Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība  /  Krūšu pacelšana pēc zīdīšanas

Krūšu rekonstrukcija un celšanas pēc zīdīšanas

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2020-10-06)
Krūšu rekonstrukcija un celšanas pēc zīdīšanas 

Zīdīšanas

Kas baro bērnu ar krūti? Barošana ar krūti ir ļoti svarīga daļa no pēc grūtniecības periodā un būtiska, lai veselīgu attīstību jaundzimušo bērnu. Barošana ar krūti palīdz bērniem attīstīt ciešas saites ar māti un var arī palīdzēt uzlabot iekšējo orgānu attīstību. Krūts piens satur daudzus vitamīnus un citas svarīgas uzturvielas, kas ir kritiski smadzeņu un nervu sistēmas attīstībai.
Daudzos klīniskajos pētījumos ir apstiprināts, ka barošana ar krūti ir visefektīvākā, lai novērstu veselības problēmas un komplikācijas.
Diemžēl, nozīmi zīdīšanas visiem bērniem bieži aizmirst. Barošana ar krūti ir spēcīgs terapeitiskais instruments un ideāls saziņas veids starp māti un bērnu.

Kā barošana ar krūti ietekmē krūts formu

Pat ja dāma var būt pilnīgi apmierināti ar savu krūtis laikā viņas visu dzīvi, šī apmierinātība var izbalināt prom pēc zīdīšanas. Tas, ka tas notiek ar daudzām sievietēm, ir labi zināms. Kad ptoze ir neviens no šiem sievietēm var ignorēt izskatu viņu krūtis. Ptoze ir veselības termins, bet tas vienkārši nozīmē sagging krūtis.

Ptosis after Breastfeeding
Ptoze pēc zīdīšanas
Barošana ar krūti izraisīt transformāciju formas un nav sievietes kādreiz varēja saglabāt elastīgo krūtis caur vecumu. Bērnu gultnis arī var būtiski mainīt formu, dabu un izmēru krūtis. Zīdīšanas process parasti izraisa zaudēto suppleness, ražīgs ādas, un nobīdi krūšu dziedzeru.
Sievietes ķermeņa un krūšu formas vairs izskatās tie bija pirms grūtniecības, un diemžēl, šīs izmaiņas nav atgriezeniskas par to pašu - ja vien sieviete sāk rūpēties par savu izskatu un vēlas atjaunot jaunības krūtis un skaitlis.
Tomēr, ieviešot jaunas metodes un metodes krūšu pacelšanas, sievietēm vairs nav nepieciešams pierast pie savas saggy krūtis, jo tie ir daudzi veidi, kā krūts rekonstrukcija pēc zīdīšanas.

Krūšu rekonstrukcija

Popularitāte krūšu rekonstrukcijas pieaug, un, pamatojoties uz Amerikas statistiku vairāk nekā 300,000 dāmas pieprasīt krūšu rekonstrukcijas operācijas katru gadu. Sievietes piesaista šādā veidā, kā atrisināt problēmu slikta krūts izskatu pēc zīdīšanas, jo operācija nav ļoti laikietilpīga.

Breast Reconstruction Surgery
Krūšu rekonstrukcijas ķirurģija
Ne vairāk kā 5 stundu laikā dāma var būt labi formas krūtis. Nav nepieciešams atstāt karjeru uz ilgu laiku vai jāuztraucas par attiecībām, jo vienas nedēļas laikā sievietes sāk savu kopējo dzīvi, ja nav pēcoperācijas problēmas. Bet tur vienmēr ir bažas par dažiem riskiem pēc operācijas.
Turklāt ne visi ir psiholoģiski gatavi izvēlēties krūšu palielināšanas operācijas.
Arī izmaksas ir ļoti augstas, jo operācija var būt nepieciešams veikt slimnīcā vispārējā anestēzijā. Papildus pašai operācijai pēcoperācijas ārstēšanas un rehabilitācijas izmaksas bieži vien ir augstākas nekā operācijas izmaksas.

Sieviete, kas izvairās no krūts operācijas, bet izvēlas būt krūts lifts ir alternatīva. Ko darīt, ja sieviete vēlas apturēt prom no blakusparādībām, kas saistītas ar operācijas? Tie, kas baidās no operācijas, bet vēlas, lai būtu elastīga jaunas krūtis izvēlēties tabletes dabas krūts augšanu.

Krūšu rekonstrukcijas produkti

Lielākas krūtis bieži ir saistītas ar vairāk sieviešu izskata izskatu, bet dažas sievietes nespēj sasniegt tos, jo dabas novecošanās procesus un ar grūtniecību saistītas komplikācijas.

Breast Reconstruction Options
Krūšu rekonstrukcijas opcijas
Apskatīsim populārākos krūšu rekonstrukcijas produktus, kas var būt izdevīgi sieviešu krūšu jaunības izskata atjaunošanā.

 • hormonālo terapiju. Šāda veida krūts veselības produktiem var būt sintētisko hormonu to sastāvu. Šie krūts paplašināšanās hormoni var izraisīt nopietnas veselības problēmas, pat vēzi. Bet galvenais apdraudējums ir nedzimušajam bērnam un mātes reproduktīvajai sistēmai. Turklāt šīs nepierādītās metodes ilgtermiņa pētījumi vēl nav veikti, un tas nozīmē, ka daudzas citas blakusparādības nav neiespējamas.
 • Hormonu injekcijas. Tā ir ļoti bīstama metode, lai injicētu hormonus tieši krūts audos. Jūs varat pamanīt dažus rezultātus, bet blakusparādības ir daudz sliktāk. Hormonu injekcija var izraisīt milzīgu pietūkumu krūtis. Arī krūts audiem, kas ir injicēts ar hormoniem ir ļoti jutīga un var asiņot bieži.
 • Krūts ķirurģija. Jums var būt audu iedragājuši un implanti var sabojāt. Un ļoti bieži krūšu implanti ir iemesls nepareizu diagnozi, kad krūts vēzis ir bažas. Visnopietnākās komplikācijas ķirurģisko krūšu rekonstrukcija ir smaga infekcija, asiņošana, un komplikācijas no asiņošanas.
 • Krūšu sūkņi. Šī metode var izraisīt jūsu krūtis disfiguring vai pat krūts vēzi. Ilgu laiku krūts sūknēšanas ir ļoti nedrošs. Apvienotajā Karalistē veiktais pētījums ir parādījis, ka krūts sūkņu lietošana ilgākā laika posmā ir bīstama sieviešu veselībai. Dažas sievietes ir sūdzējušies par sāpīgu iekaisis krūtis, kas vēlāk tika konstatēts, ka ir bojāts no vairāk nekā sūknēšanas.
 • Vingrinājumi. Īpašas krūts vingrinājumi, kuru mērķis ir uzlabot krūts veselību, ir diezgan droša un nav dārga, bet nav pierādīts pierādījums par to efektivitāti. Lai gan tie ir izdevīga vispārējo veselību, sirds un asins sistēmu un uzlabot sievietes muskuļu tonusu, viņi nevar fiziski mainīt krūts audiem, jo tas nesatur muskuļus. Vienīgais veids, kā uzlabot krūšu izmērs ir palielināt apjomu krūts audiem, un tas ir, ja krūts vingrinājumi neizdoties.
 • Apakšveļa. Ir lieliska izvēle krūšturi vai korsetes, kas var padarīt jūsu krūtis izskatās krāšņs tikai līdz brīdim, kad jums ir ņemt tos off. Tie izskatās lieliski, kad jūs valkā tos, bet ir ļoti dārgi. Valkājot īpašu apakšveļa var sniegt neparastu izskata forma krūts. Tas ir neērts daudzām sievietēm, lai ņemtu tos pie laikā intīmas tikšanās. No apakšveļa krūtis forma parasti šķiet ļoti apaļas un labi definētas, bet krūtis pašas joprojām paliek saggy.
 • Krūts tabletes. Krūts veselības tabletes satur tikai dabas augu izcelsmessastāvdaļas s. Viņiem nav sintētisko hormonu, vai ķimikālijas, vai krāsvielas, vai konservantus. Krūts paplašināšanās tabletes var padarīt jūsu krūtis firma, lielāks un jaunības. Dabas krūts veselības produkti nekaitēs jums. Visas sastāvdaļas nokļūt asinsritē un uzsūcas ar to, tādējādi jums vajadzētu izvēlēties krūts veselības produktu bez ķīmiskām vielām. Gadījumā, ja jums nav izvēlēties bioloģisko produktu, jums var būt risks iegūt smagu medicīnisku problēmu, piemēram, vēža audzējs.

Zāļu krūšu rekonstrukcija

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atjaunot krūts formu pēc zīdīšanas vai uzlabot izskatu novecošanās krūtis ir izvēlēties augu krūts rekonstrukcijas produktus. Tas ir lielisks veids, kā sievietes, lai uzlabotu savu veselību, iegūt stimulu veidā veselīgāku krūtis, vai vienkārši, lai iegūtu lielu meklējat ķermeņa.
Produkti parasti ir piepildīta ar augu estrogēnu, kas estrī, lai uzlabotu krūts audiem. Vēl viens labums no krūšu rekonstrukcijas produktiem ir to pieejamība - nav nepieciešams ārsta vizīti, lai saņemtu tos. Krūšu rekonstrukcijas produkti uzlabo estrogēnu līmeni dāmas organismā, un krūšutēls sāk augt.
Breast Reconstruction Herbs
Krūšu rekonstrukcija Garšaugi
Krūts paplašināšanās produktus var izmantot kā risinājumu, lai paceltu krūtis gandrīz katru vecumu pēc pubertātes. Krūšu rekonstrukcijas produkti var arī palīdzēt palielināt dzimumtieksme vairumam sieviešu. Papildus izmaiņām izskatā, krūšu rekonstrukcijas produkti palielina sievietes pašcieņu un var uzlabot vispārējo dzīves kvalitāti.

Kopējā krūšu rekonstrukcijas produkti parasti satur šādas augu izcelsmes sastāvdaļas, padarot jūsu krūtis lielāks:

 • Pienene ir zināms, ka ir daudz augu estrogēni. Jūs varat veikt tās dzinumi vai saknes, vai abi, vai nu kā papildinājums vai kā tēju. Vēl viens labs motīvs izmantot pienene ir tas, ka tas palielina savu enerģiju un padara jūs dzīvojat ilgāk. Tas arī dod jums dažas papildu izturību un dod jums palielināt jūsu izturību, lai jūs varētu uzlabot savu fitnesa rezultātus!
 • Dong Quai sakne nodrošina jūs ar spēcīgu phytoestrogens, Dong Quai ir elementu avots, kas var palielināt krūtis. Šī sakne tiek izmantota arī kā augu ārstēšana menstruāciju laikā. Tas palīdz novērst krampji. Nav zinātnisku pētījumu, bet tas ir izmantots, lai ārstētu dažas problēmas, ko izraisa menstruālā cikla un menstruālā sāpes.
 • Fenheļa var palīdzēt jums attīstīt formu jūsu krūtis, ja jūs pievienot to želeju vai eļļu krūtis ādas. Jūs varat arī izmēģināt fenheļa dzēriens. Fenheļa ir arī sen izveidota aphrodisiac vai seksuālo stimulantu. Fenheļa ir būtiska sastāvdaļa daudzās receptēm Indijas virtuvi. Tas tiek uzskatīts par pasaulē sexy garšvielu.
 • Grieķu siena trigonella ir sena vēsture. Ir teikts, ka dāmas no Austrumu harēmas ņēma sēklas šo augu, lai palielinātu savas krūtis. Grieķu siena trigonella ietver steroīdu prekursorus un sieviešu hormonus. Šīs sastāvdaļas spēj veicināt uzlabošanu audu krūtis. Tas ietver arī lielu daudzumu phytochemicals veicina krūts augšanu. Tie visi ir atbildīgi par izaugsmi un attīstību krūtis pēc strauja svara zudums.
 • Wild Yam parasti izmanto ar grieķu siena trigonella, jo tās dabas uzturvielu. Šie divi veidu garšaugi kombinācijā uzlabot krūtis pieaug. Bet kas ir vēl svarīgāk, savvaļas jamss var palīdzēt laikā PMS vai ārstēt menopauzes problēmas. Patiesībā, tas ir ļoti noderīgi tiem, kas cieš no menopauzes problēmas. Pētījumā, ko veica itālijas pētnieks, sievietēm, kurām bija diagnosticētas menopauzes problēmas un kurām tika dota savvaļas jamss uzlabojās viņu stāvokli 57% gadījumu un pamanīja mazāk simptomu 86% gadījumu.
 • Pueraria Mirifica uzlabo sieviešu iezīmes, uzlabo stingru krūšutēlu un epidermas kvalitāti. Tas palīdz kavēt menopauzes sindromu, un uzlabo stāvokli ādas sadaļā krūtis, jo īpaši. Tā ir arī anti-novecošanās īpašības un uzlabo asinsriti. Produkts ir ļoti populārs sieviešu vidū ar plašu ķermeņa formu un ir īpaši labi piemērots nobriedušu sieviešu, kas izmisīgi nepieciešama labāka krūtis formu.
Dažādas šo dabisko komponentu kombinācijas ir būtiskas lielākajai daļai krūšu rekonstrukcijas produktu. Izlasiet etiķeti, ņemot krūts tabletes un pārliecinieties, ka jūs zināt katru elementu zāles.
Ja jūs izvēlaties augu krūts paplašināšanos tabletes, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu krūtis būs marvelously pilnīgāku, rounder, un tiešām apburošs un liels gaitā 30 dienas.
Un jūs varat justies pārliecināti, ka rezultāti būs pastāvīgi,un jūsu krūtis būs lielāks un rounder uz mūžu!

Lasīt pārskatus par krūšu rekonstrukcijas tabletes 


comments powered by Disqus