Veselības Aprūpes Centrs

Veselības Aprūpes Centrs

Starptautiskais Veselības Tīkls

Mājas Lapa  /   Svara Kontrole  /  Aptaukošanās cēloņi vīriešiem

Vīriešiem aptaukošanās cēloņi

Raksta autors - <em>Veselības Aprūpes Centrs</em>.Raksta autors - Veselības Aprūpes Centrs.

© Ines Obregon (2021-07-08)
Vīriešiem aptaukošanās cēloņi  Aptaukošanās ir viens no lielākajiem veicinošos faktorus, vāja veselība un zemāks dzīves kvalitāti. Tiem, kas ir aptaukošanās ir daudz lielāks risks jaunattīstības sirds un asinsvadu slimībām un dažiem vēža formas. Aptaukošanās cēloņi ir daudzšķautņaina un svārstās no ģenētisko vides.

Vairumā gadījumu tomēr aptaukošanās izraisa patērē vairāk kaloriju, nekā tiek dedzināti. Galvenajiem iemesliem vīriešiem aptaukošanās ir unikāls. Zemāk ir aplūkot četrus no visbiežāk veicinošos faktorus, kas izraisa aptaukošanos notikt vīriešu vidū.

Ģenētika

Ikvienam ir, ka viens draugs, kurš var apēst neatkarīgi viņi vēlas, un nekad iet uz augšu bikses citu izmēru. Tas ir saistīts ar ģenētiku. Ikvienam ir dzimis ar unikālu vielmaiņas ātrumu. Tātad, tāpat, kā daži cilvēki var ēst, neatkarīgi viņi vēlas lielākā daudzumā un nav jāuztraucas par pieaugošo zarnu ir citi, kas ir jābūt uzmanīgiem, par kāda veida pārtikas produktus viņi patērē arī daudzumus.

Dispersijas metaboliskas likmju indivīdiem ir svarīgi zināt, ka jums, lai izvairītos no ēšanas pārāk labi. Ja tie metabolisma līmenis ir pārāk zems, tas var liecināt par vairogdziedzera problēmas un ārsts būtu jāapspriežas, lai palielina metabolismu.

Porciju lielums

Vidējo porciju lielumu restorānos un recepte grāmatu ir pieaudzis kopš 1970. Tā arī turpina pieaugt, kas liecina, ka aptaukošanās vīriešiem ir tikai gatavojas kļūt par problēmu. Daži pētījumi ir parādījuši, vīriešiem ir lielāka iespēja pabeigt to, kas tiek likts priekšā nekā sievietes.

Sakarā ar šo pieaugumu porciju lielumu ietekmē vīriešu aptaukošanās vairāk. Pat nelielu porciju lielumu palielināšanos būs kumulatīva iedarbība uz svaru pa mēnešiem un gadiem.

Dzīvesveids

Dzīvesveids ir vēl viens galvenais cēlonis aptaukošanās vīriešiem. Daudzi vīrieši kļūst neaktīvi laikā viņu vidus divdesmitie gadi, kad tās ieved darbaspēku. Tas izraisa daudz kaloriju, tās sadedzināt iet uz leju. Tas jo īpaši attiecas uz tiem vīriešiem, kas darbu darba vietas, kur viņi sēž attiecībā uz lielāko daļu laika.

Ja turpināsit, ēšanas vienu un to pašu summu, kā jūs bijāt pirms kļūst mazāk aktīvi svaru un tauku tiks lēnām uzkrājas. Dažas mārciņas gadā gūta nevar šķist daudz, bet tas tiek saskaitītas un bieži noved pie aptaukošanās un turpmāku veselības komplikācijām. Piemēram, vai nav viens piedalās sporta un āra atpūtas pasākumu ietekmi aptaukošanās dzīvesveida izvēli.

Uzturs

Ar junk pārtikas un ātrās ēdināšanas , pieejamu un viegli pieejamas nav nekāds pārsteigums, ka šis ir viens no vadošajiem iemesliem vīriešiem aptaukošanās. Fast food ir šāds liels faktors, jo tas ir iesaiņots pilns kaloriju un vienkāršu ogļhidrātus.

Augstu kaloriju saturu šo ēdienu padara pārtiku izpriecu centri padarot klientam izjust sajūtu labklājību smadzeņu darboties. Tas ir iemesls, kāpēc uzdzīvi ēšana fast foods ir bieži sastopama parādība. Vīriešiem vajadzētu mēģināt izvairīties no junk pārtikas produktiem un jāatrod veids, kā samazināt apetīte un samazināt kaloriju uzņemšana.

Kā samazināt apetīte un novērstu aptaukošanos? 


comments powered by Disqus