Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Pusmūža krīze un andropauze

Pusmūža krīze un andropauze. Kā ārstēt andropauzi dabiski?

Pusmūža krīze un andropauze. Kā ārstēt andropauzi dabiski? 

Novecojošu vīriešu veselība

Kad vīrieši redz, ka jaunības enerģija un vīrišķīgais spēks norimst, sasniedzot 40 gadu vecumu, viņi piedzīvo jauktas jūtas. Kas attiecas uz fiziskajiem faktoriem, viņiem ir matu izkrišana, bezmiegs, problēmas ar atmiņu utt. Šādas lietas padara situāciju vēl sliktāku un pasliktina situāciju.

Viņi ļoti drīz zaudē motivāciju, jūtas aizkaitināti un nogurst. Dažos gadījumos viņiem var tikt veikta hiperhidroze un sejas pietvīkums, problēmas ar svaru, muskuļiem un sāpēm. Erekcijas disfunkcija ir vēl viens nepatīkams simptoms. Tā rezultāts ir depresija.

Pusmūža krīze

Gandrīz katrs vīrietis pusmūža krīzē piedzīvos vismaz vienu no iepriekš minētajiem simptomiem. Iepriekš minēto problēmu ietekmes pakāpe var atšķirties, taču bieži vien tā ir diezgan postoša. Šī krīze dzīves vidū ietekmē vīriešus un viņu dzīves kvalitāti, kas samazinās, ķermenim kļūstot vecākam.

Midlife Crisis
Pusmūža krīze
Turklāt, tas var izraisīt osteoporozi un sirds problēmas. Tas ir atkarīgs no jums, lai izlemtu, vai vēlaties atvieglot stāvokli un izskaust novecošanās simptomus. Personai jāievēro stratēģija, kas apvieno dažādus aspektus, piemēram, diētu, stresa kontroli, tabakas un alkohola lietošanas samazināšanu.

Novecojošu vīriešu seksuālā veselība

Vīrieša seksuālā veselība mainās arī, vīrietim novecojot. Seksuālā veselība ir atkarīga no dzimumhormona, ko sauc par testosteronu. Andropauze vai parasti pazīstama kā vīriešu menopauze ir hormonāls stāvoklis, kas rodas vīriešiem pēc noteikta vecuma. Šim stāvoklim ir fiziski cēloņi, un tas notiek, kad testosterona līmenis pamazām samazinās. Šis process sākas apmēram 30 gadu vecumā, un tad katru desmitgadi ir 10% kritums.

Tā kā testosterons ir hormons, kas palīdz uzturēt seksuālo libido, spermas veidošanos, dzimumorgānu un ķermeņa apmatojumu, muskuļu masu un kaulu audus, andropauzes sekas pakāpeniski parādās, cilvēkam kļūstot vecākam.
Kā jau iepriekš minēts, andropauze ir menopauzei līdzīgs stāvoklis novecojošiem vīriešiem. Bet kas īsti ir andropauze, kā tas atšķiras no sieviešu menopauzes un kā dabiski ārstēt andropauzi? Let's uzzināt.

Vai andropauze ir tas pats, kas pusmūža krīze?

Termini "andropauze" un "pusmūža krīze" bieži tiek lietoti savstarpēji aizstājami, taču tie faktiski attiecas uz dažādām pieredzēm, ar kurām vīrieši var saskarties, pārvietojoties pa 40 gadiem un pēc tam.

Andropauzi raksturo pakāpeniska testosterona līmeņa pazemināšanās, kas parasti sākas vīrieša 40 vai 50 gadu vecumā. Šī testosterona samazināšanās var izraisīt dažādus simptomus, piemēram, nogurumu, samazinātu libido, erektilās disfunkcijas, garastāvokļa svārstības un ķermeņa sastāva izmaiņas.

No otras puses, pusmūža krīze ir psiholoģiska parādība, ko raksturo neapmierinātības, trauksmes sajūta un steidzamības sajūta, lai veiktu būtiskas izmaiņas savā dzīvē, ko bieži izraisa pusmūža sasniegšana. Pusmūža krīzes laikā indivīdi var apšaubīt savus sasniegumus, attiecības un vispārējo dzīves mērķi.

Lai gan gan vīriešu menopauze, gan pusmūža krīze var rasties pusmūžā un dalīties ar dažiem simptomiem, kas pārklājas, piemēram, garastāvokļa svārstībām un libido izmaiņām, tie ir atšķirīgi pārdzīvojumi. Vīriešu menopauze galvenokārt ietver fizioloģiskas izmaiņas, kas saistītas ar hormonālajām svārstībām, savukārt pusmūža krīze vairāk ir saistīta ar psiholoģiskiem un emocionāliem satricinājumiem.
Ir svarīgi atpazīt atšķirības starp abiem un saprast, ka ne visi vīrieši tās piedzīvos vienādi. Daži vīrieši vienlaikus var piedzīvot gan vīriešu menopauzi, gan pusmūža krīzi, bet citi var piedzīvot tikai vienu vai nevienu no tiem.

Andropauzes simptomi

Andropauzes simptomi var rasties, kad vīrieši sasniedz 40 gadu beigas vai 50 gadu sākumā. Daži no šiem bieži sastopamajiem simptomiem ir:

 • Dzimumtieksmes zudums
 • Erekcijas disfunkcija
 • Zems spermatozoīdu skaits
 • Zems spermas daudzums
 • Enerģijas trūkums
 • Zema muskuļu masa
 • Garastāvokļa svārstības
 • Depresija
 • Bezmiegs
 • Nogurums
 • Palielināts vēdera tauku daudzums
 • Grūtības koncentrēt
 • Kaulu blīvuma samazināšanās
 • Vīriešu krūšu attīstība
 • Matu izkrišana
 • Karstās zibspuldzes
 • Sēklinieku lieluma samazināšana

Andropauzes problēmas un sekas

Ieejot andropauzes fāzē, vīrieši saskaras ar virkni izaicinājumu , kas var būtiski ietekmēt viņu fizisko, emocionālo un garīgo labsajūtu. Ja šīs problēmas netiks risinātas, tām var būt ilgstošas sekas uz dažādiem viņu dzīves aspektiem.

Viena no galvenajām andropauzes problēmām ir testosterona līmeņa pazemināšanās. Testosteronam ir izšķiroša loma muskuļu masas, kaulu blīvuma un vispārējā enerģijas līmeņa uzturēšanā. Samazinoties testosterona līmenim, vīriešiem var rasties nogurums, muskuļu masas zudums, palielināts ķermeņa tauku daudzums un samazināta fiziskā izturība. Šīs izmaiņas var ne tikai ietekmēt vīrieša spēju iesaistīties fiziskās aktivitātēs, bet arī ietekmēt viņa pašcieņu un pārliecību.

Turklāt andropauze var ietekmēt arī seksuālo veselību. Samazināts testosterona līmenis var izraisīt tādus simptomus kā erektilā disfunkcija, samazināts libido un grūtības sasniegt vai saglabāt erekciju. Šie jautājumi var sasprindzināt intīmās attiecības un izraisīt vilšanās, apmulsuma un nepietiekamības sajūtu.

Papildus fiziskiem simptomiem andropauze var būtiski ietekmēt arī garīgo un emocionālo labsajūtu. Hormonālās svārstības andropauzes laikā var veicināt garastāvokļa svārstības, aizkaitināmību, trauksmi un depresiju. Vīriešiem var rasties grūtības tikt galā ar šīm pārmaiņām, izraisot apjukuma, izolācijas un zemas pašvērtības sajūtu.

Neārstētas andropauzes sekas var pārsniegt individuālo veselību, lai ietekmētu attiecības un vispārējo dzīves kvalitāti. Intīmās partnerattiecības var ciest seksuālu grūtību un emocionālas spriedzes dēļ, kas noved pie komunikācijas traucējumiem un samazinātas tuvības.
Vīriešiem, kuri piedzīvo andropauzi, ir ļoti svarīgi atpazīt šos izaicinājumus un meklēt atbalstu no veselības aprūpes speciālistiem, tuviniekiem un atbalsta grupām. Agrīna simptomu novēršana un ārstēšanas iespēju izpēte var palīdzēt mazināt andropauzes negatīvās sekas un uzlabot vispārējo dzīves kvalitāti. Veicot proaktīvus pasākumus, lai pārvaldītu andropauzi, vīrieši var pārvietoties pa šo fāzi ar lielāku izturību un labklājību.

Andropauze un erektilā disfunkcija

Viena no lielākajām andropauzes problēmām ir erektilā disfunkcija. Tas var būt vīriešu lielākās bažas un pirmais iemesls, kāpēc vīrieši vēlas uzzināt, kā dabiski ārstēt andropauzi. Andropauzes laikā, kad testosterona līmenis pazeminās pārāk strauji vai ir samazinājies uz pusi no maksimālā līmeņa, vīriešu seksuālā veselība sāk ciest. Jūs sākat izjust arī citus iepriekš apspriestos simptomus.

Erekcijas disfunkcija vīriešiem ir ļoti izplatīta 40. gadu beigās un 50. gados, jo ievērojami pazeminās testosterona līmenis. Galvenā dzimumhormona trūkums vīriešu ķermenī nelabvēlīgi ietekmē dzimumtieksmi. Vīrieši sāk piedzīvot libido zudumu un arī nespēj darboties seksuālās aktivitātes laikā.
Andropause
Andropauze un impotence
Zems testosterona līmenis ietekmē arī dzimumorgāna darbību, kas seksuālās aktivitātes laikā izraisa erekcijas problēmas. Vīriešiem neizdodas sasniegt un uzturēt erekciju seksuālās aktivitātes laikā, kas noved pie nulles apmierinātības un prieka. Zems testosterona līmenis un erektilā disfunkcija ir saistīta arī ar zemu spermas ražošanu un spermas koncentrācijas samazināšanos.

Kopumā vēlme iesaistīties seksuālās aktivitātēs, erekcijā un seksuālajā darbībā ievērojami kavē andropauzes sākumu un hormonālā līmeņa pazemināšanos.

Kā novērst andropauzi?

Galvenais jautājums, kas visiem vīriešiem ir prātā, ir "kā novērst andropauzi?".

Šeit ir dažas dabiskas izmaiņas , kas jums jāievieš savā dzīvē, lai novērstu andropauzes komplektu un turpinātu paaugstināt hormonālo līmeni, lai novērstu erektilās disfunkcijas, matu izkrišanu, fiziskā spēka trūkumu un citus galvenos simptomus:

 • Dzīvesveidu
 • Veselīgs uzturs
 • Vingrinājumi

Dzīvesveidu

Dzīvesveida faktori ir ļoti atbildīgi par agrīnu vai ātru andropauzi. Daudzi no andropauzes simptomiem rodas dzīvesveida problēmu dēļ, piemēram, alkohola atkarība, trauksme, stress, depresija, miega trūkums un slikts uzturs.

Mainiet savu dzīvesveidu, uzlabojot uzturu un samazinot cigarešu smēķēšanu un alkohola patēriņu. Lielākais izraisītājs ir stress un trauksme, kas izraisa būtiskas hormonu līmeņa izmaiņas. Andropauzē liela nozīme ir attiecību jautājumiem, finansiālām raizēm, pusmūža krīzei un citām problēmām. Centieties novērst šos cēloņus, lai dzīvotu bez stresa, relaksējošu dzīvi.

Veselīgs uzturs

Veselīga ēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā novērst andropauzi. Vīriešiem ir nepieciešami proteīni, vitamīni un minerālvielas, lai uzturētu muskuļu masu un palīdzētu testosterona ražošanā. Cinks, omega-3 taukskābes, D vitamīns ir vitāli svarīgi testosterona ražošanā. Iekļaujiet liesās dzīvnieku olbaltumvielas, jūras veltes, tunci, sardīnes, austeres, riekstus, zaļos lapu dārzeņus un piena produktus ar zemu tauku saturu savā parastajā uzturā.

Vingrinājumi

Lai novērstu andropauzi, jums jāpaliek formā un regulāri jāvingro. Vingrošana kontrolē asinsspiedienu un novērš citas slimības, piemēram, diabētu un aptaukošanos, kas var paātrināt andropauzi. Tas uzlabo jūsu asinsriti, uzlabojot reproduktīvo orgānu darbību. Vingrinājumi ir būtiski arī pareizai hormonālai ražošanai organismā, īpaši palīdzot organismam ražot vairāk testosterona.

Vīriešiem katru dienu jāiesaistās vismaz trīsdesmit minūšu regulārās fiziskās aktivitātēs, lai veicinātu testosterona ražošanu organismā. Katru dienu nodarbojieties ar kādu sporta veidu vai nodarbojieties ar sirds un asinsvadu vingrinājumiem, lai uzturētu sevi formā un saglabātu savu vīrišķību.

Andropause ārstēšanas iespējas

Andropause
Andropauzes ārstēšanas iespējas
Lai gan jūs neatradīsit izārstēt savu pusmūža krīzi, jūs varat uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot noteiktas andropauzes ārstēšanas iespējas, kas var palīdzēt jums cīņā ar andropauzes sekām. Populārākie erekcijas pastiprinātāji tiek ražoti tā saukto erekcijas tablešu veidā.

Šīs tabletes faktiski nav nekas cits kā uztura bagātinātāji andropauzes ārstēšanai. Tie var radīt pozitīvas izmaiņas jūsu seksuālajā dzīvē, kas palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti kopumā. Neticiet tiem, kas saka, ka šādas tabletes nav iztērētās naudas vērtas.

Tas ir būtiski, jo sekss ir virzītājspēks, kas ietekmē mūsu dzīvi un mūsu attiecības. Sekss ir cieši saistīts ar emocijām, un mēs to nevaram ņemt atsevišķi. Sievietes dod priekšroku tiem vīriešiem, kuri ir spēcīgi un labi gultā. Viņi vēlas, lai viņu vīriešiem būtu seksuāls spars. Un, protams, viņi nevēlas pavadīt savu dzīvi ar tiem vīriešiem, kuri cieš no andropauzes un tās sekām.

Uztura bagātinātāji andropauzei

Vīriešu augstākās kvalitātes veselības un vīrišķības saglabāšanas atslēga ir pareiza ēšana. Vīriešiem ir nepieciešams vairāk kaloriju nekā sievietēm, un viņiem ir jāēd pārtika, kas bagāta ar olbaltumvielām un šķiedrvielām. Piena produkti, liesās olbaltumvielas un augu olbaltumvielas ir svarīgas, lai saglabātu savu spēku un reproduktīvo veselību neskartu.

Tomēr pārtikas produkti bieži vien nav pietiekami, lai nodrošinātu jums nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu daudzumu. Ja jūs neuzņemat nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu daudzumu ar pārtiku, var ciest reproduktīvā veselība.
Andropause
Dabas bagātinātāji andropauzes ārstēšanai

Dabiska andropauzes ārstēšana

Jums ir nepieciešama dabiska andropauzes ārstēšana. Tie parasti ir uztura bagātinātāji , kas satur nepieciešamos vitamīnus, garšaugus vai minerālvielas, lai šādos laikos uzlabotu jūsu seksuālo veselību. Šie papildinājumi ir labākās andropauzes ārstēšanas iespējas, jo tie papildina barības vielas, kas trūkst organismā. Tie palīdz dabiskā vīriešu hormona, ko sauc par testosteronu, ražošanā.

Šeit ir dažas no svarīgākajām uzturvielām testosteronu paaugstinošos uztura bagātinātājos, lai izārstētu problēmas ar zemu testosterona līmeni, uzlabotu seksuālo veselību un dabiski ārstētu andropauzi:

 • D-asparagīnskābe
 • Dehidroepiandrosterons
 • Cinks
 • Augu piedevas

D-asparagīnskābe

Testosteronu paaugstinoši uztura bagātinātāji var saturēt šo neaizvietojamo dabisko aminoskābi, ko sauc par D-asparagīnskābi. Pētījumi liecina, ka šai aminoskābei piemīt īpašības, lai palielinātu luteinizējošo hormonu vīriešiem, padarot Leydig šūnas vīriešu reproduktīvajā orgānā ražot vairāk testosterona. Tas arī uzlabo spermas ražošanu un veselību.

DHEA

DHEA vai Dehydroepiandrosterone ir hormons, ko izdala virsnieru dziedzeri un kas uztur optimālu testosterona līmeni. Papildinājumi, kas satur DHEA, darbojas kā anabolisks steroīds, palīdzot pārvaldīt nepieciešamo testosterona līmeni. Kad cilvēki noveco un andropauze sāk iestāties, DHEA piedevas var palīdzēt paaugstināt vīriešu hormonu līmeni.

Cinks

Cinks ir viens no minerāliem, kas ir vitāli svarīgs vīriešu reproduktīvajai veselībai. Vīrieši ar zemu testosterona līmeni gūst milzīgu labumu no cinka piedevām. Tas palīdz izārstēt neauglību un veicina vīriešu reproduktīvo veselību. Cinka piedevu lietošana ir būtiska andropauzes laikā, lai uzlabotu seksuālo veselību.

Augu piedevas

Papildus vitamīnu un minerālvielu piedevām tirgū ir pieejami arī citi augu piedevas andropauzes ārstēšanai . Garšaugi, piemēram, ashwagandha, mātītes, žeņšeņs un Yohimbe, rada brīnumus cilvēkiem ar zemu testosterona līmeni. Šie augi uzlabo testosterona ražošanu, tādējādi palīdzot spermas ražošanā, skaitā, spermas veselībā, kustīgumā un libido.

Kā ārstēt andropauzi dabiski? Secinājums.

Andropauze ir izplatīta un var notikt ar ikvienu kā dabas parādība. Tomēr to var kontrolēt, ja īstajā laikā meklējat dabiskas andropauzes ārstēšanas iespējas .

Andropause
Andropauzi var ārstēt!
Lai gan pareiza ēšana un dzīvesveida izmaiņas var ierobežot andropauzes rašanos, pareizas vitamīnu un minerālvielu piedevas nodrošina jūsu ķermeni ar pareiziem vitamīnu un minerālvielu piedevām, kas palīdz uzlabot vīriešu seksuālo veselību. Šie dabiskie veidi palīdz dabiski ražot optimālu vīriešu dzimuma hormona daudzumu, lai saglabātu jūsu vīrišķību un auglību gadiem ilgi.

Lai gan visi vīrieši vēlas būt seksuāli spēcīgi, daudziem vīriešiem ir grūti iegādāties andropauzes ārstēšanas produktus, jo viņi nejūtas ērti to darīt vai arī uzskata to par aizvainojošu viņu ego un vīrišķībai. Par laimi, šodien daudziem vīriešiem izdodas iemācīties dabiski ārstēt andropauzi un pieņemt, ka viņiem var būt nepieciešama palīdzība un iegādāties šos produktus.

Dabisko andropauzes ārstēšanas produktu priekšrocības

Dabiskie andropauzes ārstēšanas produkti palīdz uzlabot situāciju no dažādiem punktiem.

 • Pirmkārt, tie palīdz pārvarēt andropauzi.
 • Otrkārt, tie uzlabo vīrieša seksuālo dzīvi. Izmantojot to, vīriešiem ir labāka erekcija, kā arī uzlabojas apkārtmērs un garums.
 • Trešais: Ļoti svarīgi ir tas, ka uzlabojas arī vīrieša vispārējā veselība.
 • Ceturtkārt: asins plūsma uzlabojas, kas uzlabo asinsriti iegurņa zonā.
 • Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir tas, ka vīriešu libido uzlabošanas produkti dara brīnumus attiecībās, jo sekss ir tā pamatā.
Ir pilnīgi skaidrs, kāpēc arvien vairāk vīriešu sāk uzticēties dabiskajām andropauzes ārstēšanas tabletēm un bieži tās lieto.

Padomi, kā izvēlēties pareizās dabiskās tabletes

Kad runa ir par dabisko tablešu izvēli, lai novērstu andropauzes simptomus un uzlabotu seksuālo veselību, ir svarīgi pieņemt apzinātus lēmumus, lai nodrošinātu drošību un efektivitāti. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizās dabiskās tabletes:

 • Pētījuma sastāvdaļas: Veltiet laiku, lai izpētītu dabiskās tabletes atrodamās sastāvdaļas. Meklējiet uztura bagātinātājus, kas satur klīniski pierādītas sastāvdaļas, par kurām zināms, ka tās atbalsta hormonālo līdzsvaru un seksuālo funkciju, piemēram, Tribulus terrestris, Tongkat Ali, maka sakne un ragveida kazas nezāle. Izvairieties no produktiem ar mākslīgām piedevām, pildvielām vai potenciāli kaitīgām sastāvdaļām.
 • Pārbaudiet produkta kvalitāti: meklējiet dabiskas tabletes, ko izgatavojuši cienījami ražotāji, kas ievēro stingrus kvalitātes kontroles standartus. Pārbaudiet tādus sertifikātus kā labas ražošanas prakses (LRP) sertifikācija, kas nodrošina, ka produkts tiek ražots objektā, kas atbilst stingriem kvalitātes un drošības standartiem.
 • Izlasiet klientu atsauksmes: Pirms pirkuma veikšanas izlasiet klientu atsauksmes un atsauksmes, lai novērtētu produkta efektivitāti un uzticamību. Pievērsiet uzmanību atsauksmēm par seksuālās veselības, enerģijas līmeņa un vispārējās labklājības uzlabojumiem. Tomēr uzmanieties no pārāk pārspīlētiem apgalvojumiem vai atsauksmēm, kas šķiet pārāk labas, lai būtu patiesas.
 • Konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistiem: Pirms sākat jebkādu jaunu papildinājumu shēmu, konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju, it īpaši, ja jums ir pamata veselības problēmas vai lietojat zāles. Jūsu veselības aprūpes sniedzējs var piedāvāt personalizētus ieteikumus un nodrošināt, ka dabiskās tabletes ir drošas un piemērotas jūsu individuālajām vajadzībām.
 • Apsveriet devas un formulējumu: Pievērsiet uzmanību ieteicamajai dabisko tablešu devai un formulējumam. Dažiem uztura bagātinātājiem var būt nepieciešama lielāka vai biežāka dozēšana, lai sasniegtu optimālus rezultātus. Turklāt apsveriet tablešu, piemēram, kapsulu, tablešu vai pulveru, sastāvu un izvēlieties iespēju, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un dzīvesveidam.
 • Novērtējiet rentabilitāti: Lai gan cenai nevajadzētu būt vienīgajam noteicošajam faktoram, apsveriet dabisko tablešu rentabilitāti salīdzinājumā ar citām ārstēšanas iespējām. Salīdziniet cenas starp dažādiem zīmoliem un ņemiet vērā tādus faktorus kā porciju skaits vienā konteinerā un visas pieejamās atlaides vai akcijas.
 • Pārraugiet rezultātus: Kad esat izvēlējies dabisku tableti, pārraugiet savu progresu un pievērsiet uzmanību jebkādām simptomu un vispārējās labsajūtas izmaiņām. Dodiet papildinājumam pietiekami daudz laika darbam, jo var paiet vairākas nedēļas vai mēneši, lai piedzīvotu ievērojamus uzlabojumus. Ja neredzat vēlamos rezultātus, apsveriet iespēju pielāgot devu vai izmēģināt citu produktu.
Ievērojot šos padomus, jūs varat pieņemt apzinātus lēmumus un izvēlēties pareizās dabiskās tabletes, lai atbalstītu savu ceļu uz labāku seksuālo veselību un vispārējo labsajūtu andropauzes laikā.

Palieliniet testosterona līmeni un dabiski ārstējiet andropauzi
comments powered by Disqus