Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Aplauzums un pinnes

Aplauzums un pinnes

Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

Aplauzums un pinnes Vai pastāv jebkāda saikni starp aplauzums un pinnes? Jā, grims var izraisīt pinnes. Tas nav sava veida sajūta vai kaut ko. Tas ir pilnīgi pierādīts un visiem cilvēkiem, kas ir bažas par to ādas kopšanai , jo īpaši veselības un vispār zina par to pašu. Šeit mēs runājam galvenokārt par sievietēm, jo droši vien visi "aplauzums jautājumus" bažas sievietes daudz vairāk nekā vīrieši.

Un katrai sievietei vajadzētu zināt to, ko viņa var izmantot aplauzums, lai izvairītos no šādu plašu un kaitinošas problēmas kā pinnes. Kosmētikas līdzeklis, kas izraisa pinnes, tomēr ir, un visiem, neskatoties uz plaši izmanto, un daudzas sievietes joprojām to izmantot un sūdzas par ņemot tikai nezinot savu nepatikšanu cēlonis ir pinnes.

Aplauzums un pinnes

Patiesībā atbilde, kā tas notiek bieži, vienkārši ir uz virsmas. Ādas kopšanai nedrīkst būt apsēstība, lai gan dažos gadījumos ar sievietēm. Bet tomēr pinnes un "aplauzums pinnes" īpaši mēdz parādīties, ja ādas kopšanai ir nepietiekama … vai būtībā handless.

Darbodamās šāda uzvedība attiecībā uz galvenokārt manuāli noņemot pinnes, proti, saspiežot un ogošana. Tomēr tas nav saistīts ar mūsu galveno tēmu, tomēr ļoti būtiska tā kļūst gandrīz vienu un to pašu iemeslu dēļ.

Ko mums ir domāti, runā par "nav obsesīvi ādas kopšanai"? Kosmētikas līdzeklis nedrīkst būt dzīves mērķis, vai ne? Protams, ir labi izskatīties labi, bet ir gadījumi, kad mēs nepadara sevi pievilcīgāku grima. Neskatoties uz to, ka mīļotais cilvēks var iemīlēties kāds cits, kad viņš beidzot redzēt bez maquillage var tikai sabojāt jūsu ādu, kaut kādā veidā vai citā.

Piemēram, nav ieteicams lietot pārāk daudz apģērbā - tie skrubis ādu tik daudz, ka tā kļūst pārāk plānas un neaizsargāta. Un nav arī ieteicams par smalku pulveri - jūs vēlaties šos pulverus, iegūt visu mikroskopisko caurumos uz ādas? Vienkārši šie caurumi (vai poras vai folikulu) aizpildīšana ir pinnes veidošanāspirmajā posmā.

Ir saistība starp aplauzums un pinnes - un tas ir tikai vienkāršs piemērs. Tas pats ir ar kosmētikas līdzekļiem, kas satur eļļas - par lielas poras aizrīšanās aģents.

Nav panikas, ja jums ir ieguvuši visas slikta āda. Tāpat domā arī par aplauzums un pinnes.

Atrast best pinnes ārstēšana 


comments powered by Disqus