Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Veselība un Skaistums  /  Zāles piņņu ārstēšanai

Zāles pinnes ārstēšana

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Jennifer Greenwood (2019-03-12)
Zāles pinnes ārstēšana Tas nav tik viegli atrast piemērotu acne ārstēšana. Cieš daudzi cilvēki meklē zāles pinnes ārstēšana, un ne visi no tiem, kas ir veiksmīgi atrast ļoti zāles, kas ir noderīgi, un ir ļoti dabīga izcelsme.

Zāles pinnes ārstēšana

Faktiski ir preparāti, kas uzskatāmi par dabas un droši, un nav daudz vai pat nav nekādas blakusparādības. Bet ir arī zāles pinnes Ārstēšana ar apstiprinātiem darbību, joprojām nav tikpat droši, kā dabas uzņēmumiem. Starp tām ir retinoīdiem, izotretinoīnu , un, protams, benzoilperoksīdu.

Benzoilperoksīds

Benzoilperoksīdu ir kompleksa darbību narkotiku, viens no daudziem medikamentiem acne ārstēšana. Tā tika izmantota pinnes ārstēšanas daudzus gadus un mūsdienās tiek ražots saskaņā ar dažādiem nosaukumiem un citu preču zīmes (piemēram, Clearasil ir viens no visvairāk pazīstama). Kompleksa darbību Benzoilperoksīds izpaužas tās ietekmi uz izaugsmi un attīstību baktēriju un uz ādas.

Sagatavošanu kavē izaugsmi dažas baktērijas, un pārējie vienkārši iet bojā pēc tā. Ietekme uz ādas tiek veikta caur oksidētāji un mērogošana, kas izmantota no ādas, kas kavē izskatu pinnes. Daži izstrādājumi, kas satur benzoilperoksīdu arī absorbēt sebum, neļaujot folikulu nosmakšanas.

Benzoilperoksīdu var būt dažādas koncentrācijas narkotiku, ka jūs gatavojaties izmantot, visbiežāk izmanto koncentrācijām, 2,5 %, 5 % un 10 %. Protams preparāts, kas satur benzoilperoksīdu vairāk ir stiprāks un ir jaudīgākas darbību, bet jūs neesat gatavojas ir labāks efekts, ja lietosit vienu spēcīgāko.

Pinnes Ārstēšana

Tas ir labāk sākt no maigākā zāles pinnes Ārstēšana, nevis atkarībā no smaguma pakāpes slimība, un tad, ja jūtat, ka jālieto lielāks devas preparāta un sākotnēji lieto vienu nav pietiekama, veikt lielāku vienu.

Bet jebkurā gadījumā tas ir labāk ir konsultēties ar ārstu, lai veiktu kaitējumu ar labiem nodomiem. Jautājums tiek Benzoilperoksīds ir dažas blakusparādības, kas galvenokārt attiecās uz ādas žāvēšanas. Tāpēc, ka jums ir risks, ka tā pārāk sausa āda pēc neveikli lietojot preparātu, kas var novest pie aknes vēlreiz.

Zāles pinnes Ārstēšana bez Benzoilperoksīds 


comments powered by Disqus