Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Pieaugušo pinnes cēloņi

Cēloņi Acne pieaugušo

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-04-08)
Cēloņi Acne pieaugušo  Cēloņus pieaugušo pinnes var būt tikpat daudzveidīgi kā šiem neglīts plankumu izmēri. Kādi tie ir? Viena no visbiežāk sastopamie iemesli, kāpēc pinnes, šķiet, ir problēma ar hormoniem. Šo problēmu, savukārt, var izraisīt vecumu saistītās problēmas. Kaut gan tas bieži gadās laikā pubertātes vecumā, kas bieži vien ir saistīta ar sprādziena hormoni un daudz pinnes plankumi visā visu ķermeni, ja pieaugušajiem pinnes tas bieži vien rada hormonālās izmaiņas vai kontracepcijas tabletes.

Tāpat kā ikviena slimība, kas izraisa vai tikai cēloņus kaut ka mēs saņemt un kas ir saistīts ar mūsu struktūrām, pinnes var izraisīt, vai nu ar iekšējiem vai ārējiem faktoriem. Sāksim ar uzsvaru uz iekšējie cēloņi Acne pieaugušo.

Iekšējie cēloņi Acne pieaugušo

Iekšējie cēloņi pinnes pieaugušajiem var būt patiesi ļaunprātīgs un nozīmē - jūs vienkārši nezināt, ja tie nāk no!

Ja Ārējie cēloņi pinnes ir zināmā mērā paredzami, iekšējie cēloņi pinnes tiešām var parādīties bez iemesla - tas var likties, jums jāievēro visiem higiēnas noteikumiem, jums ir duša regulāri un pēc sporta treniņu, jūs esat diezgan informēti par saturu kosmētikas, izmantot un nelietot pārāk daudz dažādos tērpos, bet anyways pinnes plankumi parādās atkal un atkal.

Internal causes of acne
Iekšējie cēloņi Acne
Iekšējie cēloņi acne var rezumēt šādi:

  • Hormoni. Hormoni, kas saistīti ar pinnes sauc androgēnu. Tie ir sākotnēji vīriešu hormoni, bet visas sievietes ir zināmā mērā. Un it īpaši jūs, visticamāk, ir augsta līmeņa androgēnu, ja jums ir jūsu jaunības gados. Arī daži hormonālo preparātu var palielināt līmeni hormoniem organismā - proti kontracepcijas tabletes. Parasti ir atbildīgi par sebum ražošanu, kas var tikt nosauktas kā nākamais iemesls āda aknes androgēnu.
  • Sebum ražošanu. Hormoni var palielināt sebum dziedzeri atrodas visā organismā un attīstās sebum (vai eļļas vai tauki) funkciju. Augsts sebum ražošana var būt pārāk daudz ādas šajā gadījumā naftas ne tikai eļļot ādas (i. e. veida padarot aizsargslāni uz ādas), bet arī piepilda ādas poras un tādā veidā parādās pimples, neglīts ārpus un netīri iekšā.
  • Baktērijas. Propionibacterium acnes ir baktērijas, kas dzīvo uz cilvēka ādas. Šā mikroba var attīstīties bioloģiski aktīvas vielas, kas izšķīst sebum. Šajā gadījumā āda kļūst neaizsargātas un ārējie ieguldītāji pinnes pakļauti. Tātad šeit mēs varam redzēt ārējiem un iekšējiem aknes cēloņiem simbioze - "iekšējām" baktērija dod priekšnoteikumi ārējos apdraudējumus.
  • Ceturtais iemesls ir saistīts ar kādu neparastu izmaiņu folikulu, kas var būt saistīta arī ar hormoniem. Dažreiz folikulu aug pārāk daudz tāpēc, ka pinnes var veidoties no šīs ādas poras, kas ir kļuvusi pārāk daudz sienu.

Ārējie cēloņi Acne pieaugušo

Let's pārskatīt Ārējie cēloņi Acne pieaugušo, nozīmē, ka tiem, kas nav saistīti ar hormoniem vai tauku dziedzeru vai citu orgānu darbība (parasti tāpēc, ka paši hormoni hiperaktivitāte šie dziedzeri kļūt arī hiperaktīvu un to satraukumu izraisa naftas paaudzes lielos daudzumos, kas provocē nosmakšanas rezultātā poras un pinnes).

External causes of acne
Ārējie cēloņi Acne
Tātad, kādi ir Ārējie cēloņi pieaugušajiem pinnes? Var teikt, ka dažas no tām nāk no ieradumus un uzvedību ir persona, kas ir pinnes, un otri faktiski nav atkarīga no personas. Piemēram, kā viens no izplatītākajiem izraisa visu veidu acne var nosaukt šādas kaitīgus ieradumus kā picking un saspiežot aknes.

Ja jums sekot šo paradumu, jūs gatavojaties slēgtā aplī - saspiežot aknes bieži noved pie jauna trase (vai vairākas acnes vai kaut kas vēl sliktāks kā iekaisumi un pat rētas vai ādas pigmentācija).

Pieaugušo ādas kopšanai

Bad pieaugušo ādas kopšanai ir arī viens no Ārējie cēloņi Acne - jo īpaši attiecībā uz cilvēkiem, kuri dara dažas fiziskās sagatavotības vai vienkārši dzīvot karstu valstīs. Tas ir tāpēc, ka sviedri ir viens no spēcīgākajiem izraisa pinnes izskatu.

Otrajā grupā ietilpst galvenokārt vides faktori - augsta putēšana darba vietās, starojumu, kā arī nepareizi skaistumu aids, slikti mantojuma utt. Vairumā gadījumu šie faktori ir ļoti grūti vai pat neiespējami novērst.

Tomēr viens vienmēr var samazināt pieaugušo aknes cēloņiem un novērstu šo ādas problēmu. Profilakse ir vieglāk nekā medikamenti - šo vispārējo noteikumu, kas attiecas uz pinnes, kā arī. Protams, ja noņemat jebkuru faktoru, kas var izraisīt pinnes un tas ir atkarīgs no jums - jums dos izšķirošo soli priekšā jūsu cīņa.

Aplauzums un pinnes

Vai pastāv jebkāda saikni starp aplauzums un pinnes? Jā, grims ir viens no iemesliem pieaugušo pinnes. Tas nav sava veida sajūta vai kaut ko. Tas ir pilnīgi pierādīts un visiem cilvēkiem, kas ir bažas par savas ādas izstrādājumi , jo īpaši veselības un vispār zina par to pašu. Šeit mēs runājam galvenokārt par sievietēm, jo droši vien visi "aplauzums jautājumus" bažas sievietes daudz vairāk nekā vīrieši.

Acne caused by makeup
Pinnes izraisa grims
Un katrai sievietei vajadzētu zināt to, ko viņa var izmantot aplauzums, lai izvairītos no šādu plašu un kaitinošas problēmas kā pinnes. Kosmētikas līdzeklis, kas izraisa pinnes, tomēr ir, un visiem, neskatoties uz plaši izmanto, un daudzas sievietes joprojām to izmantot un sūdzas par ņemot tikai nezinot savu nepatikšanu cēlonis ir pinnes.

Pinnes izraisa grims

Patiesībā atbilde, kā tas notiek bieži, vienkārši ir uz virsmas. Rūpējoties par jūsu ādu nedrīkst būt apsēstība, lai gan dažos gadījumos ar sievietēm. Bet tomēr pinnes un "pinnes izraisa grims" īpaši mēdz parādīties, ja pieaugušo ādas kopšanai ir nepilnīgs... vai būtībā handless.

Darbodamās šāda uzvedība attiecībā uz galvenokārt manuāli noņemot pinnes, proti, saspiežot un ogošana. Tomēr tas nav saistīts ar mūsu galveno tēmu, tomēr ļoti būtiska tā kļūst gandrīz vienu un to pašu iemeslu dēļ.

What is non-obsessive skin care?
Kas ir ārpus obsesīvi ādas kopšanai?
Ko mēs domājam, runājam par "nav obsesīvi ādas kopšanai"

  • Kosmētikas, nedrīkstam būt dzīves mērķis. Protams, ir labi izskatīties labi, bet ir gadījumi, kad mēs nepadara sevi pievilcīgāku grima. Neskatoties uz to, ka mīļotais cilvēks var iemīlēties kāds cits, kad viņš beidzot redz tu bez maquillage var tikai sabojāt jūsu ādu, kaut kādā veidā vai citā.
  • Nav ieteicams lietot pārāk daudz apģērbā - tie skrubis ādu tik daudz, ka tā kļūst pārāk plānas un neaizsargāta.
  • Centieties izvēlēties grima pinnes pakļauti ādas. Un nav arī ieteicams par smalku pulveri - jūs vēlaties šos pulverus, iegūt visu mikroskopisko caurumos uz ādas? Vienkārši šie caurumi (vai poras vai folikulu) aizpildīšana ir pinnes veidošanāspirmajā posmā.
Ir saistība starp aplauzums un pinnes - un tas ir tikai vienkāršs piemērs. Tas pats ir ar kosmētikas līdzekļiem, kas satur eļļas - par lielas poras aizrīšanās aģents.

Kopsavilkums

Nav panikas, ja jums ir slikta āda. Tāpat domā arī par pieaugušo pinnes izraisa un izvēlēties grima acne tendētas ādas, lai novērstu visus šos pimples.

Uzziniet vairāk par cēloņiem pinnes un pimples 


comments powered by Disqus