Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Garšaugi pieaugušo ādas kopšanai

Garšaugi pieaugušo ādas aprūpe

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2021-07-08)
Garšaugi pieaugušo ādas aprūpe Pastāv daži garšaugi pieaugušo ādas kopšanai ar vēsturi, lietojuma un medicīniski pierādītu rezultātus:

Pienene

Pienene ir ļoti bieži lauku ražotņu saulespuķu grupā šīs funkcijas pamata detoxing īpašības, kas padara labu pārvaldību ādas plankumu.

Šo ierasto elsas mūsu pagalmos satur daudz vielas noder mūsu ķermeņiem: holīna, rūgts savienojumi, inulīna, kalcija, nātrija, sērs, silicic acid un kālija, kas arī ļoti koncentrētu svaigas lapas.

Dadzis

Pazīstamu diždadža lapas, kas ir dzimtā uz Eiropu, Āziju un ziemeļu ASV, ir arī liels zāļu ādai. Saknes, kā arī dadzis lapām ir izmantoti konservēšanas vēzis, ekzēma, pinnes un citām ādas slimībām vecumā. Papildus tam, tā var veikt ādas vienmērīgu vēlreiz.

Dzeltenais doks

Dzeltenais doks, kopēju plaši izplatītu ādas toneri, apvienojumā ar sarsaparillu, piedāvā līdzekli, pastāvīgs ādas sūdzības. Tā sastāvdaļas, piemēram, savelkoša tanīni un purgative antrahinoniem antimikrobiālas īpašības sajaukti kopā, lai concoctions herb, vērtīgo, kas nodarbojas ar ādas slimībām, piemēram, ādas psoriāze un ekzēmas kopā ar ādas izlaušanos.

Purple Coneflower

Echinacea stiprina imūno sistēmu, palielina ražošanas balto asins šūnu un uzlabo šūnu sienas tāpēc, ka vīrusi un baktērijas ir maz izredžu iekļūt šūnas. Izmantojot šo iekārtu ādas laba. Herb putnu izplatību Amerikas Savienotajās valstīs, Kanādā un dažās citās valstīs, bet tagad to var atrast arī Eiropā, Ziemeļamerikā un dažviet Āzijā.

Viņi izmanto mutes pastiprināt organisma aizsardzības mehānismus un samazināt garumu un kopējo saaukstēšanās un gripas pazīmes. Tas mazina dažas ādas problēmas, piemēram, kukaiņu kodumi un ekzēma, psoriāze. Echinacea arī inhibē baktēriju un purulence paaudzes.

Sarkanais āboliņš

Šo augu izmanto tīru no toksīniem asinis. Tas ir pazīstams kā efektīva ārstēšanas metode ādas bojājumi, pateicoties lielas summas no B vitamīnu tajā. Tradicionālo tautas ārstus izmantot karbonāde vai misu sarkanā āboliņa puķēm, citādi tie piemēroti to ādas tieši, lai ārstētu iekaisumu un dažas kukaiņu kodumi. Mūsdienās šī iekārta tiek izmantota losjoni, krēmi un citi medicīnas kosmētikas līdzekļiem palīdzot izturēties pret psoriāzi un citi traucējumi.

Lakrica

Ja hidrolizējamais mērenu daudzumu, lakrica var palīdzēt ārstēt ādas iekaisumu un apsārtumu. Tur ir [numurs] kompreses ar lakrica, izmanto, lai ārstētu infekcijas slimību, ādas un dermatītu. Kopā ar citiem augu tīrīšanas un kosmētikas to izmanto, lai atvieglotu ādu.

Cayenne

Kajēnas pipari ir karsts un ass, galvenokārt pateicoties kapsaicīns, viela, kas izmantota arī, lai atvieglotu ādu sāpes un nieze. Tas ir iespējams, pateicoties nervu reakcijas. Kajēnas pipari var pat pelnīt psoriāze, iet prom. Tas ir viens no top kajēnas pipari priekšrocības. Arī stimulē citu sastāvdaļu un palīdz viņiem sasniegt poras, ādas un tauku dziedzeru ātrāk.

Augu ādas kopšanai

Ne visi garšaugi sajauc kopā un sākt ārstē ādas problēmas, bez ārsta konsultācijas. Tomēr, izvēloties drošu un dabas aizsardzības līdzekli par jūsu ādu, pārliecinieties, vai tajā ir viena vai vairākas zālītes rakstā aprakstītie pieaugušo ādas kopšanai. Šīs zālītes medicīniski pārbauda un būs noteikti palīdzēs jums izturēties pret ādas un nākotnē novērstu ādas iekaisumu.

Atrast drošu zāļu pinnes ārstēšana 


comments powered by Disqus