Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Vīrieša Veselība  /  Midlife krīze un andropause

Pusmūža krīze, un Andropause

Pusmūža krīze, un Andropause 

Pusmūža krīze

Kad vīri redzēs šo enerģiju jaunatnes un vīrišķīgs spēks izzūd kā tie sasniedz 40 viņiem rodas jauktas jūtas. Fiziskie faktori, kā viņi ir matu izkrišana, bezmiegs, problēmas ar atmiņu, utt. Šādas lietas jārēķinās un pasliktinās situāciju. Tās motivācijas zudums, Just aizkaitinājumu un riepu ļoti drīz. Dažos gadījumos tie var iziet Hiperhidroze un sejas skalošanas, problēmas ar svaru, muskuļus un smeldze. Erekcijas disfunkcija ir vēl viena nepatīkama simptoms. Tā rezultātā ir depresija.

Andropause

Gandrīz katram cilvēkam savas midlife krīzes pieredze vismaz vienā no iepriekš minētajiem simptomiem. Minēts iepriekš problēmām, kas ietekmē var mainīties, bet bieži vien ir diezgan postoša. Andropause ir menopauzes līdzīgs stāvoklis, vecums vīriešiem. Ir fiziski iemesli, kāpēc šis nosacījums, un tas notiek, ja testosterona līmenis pamazām samazinās. Šis process sākas ar apmēram 30 un tad 10 % samazinājumu ik pēc desmit gadiem. Jo testosterons ir hormonu, kas palīdz uzturēt seksuālas libido, spermas veidošanā, dzimumorgānu un ķermeņa apmatojums, muskuļu masu un kaulu audu, andropause ietekme pakāpeniski parādīties kā cilvēks kļūst vecāks.

Vidū dzīvības krīzes ietekmē vīriešiem un viņu dzīves kvalitāti, kas samazinās, kā ķermenis kļūst vecāks. Bez tam, tas var dot osteoporoze un sirds problēmas. Tas ir atkarīgs no jums izlemt, ja vēlaties, lai atvieglotu nosacījumu un izskaust andropause simptomi. Personai būtu jāseko stratēģijas, kas vieno dažādiem aspektiem, piemēram, uzturs, stresa kontrole, tabakas un alkohola devu samazināšana.

Attieksmi pret Andropause

Lai gan jūs nevarat atrast izārstēt par vidus dzīves krīzes, var padarīt jūsu dzīves kvalitāti labāk ar andropause apstrādes produkti, kas var palīdzēt jums jūsu cīņa ar sekām andropause. Populārākās erekcija paaugstinātājus ražo dzimumlocekļa tablešuformā. Tie var radīt pozitīvas izmaiņas savu seksuālo dzīvi, kas palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti kopumā. Neticu tiem, kas uzskata, ka šādas tabletes nav vērts iztērēto naudu.

Tas ir būtiski tāpēc, ka sekss ir virzošais spēks, kas ietekmē mūsu dzīvi un mūsu attiecības. Sekss ir cieši saistīta ar emocijām, un mēs nevaram pieņemt atsevišķi. Sievietes dod priekšroku tiem vīriešiem, kuri ir stipra un laba pie gultas. Viņi vēlas, lai viņu vīri ir seksuālā vigor. Un, protams, tie nav gatavi tērēt savu dzīvi ar tiem vīriešiem, kuri cieš no andropause un tās sekas.

Lai gan visi cilvēki vēlas būt seksuāli spēcīgu, daudzi vīrieši ir grūti nopirkt andropause apstrādes produkti, jo viņi nejūtas ērti darīt vai tās uzskata apvainojumus par savu ego un savu vīrišķību. Par laimi, šodien daudzi vīrieši spēj pieņemt, ka viņi var vajadzīga neliela palīdzība, un iegādāties šos produktus.

Andropause apstrādes produkti palīdz uzlabot situāciju no dažādiem punktiem. Pirmkārt, tās palīdz pārvarēt andropause. Tad tie uzlabo seksuālo dzīvi, cilvēks. To izmanto vīriešiem ir labāka erekcija un garumu un apkārtmēru arī uzlabota. Treškārt, Ļoti svarīga ir arī cilvēka veselību kopumā uzlabojas. Ceturtais: asins plūsma kļūst labāk, kas noved pie uzlabotas asinsriti iegurņa zonā. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi ir vīrieša libido uzlabošanas produktus darīt brīnumus ar attiecības, jo sekss ir pamats par to. Tas ir diezgan skaidrs, kāpēc arvien vairāk cilvēki sāk uzticēties tabletes un bieži vien tos izmantot.

Atrast labākos penis tabletes 


comments powered by Disqus