Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Sievietes Veselība  /  Krūts lifta pēc zīdīšanas

Krūšu rekonstrukcija pēc sievietēm, kas baro bērnu ar krūti

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2019-02-01)
Krūšu rekonstrukcija pēc sievietēm, kas baro bērnu ar krūti 

Sievietēm, kas baro bērnu ar krūti

Pat ja dāma var būt pilnīgi apmierināts ar viņas krūtis laikā viņas visu dzīvi, šo gandarījumu var izbalināt prom pēc sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Kad ptoze televizoru neviens no šīm sievietēm var ignorēt savas krūtis izskatās. Ptoze ir veselības jēdziens, bet tas vienkārši nozīmē, sagging krūtiņas.

Zīdīšanas izraisīt formas transformācijas un neviena sieviete kādreiz varēja saglabāt elastīgo krūtis ar vecumu. Paturot arī bērns var būtiski mainīt formu, veidu un apmēru krūšutēls. Zīdīšanas process parasti izraisa noklīdis suppleness, ražīgs ādas un krūtis dziedzeri maiņu.

Krūšu rekonstrukciju

Krūts rekonstrukcijas popularitāte pieaug, un amerikāņu statistikas pamatā vairāk nekā 50000 dāmas pieprasījuma krūšu rekonstrukcijas operāciju katru gadu. Sievietes piesaista šo veidu, kā atrisināt problēmu, slikts krūts parādīšanās pēc sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, jo ķirurģija nav laikietilpīga.

Ne vairāk kā 5 stundas dāma var būt labi veidotiem krūšutēls. Nav nepieciešams uztraukties par attiecībām, jo vienā nedēļā, sievietēm uzsākt savu kopīgo dzīvot, ja nav pēc ķirurģiskās problēmas vai atstāt karjeras ilgu laiku. Bet pēc operācijas vienmēr ir bažas par konkrētiem riskiem. Turklāt ne visi ir psiholoģiski gatavi izvēlēties krūšu palielināšanas operāciju. Tiem, kuri baidās no operācijas, bet vēlas, lai būtu elastīga jauna krūtis izvēlēties zāļu dziednieki.

Krūts rekonstrukcija produkti

Visvairāk populārs un viegli lietot augu krūts rekonstrukcijas produktiem. Produkti parasti ir piepildīta ar augu estrogēnu, kas varētu uzlabot krūts audiem. Viens vairāk krūts rekonstrukcijas produktu priekšrocība ir to pieejamību - nav prasības par ārsta apmeklējumu, lai saņemtu viņiem. Krūts rekonstrukcijas produktiem uzlabotu estrogēnu dāma organisma un krūtis audu sākuma pieaug.

Krūts rekonstrukcija pamatproduktiem parasti satur šādas sastāvdaļas, kas padara jūsu krūtis lielāku:

  • Pienene ir zināms, ka ir daudz augu estrogēnus. Var veikt savas atvases vai saknēm, vai tos abus, vai nu kā papildinājumu vai tēju. Vēl viens labs motīvs lietojamu pienenēm ir tas, ka tā palielina savu enerģiju un ļauj dzīvot ilgāk.
  • Dong Quai saknes sniedz spēcīgu phytoestrogens, Dong Quai ir elementi, kas var palielināt krūšutēls avots. Šīs saknes tiek izmantots arī kā augu apstrādes laikā menstruācijas. Tas palīdz novērst krampjus.
  • Fenheļa var palīdzēt jums attīstīt jūsu krūtis formu, ja pievienojat gela vai krūtis ādas eļļa. Jūs varat arī izmēģināt fenheļa dzēriens. Fenheļa ir sen iedibināta aphrodisiac vai seksuālas stimulējošs.
  • Grieķu siena trigonella ir gara vēsture. Tas ir teikts, ka dāmas no austrumu harems pārņēma savas krūtis palielināt šo augu sēklas. Grieķu siena trigonella ietver steroīdu prekursoriem un sieviešu hormonus. Šie komponenti ir iespēja sekmēt audu krūtis uzlabošana. Tas ietver arī lielo apjomu, phytochemicals, veicina krūts izaugsmi.
  • Savvaļas Yam parasti tiek izmantots grieķu siena trigonella, jo tās dabas uzturvielu. Šos divu veidu zālītes kombinācijā uzlabot krūtis aug. Bet kas ir vairāk svarīgi, savvaļas Jamsi var palīdzēt laikā PMS vai ārstētu menopauzes problēmām.
  • Pueraria Mirifica uzlabo sieviešu īpašības, uzlabo stingras krūtis un epidermu kvalitāte. Tas palīdz, lai kavētu menopauzes sindroms un uzlabo ādas krūtis, sadaļā valsts īpaši. Tas arī ir anti-novecošanās īpašības un uzlabo asinsriti.
Dažādās kombinācijās šīs dabiskās sastāvdaļas ir būtiskas attiecībā uz lielāko daļu krūšu rekonstrukcija produktiem. Lasīt etiķetes, vienlaikus ņemot krūšu tabletes un nodrošināt jūs zināt katram elementam medicīnā. Ja izvēlaties noderīga krūts paplašināšanos tabletes, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu krūtis būs apbrīnojami pilnīgāku, rounder, un patiesi apburošs un lielo 30 dienu laikā.

Lasīt vairāk par krūts rekonstrukcijas produkti 


comments powered by Disqus