Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Pusmūža krīze un andropauze

Midlife krīze un Andropause. Kā ārstēt Andropause Protams?

Midlife krīze un Andropause. Kā ārstēt Andropause Protams? 

Veselība Novecošana Vīrieši

Kad vīrieši redz, ka jauniešu enerģija un vīrišķīgs spēks izzūd, kad tie sasniedz 40 viņi izjūt jauktas jūtas. Attiecībā uz fiziskajiem faktoriem, viņiem ir matu izkrišana, bezmiegs, problēmas ar atmiņu, uc Šādas lietas padara situāciju vēl sliktāku un pasliktināt situāciju.

Tās zaudējumu motivāciju, justies iekaisušas un riepu ļoti drīz. Dažos gadījumos, tie var iziet hiperhidroze un sejas pietvīkums, problēmas ar svaru, muskuļi, un sāpes. Erektīlā disfunkcija ir vēl viens nepatīkams simptoms. Tā rezultāts ir depresija.

Midlife krīze

Gandrīz katrs cilvēks viņa midlife krīze piedzīvos vismaz viens no iepriekš minētajiem simptomiem. Iepriekš minēto problēmu pakāpe var atšķirties, bet bieži vien tā ir diezgan postoša. Šī krīze dzīves vidū ietekmē vīriešus un viņu dzīves kvalitāti, kas samazinās, ķermenim kļūstot vecākam.

Midlife Crisis
Midlife krīze
Turklāt, tas var dot osteoporozi un sirds problēmas. Tas ir atkarīgs no jums izlemt, vai vēlaties, lai nosacījums vieglāku un izskaust simptomus novecošanās. Personai ir jāievēro stratēģija, kas apvieno dažādus aspektus, piemēram, diētu, stresa kontroli, tabakas un alkohola lietošanas samazināšanu.

Seksuālā veselība Novecošana Vīrieši

Vīriešu seksuālo veselību arī mainās, kad cilvēks vecumu. Seksuālā veselība ir atkarīga no dzimumhormonu, ko sauc par testosteronu. Andropause,vai parasti sauc par vīriešu menopauzes,ir hormonāls stāvoklis notiek vīriešiem pēc noteikta vecuma. Ir fiziski cēloņi šo nosacījumu, un tas notiek, kad testosterona līmenis samazinās pamazām. Šis process sākas apmēram 30 gadu vecumā, un tad katru desmit gadu laikā ir 10 % samazinājums.

Jo testosterons ir hormons, kas palīdz saglabāt seksuālo libido, spermas radīšana, dzimumorgānu un ķermeņa apmatojuma, muskuļu masu un kaulu audu, andropause sekas pakāpeniski parādās kā persona kļūst vecāki.
Kā minēts iepriekš, andropause ir menopauzes līdzīgu stāvokli novecošanās vīriešiem. Bet kas īsti ir andropause, kā tas atšķiras no sieviešu menopauzes un kā ārstēt andropause dabiski? Nosauc.

Kas ir Andropause?

Ar vecumu saistītas izmaiņas vīriešiem izraisa zemu testosterona ražošanu un seksuālās veselības izmaiņas, ko raksturo libido trūkums un traucēta seksuālā darbība. Tā kā ir zems testosterona degvielas vīriešu libido, tas ietekmē vīriešu seksuālo sniegumu, spermatozoīdu skaits un koncentrācija,fiziskā enerģija, un izturību.

Hormonu izmaiņas var ietekmēt arī emocionālo veselību. Šo stāvokli sauc par andropause.
Andropause
Andropause un hormoni
Tas notiek pakāpeniskā laika posmā vidūdzīves, ar hormonālo līmeni ievērojami samazinās, jo vīrieši saglabāt novecošanos. Tas atšķiras no menopauzes sievietēm tā sākuma veidā.

Hormonālās izmaiņas sakarā ar pieturas ovulācijas sievietēm zīme sākuma menopauzes, kas notiek ātri pēc vecuma. Tomēr vīriešiem, testosterona līmenis glabāt pilināmā gadu gaitā ļoti pakāpeniski.

Kad Andropause Set In?

Parasti, vīrieši pēc vecuma 50 cieš no testosterona līmeņa kritums. Daži vīrieši pieredze kritums diezgan agri, jo neveselīgu dzīvesveidu, slimības, vai zāles. Vīriešiem ir augstākais testosterona līmenis viņu pusaudža gados un jaunatni. Pēc 30 gadu vecuma, līmeņi katru gadu samazinās par vienu procentu.

Andropause simptomi

Simptomi andropause var rasties, ja vīrieši sasniedz savu vēlu 40 vai laikā agrīnā 50's. Daži no šiem simptomiem ir:

 • Seksuālās piedziņas zudums
 • Erektīlā disfunkcija
 • Mazs spermatozoīdu skaits
 • Mazs spermatozoīdu daudzums
 • Enerģijas trūkums
 • Zema muskuļu masa
 • Garastāvokļa svārstības
 • Depresija
 • Bezmiegs
 • Nogurums
 • Palielināts vēdera tauku saturs
 • Grūtības koncentrēties
 • Kaulu blīvuma samazināšanās
 • Attīstība vīriešu krūtis
 • Matu izkrišana
 • Karstā mirgo
 • Sēklinieku izmēra samazināšanās

Andropause un erektilā disfunkcija

Viena no galvenajām problēmām andropause ir erektilā disfunkcija. Tas var būt vīriešu lielākās bažas un pirmais iemesls, kāpēc vīrieši vēlas uzzināt, kā ārstēt unropause dabiski. Laikā andropause, kad testosterona līmenis samazinās pārāk ātri vai ir samazinājies uz pusi no to maksimālā līmeņa, seksuālo veselību vīriešiem sāk ciest. Jūs arī sākt piedzīvo citu iepriekš apspriesti simptomi.

Erekcijas disfunkcija vīriešiem ir ļoti bieži laikā vēlu 40's un 50's sakarā ar lielu kritumu testosterona līmeni. Trūkums galveno dzimumhormonu vīrieša organismā negatīvi ietekmē seksuālo disku. Vīrieši sāk izjust zaudējumu libido un arī nespēj veikt seksuālās aktivitātes laikā.
Andropause
Andropause un impotence
Zems testosterona ietekmē arī seksuālā orgāna darbību, kas izraisa erekcijas problēmas seksuālās aktivitātes laikā. Tēviņi nespēj sasniegt un uzturēt erekciju seksuālās aktivitātes laikā, kā rezultātā nulles apmierinātību un baudu. Zems testosterona un erektilās disfunkcijas ir saistīti arī ar zemu spermas ražošanu un samazināšanos spermas koncentrāciju.

Kopumā vēlme iesaistīties seksuālās aktivitātēs, erekcija, un seksuālo sniegumu ievērojami kavē ar sākuma andropause un kritumu hormonālo līmeni.

Kā novērst Andropause?

Galvenais jautājums visiem vīriešiem ir viņu prātos ir "kā novērst andropause?".

Šeit ir dažas dabiskas izmaiņas, kas jums ir nepieciešams īstenot savā dzīvē, lai novērstu komplektu andropause un saglabāt palielināt savu hormonālo līmeni, lai novērstu erektilo disfunkciju, matu izkrišana, fiziskās izturības trūkums, un citi galvenie simptomi:

 • Dzīvesveidu
 • Veselīgs uzturs
 • Vingrinājumi

Dzīvesveidu

Dzīvesveida faktori ir ļoti atbildīgs par agrīnu vai ātru unropause. Daudzi no andropause simptomi rodas sakarā ar dzīvesveida problēmām, piemēram, alkohola atkarība, nemiers, stress, depresija, miega trūkums, un slikta diēta.

Mainīt savu dzīvesveidu, uzlabojot savu uzturu un samazinot par cigarešu smēķēšanu un alkohola patēriņu. Lielākais sprūda ir stress un nemiers, kas noved pie lielām izmaiņām hormonālo līmeni. Attiecību jautājumiem, finanšu rūpēm, midlife krīze, un citas problēmas ir liela nozīme unropause. Centieties, lai novērstu šos cēloņus, lai vadītu bezstresa, atvieglinātas dzīves.

Veselīgs uzturs

Ēšana veselīgi ir viens no labākajiem veidiem, kā novērst unropause. Vīriešiem ir nepieciešams olbaltumvielas, vitamīni, un minerālvielas, lai saglabātu muskuļu masu un atbalstu testosterona ražošanu. Cinks, omega-3 taukskābes, D vitamīns, ir ļoti svarīgi testosterona ražošanā. Iekļaujiet liesas dzīvnieku olbaltumvielas, jūras veltes, tunzivis, sardīnes, austeres, riekstus, zaļos lapu dārzeņus un piena produktus ar zemu tauku saturu jūsu regulārajā uzturā.

Vingrinājumi

Lai novērstu andropause, jums ir jāpaliek fit un izmantot regulāri. Vingrošana saglabā asinsspiedienu kontrolē un novērš citas slimības, piemēram, diabētu un aptaukošanos, kas var pastiprināt unropause. Tas uzlabo jūsu asinsriti, uzlabojot jūsu reproduktīvo orgānu darbību. Vingrinājumi ir arī būtiski pareizai hormonālai ražošanai organismā, īpaši palīdzot organismam ražot vairāk testosterona.

Vīriešiem ir jāiesaistās vismaz trīsdesmit minūtes regulāras fiziskās aktivitātes dienā, lai veicinātu testosterona ražošanu organismā. Iesaistīties dažās sporta vai praksē sirds un asinsvadu vingrinājumi katru dienu, lai saglabātu fit un saglabāt savu vīrišķība.

Andropause ārstēšanas iespējas

Andropause
Andropause ārstēšanas iespējas
Lai gan jūs neatradīsiet izārstēt jūsu vidū dzīves krīzi, jūs varat veikt dzīves kvalitāti labāk, izmantojot noteiktu unropause ārstēšanas iespējas, kas var palīdzēt jums jūsu kaujas ar andropause sekas. Populārākie erekcijas pastiprinātāji tiek ražoti tā saukto erekcijas tablešu veidā.

Šīs tabletes ir faktiski nekas vairāk kā uztura bagātinātāji andropause ārstēšanai. Tie var radīt pozitīvas izmaiņas jūsu seksuālajām dzīvēm, kas palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti kopumā. Nedomāju, ka tie, kas saka, šādas tabletes nav vērts iztērēto naudu.

Tas ir būtiski, jo sekss ir virzītājspēks, kas ietekmē mūsu dzīvi un mūsu attiecības. Sekss ir cieši saistīts ar emocijām, un mēs nevaram ņemt to atsevišķi. Sievietes dod priekšroku tiem vīriešiem, kuri ir spēcīgi un labi gultā. Viņi vēlas, lai viņu vīriem būtu seksuāla spars. Un, protams, viņi ne vēlas pavadīt savu dzīvi ar tiem vīriešiem, kuri cieš no andropause un tās sekas.

Uztura bagātinātāji Andropause

Galvenais, lai piemaksu veselību vīriešiem un saglabājot vīrišķība ir ēšanas tiesības. Vīriešiem ir nepieciešams vairāk kaloriju nekā sievietes un ir ēst pārtiku, kas bagāta ar olbaltumvielām un šķiedrām. Piena produkti, liesās olbaltumvielas, un augu olbaltumvielas ir svarīgi, lai saglabātu savu spēku un reproduktīvo veselību neskartu.

Tomēr pārtikas produkti bieži vien nav pietiekami, lai nodrošinātu jūs ar nepieciešamo daudzumu vitamīnu un minerālvielu. Ja jūs nespējat uzņemt nepieciešamo daudzumu vitamīnu un minerālvielu ar pārtiku, reproduktīvā veselība var ciest.
Andropause
Dabas bagātinātāji andropause ārstēšana

Dabas ārstēšana Andropause

Jums nepieciešama dabiska ārstēšana unropause. Tie parasti uztura bagātinātāji, kas satur nepieciešamos vitamīnus, garšaugi, vai minerālvielas, lai uzlabotu savu seksuālo veselību šādos laikos. Šie papildinājumi ir labākais andropause ārstēšanas iespējas, jo tās papildina uzturvielas trūkst organismā. Tie atbalsta dabisko ražošanu vīrišķo hormonu sauc testosterons.

Šeit ir daži no vitāli uzturvielas testosterona palielināšanas bagātinātāji izārstēt zemu testosterona problēmas, uzlabot seksuālo veselību, un ārstēt andropause dabiski:

 • D-asparadskābe
 • Dehydroepiandrosterone Dehydroepiandrosterone
 • Cinka
 • Augu izcelsmes piedevas

D-asparadskābe

Testosterons palielinot bagātinātāji var saturēt šo neaizstājamo dabas aminoskābes sauc D-asparagīnskābe. Pētījumi liecina, ka šī aminoskābe ir īpašības, lai palielinātu luteinizing hormonu vīriešiem, padarot Leydig šūnas vīriešu reproduktīvo orgānu ražot vairāk testosterona. Tas arī uzlabo spermas ražošanu un veselību.

DHEA DHEA

DHEA vai Dehydroepiandrosterone ir hormons, ko izdala virsnieru dziedzeri un uztur optimālu testosterona līmeni. Bagātinātāji, kas satur DHEA darbojas kā anabolisko steroīdu, palīdzot pārvaldīt nepieciešamo testosterona līmeni. Kad cilvēki vecuma un ropause sāk noteikt, DHEA bagātinātāji var palīdzēt palielināt vīrišķo hormonu līmeni.

Cinka

Cinks ir viens minerāls, kas ir ļoti svarīgi vīriešu reproduktīvo veselību. Vīrieši ar zemu testosterona līmenis ļoti gūst labumu no cinka piedevas. Tas palīdz izārstēt neauglību un veicina vīriešu reproduktīvo veselību. Ņemot cinka piedevas ir būtiska laikā andropause, lai uzlabotu seksuālo veselību.

Augu izcelsmes piedevas

Papildus vitamīnu un minerālvielu piedevas, ir arī citi augu piedevas andropause ārstēšana pieejama tirgū. Garšaugi, piemēram, ashwagandha, grieķu siena trigonella, žeņšeņs, un Yohimbe darba brīnumus cilvēkiem ar zemu testosterona līmeni. Šie augi uzlabot testosterona ražošanu, tādējādi palīdzot spermas ražošanu, skaits, spermas veselību, kustīgumu, un libido.

Kā ārstēt Andropause Protams? Secinājums.

Andropause ir izplatīta un var notikt ar ikvienu kā dabas parādība. Tomēr to var kontrolēt, ja jūs meklēt dabas unropause ārstēšanas iespējas īstajā laikā.

Andropause
Andropause var ārstēt!
Kaut ēšanas tiesības un dzīvesveida izmaiņas var ierobežot sākumu andropause, nodrošinot savu ķermeni ar pareizo vitamīnu un minerālvielu piedevas palīdzēt palielināt vīriešu seksuālo veselību. Šie dabas veidi atbalsta dabisko ražošanu optimālu daudzumu vīriešu dzimuma hormonu, lai saglabātu savu vīrišķība un auglību gadiem.

Lai gan visi vīrieši vēlas būt seksuāli spēcīga, daudzi vīrieši ir grūti iegādāties unropause ārstēšanas produktus, jo viņi nejūtas ērti to darīt, vai viņi uzskata, ka apvainojoši par savu ego un viņu vīrišķība. Par laimi, šodien daudzi vīrieši izdodas uzzināt, kā ārstēt unropause dabiski un pieņemt, ka viņiem var būt nepieciešama palīdzība un iegādāties šos produktus.

Ieguvumi no dabas Andropause apstrādes produkti

Dabas unropause apstrādes produkti palīdz uzlabot situāciju no dažādiem punktiem.

 • Pirmkārt, tie palīdz pārvarēt unropause.
 • Otrkārt, tie uzlabo cilvēka seksuālo dzīvi. Izmantojot to vīriešiem ir labāka erekcija, un apkārtmērs un garums arī ir uzlabots.
 • Treškārt, ļoti svarīgi ir, lai cilvēka vispārējo veselību arī uzlabo.
 • Ceturtkārt: asins plūsma kļūst labāk, kas noved pie uzlabotas cirkulācijas iegurņa zonā.
 • Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka vīriešu libido uzlabošanas produkti do brīnumus ar attiecībām, jo sekss ir pamats tam.
Ir diezgan skaidrs, kāpēc arvien vairāk vīriešu sāk uzticēties dabas unropause ārstēšanas tabletes un bieži tos izmantot.

Palielināt testosterona līmeni un ārstēt Andropause Naturally
comments powered by Disqus