējieties ar kvalificētu plastikas ķirurgu, lai apspriestu savas iespējas.
Atcerieties, ka ikviena ķermenis ir atšķirīgs, un tas, kas darbojas vienam cilvēkam, var nedarboties citam. Esiet pacietīgs un konsekvents savos centienos un konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu, ja jums ir kādas bažas.

Krūšu rekonstrukcija pēc 40

Krūšu rekonstrukcijas popularitāte pieaug, un, pamatojoties uz Amerikas statistiku, vairāk nekā 300 000 dāmu katru gadu pieprasa krūšu rekonstrukcijas operāciju. Sievietes piesaista šis veids, kā atrisināt slikta krūšu izskata problēmu pēc zīdīšanas, jo operācija nav ļoti laikietilpīga.

Breast Reconstruction Surgery
Krūšu rekonstrukcijas operācija
Ne ilgāk kā 5 stundu laikā dāmai var būt labi veidotas krūtis. Nav nepieciešams ilgstoši pamest karjeru vai uztraukties par attiecībām, jo vienas nedēļas laikā sievietes sāk savu kopīgo dzīvi, ja nav pēcoperācijas problēmu. Bet pēc operācijas vienmēr ir bažas par noteiktiem riskiem.
Turklāt ne visi ir psiholoģiski gatavi izvēlēties krūšu palielināšanas operāciju.
Arī izmaksas ir ļoti augstas, jo operācija var būt jāveic slimnīcā vispārējā anestēzijā. Papildus pašai operācijai pēcoperācijas ārstēšanas un rehabilitācijas izmaksas bieži vien ir augstākas nekā tikai operācijas izmaksas.

Sievietei, kura izvairās no krūšu operācijas, bet izvēlas pacelt krūtis, ir alternatīva. Ko darīt, ja sieviete vēlas izvairīties no blakusparādībām, kas saistītas ar operāciju? Tie, kas baidās no operācijas, bet vēlas elastīgas jaunas krūtis, izvēlas tabletes dabiskai krūšu augšanai.

Cik ilgi pēc zīdīšanas, lai iegūtu krūšu pacelšanu?

Daudzas sievietes pēc zīdīšanas piedzīvo izmaiņas krūtīs, tostarp sagging vai apjoma zudumu. Lai gan daži var apsvērt krūšu pacelšanas operāciju (mastopeksiju), lai novērstu šīs bažas, laiks ir izšķirošs. Tātad, cik ilgi jums jāgaida pēc zīdīšanas, pirms apsverat krūšu pacelšanu?

Ir svarīgi dot ķermenim laiku, lai pilnībā atgūtos no zīdīšanas pirms jebkādas procedūras. Lielākā daļa veselības aprūpes sniedzēju iesaka nogaidīt vismaz sešus mēnešus līdz gadu pēc tam, kad esat pārtraucis barošanu ar krūti, pirms apsverat krūšu pacelšanu. Šis laika posms ļauj jūsu krūtīm atgriezties dabiskajā izmērā un formā, kā arī stabilizēties jebkurām hormonālām svārstībām.

Korekcijas periods

Zīdīšanas periodā krūtis bieži piedzīvo būtiskas izmēra, formas un elastības izmaiņas hormonālo svārstību un piena ražošanas dēļ. Pēc atšķiršanas ir nepieciešams laiks, lai krūtis pielāgotos un āda atgūtu daļu no iepriekšējās elastības.

Gaidot šo pielāgošanās periodu , jūs varat arī novērtēt krūšu izmaiņu apmēru. Lai gan dažām sievietēm var šķist, ka viņu krūtis pašas par sevi atgriežas apmierinošā izskatā, citām var rasties izteiktāka sagging vai apjoma zudums, kas varētu gūt labumu no ķirurģiskas iejaukšanās.

Turklāt, gaidot, līdz esat pabeigusi zīdīšanu, tiek nodrošināts, ka jums netiek veiktas nekādas izmaiņas, kamēr jūsu ķermenī joprojām notiek hormonālas izmaiņas, kas var ietekmēt procedūras iznākumu un palielināt komplikāciju risku.

Pirms krūšu pacelšanas plānošanas

Pirms krūts pacelšanas ieplānošanas ir svarīgi konsultēties ar valdes sertificētu plastikas ķirurgu. Konsultācijas laikā ķirurgs novērtēs jūsu krūšu izmēru, formu, ādas kvalitāti un vispārējo veselību, lai noteiktu, vai esat piemērots kandidāts krūšu pacelšanai, un apspriedīs atbilstošo procedūras laiku.
Lai gan ir dabiski vēlēties pievērsties izmaiņām krūtīs pēc zīdīšanas, ir svarīgi nogaidīt, līdz jūsu ķermenis ir pilnībā atguvies un stabilizējies, pirms apsvērt krūšu pacelšanu. Gaidot vismaz sešus mēnešus līdz gadu pēc zīdīšanas, jūs varat nodrošināt optimālus rezultātus un samazināt komplikāciju risku. Vienmēr konsultējieties ar kvalificētu plastikas ķirurgu, lai apspriestu savas iespējas un noteiktu labāko rīcību jūsu individuālajām vajadzībām.

Krūšu rekonstrukcijas produkti

Lielākas krūtis bieži tiek saistītas ar sievišķīgāku izskatu, taču dažas sievietes nespēj tās sasniegt dabisku novecošanās procesu un ar grūtniecību saistītu komplikāciju dēļ.

Breast Reconstruction Options
Krūšu rekonstrukcijas iespējas
Pārskatīsim populārākos krūšu rekonstrukcijas produktus , kas var būt noderīgi sieviešu krūšu jauneklīgā izskata atjaunošanā.

 • Hormonālā terapija. Šāda veida krūšu veselības produktu sastāvā var būt sintētiskie hormoni. Šie krūšu palielināšanas hormoni var izraisīt nopietnas veselības problēmas, pat vēzi. Bet galvenais apdraudējums ir nedzimušajam bērnam un mātes reproduktīvajai sistēmai. Turklāt šīs nepierādītās metodes ilgtermiņa pētījumi vēl nav veikti, un tas nozīmē, ka daudzas citas blakusparādības nav neiespējamas.
 • Hormonu injekcijas. Tā ir ļoti bīstama metode hormonu injicēšanai tieši krūts audos. Jūs varat pamanīt dažus rezultātus, bet blakusparādības ir daudz sliktākas. Hormonu injekcija var izraisīt milzīgu pietūkumu krūtīs. Arī krūts audi, kas injicēti ar hormoniem, ir ļoti jutīgi un var bieži asiņot.
 • Krūšu ķirurģija. Jums var būt audu rētas, un implanti var tikt bojāti. Un ļoti bieži krūšu implanti ir nepareizas diagnozes cēlonis, kad runa ir par krūts vēzi. Visnopietnākās ķirurģiskās krūšu rekonstrukcijas komplikācijas ir smaga infekcija, asiņošana un asiņošanas komplikācijas.
 • Krūts sūkņi. Šī metode var izraisīt jūsu krūšu izkropļojumus vai pat krūts vēzi. Ilgstoša krūts sūknēšana ir ļoti nedroša. Lielbritānijā veikts pētījums liecina, ka krūts sūkņu lietošana ilgāku laiku ir bīstama sieviešu veselībai. Dažas sievietes ir sūdzējušās par sāpīgām sāpošām krūtīm, kuras vēlāk tika konstatētas kā bojātas no pārsūknēšanas.
Ir arī daži dabiski krūšu rekonstrukcijas produkti, kas izrādās labāka un uzticamāka pieeja krūšu rekonstrukcijai:

 • Vingrinājumi. Īpaši krūšu vingrinājumi , kuru mērķis ir uzlabot krūšu veselību, ir diezgan droši un nav dārgi, taču nav pierādītu pierādījumu par to efektivitāti. Lai gan tie ir labvēlīgi vispārējai veselībai, sirdij un asins sistēmai un uzlabo sievietes muskuļu tonusu, tie nevar fiziski mainīt krūšu audus, jo tajos nav muskuļu. Vienīgais veids, kā uzlabot krūšu izmēru, ir palielināt krūšu audu apjomu, un tas ir, ja krūšu vingrinājumi neizdodas.
 • Apakšveļa. Ir lieliska krūšturu vai korsešu izvēle, kas var likt jūsu krūtīm izskatīties krāšņām tikai līdz brīdim, kad jums tās ir jānoņem. Tie izskatās lieliski, kad tos valkājat, bet ir ļoti dārgi. Īpašu apakšveļas valkāšana var nodrošināt nenormāla izskata krūšu formu. Daudzām sievietēm ir neērti tos noņemt intīmu tikšanos laikā. Krūšu forma apakšveļā parasti šķiet ļoti apaļa un labi definēta, taču pašas krūtis joprojām paliek saggy.
 • Krūšu tabletes. Krūšu veselības tabletes satur tikai dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļass. Viņiem nav sintētisku hormonu vai ķīmisku vielu, krāsvielu vai konservantu. Krūšu palielināšanas tabletes var padarīt jūsu krūtis stingras, lielākas un jauneklīgākas. Dabiskie krūšu veselības produkti jums nekaitēs. Visas sastāvdaļas nonāk asinsritē un uzsūcas, tāpēc jums jāizvēlas krūts veselības produkts bez ķīmiskām vielām. Gadījumā, ja jūs neizvēlaties bioloģisku produktu, jums var būt risks iegūt smagu medicīnisku problēmu, piemēram, vēža audzēju.

Augu krūšu rekonstrukcija

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atjaunot krūšu formu pēc zīdīšanas vai uzlabot novecojošu krūšu izskatu, ir augu krūšu rekonstrukcijas produktu izvēle. Tas ir lielisks veids, kā sievietēm uzlabot savu veselību, iegūt stimulu veselīgāku krūšu veidā vai vienkārši iegūt lielisku izskatu.
Produkti parasti ir piepildīti ar augu estrogēnu, kas, kā teikts, uzlabo krūts audus. Vēl viens krūts rekonstrukcijas izstrādājumu ieguvums ir to pieejamība - nav nepieciešama ārsta vizīte, lai tos saņemtu. Krūšu rekonstrukcijas produkti uzlabo estrogēna līmeni dāmas organismā, un krūšu audi sāk augt.
Breast Reconstruction Herbs
Krūšu rekonstrukcijas augi
Krūšu palielināšanas produktus var izmantot kā risinājumu krūšu pacelšanai gandrīz katrā vecumā pēc pubertātes. Krūšu rekonstrukcijas produkti var arī palīdzēt palielināt dzimumtieksmi lielākajai daļai sieviešu. Papildus izskata izmaiņām krūšu rekonstrukcijas produkti paaugstina sievietes pašcieņu un var uzlabot vispārējo dzīves kvalitāti.

Parastie krūšu rekonstrukcijas produkti parasti satur šādas augu izcelsmes sastāvdaļas, padarot jūsu krūtis lielākas:

 • Ir zināms, ka pienenēs ir daudz augu estrogēnu. Jūs varat lietot tā dzinumus vai saknes, vai abus, vai nu kā papildinājumu, vai kā tēju. Vēl viens labs motīvs pienenes lietošanai ir tas, ka tas palielina enerģiju un liek dzīvot ilgāk. Tas arī dod jums papildu izturību un dod jums stimulu izturībai, lai jūs varētu uzlabot savus fitnesa rezultātus!
 • Dong Quai sakne nodrošina jūs ar spēcīgiem fitoestrogēniem, Dong Quai ir elementu avots, kas var palielināt krūtis. Šo sakni izmanto arī kā augu ārstēšanu menstruāciju laikā. Tas palīdz novērst krampjus. Nav zinātnisku pētījumu, bet to lieto, lai ārstētu dažas menstruālā cikla un menstruālo sāpju izraisītās problēmas.
 • Fenhelis var palīdzēt jums attīstīt krūšu formu, ja pievienojat to želejai vai eļļai krūšu ādai. Varat arī izmēģināt fenheļa dzērienu. Fenhelis ir arī sen izveidots afrodiziaks vai seksuāls stimulants. Fenhelis ir būtiska sastāvdaļa daudzās Indijas virtuves receptēs. Tā tiek uzskatīta par pasaules seksīgāko garšvielu.
 • Fenugreek ir sena vēsture. Ir teikts, ka dāmas no austrumu harēmiem paņēma šī auga sēklas, lai palielinātu krūtis. Fenugreek ietver steroīdu prekursorus un sieviešu hormonus. Šie komponenti spēj veicināt audu uzlabošanos krūtīs. Tas ietver arī lielu daudzumu fitoķīmisko vielu, kas veicina krūšu augšanu. Viņi visi ir atbildīgi par krūšu augšanu un attīstību pēc strauja svara zuduma.
 • Savvaļas jamsu parasti lieto kopā ar mātīti tā dabisko barības vielu dēļ. Šie divu veidu augi kombinācijā uzlabo krūšu augšanu. Bet kas ir vēl svarīgāk, savvaļas jamss var palīdzēt PMS laikā vai ārstēt menopauzes problēmas. Faktiski tas ir ļoti noderīgi tiem, kas cieš no menopauzes problēmām. Pētījumā, ko veica itāļu pētnieks, sievietes, kurām bija diagnosticētas menopauzes problēmas un kurām tika dots savvaļas jamss, uzlaboja savu stāvokli 57% gadījumu un pamanīja mazāk simptomu 86% gadījumu.
 • Pueraria Mirifica uzlabo sieviešu iezīmes, uzlabo stingras krūtis un epidermas kvalitāti. Tas palīdz kavēt menopauzes sindromu un jo īpaši uzlabo ādas stāvokli krūšu daļā. Tam ir arī anti-novecošanās īpašības un uzlabo asinsriti. Produkts ir ļoti populārs sieviešu vidū ar plašu ķermeņa formu klāstu un ir īpaši piemērots nobriedušām sievietēm, kurām izmisīgi nepieciešama labāka krūšu forma.
Dažādas šo dabisko komponentu kombinācijas ir būtiskas lielākajai daļai krūšu rekonstrukcijas produktu. Izlasiet etiķeti, lietojot krūšu tabletes, un pārliecinieties, ka zināt katru zāļu elementu.
Ja izvēlaties augu krūšu palielināšanas tabletes, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu krūtis 30 dienu laikā būs brīnišķīgi pilnīgākas, apaļākas un patiešām apburošas un lielas.
Un jūs varat justies pārliecināti, ka rezultāti būs pastāvīgi, un jūsu krūtis būs lielākas un apaļākas uz mūžu!

Lasiet atsauksmes par krūšu rekonstrukcijas tabletēm 


comments powered by Disqus